Mezinárodní koutek

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět

Jste spokojeni se sekcemi, které se dotýkají států mimo České republiky

Ano
96
94%
Ne
6
6%
 
Celkem hlasů: 102

Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Fox Mulder: ale nebojte se, jsou tu i jiní šikovní lidé. 8-)

Standa: rozsah nevadí (sám jsem si ho vytvořil), ale mám teď jiné starosti.

Já to zde ještě v neděli všechno proběhnu a doplním nové informace. 8-)

Ono, co se týká Slovenska, tak je nemožné se tomu opravdu věnovat podrobněji a hlavně já jsem tak činil na http://www.dialnice.info (odtud taky odcházím) a kdo hledá další informace, pak odporučím http://www.highways.sk kde se dá rychle pochopit co je hotové a co se staví a co se plánuje a pak taky stránku od Lennyho, i když některé informace tam má po starém, co je zas ale vzhledem k situaci ve výstavbe dálniční sítě na Slovensku zcela normální. Já jsem se snažil vytvořit jednoduchý obraz o hlavních tepnách a pak pouze nové stavby aneb stavby, které mají jít do výstavby následujících 5 let.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Tak asi v této formě zde mohu zůstat (jako za poslední 2 týdny) 8-)

Aktuálně zvětšuji některé mapy při státech, třeba již jsou USA, Kan, Chi atp. Tak, aby byli čitelné města. Mimo toho jsem doplnil některá témata o aktuální stavby. Kde to jde, získávám soukromé databázy firem v okruhu Vinci a Eiffage.

Přidal jsem taky 2 další státy: Kamerun a Samoa. Tímto krokem má zde své zastoupení již 75% samostatních a suverenních států světa. Další státy prozatím nepřidávám.

Snažím se taky průběžne kontrolovat funkčnost odkazů (na ministerstva, ...) a taky dostupnost obrázků. Vzhledem k rozsahu je možné, že to není 100% a proto bych rád požádal o spolupráci, dejte mi vědět buď sem aneb přes SZ. Rád opravím chyby, protože třeba hlavne odkazy na vládní stránky se v případe afrických států hledají opravdu těžce a často jsou k dispozici pouze neformální stránky a o ty já nemám zájem, protože skřeslují informace.

Co se týče Slovenska, udržuji pouze aktuální stav informací. Má to svůj důvod: opravdu jsou informace jinde: www.highways.sk , www.dialnice.info , www.dalnice-silnice.cz a já se zde nechci nějak moc opakovat. Na Slovensku se aktuálně rozběhla výstavba na R1, kde je ve stavbě na 70 km na 2+2 a jde do stavby přes 70 km na D1 a daří se to především přes PPP, viz příslušné témata.

Tak to je zřejme vše, co se aktuálně děje a co se dít bude.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Dnes jsem měl trochu času, takže jsem udělal:

1. V sekci Evropa přidán stát Andorra - důvodem je probíhající výstavba dálnice
2. Přidány další odkazy v některých státech - weby pro PPP v silniční síti
3. Další informace o státech: Afghánistán, Slovensko.
4. Zvětšené mapy - kde nebyli čitelná města, kde je větší diskuze
5. Včera večer jsem se věnoval Černé Hoře - odporoučím.
6. A speciálně odporoučím kliknout na Austrálii - fotky ze Sydney. :o

Zvětšování map se uděje globálně, ... ovšem žádá si to více času, proto pouze vybírám to, o co je zájem. :oops:

Dále, ... dávám na zvážení pro vedení fóra, zda-li bych směl rozvinout další státy tak, aby měli samostatní témy: Chorvatsko a Francie. Osobně bych se jim věnoval a vzhledem k rozsahu jejich výstavby dálniční sítě aneb k rozsahu území to nechci dělat pouze v jednom tématu.

Závěrem: nejde mi to zde zdaleka dle mých představ, ale to se snad časem podá. 8-)
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
balik
Příspěvky: 125
Registrován: 15.3.2009 22:01:43

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od balik »

Diaľničiar píše:... dávám na zvážení pro vedení fóra, zda-li bych směl rozvinout další státy tak, aby měli samostatní témy: Chorvatsko a Francie. Osobně bych se jim věnoval a vzhledem k rozsahu jejich výstavby dálniční sítě aneb k rozsahu území to nechci dělat pouze v jednom tématu.
Čtenářský ohlas - velmi bych se přimlouval, Francie bude zajímavá.
andy
Příspěvky: 1275
Registrován: 6.8.2009 17:30:53
Bydliště: Mezi magistrálou a Jižní spojkou

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od andy »

+1
Chorvatsko je taky dost užitečné
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6838
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Franci bych taky uvítal, protože tam budu čím dál tím častěji jezdit. :)
R48 -> D48 se podařilo!
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od mapman »

Chorvatsko a Francie vyčleněny do samostaných subfór.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

mapman píše:Chorvatsko a Francie vyčleněny do samostaných subfór.
Dobrá, děkuji moc. Již jsem dal i základní osnovu. Postupně budu přidávat informace. Přidám taky mapy, aby bylo jasné kde je která župa/region.

Francie = 26 regionů, já jsem nedal všechny, některá teroritoria jsem vynechal.
Chorvatsko = 20 žup + hlavní město, dal jsem všechny.

Všeobecná témata budou složit pro generální informace, tak jako doposud pro Slovensko a Německo.

Alespoň mám zde na delší dobu vystaráno o další práci a budu vás méně otrvavovat v jiných sekcích. :lol:

edit/ještě upravím rozdělení žup v Chorvatsku
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Fox Mulder
Příspěvky: 749
Registrován: 15.3.2009 1:28:45
Bydliště: Most

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Fox Mulder »

Diaľničiar píše:Dobrá, děkuji moc. Již jsem dal i základní osnovu. Postupně budu přidávat informace. Přidám taky mapy, aby bylo jasné kde je která župa/region.

Francie = 26 regionů, já jsem nedal všechny, některá teroritoria jsem vynechal.
Chorvatsko = 20 žup + hlavní město, dal jsem všechny.

Všeobecná témata budou složit pro generální informace, tak jako doposud pro Slovensko a Německo.

Alespoň mám zde na delší dobu vystaráno o další práci a budu vás méně otrvavovat v jiných sekcích. :lol:

edit/ještě upravím rozdělení žup v Chorvatsku
Dialničiaře, koukám, že už jste tu češtinu vypiloval k dokonalosti. :) Nevidím zde jedinou chybu!! 8-) ;)

Jinak děláte skvělou práci pro fórum! :) Díky. ;)
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Fox Mulder píše:Jinak děláte skvělou práci pro fórum! :) Díky. ;)
Děkuji pěkně. 8-) :D

Víte, ... je to pouze o mém času. Jistě, mám nějaké zkušenosti a nějaké kontakty a taky vím, kde mám co hledat, ale je to pouze o mém času. :idea:

Mám 65 let, 2 VŠ v Kanadě, za sebou pak: prácu silničáře (provincie Ontario a Alberta), práci armádního inženýra (Alberta), práci baníckého projektanta silnic (NACG), práci koordinace výstavby dálnic (Argentina, Chorvatsko, Maroko) a pak speciální poradenské zaměstnání pro PCL (jednotka Kanady), DPS (jednotka Slovenska) a nyní Vinci (jednotka světa) na Slovensku. Mezitím by se našlo i nějaké poradenství pro PPP Alianci, některé vlády atp. ... a tedy mám z čeho čerpat.

Byl jsem v desítkách států, ... sám mám blízko k Izraelu. O čem mám psát, o Izraelu, Palestině, Kanadě, Slovensku aneb o zemích, kde jsem dlouho pracoval, získával a pak i strácel ? O Japonsku, Maroku, Argentině, USA, Chorvatsku, Slovensku, ... ? Zde, narozdíl od skyscrapercity aneb dialnice.info již píši pouze o tem, o čem chci já sám. A za to děkuji těm, co mi to dovolili. ;)

