Připomínky k fóru

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 2042
Registrován: 12.5.2014 9:53:51

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Jirka L »

Pořád ti to nefunguje? U mě se to tváří normálně.
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od theodor less »

Mě to na I/68 nepustí. Teda jenom na vlákno, silnici užívat mohu.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

mapman píše:.
Příspěvek Re: Elektromobilita
Tak uklidníme trochu vášně a dáme si od tématu na týden pauzu, zamykám.

Utíkat z Evropské unie kvůli elektromobilitě a absolutně ignorovat všechny ostatní přínosy tohoto uskupení může fakt jen idiot... A tohle fórum není tematicky ani o politice a vystupování z EU, ani o autech. Běžte si to prosím řešit někam jinam.
Nechápu, proč bylo uzavřeno téma elektromobilita, kde se nic tak hrozného nedělo ? ! Ani četností příspěvků, ani vyzněním. Názory pana Mikulíka jsou sice kontroverzní, ale nic co by bylo tak strašného, že by se to nedalo unést a bylo nutné mu nadávat do idiotů.

Jediný kdo tam podléhá vášním a nadává ostatním do idiotů je paradoxně sám administrátor mapman, který zároveň téma uzavře, aby ostatní patřičně za ty vášně a nadávky potrestal .... to je jak z Járy Cimrmana ....

Mimochodem, to že tyto stránky nejsou o autech :roll: je pro mě nová překvapující informace. A bez politiky se dopravní stavby taky těžko obejdou. Elektromobilita je politikuum nejvyššího stupně. Takže to abyste rovnou zakázali tohle tabuové téma kompletně, ne ?
Aram96
Příspěvky: 7855
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Aram96 »

Nebylo to spíš kvůli tomu, že se debata stočila úplně někam jinam než k elektromobilům ? (euroreich, média, apod.)
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od theodor less »

Lynx píše: Nechápu, proč bylo uzavřeno téma elektromobilita, kde se nic tak hrozného nedělo ? ! Ani četností příspěvků, ani vyzněním. Názory pana Mikulíka jsou sice kontroverzní, ale nic co by bylo tak strašného, že by se to nedalo unést a bylo nutné mu nadávat do idiotů.
Mikulík: Vám se přeci v euroreichu líbí a vždy jste se za něj bili. Tak tady to máte a užívejte si. Pryč z euroreichu, ale to tady přeci jen propaguje SPD či Trikolora a nikdo jiný. Ale ti jsou přeci špatní co?A moc bych si za sebe přál, aby ty informace z toho hnusného, lživého Aeronetu byly lži, kecy, konspirace, které nikdy nenastanou. Ale jak nad tím přemýšlím tak mi to BOHUŽEL dává smysl. BOHUŽEL se to zdá být realitou. A odsoudit něco, že je to od toho či onoho vydavatelství mi připadá strašně trapné.
Fakt trapný ubohý Tomáš Němče.
Děkuji mapmanovi za jeho rozhodnost.
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Majkii »

Marně hledám vlákno k opravám v subfóru k D2...
Nějaký problém?
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Diaľničiar »

To bude patrně stejný problém jako je v Německu, kde zmizela minimálně 1 téma. Všeobecní vlákno s 1/2 příspěvků celé sekce.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic. ... 46#p226146

Poslední informace od mapmana byla, že to neumí vyřešit.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Majkii »

:( Zrovna tohohle vlákna je škoda.

Pokud by to snad měl být nějaký problém s databází, tak nabízím pomoc (i když konkrétně s MySQL nemám skoro žádné zkušenosti).
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

Přimlouval bych se za to, aby toto forum bylo i nadále o dopravě a neměnilo se na válečné zpravodajství.

Samozřejmě je to věc autorů ale zvažte to prosím. Na jednu stranu tady potíráte dost tvrdě jakékoliv odbočení od tématu, tedy od tématu dopravy a na druhou stranu necháváte jednoho z přispěvatelů, že to tedy opakovaně spamuje svými válečnými příspěvky z Izraele.

