| Autor |
Zpráva |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
V pondělí odpoledne jsem si projel VR, vypadala velmi dobře, připadalo mi to, že se plazím, i když jsem jel 80 (o 50 ani nemluvě, to se tam prostě nedá  ). Průmyslová je ale odlehčená jen ve směru na jih (D8 > D1), včera večer jsem jí takhle krásně prosvištěl, ale v opačném směru to dost stálo, i hodně kamionů.
|
| 30.11.2011 10:43:25 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Na jsdi lze nalézt tuto zprávu jsdi píše: v ulici Kbelská v obci Praha : jízdní pruh uzavřen 29.11.2011 8:50:00 - 16.12.2011 9:50:00 jízdní pruh uzavřen ; Od 29.11.2011 08:50 do 16.12.2011 09:50 v ulici Kbelská v obci Praha; - !!! Nová radiála !!! Policie ČR žádá o opakované zveřejňování uvedené informace v médiích - jízdní pruh uzavřen; Provoz po Kbelské směr D8 je u nájezdu na Borskou veden pouze levým pruhem. Řidiči jedoucí k D8 by měli využívat Jižní spoku(nesjíždět na Průmyslovou), za Černým mostem sjet na Borskou(nová radiála) a dále pokračovat po Kbelské k D8. To jako Vysočanská radiála je Borská, ale Borskou lze v Praze nalézt v Hloubětíně, tak tomu nerozumím. Ještě poznámka z ranního provozu: Dnes byla ve směru na R1 ve směru na Štěrbohoslskou kolona v 8:38 až k nájezdu z Chlumecké.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 30.11.2011 20:02:33 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha. ani tam nemusí být nikde ťukanec ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 30.11.2011 22:57:02 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Mike píše: to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha. ani tam nemusí být nikde ťukanec ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511 Ale ano, je to něco nového. Kolona od Chlumecké na R1 tam rozhodně každé ráno nebývala, bývala vždy až od D11.
|
| 30.11.2011 23:29:34 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
a co třeba... Jižní spojka před mostem nad Záběhlickou ve směru na Prahu 4 30.11.2011 06:00 - 05.12.2011 19:00 práce na silnici neprůjezdný levý jízdní pruh Jižní spojka, úsek Spořilovská - 5. května, město Praha 30.11.2011 07:00 - 15.12.2011 16:00 práce na silnici během dne stavební práce , výstavba patek a přípojek portálů a poloportálu dopravního značení. Vydal: Magistrát Hl. města Prahy Praha, ulice Jižní spojka před sjezdem na Chodovskou ve směru na Prahu 9 30.11.2011 07:00 - 05.12.2011 18:00 práce na silnici neprůjezdný levý jízdní pruh že by konečně "proměnky" pro odbočení na Spořilovskou (Plzeň) ale to už patří do jiného vlákna 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 1.12.2011 3:09:21 |
|
 |
|
ventus
Příspěvky: 25
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Celý ty (dlouhé) roky co jsem létal nad rozestavěnou VR jsem se těšil jak se vylepší doprava na Kbelské. Včera jsem jel večer z Hloubětína a bylo to docela maso, poprvé v životě jsem tam zažil kolonu NAHORU na Klíčov. Zajímalo by mne, jestli vůbec dělali dopravní průzkumy, protože poměr aut z Hloubětína a ze Satalic byl tak 6:1. A přitom z VR jsou dva pruhy a na Kbelské jeden. Odpovídající by bylo uspořádání naopak. Ach jo...
|
| 2.12.2011 17:33:12 |
|
 |
|
kamil
Příspěvky: 38 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Ty dva odbocovaci pruhy na Satalice (Mladou Bol.) jsou fakt uchylne. Nechapu, kdo by tam z Hloubetina(Prumyslove mel zahybat) - kdo jede na HK, MB, tak jede po Sterboh. radiale, ve smeru z ul. Kolbenova to ma smysl jenom pro auta, ktera jedou z nejblizsiho okoli, uz jsem tam jel podruhe, a odbocoval jsem doprava opet jako jediny ......
