Připomínky k fóru

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
Registrován: 11.3.2009 16:09:01

Připomínky k fóru

Příspěvek od Ondra O.K. »

Ahojte,
rad bych se zeptal jestli je planovana podpora RSS feedu?
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
Registrován: 11.3.2009 16:09:01

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Ondra O.K. »

A jeste jeden dotaz - bude moznost "Osobni fotogalerie", napr. pro pridani fotek, ktere se nedaji zahrnout do konkretni dalnice?
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

RSS feed jsme zavedli pro novinky na stránkách, ve fóru jej neplánujeme.

Co se týče osobních galerií a přidávání fotek, fotky nelze přidávat fyzicky přímo na náš server, nicméně je možné přidávat fotky na servery k tomu určené jako např. imagashack.us nebo tynipic.com, popř přes jiné, pokud někdo znáte, podělte se o zkušenosti. V tomto fóru pak bude možné snímky přidávat pomocí tagu [img]uplná-URL-obrázku[/img], s povoleným BBCode.
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Bobek »

Dobré odpoledne,
tak bych měl první připomínku. Nejde mi automatické přihlašování přes cookies, ať dělám, co dělám. Na jiných phpBB bez problémů. Opera 9.64.
Království a půl princezny za 511.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Měl jsem stejný problém na FF 3.0.7.

Špatně nastavené umístění cookies, opraveno (doufám!).
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Bobek »

Vypadá to, že to funguje. Díky.
Království a půl princezny za 511.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Taky mi to ze začátku nešlo, ale teď už je to ok. :)
R48 -> D48 se podařilo!
Warcz
Příspěvky: 2080
Registrován: 14.3.2009 14:50:43

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Warcz »

Funguje super ! Diky
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od JirkaS »

Na některých phpBB fórech se zobrazuje například posledních 10 témat, kam přibyly nové příspěvky. Vzhledem k množství témat by se to zde hodilo.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

JirkaS píše:Na některých phpBB fórech se zobrazuje například posledních 10 témat, kam přibyly nové příspěvky. Vzhledem k množství témat by se to zde hodilo.
Odkaz zobrazit aktivní témata vlevo nahoře kousek po logem, to by mělo být ono, není tak?
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od JirkaS »

mapman píše:Odkaz zobrazit aktivní témata vlevo nahoře kousek po logem, to by mělo být ono, není tak?
Ano, to je ono. Protože jsem zvyklý, že se to jinde zobrazuje hned na úvodní stránce, tak jsem to ani nehledal.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Možná by bylo dobré, vložit do nového fóra posledních pár aktuálních threadu ze starého fóra, ať je kde navázat. Tedy pokud to jde.
R48 -> D48 se podařilo!
Die Autobahn
Příspěvky: 1
Registrován: 14.3.2009 23:50:44
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Die Autobahn »

Gratuluji k přestupu na "skutečné" fórum, určitě sem díky tomu budu chodit častěji. ;)
Fox Mulder
Příspěvky: 749
Registrován: 15.3.2009 1:28:45
Bydliště: Most

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Fox Mulder »

Zdravím vás! :)

Mě se nový fórum líbí, je mnohem funkčnější, než to původní, byť to původní splňovalo svůj účel. ;) Tohle je ale oproti tomu předchozímu luxus, to musim uznat! :) ;)

Mám ale jednu výhradu (v nastavení fóra jsem ji bohužel nenašel) a to počet příspěvků na stránku. V tomto threadu vidim, že je to jen 10 příspěvků. :( Děsí mě představa, že furt budu klikat, když budu něco hledat, nebo pročítat. Takový fórum mě fakt nebude bavit. Proč to nejde udělat 50 až 100 příspěvků na stránku? Lidi už maj v roce 2009 přece velký RAM paměti, rychlý internetový připojení i výkoný procesory, tak si myslim, že by nebyl problém s načítáním i zobrazováním více příspěvků. Bylo by to rozhodně pohodlnější, než klikat každejch pár příspěvků, to je fakt děs.. :(

Ve výčtu témat diskuzí v tomto fóru mi pak chybí něco jako "off topic", zkrátka mimo diskuzi, mimo téma. Případně nějaké téma "zajímavosti" (to by mohlo být součástí velkého téma "off topic". "Off topic" bývá součástí snad každého podobného fóra, objevují se tam témata spíše na odlehčení, zajímavosti, vtipy, historky, třeba i diskuze o politice, apod. Samozřejmě chápu, že fórum Ceskedalnice.cz chcete mít co nejvíce profesionální, odborné, slušné, korektní a maximálně se věnující tématu dálnic, resp. silniční dopravy. Přecejen ale by tu "off topic" téma být určitě mělo. ;)

Tímto vás zdravím a přeju hodně úspěchů v novém fóru, budu sem určitě pravidelně chodit! ;)
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Co se týče příspěvků na stránku, přemýšleli jsme nad 20-25ti. Ještě uvidíme.

