České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Vysočanská radiála (D10 - Kbelská)
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=186
Stránka 33 z 47

Autor:  kyk [ 9.12.2011 11:29:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Včera večer jsem 50 ani v jednom směru nepostřehl, bude potřeba návštěva očního lékaře, nebo jsou značky opravdu pryč?

Autor:  Dr.Fe1 [ 9.12.2011 11:47:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Třeba je odfouknul vítr :-)

Autor:  kasme [ 9.12.2011 12:03:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

asi už tam opravdu není, asi tři lidi mi to tvrdí :)

a to novináři nenapíšou... :crazy:

Autor:  martini [ 10.12.2011 17:46:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Hlavně by teda měli sundat tu značku zákaz kamiónů v levém pruhu před podjezdem železnice ve směru nahoru po Kbelské, aby se to mohlo řadit čím dříve tím lépe. Nakonec možná původně vyznačená varianta připojení z VR směr D8 nebyla tak špatná, ale tak uvidíme jestli se to usadí nějak.

Autor:  jonáš [ 10.12.2011 18:17:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

kasme píše:
a to novináři nenapíšou... :crazy:

Proč by o tom psali, dobrá zpráva nikoho nezaujme .. voni jsou placený za ty špatný, aby se lidi nasrali a jeli to zkompenzovat nějakym terapeutickym nákupem :lol:

Autor:  kasme [ 10.12.2011 19:46:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

jonáš píše:
kasme píše:
a to novináři nenapíšou... :crazy:

Proč by o tom psali, dobrá zpráva nikoho nezaujme .. voni jsou placený za ty špatný, aby se lidi nasrali a jeli to zkompenzovat nějakym terapeutickym nákupem :lol:

ale jo... to byl jen takový výkřik do pole :) (oploceného)

dnes jsem se tam nedostal, ale pár fotek provozu jsem vyfotil... jsou ovšem trochu kostrbaté :crazy: :crazy:
je to přeci jen 16km :kladivo:

Autor:  Dr.Fe1 [ 11.12.2011 0:39:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Dnes jsem tam jel (vlastně tedy včera, už je po půlnoci :) ) a hlásím že značky omezující rychlost na 50 km/hod nebyly nalezeny. Srny je asi sežraly nebo králíci odnesli. :roll:

Autor:  kot [ 12.12.2011 22:54:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Konečně zase nějaká lepší zpráva.Těch horších máme bohužel víc... :ok: :kladivo: :crazy:

Autor:  kasme [ 8.1.2012 0:15:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

tak jsem se v sobotu projel a nic nového jsem nezpozoroval...

Vysočanská radiála: Budovatelská - Kbelská http://www.youtube.com/watch?v=1sOGGFCYQt4

Vysočanská radiála: Kbelská - R10 http://www.youtube.com/watch?v=3EFzoMzU-08

Kbelská nahoru http://www.youtube.com/watch?v=BEjs6Oooq0E

Autor:  Pepino_82 [ 27.2.2012 12:18:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Asi to patří sem
Dneska jsem viděl na Průmyslové zákaz vjezdu kamionů od 12 tun

Autor:  dvs [ 27.2.2012 12:23:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Pepino_82 píše:
Asi to patří sem
Dneska jsem viděl na Průmyslové zákaz vjezdu kamionů od 12 tun

Já viděl podobnou značku zákaz nákladních vozidel s dodatkovou tabulkou (možná dvě pod ssebou), kterou jsem nestačil přečíst, v odbočovacím pruhu v klesání Kbelské do Hloubětína.

Autor:  pp21 [ 27.2.2012 20:52:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Taky potvrzuju, Kbelská/Průmyslová v Hloubětíně je nově osazena zákazem NA nad 12 tun.
Ve směru Kbelská -> Průmyslová je zákaz od Kolbenový, před odbočkou na VR je upozornění s dodatkem "Kbelská v úseku Kolbenova - Poděbradská" (pidipísmenka, musel jsem si zastavit abych to přečetl (na rampě od Mladoboleslavké ul (II/610)) + oranžová šipička tranzit NA směr VR.
Ve směru Průmyslová -> Kbelská je zákaz NA nad 12 tun už v MÚK s Českobrodskou (I/12), jestli jsou nějaké upozorňující cedule na JS/ŠR netuším. To že je zákaz už u I/12 je logické, na Poděbradskou do žádného směru NA nesmějí už dlouho.

A to to trvalo, co? Hlavně že prej Zákazy vjezdu nikam dávat nebudeme ... ach jo

Autor:  Mike [ 27.2.2012 22:12:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

nevím, kam až může sahat dopad na dopravu, ale asi se začla opravdu využívat a rozvolnila i toky okolo, protože dnes byla Balabenka neuvěřitelně průjezdná
jestli začli všichni jezdit přes Prosek....

Autor:  Ondra O.K. [ 28.2.2012 13:02:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Evidentne si toho kamionaci jeste nevsimli, protoze dnes jich z kopce na Kbelske a pote i dale stala pekna rada.. Prvni upozorneni, ktereho jsem si vsiml je az dole za viaduktem, u krizovatky z VR jsem zadne nezaregistroval..oni si zvyknou, ale do te doby jich tam PCR a MP asi par vyberou. Myslim ze znaceni je silne nedostatecne.

