Právě je 27.4.2021 9:58:26




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 47  Další
 Vysočanská radiála (D10 - Kbelská) 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No, ale co ten kousek s těmi kopci hlíny? Tam je ještě fůra práce.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


11.7.2011 14:41:54
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
jj, vše je připraveno, ale prej je tam nějakej zádrhel...

foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/110711/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


11.7.2011 20:56:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 520
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Vysočanská radiála 29.6.2011 – 9.7.2011
I přes značné teploty se v tento den intenzivně pokládala finální vrstva vozovky na severní straně VR, mezi napojením na R10 a odbočením pod most přes VR (obr. 2 až 10). Jižní polovina vozovky si ještě musí počkat na svůj čas (obr. 11). V sobotu již panoval obvyklý víkendový klid (obr. 13 a 14). ....

http://www.rychnovinky.cz/21845-vysocan ... -2011.html


12.7.2011 6:59:18
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Slyšel jsem, že otevření je plánované na sobotu. Teď se řeší ty úřední úkony k tomu potřebné, tak snad.


12.7.2011 16:08:05
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
To se mi teda nechce věřit, co ty hromady hlíny?

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.7.2011 21:05:59
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
hh píše o větvi R10 = > R1 :)

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 5.JPG.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


12.7.2011 21:18:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Aha, pardon nejsem tamní, takže se v tom tak neorientuji. A už jsou mi i jasné ty další metry R1 :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


12.7.2011 21:23:59
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
to je jak ty vaše přechody mezi D1 a R35 a kdoví čím ještě... :)

včera jsem se trochu zorientoval - je lepší to vidět na vlastní oči

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


12.7.2011 21:30:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Hlavně, že jste si to kluci moravské a pražské vysvětlili a jednou se taky navštívili:)


12.7.2011 22:19:49
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Tak provoz směr R10 > R1 už převeden do nové stopy = dalších pár set metrů okruhu v provozu :)

_________________
KlarArt


16.7.2011 16:04:52
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
video: http://www.youtube.com/watch?v=4lryOVyanSc
Příloha:
IMG_3242-800.jpg
IMG_3242-800.jpg [ 33.01 KiB | Zobrazeno 4344 krát ]
Příloha:
IMG_3251-800.jpg
IMG_3251-800.jpg [ 35.17 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3257-800.jpg
IMG_3257-800.jpg [ 29.8 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3260-800.jpg
IMG_3260-800.jpg [ 23.28 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3268-800.jpg
IMG_3268-800.jpg [ 31.48 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3210-800.jpg
IMG_3210-800.jpg [ 36.41 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3216-800.jpg
IMG_3216-800.jpg [ 29.76 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3222-800.jpg
IMG_3222-800.jpg [ 37.52 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3230-800.jpg
IMG_3230-800.jpg [ 32.73 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3231-800.jpg
IMG_3231-800.jpg [ 30.39 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


16.7.2011 17:17:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 17
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
ano ... cesta z prahy ven, v sobotu popoledni, zácpa jako ... Jsem zvědavý, jak to bude vypadat v týdnu :-/


16.7.2011 17:22:12
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
teď už dobře... už jsou zas dva pruhy... viz foto
nějak to namalovat musej, neděle dopoledne by byla lepší...
ale hlavně že už to je :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


16.7.2011 17:31:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Bude se rozšiřovat odbočovací pruh ve směru R10/VR -> Černý most? Ten současný mi hlavně pod železničním mostem příjde úzký.


17.7.2011 20:25:13
Profil ICQ
 

Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A je k tomu důvod? Dole na Chlumecké se dva pruhy nepřipojí a do půl roku bude z ČM jen obyčejná obchodní zóna s minimem projíždějících aut.


17.7.2011 22:20:19
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Myslel jsem šířku jízdního pruhu, ne rozšíření z jednoho na dva jízdní pruhy.


17.7.2011 22:24:57
Profil ICQ
 

Příspěvky: 196
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ale ta provizorní zatáčka (provizorium tak minimálně na 10 let) se jim teda nepovedla. Ta 60 je tam skutečně docela třeba. Možná jsem to jen blbě najel, ale přijde mi, že ji blbě vyklopili a vynáší ven. Na to že to tam takhle bude pěkně dlouho nic moc.


18.7.2011 17:55:49
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Jakub Šponar píše:
Ale ta provizorní zatáčka (provizorium tak minimálně na 10 let) se jim teda nepovedla. Ta 60 je tam skutečně docela třeba. Možná jsem to jen blbě najel, ale přijde mi, že ji blbě vyklopili a vynáší ven. Na to že to tam takhle bude pěkně dlouho nic moc.

Tak to jsme si asi blbě najeli dva ;o)
První zatáčka (pravá) je OK, dá se v 60 úplně v pohodě bez problémů, ale druhá (levá) je v 60 fakt dost na hraně ... odhaduju že do měsíce tam bude rozsekané svodidlo...
PS: spíš bych dodal minimálně na 20 let, ne 10 :(


19.7.2011 10:08:14
Profil
 

Příspěvky: 17
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
pánové, no nevím. Na značku s omezenou rychlostí jsem nekoukal, sjezd jsem projižděl přirozeným tempem a neměl jsem nejmenší problém ve dvou různých autech


19.7.2011 20:49:06
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
v místě přeložky plynovodu již zahrabáno...

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /v/110728/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


28.7.2011 21:57:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Co je to na tom detailu? Spodek nějaké mostovky, nebo dno té retenční nádrže na předposledním obrázku?


29.7.2011 8:15:45
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Podle zaschlých map odhaduji strop nějakého přemostění, ale rád se dám poddat. :)


29.7.2011 8:22:03
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
omlouvám se, že jsem nevyfotil i celkovější pohled :)

je to spára na západním chodníku mostu Budovatelská :(

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


29.7.2011 8:35:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Zahrabáno, nezaasfaltováno. Na tom chybějícím úseku ani noha. Co brání dokončení VR tentokrát?


29.7.2011 12:48:48
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
řekl bych že stále plynovod - nová přeložka asi ještě není hotova
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 6.JPG.html

a tak se nemůže vyhrabat původní roura... :)
do konce roku času dost... :crazy:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


29.7.2011 15:23:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 47  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz