Právě je 27.4.2021 9:51:46




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1532 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 62  Další
 Severojižní Magistrála 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
To s tou tramvají je zajímavá forma salámové metody. Ještě nevědí, jak to bude pokračovat, ale už tam udělají apendix.


23.1.2018 23:25:07
Profil
 

Příspěvky: 1149
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
To vážně někdo povolí novostavbu tramvajové zastávky se sníženou hranou, kterou bude přejíždět kamion zásobování muzea (viz studie na webu IPRu, dopravní část)? Když je za zastávkou spousta místa na jiný způsob příjezdu?


23.1.2018 23:30:40
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
To vypadá opravdu hodně divně. Je to nové řešení, a vjezd je přitom takhle strašlivě komplikovaný. Jak odtamtud bude ten kamion vycouvávat, to je další záhada.


24.1.2018 22:57:43
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Možná se obnoví nákladní tramvaje jako byly z kraje 20. století. :)

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


25.1.2018 18:47:20
Profil ICQ
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Citace:
Ta kolona před "nejvyužívanější" tram zastávkou v Praze je na pěst.


Tohle je z vlakna o Trojske lavce, ale patri to sem... ted jsem jel ve stredu pred patou z Hlavaku (asi po ctvrtroce) a poskakoval jsem od Hlavaku az ke Stvanici, coz pro mne bylo novum, pricital jsem to zavrenemu Libenaku. Fakt to bylo uz driv?


26.1.2018 9:14:37
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Ano, bylo, já to tam při odpoledním průjezdu zaznamenávám téměř pokaždé. A to tam jezdím tak dvakrát týdně.

_________________
KlarArt


26.1.2018 12:20:06
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Aha, ja totiz tudy jezdil pomerne casto v lete a nic a to zastavka uz fungovala, takze mne to ted, kdyz jsem tam jel poprve po pul roce prekvapilo.


26.1.2018 13:50:32
Profil
 

Příspěvky: 80
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Zastávka tomu opravdu moc nepomohla. Jezdím tam docela často a přijde mi, že se to zhoršuje také s tím, jak se zhoršuje povrch na mostě. Nevím, jestli se mi to jenom nezdá, ale jezdí se tam čím dál pomaleji, občas už někdo jede vysloveně krokem...


30.1.2018 12:12:07
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Už brzy nebude nic bránit opravě Hlávkova mostu :jidlo:

Citace:
Kolektor Hlávkův most
Publikováno: 30.1.2018
Rubrika: Tunely

Kolektory mají v Praze bohatou tradici. Jejich výstavba byla zahájena v roce 1969 a k zásadnímu rozvoji došlo v devadesátých letech minulého století. Ke stávající síti hloubených a ražených kolektorů o celkové délce téměř 91 km přibyde v roce 2018 cca 0,5 km hlubinného kolektoru Hlávkův most. Dojde tak k propojení již vybudovaných kolektorů Severní předmostí Hlávkova mostu (zkráceně SPHM) a Nábřeží Ludvíka Svobody (zkráceně NLS) na obou březích Vltavy a ostrova Štvanice. Technické řešení kolektoru Hlávkův most, které je odlišné od řešení ražených konstrukcí dříve realizovaných kolektorů, by mohlo naznačit trend dalšího směřování výstavby kolektorů nejenom v Praze.

http://www.silnice-zeleznice.cz/clanek/ ... vkuv-most/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


30.1.2018 16:05:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
No, to jsem zvědav, kudy bude vedena doprava :-)


30.1.2018 17:01:16
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Aha... ted mi zacinaji upravy dopravniho reseni levobrezniho predpoli Hlavkova mostu davat smysl. Mame si zvyknout na prostou skutecnost, ze pres most se jen tak nekdo nedostane...


30.1.2018 17:26:16
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
https://praha.idnes.cz/primatorka-krnac ... zpravy_rsr
Primatorka zatrhla zklidnovani

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


7.2.2018 20:07:03
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Prosadit před volbami zklidnění nejdůležitější Pražské komunikace, to je moc i na Krnáčovou. Ovšem pro melouny by to byla výhra.