|
| 2.12.2011 17:46:38 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Petr Pokorný píše: Mike píše: to není nic nového, dělá to nájezd aut z Průmyslové a pak bobová dráha. ani tam nemusí být nikde ťukanec ŠR to prostě nepobere, všichni - tedy skoro - víme, že chybí 511 Ale ano, je to něco nového. Kolona od Chlumecké na R1 tam rozhodně každé ráno nebývala, bývala vždy až od D11. tak to jistě, jenže těch pár aut tam VR přivedla. ovšem příčina toho, je pořád stejná. VR je ve směru od D8 dost využívaná, odbočuje tam víc jak polovina aut co jede přes prosek. jinak dnes dopoledne - cca.10hod to také stálo - někde od Počernické spojky, ale to už jsem tady OT
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 2.12.2011 18:16:21 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
ventus píše: Zajímalo by mne, jestli vůbec dělali dopravní průzkumy, protože poměr aut z Hloubětína a ze Satalic byl tak 6:1. A přitom z VR jsou dva pruhy a na Kbelské jeden. Odpovídající by bylo uspořádání naopak. Ach jo... Já myslím že odpověď je tady, ukrytá mezi řádky: iHned.cz píše: Praha chce, aby se na Vysočanskou radiálu přemístily kamiony, které dosud jezdí po Chlumecké, Kolbenově a Průmyslové ulici. "Řidiči ale musí zjistit sami, že to je pro ně lepší. Zákazy vjezdu nikam dávat nebudeme," poznamenal Miroslav Rajchart. http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-5382037 ... -v-poledne
|
| 2.12.2011 18:57:16 |
|
 |
|
kamil
Příspěvky: 38 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Typicka ukazka ceske malosti v praxi. Pokud nechteji, aby tam jezdily kamiony, at tam daji znacku - stacilo by ji dat na krizeni Kbelska x Kolbenova, a bylo by vymalovano .... Takhle tam naprosto zbytecne musi do kopce poskakovat kazdy den tisice aut - at zije ekologie a zdravy rozum !!!!!!
Naposledy upravil kamil dne 2.12.2011 19:41:45, celkově upraveno 1
|
| 2.12.2011 19:37:06 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No je to rozhodně hezkej příklad, jak se dá ve jménu pokroku za spoustu miliard zhoršit dopravní situace 
|
| 2.12.2011 19:41:36 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
pp hlásí z terénu Kbelská nahoru uzavřena stavěj ten chybějící portál  a prej je to tam pěknej "masakr" 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 3.12.2011 12:56:00 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A na Kbelské (od VR směr Hloubětín) jsou osazeny dva (!) nové portály přes všechny 4 pruhy, konstrukce pro značky jsou jen nad pruhama dokopce, značky osazené nejsou. První portál je směrem nahoru hneda za zatáčkou ... v kombinaci s železničním podjezdem na něj asi moc lidí stejně koukat nebude 
|
| 3.12.2011 18:30:13 |
|
 |
|
chaloupka
Příspěvky: 17
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
no, já jezdím denně od Jarova - pak průmyslová - VR - R10 a VR mi zkrátila cestu o dobrých 15 minut, tam i zpátky. Před otevřením VR jsem využíval Českobrodskou až na východní spojku, ale docela se mi ulevilo, že už si na ni nemusím ku***t tlumiče auta ...
|
| 4.12.2011 0:56:52 |
|
 |
|
bhs
Příspěvky: 689 Bydliště: P6---Šumpersko
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
V sobotu jsem si poprvé projel při cestě na Moravu VR. Je to na potlesk a velké uznání (odhlédnu-li od zpoždění se zprovozněním oproti původnímu plánu). Pak jsem ale o "kousek" dál za tunelem Koclířov viděl poprvé va vlastní oči trambusáka, jehož kabina trčela nad třímetrovým srázem. Nezvládl pozvolnou pravou zatáčku. Vzpomněl jsem si na nájezd na VR z klesající Kbelské. V té zatáčce může mít řada náklaďáků problémy, především v zimě, To svodidlo a zábratlí, co tam nainstalovali ... no nevím ...
_________________ Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
|
| 4.12.2011 20:58:18 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No tak výhoda je ta, že ten kamion tam od určité nájezdové rychlosti nebude překážet 
|
| 5.12.2011 10:38:53 |
|
 |
|
bhs
Příspěvky: 689 Bydliště: P6---Šumpersko
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Dobrá zpráva je, že dopadová oblast je "čistá".
_________________ Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
|
| 5.12.2011 20:33:32 |
|
 |
|
dd
Příspěvky: 1195
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A vejde se jich tam hodně 
|
| 5.12.2011 20:44:57 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
bhs píše: Dobrá zpráva je, že dopadová oblast je "čistá". abyste to nepřechválili, parovod z Mělníka a trať ČD 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 5.12.2011 21:31:58 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
To je daleko. To už bych se spíš obával o v porostu zhusta kempující bezdomovce.
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 5.12.2011 21:56:46 |
|
 |
|
bhs
Příspěvky: 689 Bydliště: P6---Šumpersko
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Já jen doufám, že nám ten směr nezavřou až se tam nedej bože něco stane .....
_________________ Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
|
| 6.12.2011 14:05:40 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Koukal jsem, že pletivo je natažené, ale značka 50km/h tam je pořád. 
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 7.12.2011 14:15:04 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Plot zřejmě není dosud úředně schválen. Zvířátka přes něj tedy úředně stále ještě mohou. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 7.12.2011 14:22:56 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 7.12.2011 20:43:48 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
včerejší lehce odpolední průjezd, pro ucpání kopce netřeba kamionů 
Přílohy:
DSC01584r.JPG [ 56.91 KiB | Zobrazeno 5592 krát ]
DSC01583r.JPG [ 59.96 KiB | Zobrazeno 5592 krát ]
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 8.12.2011 10:02:01 |
|
|