Hmm, zato Kbelská, Průmyslová, Poděbradská i Kolbenova stojí
28.11.2011 14:05:43
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Kasme hlásí přímo z terénu že je otevřeno (a má projeto) ve směru Kbelská -> R10. Opačný směr ještě v provozu není, prej snad každou chvilku ... odstraňuje se značení
koukam na clanek, opet 20mil EUR na km. vzdyt je to rovina, ne? zadna recyklace strusky jako na D1.
28.11.2011 14:44:28
kamil
Příspěvky: 38 Bydliště: Praha
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Tak nevim .... Rajska zahrada - Kbelska - cca 20 min., v tento cas to normalne byvaji tak 3-5 .... Krizovatka Kbelska - VR cca 10 minut poskakovani do kopce na 1 a 0. VR - smer CM - v protismeru cca 5 kamiönu (1kamion na 1 km ... Snad to bude casem lepsi .... Prujezd cca ve 14:30
28.11.2011 14:50:59
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Opět Kasme hlásí z terénu ... už se jezdí koplet, fronta na Průmyslovou vede až k Českobrodský a 50 spolu se značkou pozor zvěr je jen mezi R10 a MÚK s Budovatelskou ul.
28.11.2011 14:58:13
alpicz
Příspěvky: 5
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Dnes komentovat dopravu po průmyslové asi nemá cenu. To jsem si vcelku zanadával, ale co, zkusit se to muselo. Jinak po odbočení na VR to bylo v pohodě. Skoro prázdno, ale při cestě zpět jsem se rozhodl na Kbelskou najet levým pruhem. Když jsem viděl ve stoupajícím pruhu kamoin s blinkrem "doprava" a v levém připojovacím s blinkrem "doleva" , tak mi nebylo zrovna do zpěvu.
28.11.2011 14:59:53
kot
Příspěvky: 5956
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Bohu dík, už je otevřeno!!!! Ale co mi hlava nebere, to jsou ty ploty okolo. Dyť ta 50 je úplný výsměch!!!!!!!!!!!!!!!!! Po 6 letech budem čekat na plot a snad 80 km!! Fuj
28.11.2011 15:06:43
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
a tady máme zviřátka na každé straně VR je parta plotařů
Příloha:
vr-zver-cedule.png [ 29.48 KiB | Zobrazeno 4594 krát ]
Podle Google maps uz nekolik hodin co se divam stoji (stupen 5) cela Prumyslova uz od JS. Tak to asi budeme radsi par dnu jezdit pres centrum BTW, 15:30 je dle dopravniinfo v v kolbenove u krizovatky KolbenovaxKbelska dalsi nehoda OA vs NA, takze to moc nepomuze celkovemu stavu.
no radost... zvlastni je ze co se v Praze v posledni dobe otevre, dopravni situaci minimalne prechodne spis zhorsi
28.11.2011 16:32:39
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ondra O.K. píše:
Tak to asi budeme radsi par dnu jezdit pres centrum
Hloupost, budu do cele objizdet prave po VR
28.11.2011 16:34:04
medvid
Příspěvky: 301
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ondra O.K. píše:
Podle Google maps uz nekolik hodin co se divam stoji (stupen 5) cela Prumyslova uz od JS. Tak to asi budeme radsi par dnu jezdit pres centrum BTW, 15:30 je dle dopravniinfo v v kolbenove u krizovatky KolbenovaxKbelska dalsi nehoda OA vs NA, takze to moc nepomuze celkovemu stavu.
no radost... zvlastni je ze co se v Praze v posledni dobe otevre, dopravni situaci minimalne prechodne spis zhorsi
to teda nevím. Vše co otevřeli, tak hrozně pomohlo. To, že se někde stane nehoda, nemá s otevřeným úsekem moc velkou souvislost.
28.11.2011 16:39:58
hh
Autor
Příspěvky: 2488
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
kasme píše:
od R10 ...
Díky moc za videa, vypadá to pěkně - konečně po těch letech ...
28.11.2011 16:41:49
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Taky děkuji panu kasme za to, že už jsem se mohl taky virtuálně svézt
Co se týče té Průmyslové, tak jsem zvědav, jak se to vyvrbí. Možná dostanou kamiony zákaz a budou od jihu na sever jezdit přes Štěrboholskou radiálu - R1 - VR. Jestli tam teď bude pár dní stupeň 4-5, tak na to dojde možná velmi rychle.
Je. Teď jsem tak nahrubo spočítal, že relace D5-D8 (od křižovatky s D5 / R1 po virtuální křižovatku D8 s zatím nepostavenou R1) je to i s touhle pěknou serpentinou cca 70 km. Kdyby existovaly stavby 518, 519 tak je to nějákých cca 23 km ........
28.11.2011 17:01:44
-xdas-
Příspěvky: 419
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Vidím správně, že za MÚK Budovatelská směr D8 není omezení rychlosti?
28.11.2011 17:07:33
vaclav
Příspěvky: 1701
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
me zarazilo, ze to takhle zenou cedule. je teda pravda ze je to bez semaforu, ale porad je to 6km vs. 14km. jde asi jen o zvyk.
28.11.2011 17:07:56
JirkaS
Příspěvky: 2767
Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Dr.Fe1 píše:
Je. Teď jsem tak nahrubo spočítal, že relace D5-D8 (od křižovatky s D5 / R1 po virtuální křižovatku D8 s zatím nepostavenou R1) je to i s touhle pěknou serpentinou cca 70 km. Kdyby existovaly stavby 518, 519 tak je to nějákých cca 23 km ........
To už se jednoznačně vyplatí to vzít z D5 přes R7 na Slaný a dál po I/16 na D8.
Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru