Komunální politika v Praze

Off-topic pokec
Odpovědět
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Docela bych jí ten odchod přál, neboť každé její televizní vystoupení bylo zbytečně agresivní a docela přisprostlé. O obsahu raději nemluvit. Proti ní i Hudeček byl geniální speaker...
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Odkopala se tím, jak se o stavitelích tunelu Blanka paušálně vyjádřila jako o debilech. Takhle inteligentní člověk nejedná. Jinak v médiích téměř nevystupovala (asi dobře věděla proč), protože kromě "debilů" a podobných perel z ní toho nikdy moc nevypadlo. A že by za ní byla nějáká práce to taky nevypadá. Už aby byla pryč.
MPMP
Příspěvky: 3299
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od MPMP »

Já se jen bojím, aby to po ní nepřevzal mistr Stropnický. :kladivo:
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Jen taková perlička. Krnáčová provedla soudružskou sebekritiku, že špatně a nedostatečně komunikuje s médii a zároveň zrušila plánovanou tiskovku :) Takto mi přijde jako dobrej vtip.

http://domaci.ihned.cz/c1-64508700-krna ... -s-babisem
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Ten Babiš mně fakt pobavil: "Politika je hlavně o komunikaci a ne až tak o práci." No to si dělá snad srandu, ne ?
bhs
Příspěvky: 762
Registrován: 27.4.2009 21:40:59
Bydliště: P6---Šumpersko

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od bhs »

Nevím, co je Vám na tom divné - je to prostě tak, jak to BB říká :-(
A když už to pochopil i Babiš, tak Vy byste měl taky
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". :lol: Nebo, že by už ANO bylo stejné jako ostatní "zastaralé" strany ? Tak buď jedno nebo druhé. :zvraci:
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dr.Fe1 »

No tak obvykle se takové věci nepřiznávají, i když je to třeba pravda. Je to jako kdybych jako zaměstnanec říkal zaměstnavateli, že není důležitý jestli pracuju, ale jak to před ním okecám ............. aneb Babiš byl nějákej upřímnej (asi nechtěně)
bhs
Příspěvky: 762
Registrován: 27.4.2009 21:40:59
Bydliště: P6---Šumpersko

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od bhs »

kot píše:No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". :lol:
Ale to vůbec nemusí být v rozporu. "Makat" můžou, ale v politice (a někdy i jinde) to přináší ovoce až se to podaří prosadit, jinak je to na dvě věci .... V tomto smyslu je komunikace (a zajištění podpory) mnohem důležitější.
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Tak místní (ne)oblíbenec Stropnický skončil. Jsem zvědav, jak se to vyvine dál. Nedokážu vůbec odhadnout, jak to zpytlíkujou.

Pražští zastupitelé nečekaně odvolali Stropnického a další tři radní

http://praha.idnes.cz/prazsti-zastupite ... -zpravy_jj
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... :lol:
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od pivko »

Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od monin »

kot píše:To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... :lol:
Tatínek vám vyhlásí válku! :oops:
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Standa »

pivko píše:Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3.
Tak tam už ho snad odstavili - máme tam, nepletu-li se, docela funkční koalici relativně rozumných stran ;) . Tak doufejme, že se něco podobného poskládá i na MHMP, problém je, že tam koalice TOP09 - ODS - ČSSD potřebuje ještě někoho odloudit z ANO :twisted: (pirátům, starostům, lidovcům, ani komančům bych z principu nevěřil :) ). Taky mě tento vývoj těší, nicméně to může být špatná zpráva pro 511, mohou se zase vyrojit sabotéři.
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Řekl bych, že největší sabotér byl KONEČNĚ odvolán...
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Živě: Začala jednání o nové koalici. Do čela Prahy se chce vrátit TOP 09 i ODS

http://domaci.ihned.cz/c1-64775960-zive ... p-09-i-ods
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od pivko »