Autor:  martini [ 29.2.2012 8:56:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

A existuje tedy možnost pro NA jet z Kbelské do Kolbenovy směrem na Chlumeckou a po Chlumecké k R1 nebo tam už ty zákazy jsou déle od doby zprovoznění VR? Jak řídím jen OA, tak si těchto značek moc nevšímám :-(

Autor:  pp21 [ 29.2.2012 12:08:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

martini píše:
A existuje tedy možnost pro NA jet z Kbelské do Kolbenovy směrem na Chlumeckou a po Chlumecké k R1 nebo tam už ty zákazy jsou déle od doby zprovoznění VR? Jak řídím jen OA, tak si těchto značek moc nevšímám :-(

Myslím že po Chlumecké a Kolbenové je to do všech směrů bez zákazu NA.
Pokud se nepletu, tak situace je takováto:
- Kolbenova - celá pro NA povolena
- Chlumecká - celá pro NA povolena
- Freyova - celá pro NA povolena
- Poděbradská - komplet zákaz pro NA, všude
- Sokolovská - zákaz pro NA, minimálně v úseku Kolbenova - Českomoravská, zbytek nevím
- Kbelská/Průmyslová - úsek Kolbenova - Českobrodská zákaz pro NA (na 12t)

Příjezd pro NA do centra z této oblasti je volný po Kolbenova -> Freyova -> Českomoravská

Autor:  Mike [ 29.2.2012 18:57:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

dnes jsem jel po Průmyslové směr Hloubětín a jediné čeho jsem si všiml, je zákaz vjezdu NA do LEVÉHO pruhu, od křižovatky z Českobrodskou
možná jsem špatně koukal....

Autor:  pp21 [ 29.2.2012 22:18:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Mike píše:
dnes jsem jel po Průmyslové směr Hloubětín a jediné čeho jsem si všiml, je zákaz vjezdu NA do LEVÉHO pruhu, od křižovatky z Českobrodskou
možná jsem špatně koukal....
Nejspíš ... předevčírem jsem to jel v protisměru a nové cedule se zákazem z druhé strany přímo zářily (tady jsou).
Navíc dnes jsem jel ŠR z centra a u odbočení na Průmyslovou je zákaz NA nad 12t s dodatkovou tabulkou 2200m (zde). A o kousek zpátky je i větší cedule s nějakým dodatkem a oranžovou šipkou NA Ústí n.L. rovně.

Autor:  FlakY` [ 2.3.2012 19:59:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Ještě, že neřídím kamión... Každopádně obyvatele Černého Mostu, kteří bydlí nedaleko R1 lituji. Bydlel jsem tam taky chvíli a hluk tam je strašný i přes noc. A teď větší zátěž R1 = ještě větší hluk. Naštěstí jsem šel odtud do pryč.

Autor:  pp21 [ 2.3.2012 20:20:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

A zase ty ploty :) ... Zajíci z Vysočan nesmí na východ
http://www.krocanos.cz/2012/02/09/zajic ... na-vychod/

Autor:  kasme [ 26.5.2012 20:43:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

průjezd od Kbelské na 510

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /v/120526/

Autor:  pp21 [ 24.6.2012 16:52:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Tuším že to tu ještě nezaznělo - Vysočanská radiála se jmenuje Novopacká ulice, tak až to uslyšíte v dopravním hlášení, ať jste v obraze.
Klasická tabulka se jménem ulice je v MÚK s Budovatelskou a pak ještě na stejném sloupu jako cedule Praha ve směru do centra - souběžně s vozovkou a ještě v pravé zatáčce, skoro jí ani nejde zahlídnout - i Kasme měl problém ji vyfotit :)

Přílohy:
new-2.jpg
new-2.jpg [ 85.69 KiB | Zobrazeno 6234 krát ]

Autor:  kasme [ 28.11.2012 23:16:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

znovuzahájení po doplnění podkladů :)

Citace:
Oznámení o zahájení stavebního řízení
„Čerpací stanice pohonných hmot v km 2,250 Vysočanské radiály ve směru do centra, Praha 14“

Předmětem řízení jsou stavební úpravy výše uvedeného úseku komunikace Vysočanské radiály směrem do centra, spočívající v rozšíření stávající vozovky tak, aby budoucí čerpací stanice mohla být připojena pomocí připojovacího a odbočovacího pruhu stejné skladby vozovky, která byla použita na Vysočanské radiále. Odbočovací přídatný pruh o délce 220 m je navržen v šířce 3,5 m a svoji polohou nezasahuje do průběhu odbočovacích a připojovacích pruhů Vysočanské radiály. Připojovací přídatný pruh o délce 390 m je navržen v šířce 3,25 m z důvodu průjezdného profilu biokoridoru na Vysočanské radiále. Vysočanská radiála se nachází v místech odbočovacího pruhu v mírném násypu, v místě připojovacího pruhu je zářez. Skladba komunikace Vysočanské radiály bude zachována.

Autor:  dvs [ 29.11.2012 11:09:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

Jinak kanály, jejichž umístění jsme tu probírali při stavbě, už některé nevydržely provoz. První byl v odbočováku při sjezdu na Kbelskou, někdy před rokem. Teď se opravuje kanál u ekoduktů a je tam i zúžení do levého pruhu.

Autor:  FlakY` [ 30.11.2012 3:50:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)

S opravou to bude ještě horší, takže to tam bude každoročně... Jestli ti blbci něco ušetřili při výstavbě (myšleno projekt/cena), tak tím tuplem zaplatí na opravách.

Stránka 33 z 47 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/