Co se týče Off-topic diskuse, je tu od toho přeci Odpočívka Na české dálnici! Je potřeba jen trochu hledat na titulce :) http://forum.ceskedalnice.cz/viewforum.php?f=55
Pavel_t
Příspěvky: 126
Registrován: 14.3.2009 18:30:48
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Pavel_t »

Diky za nove forum.
mapman píše:Co se týče příspěvků na stránku, přemýšleli jsme nad 20-25ti. Ještě uvidíme.
Pokud to neni problem coz myslim neni primlouval bych se pro nastaveni v profilu kazdeho uzivatele ale defualt bez prihlaseni asi jen 10. Jak pise Fox mam taky stroj ktery zvladne nacist a vykreslit 100 prispevku dostatecne rychle, ackoliv je uz 3 roky stary. Ale ted jsem musel vyrazne downgradovat grafickou kartu, odesla aniz by se rozloucila a nez jsem sehnal novou, jel jsem na nejake s 8 nebo 16MB RAM a minimalni akceleraci a vykresleni cehokoliv bylo na dlouhe lokte.
Martin z Ostravy píše:Možná by bylo dobré, vložit do nového fóra posledních pár aktuálních threadu ze starého fóra, ať je kde navázat. Tedy pokud to jde.
Je sice slibeno ze casem bude stare forum prevedeno jako verze pro cteni. Ale priklanel bych se k co nejrychlejsimu obnoveni threadu aktivnich za posledni tyden a zbytek pozdeji. Nebo je to planovano tak, ze forum bude opet spusteno ale zmizi z nej jakekoliv moznosti editace? To je podle me asi nejednodussi a vyhovujici zpusob. Jedine jestli nepozaduje na serveru bezet nejakou sluzbu za kterou by se ted muselo uz zbytecne platit.
Warcz
Příspěvky: 2080
Registrován: 14.3.2009 14:50:43

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Warcz »

Velka pochvala za interaktivní mapy !!!
http://mapy.ceskedalnice.cz/interaktivni-mapy
Konečně jsem pochopil napojeni R35 a D47 ( Hlavně proč tam jsou zdvojené mosty )
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Mike »

gratuluji a zároveň děkuji.
sice se tím nezbavíme "ekistů", ale i tak je šance že nejnavštěvovanější web budu opravdu příznivců dálnic.
škoda jen, že založení neproběhlo o den později, doufám, že máme před sebou víc než 6let.
ještě jednou díky!
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
adi88
Příspěvky: 496
Registrován: 15.3.2009 22:53:30
Bydliště: Brno, kousek od VMO

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od adi88 »

Teda...ne klobouk, ale nejmíň 10 klobouků dolů. Pár dní jsem neměl moc času jít na net a když se k tomu dostanu a podívám se na ceskedalnice, jaké příjemné překvapení mě čeká...Už dřív to byly nejlepší stránky o dálnicích a teď jsou ještě lepší..plus teď je super i toto forum. No zkrátka máte můj obdiv, jen tak dál ;)
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od martin »

Martin z Ostravy píše:Možná by bylo dobré, vložit do nového fóra posledních pár aktuálních threadu ze starého fóra, ať je kde navázat. Tedy pokud to jde.
Chlapi, mějte strpení. Problém se řeší a během března to určitě bude.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Standa »

Nová úprava fóra vypadá skvěle, mám jen takovou minipřipomínku: možná by bylo lepší řadit příspěvky v jednotlivých diskusích od nejnovějšího k nejstaršímu - zatím to není problém, ale až bude v nějaké diskusi třeba 10 stránek, tak už to bude malinko komplikované.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Standa »

Takže zpět, už jsem si to zobrazování přenastavil sám ve svém profilu. Omlouvám se za zmatky :oops: .
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
Registrován: 11.3.2009 16:09:01

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Ondra O.K. »

Nebylo by vhodnejsi misto Monitoringu tisku - > 2009, udelat rovnou tema Monitoring tisku 2009?

Prijde mi to zbytecne o uroven niz a udelat jedno tema za rok snad tolik nevadi, resp. starsi roky by se mohly presunovat do Monitoring tisku Archiv.
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od pp21 »

Já bych z toho spíš udělal "Monitoring (čehosi)" -> Monitoring tisku 2009 a hned bych přidal Monitoring internetu 2009, kam by mohli přijít aktualizace různých webových stránek (dalnice-silnice.cz, různé weby o R6, R4, D3 atp.) + kolonka na monitoring letáků na webu RSD, protože mě taky nebaví se tam každou chvilku dívat...
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Třeba Aktuálně z médií :) Jo, kdyby někdo byl ochotný sledovat letáky a dávat tam aktualizace, byl bych pro ...
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“