Právě je 25.1.2021 21:50:57

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Mezinárodní koutek 

Jste spokojeni se sekcemi, které se dotýkají států mimo České republiky
Ano 94%  94%  [ 83 ]
Ne 6%  6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 88

Mezinárodní koutek 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvek Re: Mezinárodní koutek
Dále se ztratila celá téma, tedy prozatím jedna. hh napsal do Německo všeobecně, že je nová centrální společnost Die Autobahn. Já to tam včera četl. V přehledu to existuje. Po nakliknutí na něj zvolené téma neexistuje :arrow: a po kliknutí na sekci Německa se nezobrazuje.
Příloha:
hh1.JPG
hh1.JPG [ 27.55 KiB | Zobrazeno 669 krát ]

Ale po nakliknutí na něj již zvolené téma neexistuje. A po rozkliknutí pouze Německa pak celá téma Německo všeobecně je pryč.
Příloha:
DEneu.JPG
DEneu.JPG [ 60.3 KiB | Zobrazeno 669 krát ]

Doufám, že se to dá všechno obnovit. :) Ovšem vzhledem k tomu, že se to stalo a je to v daleko rozsáhlejší formě, než se mi jevilo ze začátku, odkládám další souhrny, resp. nemá cenu psát, když se to ztrácí aneb nejde rozkliknout. Aneb hrozí, že i to co tam je, ale není vidět se může smazat při opravě fóra; zažil jsem to již vícekrát i na jiných platformách ...

Prozatím tedy přerušuji "psací" přítomnost ve fóru, než se to opraví. :idea:

viewtopic.php?p=226144#p226144

2.1.2021 18:38:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

V období od 25.12.2020 do 10.1.2021 jsem aktualizoval přečetl všechny témy/státy v sekci Evropská Unie, které nemají vlastní forum/sekci, tedy celkem 20 států EU.

*aktualizoval jsem základní údaje
*opravil/doplnil jsem nefunkční odkazy na oficiální instituce
*opravil aneb odstranil jsem jiné nefunkční odkazy, s dohledáním obsahu tak, aby byl zachován smysl příspěvku
*nevyhnutné množství příspěvků jsem smazal: cca. 55 příspěvků (asi polovina byla moje; až 21 ve SLO pro odstranění stránky odkazující na videa/fotky)
*ke všem státům jsem se snažil aktualizovat data silniční infrastruktury z hlediska logistického významu z mezinárodního pohledu + stav prostředí a dle rozsahu samotného obsahu to pak šlo do náležité hloubky, která byla nyní patrně nekomplexnější a navazovala na poslední aktualizace během 2016-2018

*aktualizace nových staveb, připravovaných staveb aneb přehled výstavby dálniční, rychlostní sítě aneb významnějsích silnic + zachycení alespoň části roku 2020, což nenahradilo výpadek ve fóru, ale alespoň částečně jsou informace vcelku
*vícero států má vícero příspěvků za sebou vzhledem k rozsahu prací a chybějících informací
*lze dohledat i data ke zpoplatnění sítí a dalších praktických informací pro uživatele silniční infr., i když se na to dlouhodobě nezaměřuji
*čím rozsáhlejší síť v provozu, tím větší snaha byla o přidání map a rozvojových plánů do minulosti s nějakým výchozím stavem a srovnáním včetně nákladů a hosp. situace a výhledu do budoucna

Prozatím jsem tedy od 27.9.2020 doposud aktualizoval/pročetl všechno kromě 5 států EU s vl. forem, USA, Kanady a kromě sekce: Interkontinentální a globální témata.

Dále budu pokračovat tak, jak jsem uvedl ve Shrnutí roku 2020. Budu průběžně informovat o nových stavbách ve světě a postupně pročítat a aktualizovat jednotlivé sekce. Zaměřím pozornost na Francii a Chorvatsko v rámci EU a na Kanadu. Nedávám si ale již žádný časový rámec.

Vysvětlení, proč nezačnu komplexně se zbytkem: Vzhledem k tomu, že se formuje stavební program Slovenska (nové sestavení priorit, jejich stav, ale taky je nová vláda, nová koalice (nevládnou ani 1 rok) a jiná politická situace + pandemie), tak se nezaměřím přednostně na Slovensko i když samozřejmě ledacos je ve stavu rozestavěnosti/nedostavanosti, takže je o čem psát. Stejně tak se pro technické problémy nebudu věnovat sekci Německa, kde čekám na nápravu výpadku podstatné části informací, které se nezobrazují. USA si taky nechávám na později vzhledem k výsledku voleb, i když taky průběžně budu informace doplňovat.

Interkontinentální a globální témata budou ještě později, protože tady hodně bude záležet od toho kam spěje ekonomika planety a naše fungování, protože dle toho se budou odvíjet investice a nová výstavba. Prozatím totižto dochází k uzavírání továren na stavební techniku a i těžkou dopravní techniku a útlum mají taky strojírenské firmy věnující se realizaci strojů do podzemní výstavby. Což je hodně naznačující tendence. Ale zase se mohou uvolňovat kapacity, které jsou doposud. A tento vývoj bude vidět nejdřív na přelomu 2.Q a 3.Q 2021.

10.1.2021 0:35:36
VIP

V období od 10.1.2021 do 18.1.2021 jsem aktualizoval přečetl všechny témy/státy ve vlastním fóru ke Kanadě v rámci sekce Amerika.

Kanada všeobecně: viewtopic.php?p=227451#p227451 a samozřejmě všechny provincie/teritoria. Shrnutí se týká jak projektů v rámci témat, tak platnosti odkazů, stav silniční sítě (klasifikace a zkapacitnění komunikace a taky hospodářská situace toho nejdůležitějšího). Odstraněno bylo méně než 5 příspěvků. Ve většině témat jsou 2 nové příspěvky za sebou.

Kanada, která tady takto byla vytvořená nikdy nedostala většího prostoru, i když jsem vždy chtěl. Neustále jsem to odkládal; a to taky z několika emocionálních důvodů. :) Takže prakticky v tomto rozsahu je celé území a do této hloubky až po 8 letech ve fóru. Odklad tohoto času taky umožnil lépe popsat tento prostor z "vašeho" pohledu, jaké to tam je a proč to je jiné.

Následovat budou vlastní fóra v EU ke: Francie, Chorvatsko a Polsko.

Jináč platí vše nad tímto příspěvkem.

19.1.2021 15:39:40
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6