Komunální politika v Praze

Off-topic pokec
Odpovědět
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od adamos »

Taky jsem napsal podnět, na ostříhání keřů na Opatovské, které lezou cca. 0.5 m do vozovky a zakrývají dopravní značky. Je to cca. 2 měsíce, zatím bez odpovědi...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
FlakY`
Příspěvky: 1490
Registrován: 14.3.2009 21:34:15
Bydliště: F-M - Praha

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od FlakY` »

Na něco odpoví, na něco ne. Vlastní zkušenost.
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Centrum dopravních informačních systémů
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Bobek »

Tyhle křoví apod. posílám rovnou na TSK.
http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root ... ch-a-zavad
Království a půl princezny za 511.
Lynx
Příspěvky: 3698
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Lynx »

Možná by pomohlo napsat to taky na příslušný městský úřad, odbor dopravy. S tím ať to případně přepošlou kompetentním osobám. Když jim to přijde z obce, tak vyhoví spíš (vlastní zkušenost).
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od adamos »

To jsem zkoušel vloni, bez výsledku...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Bobek »

S tím TSK se teda držím při zemi, párkrát závada na (viditelnosti) značení, 2x chybějící kryt vpusti, jednou nefunkční SSZ. Časem (jednotky týdnů) všechno opraveno, otázka je, jestli k tomu to hlášení nějak přispělo. :)
Království a půl princezny za 511.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kasme »

Dostavba Pražského okruhu je na prvním místě, říká Petr Dolínek
9. října 2017 18:30

Dostavět Pražský okruh i dálniční síť. To jsou priority pražského lídra ČSSD pro sněmovní volby Petra Dolínka. Chce také zlepšit dostupnost bydlení a změnit pravidla pro budování veřejně prospěšných staveb.

https://praha.idnes.cz/praha-volby-petr ... pravy_turc
Lynx
Příspěvky: 3698
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Lynx »

Jedna bulvární zpráva z Prahy a to sice, že Matěj Stropnický provedl coming out a přiznal, že je nejen zelený, ale také růžový. Je fakt, že na funkci rostlináře to příliš vliv nemá (snad kromě posunutého vnímání směrem ke spíše ženskému vidění světa) a škodič je to bez ohledu na to s kým spí, tak se omlouvám že jsem neodolal tuhle informaci uvést.

https://www.super.cz/532029-zelena-i-du ... inace.html

Mimochodem, když jsem si zběžně pročítal volební lístky v Praze, tak mě zaujalo, že jeden z kandidátů Strany Zelených měl jako povolání uvedené, že je "gay aktivista". Nic proti gayům, ovšem v kombinaci s tím aktivismem to zní hrozově. Navíc jestli tohle někdo bere jako povolání, tak to potěš pámbů.
michal
Příspěvky: 4583
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od michal »

Tak třeba konečně dostane odvahu vystoupit a říct nahlas i to, že Praha ten dálniční okruh ve schválené variantě opravdu potřebuje...
Lynx
Příspěvky: 3698
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Lynx »

Tak to by byl coming out na kvadrát :-) Doteď jsem hlásal bludy, co ode mě soudruzi ve straně očekávali, ale ve skutečnosti od začátku vím, že jsou všechny ty nápady s přeměnou jižní spojky na bulvár a duální městským okruhem úplná blbost ..... :-))
Mike
Příspěvky: 4994
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Mike »

tak to je jasné
on si myslí, že okruh je na 3,14ču a tím pádem ho nepodporuje 8-)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Dusanh
Příspěvky: 712
Registrován: 11.5.2010 10:53:25

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dusanh »

Tak teď je otázka, jestli jej výsledek voleb oslabí anebo naopak najde těžiště práce právě v komunálu...
michal
Příspěvky: 4583
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od michal »

V komunálu? Nemate tam preklep v tom slove, kde momentalne nachazi teziste...? :D :D :D
Dusanh
Příspěvky: 712
Registrován: 11.5.2010 10:53:25

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dusanh »

No, nechci být špatným prorokem, ale obávám, se, aby se tam záhy neocitlo těžiště nás všech :(
Lynx
Příspěvky: 3698
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Lynx »