Dostal sem přes SZ, že jestli to zde náhodou nemám placené ? Ne, opravdu nemám. Reálně jde někdy o 10h práce denně - ale takové dny jsou 3-4 v měsíci a já to chci, není to o povinnosti. :lol: Já jsem příliš drahý. :mrgreen:

Zde na tomto fóru jsem pouze z hobby: chci informovat veřejnost a ideálně to dělám v sekcích pro zahraničí. Nemyslete si - i já jsem zde přišel na novou věc - že Andorra staví dálnici, to jsem opravdu nevěděl, ... minimálně se zde zapájím do problémů ČR a zas narovinu nemám problém napsat co si myslím o SR, ovšem snažím se opravdu pouze informovat na základě faktů a nikoliv na podkladě mého názoru.

Někteří se ptají přes SZ, proč jsem doplnil informace k Afghánistanu: odpověd je lehká - tohle je české fórum a ČR má dobrou vojenskou pozici v této asijské zemi. Je to tedy pouze o zájmu. Když vůbec nějaký je - rád přidám informace. Když není - chápu to.

Opravdu ale děkuji za uznání - ono se to dobře čte. :P
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

To, co teď navrhnul Standa není špatný nápad vzhledem k faktu, jaký je vývoj v posledních 15 letech co se týká propájení různých států. :arrow:

http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?p=9002#p9002

Tedy nějaká extra sekce, do které by se dalo psát o projektech, které spájí nejen státy ale taky kontinenty. Ovšem dávám to zvážení pro kompetentní. :idea:

+informace ze sekcí:

1. Doplněné další informace k některým zemím.
2. Mapy jsou zvětšené ve všech témách.
3. Sekce Chorvatsko má spojené župy: Záhřebská a Záhřeb do jedné témy.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od mapman »

Tak jsme trochu zreorganizovali sekci zahraničí, vytvořeno fórum pro Interkontinentální spojení, Diaľničiara tedy poprosím o přesun příslušné diskuse do nových témat ohledně těchto spojení.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Reorganizace sekcí proběhla ve velkém stylu. :o Alespoň to bude přehledné. 8-)

Ja nebudu nějak zvlášť přesouvat příspěvky (pouze příspěvky z tématu o Itálii); ovšem požádám uživatele, aby se diskuze v rámci těchto projektů přesunula do nové sekce. Vytvořím v nich příšlušná témata.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Chci se v sekci Slovensko věnovat víc dálnici D1 a i vzhledem k její délce (přes 500 km), stav urozestavěnosti a dalších plánů výstavby by jsem chtěl mít takovou formu jaká je třeba v české sekci Silnice ... tedy aby i Slovensko mělo samostatnou hlavní tému (pod-podsekce) pro dálnici D1, ve které by byli další témy. Zájem zjevně je a informací je zde pořád dost málo.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6838
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Souhlasím, mně osobně D1 na Slovensku zajímá, a ucelené info ocením.
R48 -> D48 se podařilo!
Lenny
Autor
Příspěvky: 10744
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Lenny »

Podle mého skromného názoru, je zatím forma pro Slovensko dostatečná a odpovídá frekvenci diskuze. Zatím nic nebrání tomu, aby se v ní diskutovalo a neztratila na přehlednosti a pokud je potřeba rozšířit o další témata D1 xx-yyy, tak se tak může dít ve stávající struktuře. Pokud se časem diskuze rozroste, tak by se to mělo přizpůsobit. Taky není nutné hned stavět šestipruh na okresce;)
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Tímto dnem zahajuji rozsáhlejší přestavbu témat v rámci slovenské sekce, se zaměřením na dálnici D1. :idea:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Přátelé, opravdu děkuji za důvěru, kterou mi vyjadřujete v hlasování a taky v soukromých zprávách. Velmi si to vážím. 8-) Vím, že nyní zde nejsem tak často jako tomu bylo před pár měsíci a ani nechci slibovat, že se polepším, protože práce je opravdu hodně (projekt R1 na Slovensku) a zdraví není, co bývalo. Pokusím se v tomto roce průběžně informovat o nejdůležitějších věcech ze Slovenska a v případě větších novinek i ze světa. Aktualita je třeba Nairobi Bypass v Keni. :P
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Od dnešního dne (6. únor, datum příspěvku se změnil, protože téma byla oživená) následující 1-1,5 měsíce zde budu intenzivně, možná i každý den několik hodin. Začal jsem dnes kolem 10:00. Hodlám zde udělat následující věci:

