| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Vysočanská radiála (D10 - Kbelská) http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=186 |
Stránka 33 z 47 |
| Autor: | kyk [ 9.12.2011 11:29:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Včera večer jsem 50 ani v jednom směru nepostřehl, bude potřeba návštěva očního lékaře, nebo jsou značky opravdu pryč? |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 9.12.2011 11:47:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Třeba je odfouknul vítr |
|
| Autor: | kasme [ 9.12.2011 12:03:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
asi už tam opravdu není, asi tři lidi mi to tvrdí a to novináři nenapíšou... |
|
| Autor: | martini [ 10.12.2011 17:46:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Hlavně by teda měli sundat tu značku zákaz kamiónů v levém pruhu před podjezdem železnice ve směru nahoru po Kbelské, aby se to mohlo řadit čím dříve tím lépe. Nakonec možná původně vyznačená varianta připojení z VR směr D8 nebyla tak špatná, ale tak uvidíme jestli se to usadí nějak. |
|
| Autor: | jonáš [ 10.12.2011 18:17:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
kasme píše: a to novináři nenapíšou... Proč by o tom psali, dobrá zpráva nikoho nezaujme .. voni jsou placený za ty špatný, aby se lidi nasrali a jeli to zkompenzovat nějakym terapeutickym nákupem |
|
| Autor: | kasme [ 10.12.2011 19:46:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
jonáš píše: kasme píše: a to novináři nenapíšou... Proč by o tom psali, dobrá zpráva nikoho nezaujme .. voni jsou placený za ty špatný, aby se lidi nasrali a jeli to zkompenzovat nějakym terapeutickym nákupem ale jo... to byl jen takový výkřik do pole dnes jsem se tam nedostal, ale pár fotek provozu jsem vyfotil... jsou ovšem trochu kostrbaté je to přeci jen 16km |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 11.12.2011 0:39:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Dnes jsem tam jel (vlastně tedy včera, už je po půlnoci |
|
| Autor: | kot [ 12.12.2011 22:54:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Konečně zase nějaká lepší zpráva.Těch horších máme bohužel víc... |
|
| Autor: | kasme [ 8.1.2012 0:15:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
tak jsem se v sobotu projel a nic nového jsem nezpozoroval... Vysočanská radiála: Budovatelská - Kbelská http://www.youtube.com/watch?v=1sOGGFCYQt4 Vysočanská radiála: Kbelská - R10 http://www.youtube.com/watch?v=3EFzoMzU-08 Kbelská nahoru http://www.youtube.com/watch?v=BEjs6Oooq0E |
|
| Autor: | Pepino_82 [ 27.2.2012 12:18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Asi to patří sem Dneska jsem viděl na Průmyslové zákaz vjezdu kamionů od 12 tun |
|
| Autor: | dvs [ 27.2.2012 12:23:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Pepino_82 píše: Asi to patří sem Dneska jsem viděl na Průmyslové zákaz vjezdu kamionů od 12 tun Já viděl podobnou značku zákaz nákladních vozidel s dodatkovou tabulkou (možná dvě pod ssebou), kterou jsem nestačil přečíst, v odbočovacím pruhu v klesání Kbelské do Hloubětína. |
|
| Autor: | pp21 [ 27.2.2012 20:52:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Taky potvrzuju, Kbelská/Průmyslová v Hloubětíně je nově osazena zákazem NA nad 12 tun. Ve směru Kbelská -> Průmyslová je zákaz od Kolbenový, před odbočkou na VR je upozornění s dodatkem "Kbelská v úseku Kolbenova - Poděbradská" (pidipísmenka, musel jsem si zastavit abych to přečetl (na rampě od Mladoboleslavké ul (II/610)) + oranžová šipička tranzit NA směr VR. Ve směru Průmyslová -> Kbelská je zákaz NA nad 12 tun už v MÚK s Českobrodskou (I/12), jestli jsou nějaké upozorňující cedule na JS/ŠR netuším. To že je zákaz už u I/12 je logické, na Poděbradskou do žádného směru NA nesmějí už dlouho. A to to trvalo, co? Hlavně že prej Zákazy vjezdu nikam dávat nebudeme ... ach jo |
|
| Autor: | Mike [ 27.2.2012 22:12:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
nevím, kam až může sahat dopad na dopravu, ale asi se začla opravdu využívat a rozvolnila i toky okolo, protože dnes byla Balabenka neuvěřitelně průjezdná jestli začli všichni jezdit přes Prosek.... |
|
| Autor: | Ondra O.K. [ 28.2.2012 13:02:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Evidentne si toho kamionaci jeste nevsimli, protoze dnes jich z kopce na Kbelske a pote i dale stala pekna rada.. Prvni upozorneni, ktereho jsem si vsiml je az dole za viaduktem, u krizovatky z VR jsem zadne nezaregistroval..oni si zvyknou, ale do te doby jich tam PCR a MP asi par vyberou. Myslim ze znaceni je silne nedostatecne. |
|
| Autor: | martini [ 29.2.2012 8:56:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