Tak Dolínek byl i přes bídu ČSSD zvolen do parlamentu, takže nevím zda v Praze na funkci náměstka pro dopravu rezignuje a nebo to bude jeden z těch multifunkční politiků co dělá všechno a nic.
kot
Příspěvky: 10512
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Po tom "výkonu" co socani předvedli bude mezi nimi nejspíš rvačka o posty, takže Dolínek "povýší" do PS a svoje místo přenechá... Ale komu ?
michal
Příspěvky: 4583
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od michal »

Dusanh píše:No, nechci být špatným prorokem, ale obávám, se, aby se tam záhy neocitlo těžiště nás všech :(
Mate pravdu, ona to moc velka sranda neni. Taky mam silny pocit, ze jsme se octli tam, kam chteji dobrovolne jen nekteri...
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od JirkaS »

kot píše:Po tom "výkonu" co socani předvedli bude mezi nimi nejspíš rvačka o posty, takže Dolínek "povýší" do PS a svoje místo přenechá... Ale komu ?
Tomu, kdo byl na kandidátce další v pořadí.
kot
Příspěvky: 10512
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Souhlas Jirko, ale kdo to je ? Ale to neznamená, že by z něho byl automaticky radní pro dopravu...
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od JirkaS »

Kdo to je by asi šlo zjistit na statistice z kompletních výsledků voleb. Samozřejmě, že se automaticky nestane radním pro dopravu. Ale lze předpokládat, že ta funkce zůstane ČSSD i nadále.
Lynx
Příspěvky: 3698
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Lynx »

Podle http://www.volby.cz je na řadě nějákej Šašek, jestli to bude šašek se uvidí. Shodou okolností se zabývá zřizováním parkovacích zón a lidé z našeho SVJ na něj nadávali, jako na pořádnýho blba, který u nás prosadil zřízení zón i přes náš všeobecný nesouhlas. Ale to může být samozřejmě i jinak

http://sasek.cssdpraha8.cz/index/about

Z jeho blogu (jak vylepšit dopravu na Praze 8):

"Na straně našich zastupitelů je to o trvalém vytváření podmínek pro cyklisty, chodce a samozřejmě také o rozvíjení systémů hromadné dopravy.

To vše nepůjde bez zcela zásadní věci, kterou je řešení dopravní situace naší městské části v širších souvislostech. Je potřeba se zaměřit na vybudování systému, který dopravu v naší městské části zcela zásadně zklidní. Musíme dát zcela jasná pravidla pro parkování automobilů našich spoluobčanů, zcela jasná pravidla pro parkování těch, kteří naší městkou častí projíždějí či zde zůstávají za mnoha účely.

Musíme se zcela jasně postavit tranzitní nákladní dopravě projíždějící naší částí. Když některá města tomuto typu dopravy mohou zcela zakázat jízdu, proč bychom to nemohli udělat i my?...."



takže očekávám zpomalovací prahy V Holešovičkách :-)) pokud ne rovnou uzavření komunikace ...
Mike
Příspěvky: 4994
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Mike »

čili zeleného "šaška" se zbavíme a přijde Šašek z růže ?
no pozdravpánbu...
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kot
Příspěvky: 10512
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

No to teda opravdu potěš koště... Ten výtah jeho článečku je opravdu "růžová soda" !
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Piráti vyzvali Dolínka, ať kvůli mostům odstoupí.

Příspěvek od kasme »

a sakra :crazy:
Piráti vyzvali Dolínka, ať kvůli mostům odstoupí. Není to má chyba, opáčil
2. února 2018 15:56
Pražští Piráti vyzvali náměstka primátorky Petra Dolínka (ČSSD), aby odstoupil z funkce. Důvodem je špatný stav pražských mostů a situace v městské firmě Technická správa komunikací. Dolínek řekl, že za stav mostů mohou vlády v Praze za posledních dvacet let a že je to problém odborný, ne politický.

https://praha.idnes.cz/dolinek-praha-fu ... zpravy_nuc
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od pivko »

Musím říct, že drzost paní Kolínské skutečně přesahuje všechny meze. Praha se jim rozpadá pod rukama, P+R parkoviště nepřibylo za jejich panování ani jedno, ale buzerovat lidi, to jim jde výborně. Prohlašuji, že toto nařízení nebudu respektovat, i kdybych s tím měl jít až k ústavnímu soudu. Žádná zelená pakáž mi můj život organizovat nebude.

https://www.lidovky.cz/tezke-zbrane-pro ... n_domov_dv
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“