| Autor |
Zpráva |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No, ale co ten kousek s těmi kopci hlíny? Tam je ještě fůra práce.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 11.7.2011 14:41:54 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
jj, vše je připraveno, ale prej je tam nějakej zádrhel... foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/110711/
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 11.7.2011 20:56:23 |
|
 |
|
Jirka
Příspěvky: 520
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Vysočanská radiála 29.6.2011 – 9.7.2011 I přes značné teploty se v tento den intenzivně pokládala finální vrstva vozovky na severní straně VR, mezi napojením na R10 a odbočením pod most přes VR (obr. 2 až 10). Jižní polovina vozovky si ještě musí počkat na svůj čas (obr. 11). V sobotu již panoval obvyklý víkendový klid (obr. 13 a 14). .... http://www.rychnovinky.cz/21845-vysocan ... -2011.html
|
| 12.7.2011 6:59:18 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Slyšel jsem, že otevření je plánované na sobotu. Teď se řeší ty úřední úkony k tomu potřebné, tak snad.
|
| 12.7.2011 16:08:05 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
To se mi teda nechce věřit, co ty hromady hlíny?
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 12.7.2011 21:05:59 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 12.7.2011 21:18:22 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Aha, pardon nejsem tamní, takže se v tom tak neorientuji. A už jsou mi i jasné ty další metry R1 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 12.7.2011 21:23:59 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
to je jak ty vaše přechody mezi D1 a R35 a kdoví čím ještě...  včera jsem se trochu zorientoval - je lepší to vidět na vlastní oči
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 12.7.2011 21:30:07 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Hlavně, že jste si to kluci moravské a pražské vysvětlili a jednou se taky navštívili:)
|
| 12.7.2011 22:19:49 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Tak provoz směr R10 > R1 už převeden do nové stopy = dalších pár set metrů okruhu v provozu 
_________________ KlarArt
|
| 16.7.2011 16:04:52 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
video: http://www.youtube.com/watch?v=4lryOVyanScPříloha:
IMG_3242-800.jpg [ 33.01 KiB | Zobrazeno 4344 krát ]
Příloha:
IMG_3251-800.jpg [ 35.17 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3257-800.jpg [ 29.8 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3260-800.jpg [ 23.28 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3268-800.jpg [ 31.48 KiB | Zobrazeno 4345 krát ]
Příloha:
IMG_3210-800.jpg [ 36.41 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3216-800.jpg [ 29.76 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3222-800.jpg [ 37.52 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3230-800.jpg [ 32.73 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
Příloha:
IMG_3231-800.jpg [ 30.39 KiB | Zobrazeno 4339 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 16.7.2011 17:17:30 |
|
 |
|
chaloupka
Příspěvky: 17
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
ano ... cesta z prahy ven, v sobotu popoledni, zácpa jako ... Jsem zvědavý, jak to bude vypadat v týdnu :-/
|
| 16.7.2011 17:22:12 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
teď už dobře... už jsou zas dva pruhy... viz foto nějak to namalovat musej, neděle dopoledne by byla lepší... ale hlavně že už to je 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 16.7.2011 17:31:13 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Bude se rozšiřovat odbočovací pruh ve směru R10/VR -> Černý most? Ten současný mi hlavně pod železničním mostem příjde úzký.
|
| 17.7.2011 20:25:13 |
|
 |
|
MiT
Příspěvky: 44
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A je k tomu důvod? Dole na Chlumecké se dva pruhy nepřipojí a do půl roku bude z ČM jen obyčejná obchodní zóna s minimem projíždějících aut.
|
| 17.7.2011 22:20:19 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Myslel jsem šířku jízdního pruhu, ne rozšíření z jednoho na dva jízdní pruhy.
|
| 17.7.2011 22:24:57 |
|
 |
|
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ale ta provizorní zatáčka (provizorium tak minimálně na 10 let) se jim teda nepovedla. Ta 60 je tam skutečně docela třeba. Možná jsem to jen blbě najel, ale přijde mi, že ji blbě vyklopili a vynáší ven. Na to že to tam takhle bude pěkně dlouho nic moc.
|
| 18.7.2011 17:55:49 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Jakub Šponar píše: Ale ta provizorní zatáčka (provizorium tak minimálně na 10 let) se jim teda nepovedla. Ta 60 je tam skutečně docela třeba. Možná jsem to jen blbě najel, ale přijde mi, že ji blbě vyklopili a vynáší ven. Na to že to tam takhle bude pěkně dlouho nic moc. Tak to jsme si asi blbě najeli dva ;o) První zatáčka (pravá) je OK, dá se v 60 úplně v pohodě bez problémů, ale druhá (levá) je v 60 fakt dost na hraně ... odhaduju že do měsíce tam bude rozsekané svodidlo... PS: spíš bych dodal minimálně na 20 let, ne 10 
|
| 19.7.2011 10:08:14 |
|
 |
|
chaloupka
Příspěvky: 17
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
pánové, no nevím. Na značku s omezenou rychlostí jsem nekoukal, sjezd jsem projižděl přirozeným tempem a neměl jsem nejmenší problém ve dvou různých autech
|
| 19.7.2011 20:49:06 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 28.7.2011 21:57:20 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Co je to na tom detailu? Spodek nějaké mostovky, nebo dno té retenční nádrže na předposledním obrázku?
|
| 29.7.2011 8:15:45 |
|
 |
|
MPMP
Příspěvky: 2740
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Podle zaschlých map odhaduji strop nějakého přemostění, ale rád se dám poddat. 
|
| 29.7.2011 8:22:03 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
omlouvám se, že jsem nevyfotil i celkovější pohled  je to spára na západním chodníku mostu Budovatelská 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 29.7.2011 8:35:28 |
|
 |
|
dd
Příspěvky: 1195
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Zahrabáno, nezaasfaltováno. Na tom chybějícím úseku ani noha. Co brání dokončení VR tentokrát?
|
| 29.7.2011 12:48:48 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
řekl bych že stále plynovod - nová přeložka asi ještě není hotova http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 6.JPG.htmla tak se nemůže vyhrabat původní roura...  do konce roku času dost... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 29.7.2011 15:23:58 |
|
|