8.2.2018 7:52:58
Profil
Online
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Mosquit píše:
No, to jsem zvědav, kudy bude vedena doprava :-)

Samozrejme ze pres Libenak, jen je potreba obe akce dobre zkoordinovat. Prvni koordinacni faze uz zacala, takze to je na nejlepsi ceste... :D


8.2.2018 8:25:13
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Zitra na rade pokracovani preruseneho zklidnovani.
Krnacova chce videt podle mne mikrosimulaci.
https://www.lidovky.cz/upravam-magistra ... _domov_ele

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


21.2.2018 21:04:32
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Zrovna ta titulní fotka (vizualizace) z I.P.Pavlova mě velice rozčiluje a bohužel to naznačuje, že autoři takových návrhů jsou mimoni. Umístit lavičky na tohle místo, tak jak je na obrázku, bude znamenat procházet "uličkou hanby" mezi povalujícími se bezdomovci a feťáky, kteří jako téměř jediní budou tohle k sezení využívat. Na stávající lavičce, co tam je už nyní, vysedávají téměř jen výše zmíněné existence, normální člověk jen velmi zřídka, natož maminka s kočárkem (opravdu ideální místo k relaxaci s dítětem). Nápad zužovat tohle velice frekvenetované místo, tedy jakousi chodeckou "dálnici", je z kategorie dilatantsko-idiotských.

Jinak jsem pro zlidšťování prostředí, ale s použitím selského rozumu.


22.2.2018 0:00:51
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Spíše, kdo by si chtěl posedět a navíc s kočárkem u tak rušné komunikace, v hluku, smradu.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


22.2.2018 10:19:12
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Zadnej hluk a smrad nebude. Magistralu zaspuntujem ze severu, z jihu, priskrtime uprostred. Centrum obslouzi dopravne velbloudi a my si udelame zelenou carku a vsechno bude tak uzasne cool... a kdyby prece jen nejaci kverulanti... svedeme to na ostatni...


22.2.2018 11:55:25
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
... a nebo ten Hlávkův most v uspořádání SJM 1+1..... to je hodně velký úlet.


22.2.2018 14:42:51
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Protože furt někdo žije v tom, že je většina provozu na magistrále tranzit. Ale to není pravda. Pokud magistrálu zklidní, bude to mít dva vlivy:
1) ještě více se vylidní centrum, protože už tam bude k nežití i pro ty co tam žijí dnes. Výrazně se jim zvednou ceny služeb a všeho.
2) zaplní se okolní ulice, neboť do centra se bude muset někdo dostat. To se dotkne i papalášů, neboť též neprojedou.


23.2.2018 7:58:07
Profil
 

Příspěvky: 422
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Humanizace magistrály se odkládá

https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/humanizace-magistraly-se-odklada-20180223.html


23.2.2018 8:22:33
Profil
 

Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Názor z Aktuálně.cz:

Hloupé, nikoliv chytré město. To by magistrálu polidštilo už dávno

https://nazory.aktualne.cz/komentare/hl ... f6b220ee8/


23.2.2018 13:57:37
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
A které město takovouto komunikaci zklidnilo? Jedině tak, že komunikaci zakopalo pod zem.


26.2.2018 9:06:21
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Vylevy titana ducha Li Po bych sem prosim moc netahal, tam nejde o nejakou silnici, tam jde o politiku. Ale je pravda, ze v nasledne diskusi ma sekundantu dost...


26.2.2018 9:30:35
Profil
 

Příspěvky: 613
Příspěvek Re: Severojižní Magistrála
Obcas mam pocit, ze Praze jina ulice nez magistrala neni. Jinak tu posledni vizualizci z galerie snad nemoh vymyslet nikdo pricetnej.


26.2.2018 17:22:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1532 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 62  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz