| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Severojižní Magistrála http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=75 |
Stránka 13 z 62 |
| Autor: | jonáš [ 3.10.2012 7:07:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
A nejvíc (přímo úměrně) se snížej redukcí počtu projíždějících vozidel |
|
| Autor: | Mike [ 3.10.2012 21:09:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
dobrá dobrá chtěl jsem tím naznačit, že je značný rozdíl mezi projíždějícím a rozjíždějícím.... |
|
| Autor: | jonáš [ 4.10.2012 7:29:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
No bude vždycky záležet na tom, kolik vozidel, a jakou rychlostí projíždějících vs. na jakou rychlost se rozjíždějících |
|
| Autor: | MPMP [ 4.10.2012 8:49:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
jonáš píše: Furt mě udivuje, kolik kroutičů/šlapačů mě předjíždí před červenou, jen aby pak řádně otestovali funkci brzd a následně si na těch světlech mohli postát o pár sekund déle |
|
| Autor: | jonáš [ 4.10.2012 9:34:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
No nejlepší je, když je pak za Muzeem předjedu všechny v balíku, protože tam volej samozřejmě "rychlej" pruh kde se to štosuje, ale pravej je prázdnej. |
|
| Autor: | kasme [ 2.11.2012 12:29:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
SJM od Vyskočilovy z centra označena jako SMV, ale 50 Příloha: sjm-vyskocilova.JPG [ 30.84 KiB | Zobrazeno 5177 krát ] ale je tam jedna drobná chybička http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... paka/1211/ před MO byly naopak cedule SMV demontovány... Kde tedy teď končí ta 50 km/h?? |
|
| Autor: | adamos [ 2.11.2012 16:17:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
... vjezd pouze s dálniční známkou????? |
|
| Autor: | mapman [ 2.11.2012 16:47:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Ano vidíš správně |
|
| Autor: | kasme [ 2.11.2012 16:49:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
jj, montéry jsem upozornil... tak už je to možná opravené,,, večer kouknu |
|
| Autor: | Marooned17 [ 2.11.2012 18:26:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
mapman: Koukám, že si ministerstvo před koncem roku ještě, jak se dá, posiluje příjmy |
|
| Autor: | kasme [ 2.11.2012 21:31:56 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála | ||
někdy stačí jen upozornit
|
|||
| Autor: | kasme [ 23.12.2012 20:33:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
portál výjezd Vyskočilova osazen, v podstatě je to jen větší přebarvená verze původní cedule http://ttnz.cz/kasme/v/ostatni/kasme/smes/1212/IMG_6913.JPG.html no alespoň, že tam není vpravo Jesenice MO je v bílém poli, proti značce o kus blíž http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnicedalnice/sjm/paka/120702/IMG_0144.JPG.html Příloha: sjm-vy.jpg [ 55.95 KiB | Zobrazeno 4835 krát ] Příloha: sjm-vy-puv.jpg [ 29.15 KiB | Zobrazeno 4835 krát ] Příloha: sjm-pa.JPG [ 56.55 KiB | Zobrazeno 4835 krát ] |
|
| Autor: | Mikulik [ 25.12.2012 7:40:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Na kolik přijde takováhle cedule? Mě to připadá, jaké vyhozený peníz. Ty peníze by se daly využít jinde lépe |
|
| Autor: | kasme [ 25.12.2012 11:56:21 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála | ||
Mikulik píše: ...vyhozený peníz... a teď mě ještě napadlo, že ta šipka nad odbočovacím pruhem by měla začínat svisle a né být celá šikmá... (upravená fotka uprostřed kromě barev je to přesná kopie původní cedule z doby, kdy ještě nebyl kolektor... a nebo šipka i pravém pruhu (že se dá přejet do odbočovacího... ale to zas vypadá, že je to dvoupruhové odbočení...
|
|||
| Autor: | _jan91 [ 25.12.2012 20:07:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Jakej je vůbec rozdíl v tom když je nápis Městský okruh v bílém nebo v zeleném rámečku? Nějak mě to nedochází... |
|
| Autor: | monin [ 25.12.2012 22:47:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Mikulik píše: Na kolik přijde takováhle cedule? Mě to připadá, jaké vyhozený peníz. Ty peníze by se daly využít jinde lépe Přesně tak. Při takovém značení "cílu" jsou to jen naprosto vyhozené peníze. To raději nic. Jinak jakoli tu brojím proti značení těch místních cílům po Praze - tak toho značení na Jesenici - JESENICE je velká škoda. Jak teď bude jezdit František Koudelka na Konopiště?? Ale jina věc. Již delší dobu je nové dopravní značení na před křížením současné severojižní magistrály na Proseku s "Pražským okruhem". Nemám fotku - ale je tam samozřejmě po novu značeno jen Ústí/Labem a Mělník - po slovu Dresden nebo alespoň (D) ani památky. Ale je tam také značené číslo silnice tedy 8 a to už na červeném podkladu. Tedy jako dálnice. Je to bráno už tak, že po novu - tedy s chystanými změnami R/D povede D8 už někde od tohoto křížení a nebo je to zase jen klasická ukázka toho, že levá ruka neví co dělá pravá - viz. např. Kasme a úseky s poplatkem a bez poplatku? |
|
| Autor: | kasme [ 25.12.2012 23:10:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
DefiantM píše: Jakej je vůbec rozdíl v tom když je nápis Městský okruh v bílém nebo v zeleném rámečku? Nějak mě to nedochází... na neměl bejt modrobílej (třeba pruhy), když je to SpMV a k tomu ještě místní cíl monin: foto Prosecká radiála, ještě je tam jeden nový portál blíže ku "Praze" průjezd pod modrou a červenou "8" |
|
| Autor: | Marooned17 [ 29.12.2012 23:36:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
monin, kasme: Kdyby na značce bylo alespoň mezinárodní Ústí n. L./Aussig a. d. E. To bych pak nezařazení Dresden i chápal |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 30.12.2012 0:00:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Marooned17 píše: monin, kasme: Kdyby na značce bylo alespoň mezinárodní Ústí n. L./Aussig a. d. E. To bych pak nezařazení Dresden i chápal Já ti dám Aussig Dobroníne |
|
| Autor: | monin [ 30.12.2012 22:19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
kasme píše: DefiantM píše: Jakej je vůbec rozdíl v tom když je nápis Městský okruh v bílém nebo v zeleném rámečku? Nějak mě to nedochází... na neměl bejt modrobílej (třeba pruhy), když je to SpMV a k tomu ještě místní cíl monin: foto Prosecká radiála, ještě je tam jeden nový portál blíže ku "Praze" průjezd pod modrou a červenou "8" Noo a na tom jsme se ptal. Na tom novém značení na Proseku směr Dresden je už číslo komunikace na červeném podkladu tedy jako D. Je to jako vždy jen šlendrián a omyl, nebo je to naopak už nově nachystané v rámci toho přeznačení R na D? |
|
| Autor: | mapman [ 30.12.2012 22:29:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Je to šlendrián, D8 začíná až za Březiněvsí... |
|
| Autor: | monin [ 30.12.2012 22:34:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
mapman píše: Je to šlendrián, D8 začíná až mezi za Březiněvsí... Co taky jiného u nás než paskvil. Škoda jen, že tam omylem a vlastní blbostí nedali i název Dresden (D) a ten švýcarský dálniční rámeček. |
|
| Autor: | Standa [ 31.12.2012 8:49:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Ono by stačilo i pouhé "Ústí n.L. (D)", i když by asi hodně lidí nepochopilo, že jde o dva cíle. |
|
| Autor: | mapman [ 31.12.2012 9:07:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Už jsem to tu někde psal, k tomu se jinde používá lomítko, tj. Ústí n. L. / (D) |
|
| Autor: | kot [ 31.12.2012 10:55:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Severojižní Magistrála |
Standa píše: Ono by stačilo i pouhé "Ústí n.L. (D)", i když by asi hodně lidí nepochopilo, že jde o dva cíle. Ten kdo byl aspoň jednou v Deutschlandu to pochopí 100%. Nebuď zas tak velký pesimista!! |
|
| Stránka 13 z 62 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|