A existuje tedy možnost pro NA jet z Kbelské do Kolbenovy směrem na Chlumeckou a po Chlumecké k R1 nebo tam už ty zákazy jsou déle od doby zprovoznění VR? Jak řídím jen OA, tak si těchto značek moc nevšímám |
|
| Autor: | pp21 [ 29.2.2012 12:08:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
martini píše: A existuje tedy možnost pro NA jet z Kbelské do Kolbenovy směrem na Chlumeckou a po Chlumecké k R1 nebo tam už ty zákazy jsou déle od doby zprovoznění VR? Jak řídím jen OA, tak si těchto značek moc nevšímám Myslím že po Chlumecké a Kolbenové je to do všech směrů bez zákazu NA. Pokud se nepletu, tak situace je takováto: - Kolbenova - celá pro NA povolena - Chlumecká - celá pro NA povolena - Freyova - celá pro NA povolena - Poděbradská - komplet zákaz pro NA, všude - Sokolovská - zákaz pro NA, minimálně v úseku Kolbenova - Českomoravská, zbytek nevím - Kbelská/Průmyslová - úsek Kolbenova - Českobrodská zákaz pro NA (na 12t) Příjezd pro NA do centra z této oblasti je volný po Kolbenova -> Freyova -> Českomoravská |
|
| Autor: | Mike [ 29.2.2012 18:57:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
dnes jsem jel po Průmyslové směr Hloubětín a jediné čeho jsem si všiml, je zákaz vjezdu NA do LEVÉHO pruhu, od křižovatky z Českobrodskou možná jsem špatně koukal.... |
|
| Autor: | pp21 [ 29.2.2012 22:18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Mike píše: dnes jsem jel po Průmyslové směr Hloubětín a jediné čeho jsem si všiml, je zákaz vjezdu NA do LEVÉHO pruhu, od křižovatky z Českobrodskou možná jsem špatně koukal.... Navíc dnes jsem jel ŠR z centra a u odbočení na Průmyslovou je zákaz NA nad 12t s dodatkovou tabulkou 2200m (zde). A o kousek zpátky je i větší cedule s nějakým dodatkem a oranžovou šipkou NA Ústí n.L. rovně. |
|
| Autor: | FlakY` [ 2.3.2012 19:59:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Ještě, že neřídím kamión... Každopádně obyvatele Černého Mostu, kteří bydlí nedaleko R1 lituji. Bydlel jsem tam taky chvíli a hluk tam je strašný i přes noc. A teď větší zátěž R1 = ještě větší hluk. Naštěstí jsem šel odtud do pryč. |
|
| Autor: | pp21 [ 2.3.2012 20:20:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
A zase ty ploty http://www.krocanos.cz/2012/02/09/zajic ... na-vychod/ |
|
| Autor: | kasme [ 26.5.2012 20:43:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
průjezd od Kbelské na 510 http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /v/120526/ |
|
| Autor: | pp21 [ 24.6.2012 16:52:09 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) | ||
Tuším že to tu ještě nezaznělo - Vysočanská radiála se jmenuje Novopacká ulice, tak až to uslyšíte v dopravním hlášení, ať jste v obraze. Klasická tabulka se jménem ulice je v MÚK s Budovatelskou a pak ještě na stejném sloupu jako cedule Praha ve směru do centra - souběžně s vozovkou a ještě v pravé zatáčce, skoro jí ani nejde zahlídnout - i Kasme měl problém ji vyfotit
|
|||
| Autor: | kasme [ 28.11.2012 23:16:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
znovuzahájení po doplnění podkladů Citace: Oznámení o zahájení stavebního řízení „Čerpací stanice pohonných hmot v km 2,250 Vysočanské radiály ve směru do centra, Praha 14“ Předmětem řízení jsou stavební úpravy výše uvedeného úseku komunikace Vysočanské radiály směrem do centra, spočívající v rozšíření stávající vozovky tak, aby budoucí čerpací stanice mohla být připojena pomocí připojovacího a odbočovacího pruhu stejné skladby vozovky, která byla použita na Vysočanské radiále. Odbočovací přídatný pruh o délce 220 m je navržen v šířce 3,5 m a svoji polohou nezasahuje do průběhu odbočovacích a připojovacích pruhů Vysočanské radiály. Připojovací přídatný pruh o délce 390 m je navržen v šířce 3,25 m z důvodu průjezdného profilu biokoridoru na Vysočanské radiále. Vysočanská radiála se nachází v místech odbočovacího pruhu v mírném násypu, v místě připojovacího pruhu je zářez. Skladba komunikace Vysočanské radiály bude zachována. |
|
| Autor: | dvs [ 29.11.2012 11:09:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Jinak kanály, jejichž umístění jsme tu probírali při stavbě, už některé nevydržely provoz. První byl v odbočováku při sjezdu na Kbelskou, někdy před rokem. Teď se opravuje kanál u ekoduktů a je tam i zúžení do levého pruhu. |
|
| Autor: | FlakY` [ 30.11.2012 3:50:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
S opravou to bude ještě horší, takže to tam bude každoročně... Jestli ti blbci něco ušetřili při výstavbě (myšleno projekt/cena), tak tím tuplem zaplatí na opravách. |
|
| Stránka 33 z 47 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|