1. Vlajky a mapy všech států sem vložím z počítače. Když se pak změní odkaz na ně (co se jednou stalo), zůstanou zde fixně uložené.
2. Zkontroluji všechny odkazy na oficiální instituce. Doplním odkazy na ty instituce, které mezičasem vznikli.
3. Zkontroluji všechny obrázky, které jsou zde vložené a odkazy, které se nezobrazují, odstraním.
4. Některé obrázky vložené jako odkaz vložím jako přílohu, aby se uchovali.
5. Z oficiálních stránek sem přidám nové informace a nové fotografie, dle možností již pouze vložením přes počítač.
6. Uplatním body 1.-5. i ve vlastních fórech pro Chorvatsko a Francii.
7. Z mezinárodního fóra SSC sem přidám nové informace a nové fotografie, dle možností již pouze vložením přes počítač.
8. Budu se věnovat opravdu intenzivně Slovensku a přidám další informace do doposud prázdních tém.
9. Z uplatněných bodů 1-7 se budu zajímat i o Německo.
10. Na závěr ještě proběhnu některé státy a doplním poslední odkazy a uložím zde fixně obrázky, co se nedalo dělat, protože se zde na začátku mé aktualizace zaplnili přílohy.

Po těchto změnách se budu věnovat hlavně Slovensku a vybraným důležitým státům světa (EU, HR, CA, ...). Ostatním států světa se pak budu opět celoplošně věnovat až na podzim. Samozřejmě, novinky ve světě budu přidávat i nadále.

Tento příspěvek byl dynamicky upravován: bylo zde 5-6 změn (rozsah prací, časový harmonogram).
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 8.3.2010 14:30:41, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Výše popsaný plán je splněný. 8-) Jak to vidím do konce roku 2010 :?:

*nadále zaznamenávat novinky v oblasti silnic a dálnic
*udržovat funkční odkazy na různé instituce a soukromé stránky
*postupně doplnit chybějící odkazy na oficiální instituce
*vytvářet názorní ukážky přes obrázky formou z příloh, aby se uchovali
*postupně doplnit informace do Francie, kde jsou ještě rezervy

Jinak je více méně nemožné, abych se detailně věnoval celému světu:

*není v silách jednoho člověka, aby se věnoval detailně 75.000 km dálnic Interstate v USA; vytvořil jsem předpoklady pro ty, co to zajímá, aby si informace našli
*není v silách jednoho člověka, aby se věnoval výstavbě 40.000 km dálnic za 10 let v Číně; alespoň jsem popsal plány a přidal odkazy
*jak vidíte není v silách jednoho člověka, aby se detailně věnoval jednomu státu - Slovensku, protože když je cca. 120 úseků D/R, systém PPP atd. je to nad moje síly; budu se Slovensku intenzivněji věnovat v tomto roce (oproti minulému) tak, abych dohnal alespoň částečně třeba stav na R2, kde se chystá masivnější výstavba

Můj rok činnosti zde a menší vize: Pokusil jsem se vytvořit zde síť 75-80% států světa, o kterých se dá mluvit, že mají nějaký typ dálniční komunikace aneb jsou zajímavé něčím jiným (mají potenciál zlepšit silniční síť a postavit dálnice). Celkově se ve většine vyspělých států budu snažit alespoň přidávat nové dálniční stavby, když už se jen s těží mohu věnovat současným v provozu a v případě rozvojových zemí je zachycen aktuální trend a v mnoha případech i s historii v rozsahu 10-40 let. V rámci Slovenska přidám názorné mapy jednotlivých úseků dálnic, rychlostních silnic a obchvatů na hlavních silnicích.