Mě to téma taky třeba celkem zajímá, ale tenhle web podle mě tematicky prostě nepatří. Taky bych sem mohl dávat třeba rozbory derby Sparta-Slávia a jistě by se našlo pár lidí co by je to taky zajímalo, ale tohle je téma o silnicích a dálnicích, takže to sem logicky nedávám ... Tato témata mají své vlastní specializované servery.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Diaľničiar »

Zase tak hezky tendenčně napsáno. Čekal jsem kdo bude první. A sám jsem čekal taky dokdy mě to bude bavit, ale velmi nerad nechávám něco v polovině osudu. Proto je i hodně příspěvků s názvem "sledovaná téma ve vláknu" atp. (což je taková pomůcka pro hledání) Nemusíte to tam ale číst. Jen s těží lze odnímat z toho vlákna i tyto příspěvky. Že je jich nyní více? Mám čas, tak píšu. A ano, jsou i jiné servery, kde se taky píše ale zcela drastičtěji a se zaměřením na zbraně, já se zaměřuji na infrastrukturní dopady, ale souvislosti je nutno uvést, respektivě když si všimnete, uvádím je napříč státy světa. Že třeba vás mažou a přesouvají vaše příspěvky je něco, za co si můžete sám. Nikomu není bráněno klidně opsat jakoukoliv válku kdekoliv ve světě a co ta válka způsobuje; rozhodně s tím klidně s důrazem na tu silniční infrastrukturu můžete začít. Já bych psal i o Gruzii, Rusku a Ukrajině, ale nevím tak po rusky, abych si na to troufal. Stejně tak se věnuji přírodním katastrofám ve vztahu na dopady na infrastrukturu. Požáry a ve smyslu jak je užitečná infrastruktura pro zachránění holého života. Stejně tak odolnosti staveb z hlediska změny klimatu atd. Není důvod to vynechávat, že se nelíbí "jen válka". A že jsem rozepsal konkrétní postupy co dělat, když kolem vás letí raketa? Může se vám to hodit i jinde. Souvisí to s provozem. Jo, kdysi, třeba 20 let zpátky ani ne; nebyl sociálně zaměřen internet, nebyla až tak rychlá interakce a ani ty rakety z Hamasu nedopadli až tak daleko. Z militarizovaného státu, který vynakládá na 7% HDP na obranu nelze vyjmout tento aspekt, protože je zakomponován absolutně všude; od myšlení přes chování po stavby: od věží přes bariéry až po ochranné zdi s IT systémama všude kolem a je to součást tamní infrastruktury. Nevím jak to vyjmout tak, aby to i něco informačně poskytlo a proč je tomu tak. Možná bych psal i o KLDR, ale nelze, protože to je totálně informačně uzavřen stát. Věřím, že ta militarizace infrastruktury je tam ještě větší, i když 1/2 obyvatel hladuje. Mohl bych se pověnovat tomu, kdo všichni byli ministrami dopravy a co přesně se kdy zavedlo do silniční infrastruktury v rámci Izraelu, ale nemám až takhle na to čas. Možná jindy.
Jsem ale rád, že jste zůstal pevným charakterem jako vždy, co mě nezklamalo a neuvedl jste i pásmo Palestiny. Tam vám to tedy až tak nepřekáží. A taky nevím, proč máte tak velký problém jměnovat mě, že to tam píšu já. To bude nějaký osobnější komplex.
Na začátku psaní jsem uvedl, že se zaměřím na tento aspekt; i když nerad. Možná proto, že u válečných konfliktů je to pro mě osobně největší škoda - postavíme to jako lidi a zase jako lidi záměrně zničíme, ovšem realizuje se to opravdu tisíce let. Ještě že vám nepřekáží Historie od Římské říše po IIWW. Kde jsou taky rozepsané postupy, válečné náklady, pracovní otroků v hodinách atd.
Když by to bylo prvně, co jsem nyní napsal něco k tomu, tak neřeknu ... ale bohužel. A to nemluvím o hromadě příspěvků ze zanedbané údržby a padnutých mostů. Šlo by se pak možná ptát i to, co je vlastně obsahem tohoto fóra. Možná, že jen nekonečné debaty o D8, že se tam namísto tunelu postavil most.
Je to rozhodně nepříjemné hledět na padlou budovu a prolomenou silnici, silnici s kráterem, hořící vůz nebo dokonce spadnutý most, ale probuďte se, konfliktních zemí je více než dost. Válečných situací taky. Šlo by zcela jistě jen uvádět ty "výsledky" toho co kde spadlo. Mám více času, tak se věnuji kromě aktualizace zahr. států na webu i tomuhle, stejně jako i celému světu z různých oblastí a sfér. Až po čínské aspekty kolonizace planety ve výstavbě. Překážet může ledacos, i eko- aktivisti mohou překážet. I to, že Němci postaví již jen do 600 km dálnic za 10 let. Elektromobilita taky může vadit, zrovna jako náklady na údržbu a oprava silnice II. třídy. Taky rozpočty mohou překážet, dluhy, politická situace všeobecně až po dopravní plány na další dekádu. Nakonec i "jakási" africká Uganda nebo americká Kolumbie, kde je sice mnoho staveb, ale zase z daleka.
Vždy lze odstranit i přeskupit příspěvky, já s tím problém nemám, pokud se tak rozhodne. Tohle možná někdy skončí a jsem si 100% jistý, že ani já tady na věky nebudu. Ani jedno ani druhé vám nezajistí, že svět poběží hladce a dokonce, že se bude dít jenom to, co zrovna vás zajímá, protože tomu tak rozhodně není a nikdy nebude.
Taky model PPP, jeho druhy a smysl, taky metro, MPR, odpočívky a mýto. Našlo by se toho opravdu hodně, co by šlo řešit i jinde, na finančně-ekonomických fórech atp.
Já jsem názoru, ať si názor udělá čtenář a taky ať čte to, co ho zajímá. Je pravda, že nemám detailní záběr na všechny země světa; ovšem Izrael s Palestinou tady nemají nejširší záběr ani nejvíce příspěvků ani do jejich délky, výhradně dominují jiné státy. (i v Indii uvádím, že se staví vojenské tunely - protože oni nazývají silniční tunely v horách jako vojenské - zkracují cestu pro indickoi armádu, až je napadne Čína/Pákistán a já se nebudu této terminologii předse vyhýbat)
Jsem názoru, že se držím ještě hodně na uzdě, aby to nesklouzlo výslovně "na mrtvé děti na obou stranách, extrémizmus obou stran a dokonce si představte, že je tady více mrtvých z dopravních nehod, než z války. A tyto záběry paradoxně nepřekážejí nikomu; kolikrát horší pohled než z té války.
Psát taky, že to je spam - já mám hodně příspěvků za sebou a výhradně jenom já. Stačí si ale občas prohlédnout ty data z návštěvnosti a zobrazení za pár měsíců z mnoha států. Mně to nepřekáží a jestli by někomu mělo, tak hlavně mně; v U.S./CDN fóru jsem taky dominantním přispěvatelem pro EU státy zbytek jen jak třeba i zde. Tady končí ze 3 fór zlomek toho, co kde píšu, jenom to co se rozhodnu přeložit ze zdrojů, protože tady kopírovat výhradně anglické texty nevidím jako smysluplné a linky zanikají. :)
Ale taky nemám problem respektovat, pokud dojde k jakýmukoliv pročlenění příspěvků. Posledně mi admin smazal (nebo přesunul do koše) U.S. dopravní politiku a neměl jsem s tím problém, předtím debatu z česko-slov. okénka. Takže pokud tak kdo usoudí i nyní, já to přežiju. Ale ten styl psaní ani záběr neupravím, dokud mi slouží zdraví.

Ono je totiž taky vidět, co z toho co je postaveno vydrží, proč to vydrží a proč ne. A kolik lidí zemře; vemte si takový Balkán do minulosti. Všichni vám řeknou, že 21. století bude stoletím bojů ve městech a příměstských zón. Že se to neděje prozatím v prostoru V4, je jistě dobře.

Osobně se mi to mimochodem píše 2x těžce, protože nejenže musím hodně selektovat propagandu z obou stran, ale samo o sobě to je deprimující. Zvykl jsem si i na záběry s maskama s covidem u otevírání staveb. Zvykl jsem si na respirátor na ministerstvách. A taky na to, že z 80% je zájem spíš všechno řešit online. (ani necestovat ani osobní návštěvy, bez ohledu na očkování), tak si zvyknu i na spadlý most. Jestli po zásahu raketou nebo proto, že byl 5 let v havarijním stavu a nic se ním nedělá, taky umírají často lidi. A to je prosim pěkně mír a umírají.

Kdybych neviděl ty IZR vlajky na vašich institucích a kulturních památkách, tak bych to tady rozhodně ale takto nerozepisoval. Umím vnímat, "kdy je dost" a i nyní je dost pro mnohé z vás, ale včetně mě. Já jsem ale naučen bavit se i o špatných věcech a snažit se na ně reagovat. Ne ve smyslu, ani se o tom nebavme. Hledejme jinde.

