Právě je 27.4.2021 9:57:11




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 47  Další
 Vysočanská radiála (D10 - Kbelská) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
V pondělí odpoledne jsem si projel VR, vypadala velmi dobře, připadalo mi to, že se plazím, i když jsem jel 80 (o 50 ani nemluvě, to se tam prostě nedá :) ). Průmyslová je ale odlehčená jen ve směru na jih (D8 > D1), včera večer jsem jí takhle krásně prosvištěl, ale v opačném směru to dost stálo, i hodně kamionů.


30.11.2011 10:43:25
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Na jsdi lze nalézt tuto zprávu
jsdi píše:
v ulici Kbelská v obci Praha : jízdní pruh uzavřen
29.11.2011 8:50:00 - 16.12.2011 9:50:00
jízdní pruh uzavřen ; Od 29.11.2011 08:50 do 16.12.2011 09:50 v ulici Kbelská v obci Praha; - !!! Nová radiála !!! Policie ČR žádá o opakované zveřejňování uvedené informace v médiích - jízdní pruh uzavřen; Provoz po Kbelské směr D8 je u nájezdu na Borskou veden pouze levým pruhem. Řidiči jedoucí k D8 by měli využívat Jižní spoku(nesjíždět na Průmyslovou), za Černým mostem sjet na Borskou(nová radiála) a dále pokračovat po Kbelské k D8.


To jako Vysočanská radiála je Borská, ale Borskou lze v Praze nalézt v Hloubětíně, tak tomu nerozumím.

Ještě poznámka z ranního provozu: Dnes byla ve směru na R1 ve směru na Štěrbohoslskou kolona v 8:38 až k nájezdu z Chlumecké.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


30.11.2011 20:02:33
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha.
ani tam nemusí být nikde ťukanec
ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


30.11.2011 22:57:02
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Mike píše:
to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha.
ani tam nemusí být nikde ťukanec
ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511

Ale ano, je to něco nového. Kolona od Chlumecké na R1 tam rozhodně každé ráno nebývala, bývala vždy až od D11.


30.11.2011 23:29:34
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
a co třeba...

Jižní spojka před mostem nad Záběhlickou ve směru na Prahu 4
30.11.2011 06:00 - 05.12.2011 19:00
práce na silnici neprůjezdný levý jízdní pruh

Jižní spojka, úsek Spořilovská - 5. května, město Praha
30.11.2011 07:00 - 15.12.2011 16:00
práce na silnici během dne stavební práce , výstavba patek a přípojek portálů a poloportálu dopravního značení. Vydal: Magistrát Hl. města Prahy

Praha, ulice Jižní spojka před sjezdem na Chodovskou ve směru na Prahu 9
30.11.2011 07:00 - 05.12.2011 18:00
práce na silnici neprůjezdný levý jízdní pruh

že by konečně "proměnky" pro odbočení na Spořilovskou (Plzeň) :jidlo:
ale to už patří do jiného vlákna :crazy:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


1.12.2011 3:09:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Celý ty (dlouhé) roky co jsem létal nad rozestavěnou VR jsem se těšil jak se vylepší doprava na Kbelské. Včera jsem jel večer z Hloubětína a bylo to docela maso, poprvé v životě jsem tam zažil kolonu NAHORU na Klíčov.
Zajímalo by mne, jestli vůbec dělali dopravní průzkumy, protože poměr aut z Hloubětína a ze Satalic byl tak 6:1. A přitom z VR jsou dva pruhy a na Kbelské jeden. Odpovídající by bylo uspořádání naopak. Ach jo...


2.12.2011 17:33:12
Profil
 

Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ty dva odbocovaci pruhy na Satalice (Mladou Bol.) jsou fakt uchylne.
Nechapu, kdo by tam z Hloubetina(Prumyslove mel zahybat) - kdo jede na HK, MB, tak jede po Sterboh. radiale, ve smeru z ul. Kolbenova to ma smysl jenom pro auta, ktera jedou z nejblizsiho okoli, uz jsem tam jel podruhe, a odbocoval jsem doprava opet jako jediny ......


2.12.2011 17:46:38
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Petr Pokorný píše:
Mike píše:
to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha.
ani tam nemusí být nikde ťukanec
ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511

Ale ano, je to něco nového. Kolona od Chlumecké na R1 tam rozhodně každé ráno nebývala, bývala vždy až od D11.

tak to jistě, jenže těch pár aut tam VR přivedla.
ovšem příčina toho, je pořád stejná.
VR je ve směru od D8 dost využívaná, odbočuje tam víc jak polovina aut co jede přes prosek.

jinak dnes dopoledne - cca.10hod to také stálo - někde od Počernické spojky, ale to už jsem tady OT

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


2.12.2011 18:16:21
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
ventus píše:
Zajímalo by mne, jestli vůbec dělali dopravní průzkumy, protože poměr aut z Hloubětína a ze Satalic byl tak 6:1. A přitom z VR jsou dva pruhy a na Kbelské jeden. Odpovídající by bylo uspořádání naopak. Ach jo...