Velmi mě těší zájem některých uživatelů, že rádi čtou příspevky z Balkánu, střední Evropy, z Ameriky, Slovenska atd. a klidně se může kdokoliv vyjádřit i sem, co by zde ještě chtěl mít. Aneb mi můžete napsat SZ, i když je pravda, že někdy odepíši i po týdnu. :oops: Jinak děkuji i za důvěru vyjádřenou v hlasování. 8-)

Na závěr ještě doplním, že vzhledem k tomu, že přichází jaro, nebudu zde následující měsíce tak intenzivně jako poslední měsíc, protože stavební sezóna ožívá. :D
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Oznámení: to co je napsané o příspěvek výš (plán do roku 2010), to se plní na 100%, ovšem:

*vzhledem k faktu, že na Slovensku byli volby a vyměnila se vláda, rozhodl jsem se vyčkat na nějaký relevantní plán, co se týče nové výstavby; jak jste postřehli, nastává krize: nyní jednak odcházejí (hrozí odchodem) 4 poslanci z jedné vládní strany a vláda tak bude mít (možná) jen 75 poslanců (ze 150), ale hlavně se vláda mimořádně skepticky dívá na projekty PPP, čeho důsledkem je zastavení prací, na co již reagovali společnosti Doprastav a Váhostav, které propustí 750 a 500 lidí a tedy aktuality přidávám nadále (doplňuji mapy a informace atd.), ale konkrétní věci prosím vás po mně prozatím nechtějte :oops:

Jedna z mála novinek třeba je, že slovenské Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií se má přejměnovat na Ministerstvo dopravy, regionálního rozvoje a cestovního ruchu; t.j. přechází sem prakticky infrastruktura jako taková.

*co se týká Francie, zhrňuji materiály, ale ještě možná koncem léta přistoupím ke změně a v případě Francie nebude administrativní členění, ale členění dle dálnic nebo dle koncesionářů (kteří jak jsem již v sekci uvedl, ovládají velkou většinu sítě na 50-80 let postupně od r. 1990)

*v rámci rozvojových států se zajímám i o větší silniční projekty (třeba výstavba 100-150 km silnic atp.)

*v rámci relativně vzdálených států s hustou dálniční sítí (USA, Kanada, Čína, Indie, ...) se zajímám pouze o několik nových projektů, nebo nějak zajímavých nebo jen aktualizuji linky a dávám nové národní plány a cíle
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 28.7.2010 14:39:20, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od mapman »

Diaľničiar píše:*co se týká Francie, zhrňuji materiály, ale ještě možná koncem léta přistoupím ke změně a v případě Francie nebude administrativní členění, ale členění dle dálnic nebo dle koncesionářů
Já bych toto uvítal, a např. i u Chorvatska, o župním dělení HR popř. o departmentech ve F mám minimální znalosti a to se považuju za poměrně geograficky zdatného...
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

O.K. mapmane.

Takže oznamuji, že sekce Francie a Chorvatsko se budou následující týdny upravovat a měnit k dokonalosti. 8-) Nejpozději do konce 08/2010 bude schéma hotové.

V případě Francie vytvořím mechanizmus dle koncesionářů, respektivě možná některé dálniční projekty budou i extra. Ponechám ale zvláštní regiony: Korsika, Martinik, Fr. Guyana a Réunion.

V případě Chorvatska vzniknou jednotlivé dálnice. Není jich mnoho (A1-A13). Nevylučuji ale, že ponechám i některé župy, ve kterých se totiž výrazně investuje do rozvoje silnic a nechci zatěžovat jenom hlavní tému státních silnic.

Přispívat ale klidně můžete, protože příspěvky nebudu dle možností mazat, ale pouze přesouvat. :kladivo: Nebudu tedy tyto fóra uzamykat. ;)
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od mapman »

Díky díky, já doufám, že to sekci prospěje, v případě silničních staveb jsou ty regiony už určitě ok, možná bych se přimlouval za to dopsat do názvu vždy jedno či dvě velká města v regionu, pro lepší orientaci.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22491
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Mezinárodní koutek

Příspěvek od Diaľničiar »

Ano a nejen to: http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?p=8763#p8763 , bude k dispozici ke každému ponechanému regionu jeho sídlo, další města a významné obce. To by mohlo orientaci radikálně zlepšit. 8-)
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“