Právě je 23.5.2019 15:17:23

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Průmyslový polookruh (PPO) 

Zákaz tranzitu NA nad 12 tun na Průmyslové a tranzit nuceně po ŠR, R1 a VR?
Ano 62%  62%  [ 33 ]
Ne 38%  38%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 53

Průmyslový polookruh (PPO) 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Průmyslový polookruh (PPO)
kdysi jsem viděl video, kde nějaký policejní důstojník říkal, jak ta křižovatka byla kdysi nebezpečná, ale nyní, když je mimoúrovňová, tak je bezproblémová

ten debil tam nikdy nebyl, ale má pravdu, být to MUK, tak je po kolonách

18.12.2016 22:29:19
Profil Zobrazit autorovy stránky

Nevíte někdo, jestli je něco nového ohledně "zmimoúrovnění" křižovatek Kolbenova-Kbelská a Poděbradská-Kbelská? Někde v tomhle vlákně byl sen, že 2018 by se mohlo začít:o)

18.10.2017 12:22:05

1975 píše:
Nevíte někdo, jestli je něco nového ohledně "zmimoúrovnění" křižovatek Kolbenova-Kbelská a Poděbradská-Kbelská? Někde v tomhle vlákně byl sen, že 2018 by se mohlo začít:o)
Proboha jen to ne! To byl nápad, jak poslat chybějící část MO po povrchu přes Letňany a k tomu ty 2 MÚK.
Snad se shodneme, že plnohodnotný MO se s tím nedá srovnávat, takže já osobně volím MO.

18.10.2017 12:50:07

Matně si vzpomínám, že to zmimoúrovnění Kbelské se mělo dělat právě jako příprava, pro odklon za rozkopaný průtah přes Jarov při stavbě MO. Ještě před všemi těmi nápady s duály a automaty.
Ale to je přístup naprd, nechci zlepšení tuhle, protože se pak nepostaví silnice jinde... připomíná mi to zdejší diskusi o Spořilově.

18.10.2017 13:03:25

P_V píše:
Ale to je přístup naprd, nechci zlepšení tuhle, protože se pak nepostaví silnice jinde... připomíná mi to zdejší diskusi o Spořilově.
Tomu rozumím, ale problém je, že povolovací proces obou staveb (MO i těch 2 MÚK) je přibližně stejně náročný a město rozhodně nebude stavět obě najednou.
To není o tom, že ty 2 MÚK "nechci", já jen vyjádřil názor, že užitečnější bude dostavění MO. Vezměte jako fakt, že obě stavby současně se stavět nedají (už i z dopravního hlediska by to byl "karambol").

18.10.2017 14:59:40

Tak ony hlavně ty múk nemají smysl, když na jedné straně je na Kbelské zúžení do jednoho pruhu a na straně druhé nebude rozšíření Štěrboholské na 3+3. A to, že považuji tyto múk v současné době za zbytečné, píšu jako občan Prahy 9, který ty křižovatky hojně využívá.

18.10.2017 16:11:30

Zúžení do 1 pruhu tam podle mě bude jen do dokončení D0, nebo do prodloužení VR. A dá se i předtím kdykoli přemalovat, nebo v případě nouze i rozšířit.

18.10.2017 17:40:41

Jenže to nebude asi nikdy... :roll: Až bude D0 (520 a 511), tak bude taky trochu jiná situace v celé východní části Prahy... Dokud nebude D0 nebo východní část MO, tak to podle mě nic moc neřeší. Na Průmyslové teď stačí oprava dilatací a je vymalováno, takže představa, že se tam začne budovat múk za plného provozu mě děsí víc než to, co tam je teď. To mi opravdu přijde smysluplnější rozšíření ŠR na 3+3, protože sjezd směr Braník prostě nepobere intenzity ani stávajících semaforů, natož případných múk.

18.10.2017 17:54:21

na obou křižovatkách by stačilo překopat řízení semaforů tak, aby zvládly o jeden signál navíc
kbelská x poděbradská neumí odbočení vlevo ze kbelské (obousměrně) jako samostaný signál
a kbelská x kolbenova jej neumí z kolbenovy (rovněž obousměrně)
to jseou jediné krizové situace, resp. důvod vzniku kolon

19.10.2017 20:31:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5