Ono bohužel (byť Stropnickému to přeju od Aše až k Tatrám) to nové řešení může být ještě mnohem horší. Stačí, když uspěje scénář, kde si mezi sebou rozdělí posty trojkoalice a TOP09, primátorem se stane zmr. Hudeček a např. zmr. Štěpánek radním pro dopravu... Jelikož si nemyslím, že by ve stávajícím zastupitelstvu byl někdo, kdo by byl schopen a ochoten v Praze prosazovat rozumná dopravní řešení, myslím, že nejlepší bude, když se v těch svých nicotných žabomyších sporech budou rubat i nadále a nebudou dělat nic. Blanka je otevřená a různá ta slavná "návazná opatření" by stejně akorát domrvili.
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

No, teď jsi mě zaskočil pivko. Já se naivně těšil, že by nyní mohla být šance posunout kousíček dál plánování a přípravu okruhu od Blanky k Balabence...
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Standa »

Po letmém skouknutí odkazu od Dr.Fe1 musím souhlasit s Pivkem, že stagnace a plné zaujetí žabomyšími spory bude v této konstelaci pro Prahu to nejlepší :twisted: . Ono to ani na nic jiného nevypadá: ODS se chce držet zpátky (což jako její potenciální volič spíš ocením ;) ), jakoukoli variantu spolupráce TOP09 a ANO nedovolí Babiš s Kalouskem a i TOP09 s ČSSD bez ANO potřebují ještě minimálně další dva partnery...

Kot má samozřejmě pravdu, že dnes již bývalý radní "zelený Che" byl největším sabotérem ledasčeho, ale i tento exot uznal, že 511 je nutná, což mohlo mnohé jeho příznivce poněkud přibrzdit - obávám se, že teď začnou dělat naschvály.

Jinak mě nadchnul titul zmr. :D , připomnělo mi to mé oblíbené "Maléry pana účetního", kde měl ředitel Barambani na dveřích mimo jiné i zkratku Gr. Fil. di Put. :) !
Michal R
Příspěvky: 1473
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Michal R »

... na před měsíci jsem zde tipnul, že Matěj nevydrží do švestek. Nevím jak u vás, ale u nás jsou švestky už pryč a tak jsem se o dva týdny seknul 8-)

No, jakkoliv si myslím, že Stropnický mladší není žádný politický hajzl a myslí to "dobře".... tak je úžasně mimo. Pobavilo mě, když jsem zjistil, že pro některé kolegy ze strany Zelených je "... už moc zelenej.." :-) btw. jeho formální připomínky k materiálu odboru dopravy HMP jsou jen pro "otrlé" čtenáře.

Ale pokud vím, tak novým tažným politickým koněm bude nová linka metra D (Písnice - Letňany) v prvním budovaném úseku Nové Dvory - Pankrác - Náměstí Míru. Ale to jsme na jiném webu, že...
Obávám se, že se pomalu povleče řešení 511 a nakonec po 2020 se kopne do země. Ale ostatní nové silniční dopravní stavby (Radlická radiala, 518-519, MO, nový most přes Vltavu) budou mít utrum. Nějaké ty místní úpravy, PHS a kruháků není nikdy dost.... :roll: ale zásadní stavby asi nic.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Standa »

Holub je z toho taky smutný :twisted: :

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politi ... litika_wag
Ztrácejí i sami Pražané, kteří jsou trestáni za to, koho do městského zastupitelstva zvolili. V situaci, kdy je třeba urgentně vyřešit financování nedávno dokončeného metra, ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a hlavně udržet právo hlavního města vytvářet vlastní stavební předpisy, se budou řešit personální otázky na magistrátě. K tomu není třeba nic dodávat.
kot
Příspěvky: 10490
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od kot »

Kdo to je ten Holub ? Věta o bránění metropole je ještě stupidnější, než by ji vyplodil automat... A to už je co říct !
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od pivko »

Holub, neznáte? Velmi nepříjemné.
1975
Příspěvky: 4233
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od 1975 »

, ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a
...no, nejvíc je potřeba bránit od severu, od hejlů, a tam svou funkci geniálně zúžená Jugoslávských partyzánů plní roli celkem dobře :D
Mike
Příspěvky: 4983
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Komunální politika v Praze

Příspěvek od Mike »

pravda
dnes jsem jel přes kulaťák a je to masakr
stojící skoro všechno, jediné rozumné je, že je vnitřní pruh volný a v relaci Čs. armády-Evropská řidiči umožní průjezd "přes tři pruhy"
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“