Ale ještě jednou a naposled, pokud se kdo tak rozhodne, pro mě za mě, lze smazat i všechno. Nebude se muset číst nic a nebude to nikoho zbytečně dráždit. Nemám s tím problém. Těm, kdo mi píší, že děkují aneb dávají jinou zpětnou vazbu, tak těm to neublíží, protože jsou doopravdy jiné servery, ale bez těch detailů kombinace s infrastrukturou a extra silniční.

rozbory derby Sparta-Slávia
v souvislosti se silnicemi, něco jako že počet návštěvníků a intenzita provozu a co to udělá do provozu a jak je organizováno parkování, jakou to má návaznost na blízké hlavní tahy atd., to by mě i zajímalo, hodně je toho k čtení v DE fórech ke sportovním podujatí, zápasům, exity se upravují, JP do odbáčecích atp., takže směle do toho, když to takhle dokážete rozepsat ... ujišťuju vás, že ze sportovních stránek by vás všichni hnali, protože ani nerozeznají ty silniční pojmy a bude vám vadit jejich věty, tady by se to klidně zešlo :)

Většinou je to všechno naopak, mnoho informací chybí (ve všech fórech), protože chybí lidi, co by to psali, chybí dlouhodobá technická podpora a pak až se to zvětší až moc, tak to začne upadat, ale lze dohledat informace. Na rozdíl od malých, zakrpatěných fór, kde jsou jen debaty zcela mimo a minimum věcných informací, tam pak ani nikdo již nechodí.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

Můj příspěvek směřoval pouze a jen k tomu, že tady je téma doprava a ne válečné zpravodajství ani nic jiného. Vy sem navíc hrnete "tuny" textu na toto zcela nesouvisející téma opakovaně každý den nebo i několikrát denně. Jestliže je od všech dost tvrdě vyžadováno aby se drželi tématu, mělo by to platit pro všechny.
Diaľničiar píše: A taky nevím, proč máte tak velký problém jměnovat mě, že to tam píšu já. To bude nějaký osobnější komplex.
Nechte si svoje invektivy vůči mě. Nejedná se o žádný komplex, ale o oprávněnou výhradu k tomu, že opakovaně zneužíváte svojí moci admina a z této pozice šikanujete.

Pravdou je, že jste mi mnohokrát smazal ničím nezávadné příspěvky a dokonce jste moje příspěvky falšoval a vkládal do nich urážky - velice inteligentně to byly slovenské urážky, které jsem měl napsat já :-) Místo abyste se omluvil za tohle svoje chování z pozice arognce moci, tak pokračujete v útocích i v nesouvisejícím tématu - tedy že tady spamujete téma válečným zpravodajstvím..
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Diaľničiar »

Nikdy jsem do vašich příspěvků nic nevkládal, lžete. Upravujete si příspěvky často v poslední chvíli a často právěže manipulejete jak faktama tak obsahem. S invektivama jste začal vy vaším příspěvkem, tendenčním a jasně mířeným a divíte se, že reaguju? Tak se klidně divte. Já naopak nenapsal ani jednu. Pouze, že jste nezklamal. Naučte se psát jasně a výstižně. Víte, kdo kde píše a i co píše. Naučte se pojměnovat věci, o kterých píšete. A pokud máte problém s tunama textů ode mě, tak mě ignorujte, dá se to tady nastavit a nebude se vám to zobrazovat. :idea:
Válečné zpravodajství, které poškozuje infrastrukturu budu psát i nadále, zrovna jak k počasí, které ho ničí zrovna jak zanedbaná infrastruktura atd. Nic na tom nehodlám měnit za ty roky. Ani mi vy nebudete diktovat co psát můžu a co ne; lze možná snížit rozsah. :) Píšu jak k dopravě, tak k infrastruktuře. Není tady jenom doprava, de facto jsou tady stavby, nikoliv extra doprava. Máte to nějaké popletené a to není invektiva, nemohu za to, že neumíte ani napsat o čem to tady je, ale již předem víte, o čem to tady rozhodně nebude. :idea:

Je fakt, že každý kdo je šikanovaný se cítí být neprávem stejně jako blázen bude navždy povídat, že ním není. Vždy jste byl umlčen za opakované manipulace u D8 a dalších témat, kde já tedy rozhodně nic nedělám, protože nemohu. Obracejte se jinam. Naučte se akceptovat pravidla a hierarchii fóra, pak vám možná dají admini pokoj. Nebudou vás banovat ani nijak omezovat. Nelíbí se? Zkuste vlastní projekt.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

Lžete vy. Vkládal jste jeden čas do mých příspěvků urážky, abyste odůvodnil vaší šikanu vůči mě a mazání mých ničím nezávadných příspěvků. Vkládal jste tam urážky jako "ty kokot " a podobně.

To mazání budete taky popírat ? Tedy že jste mnohokrát vytravle mazal jakékoliv moje příspěvky ? Přestože šlo o normální příspěvky k tématu ? Ani k tomu se nepřiznáte - k téhle šikaně ?