Já myslím že odpověď je tady, ukrytá mezi řádky:
iHned.cz píše:
Praha chce, aby se na Vysočanskou radiálu přemístily kamiony, které dosud jezdí po Chlumecké, Kolbenově a Průmyslové ulici. "Řidiči ale musí zjistit sami, že to je pro ně lepší. Zákazy vjezdu nikam dávat nebudeme," poznamenal Miroslav Rajchart.
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-5382037 ... -v-poledne


2.12.2011 18:57:16
Profil
 

Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Typicka ukazka ceske malosti v praxi.
Pokud nechteji, aby tam jezdily kamiony, at tam daji znacku - stacilo by ji dat na krizeni Kbelska x Kolbenova, a bylo by vymalovano ....
Takhle tam naprosto zbytecne musi do kopce poskakovat kazdy den tisice aut - at zije ekologie a zdravy rozum !!!!!!


Naposledy upravil kamil dne 2.12.2011 19:41:45, celkově upraveno 1



2.12.2011 19:37:06
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No je to rozhodně hezkej příklad, jak se dá ve jménu pokroku za spoustu miliard zhoršit dopravní situace ;-)


2.12.2011 19:41:36
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
pp hlásí z terénu
Kbelská nahoru uzavřena :crazy: :crazy: :crazy:
stavěj ten chybějící portál :jidlo:
a prej je to tam pěknej "masakr" :jidlo: :jidlo:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


3.12.2011 12:56:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A na Kbelské (od VR směr Hloubětín) jsou osazeny dva (!) nové portály přes všechny 4 pruhy, konstrukce pro značky jsou jen nad pruhama dokopce, značky osazené nejsou. První portál je směrem nahoru hneda za zatáčkou ... v kombinaci s železničním podjezdem na něj asi moc lidí stejně koukat nebude :)


3.12.2011 18:30:13
Profil
 

Příspěvky: 17
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
no, já jezdím denně od Jarova - pak průmyslová - VR - R10 a VR mi zkrátila cestu o dobrých 15 minut, tam i zpátky. Před otevřením VR jsem využíval Českobrodskou až na východní spojku, ale docela se mi ulevilo, že už si na ni nemusím ku***t tlumiče auta ...


4.12.2011 0:56:52
Profil
 

Příspěvky: 689
Bydliště: P6---Šumpersko
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
V sobotu jsem si poprvé projel při cestě na Moravu VR. Je to na potlesk a velké uznání (odhlédnu-li od zpoždění se zprovozněním oproti původnímu plánu). Pak jsem ale o "kousek" dál za tunelem Koclířov viděl poprvé va vlastní oči trambusáka, jehož kabina trčela nad třímetrovým srázem. Nezvládl pozvolnou pravou zatáčku. Vzpomněl jsem si na nájezd na VR z klesající Kbelské. V té zatáčce může mít řada náklaďáků problémy, především v zimě, To svodidlo a zábratlí, co tam nainstalovali ... no nevím ...

_________________
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI


4.12.2011 20:58:18
Profil
Online
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No tak výhoda je ta, že ten kamion tam od určité nájezdové rychlosti nebude překážet 8-)


5.12.2011 10:38:53
Profil
 

Příspěvky: 689
Bydliště: P6---Šumpersko
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Dobrá zpráva je, že dopadová oblast je "čistá".

_________________
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI


5.12.2011 20:33:32
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A vejde se jich tam hodně :-D


5.12.2011 20:44:57
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
bhs píše:
Dobrá zpráva je, že dopadová oblast je "čistá".

abyste to nepřechválili, parovod z Mělníka a trať ČD :?

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


5.12.2011 21:31:58
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
To je daleko. To už bych se spíš obával o v porostu zhusta kempující bezdomovce.

_________________
Království a půl princezny za 511.


5.12.2011 21:56:46
Profil
 

Příspěvky: 689
Bydliště: P6---Šumpersko
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Já jen doufám, že nám ten směr nezavřou až se tam nedej bože něco stane .....

_________________
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI


6.12.2011 14:05:40
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Koukal jsem, že pletivo je natažené, ale značka 50km/h tam je pořád. :kladivo:

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


7.12.2011 14:15:04
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Plot zřejmě není dosud úředně schválen. Zvířátka přes něj tedy úředně stále ještě mohou. :crazy: :mrgreen:

_________________
Království a půl princezny za 511.


7.12.2011 14:22:56
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
:D :ok:

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


7.12.2011 20:43:48
Profil ICQ
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
včerejší lehce odpolední průjezd, pro ucpání kopce netřeba kamionů :x


Přílohy:
DSC01584r.JPG
DSC01584r.JPG [ 56.91 KiB | Zobrazeno 5592 krát ]
DSC01583r.JPG
DSC01583r.JPG [ 59.96 KiB | Zobrazeno 5592 krát ]

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
8.12.2011 10:02:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 47  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz