Fotogalerie - chybějící fotografie

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
Michel
Příspěvky: 203
Registrován: 22.3.2009 9:50:35
Bydliště: Havířov

Fotogalerie - chybějící fotografie

Příspěvek od Michel »

Dlouho jsem přemýšlel, jestli tento dotaz nenapsat pod sekci Galerie foto a video, ale je to spíš stížnost a připomínka :) , ne žádný odkaz na nové foto.

Nuže, mám připomínku ohledně fotogalerie D1. Proč z ní "zmizely" podzimní fotografie úseku 4704? :o
Když se podívám na Novinky z D1, vede z nich na fotogalerii 4704 stále přímý odkaz, ovšem přes Fotogalerii D1 se na tyto fotografie nedá nijak dostat. Byl toto účel - aby ty podzimní fotografie v galerii už nebyly a nebo je to pouze nedopatření, když se do fotogalerie přidávaly nové fotografie? A nebo byly přeřazeny někam jinam a já jsem si toho nevšiml? :oops:

Dále bych se chtěl zeptat, jestli budou do fotogalerie D5 doplněny mapmanovy fotky, z nichž pár už uvedl v diskuzi o hraničním přechodu na D5.
Předem děkuji za odpovědi ;)
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Fotogalerie - chybějící fotografie

Příspěvek od mapman »

A jejda :) To by mě ani nenapadlo, že si toho někdo všimne :)

Ty snímky z 4704 jsem vyhodil z indexu galerie D1, protože tam zapadají jen částečně, galerie "z provozu" měly být koncipovány tak, že nabídnou vždy pár nejzajímavějších snímků z celé dálnice. Fyzicky to tam stále je, nicméně pro tyto jednorázové galerie jsem zatím pracovně zavedl novou kategorii "Události", kde by měly být shromážděny snímky z akcí typu zprovoznění, zahájení, otevření něčeho atp. vždy k určitému datu...

Tu D5 určitě doplním (ale ne vše pochopitelně) do D5 v provozu.

Jinak galerie je momentálně statická, generovaná lokálně, ale už se pracuje na systému generování přímo na serveru, takže snad během léta bude i pro nás jednodušší jak přidat snímky, ten počet snímků co jsou v galerii už dosahuje téměř desetitisíců, takže je potřeba to začít spravovat pořádně ;)
Michel
Příspěvky: 203
Registrován: 22.3.2009 9:50:35
Bydliště: Havířov

Re: Fotogalerie - chybějící fotografie

Příspěvek od Michel »

Tak já se chtěl zase jednou pokochat pohledem na tu nádhernou šestiproudou D1 - Lipník - Bělotín :lol: - a snímky nebyly nikde k nalezení - tak jsem začal pátrat :D

Aha, tak to je fakt, to zase nenapadlo mě - do hlavní galerie jako ukázkové foto se to opravdu moc nehodí - jsou to snímky těsně po zprovoznění, kolem dálnice sníh :) a je tam vlastně nafocený i začátek R48, který k D1 moc nepatří.

Tak to se už těším až to všechno bude :P
Tak hodně zdaru při práci na nové fotogalerii :)
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“