Lžete i v tom, že jsem napsal nějákou invektivu - kde jí máte tu, invektivu ? ! Ukažte jí, co má být ta invektiva ? Nikde, Nemáte nic, jen nadále lžete. Já jsem napsal pouze normální připomínku, že se mi nelíbí, když někdo píše trvale příspěvky mimo téma, to není žádná invektiva.

A že vy jste žádnou invektivu nenapsal ? Tak to s tím jak mám podle vás komplexy podle vás není invektiva ? Máte velice ohebná měřítka, jiná pro sebe a jiná pro mě.
Jenom každým dalším příspěvekem prokazujete, jak s gustem zneužíváte moc nad diskuzí, hrajete si na diktátora a nesytdíte se ani otevřeně lhát a škodit ostatním, co se vám znelíbili.
Naposledy upravil(a) Lynx dne 17.5.2021 14:20:04, celkem upraveno 1 x.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Diaľničiar »

Běžte psát pohádky, to vám jde dobře. Ještě naučit se pointu a bude to perfektní, není co víc dodat. Ale jako spam slušný a mimochodem, když se sečtou vaše všechny nicky dohromady, tak z toho bude taky tuna psaní. :D Je to vlastně smutný, jak to máte, protože všichni mají jiná měřítka vůči vám a ještě je mám jiné explicitně i já. Říka se, že bláznovi se nemá odporovat, tak bych to ukončil. Co uděláte vy je mi šumák.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

Takže se nedokážete přiznat ani k tou mazání ničím nezávadných příspěvků ?

Fakt se k tomu nedokážete rovně postavit a budete mě jen urážet z pozice všemocného majitel diskuze ?

Co na to ostatní adminové, vám tohle připadá v pořádku ?
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od michal »

Nemohl by ke zdejším smajlíkům přibýt facepalm? Mám pocit, že to je čím dál častěji používaný symbol zmaru nad vývojem většiny věcí kolem nás...
cawez
Příspěvky: 92
Registrován: 15.2.2019 0:28:09

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od cawez »

Jak se do příspěvků vkládají obrázky, prosím? :)
Honey72
Příspěvky: 5259
Registrován: 26.12.2015 0:06:38
Bydliště: Trutnov - 17 km od polské dálnice a 29 km od české.

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Honey72 »

1/ Tlačítko Upravit v editoru.
2/ Tlačítko Vybrat soubor (případně to upozorní na objemný nebo rozměrný obrázek)
3/ Přiložit soubor (může se vybrat a přiložit více obrázků)
4/ Tlačítko odeslat (až to dole pod přiloženými soubory)

Pozn. v případě výběru více fotografií to řadí často v obráceném pořadí než chceme :-)
Letos máme výročí 85 let výstavby dálnic na českém území 1938-2023
ElWapp
Příspěvky: 1640
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od ElWapp »

Nešlo by něco provést s vkládáním velkých fotek? Nemůže si je nějaký plug-in zmenšit sám? Ten mezičlánek, kdy musím v mobilu nebo na počítači nejdřív fotku editovat, aby šla vložit, je trochu otravný...
cawez
Příspěvky: 92
Registrován: 15.2.2019 0:28:09

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od cawez »

Super, díky. Ten postup jsem koukám dělal správně, ale nevšiml jsem si, že to nahoře píše, že je špatná velikost obrázku :)
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Už brzy přejdeme na jinou verzi fóra, tahle je zastaralá...
Aram96
Příspěvky: 7855
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Aram96 »

Mě se právě líbí, jak je ta podoba už vlastně zastaralá a nemoderní. :) Nebo to je o něčem jiném ?
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Nejde ani tak o vzhled, jako spíš o "vnitřnosti" fóra... Vzhled se pokusíme co nejvíc zachovat.
bhs
Příspěvky: 762
Registrován: 27.4.2009 21:40:59
Bydliště: P6---Šumpersko

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od bhs »

mapman píše:Už brzy přejdeme na jinou verzi fóra, tahle je zastaralá...
Prezentační stránka stávající verze je podle mě velmi dobrá, jednoduchá, přehledná..... Z praxe vím, že většina inovací skončí ne příliš dobře, některé přímo špatně.
Držím palce, ať se nová verze podaří, když už chcete / musíte ......
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
ElWapp
Příspěvky: 1640
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od ElWapp »

Děkuji za dobré zprávy:) a přidám hned jedno drobné přání - možnost odfiltrovat z aktivních témat vše ze zahraniční sekce...
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“