| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Připomínky k fóru http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=58&t=66 |
Stránka 12 z 24 |
| Autor: | Avantime [ 3.1.2011 10:27:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Standa píše: Tak to jsem rád, že šlo jen o chybičku a hned se to dalo opravit, je to sice drobnost, ale hodně to zjednodušuje práci. Díky moc! Kéž by všechny servery byly takhle user-friendly, jako ten Váš! Ještě to zpětně opravuji u všech dotčených příspěvků, aby se ta chyba "neprokopírovala" skrze citace dál. Za všechny děkuji za pochvalu, byť si ve světle těchto (a jiných) chyb nejsem tou uživatelskou přívětivostí tak docela jist. |
|
| Autor: | kalanis [ 4.1.2011 0:12:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
A není on problém náhodou v tom, že se odkazy přepisují podle špatné šablony ve špatnou chvíli, navíc ještě ke všemu uložené trvale? Pak je chybka samozřejmě u autorů SW, ačkoliv to může být vynuceno cachováním. |
|
| Autor: | Lenny [ 5.1.2011 11:26:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Po přidání příspěvku se mi objeví nová stránka-rozcestník s otázkou kam se chci vrátit, pokud nereaguji, tak mi to automaticky vrací do fora. Dříve to bylo, a pak to bylo zrušeno. A teď to zase bude? |
|
| Autor: | Avantime [ 5.1.2011 13:36:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Lenny píše: Po přidání příspěvku se mi objeví nová stránka-rozcestník s otázkou kam se chci vrátit, pokud nereaguji, tak mi to automaticky vrací do fora. Dříve to bylo, a pak to bylo zrušeno. A teď to zase bude? A jaké chování očekáváš? Úplně ten rozcestník vyřadit? Už si to nepamatuji. |
|
| Autor: | Lenny [ 5.1.2011 15:32:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Bylo to bez rozcestníku. Zvykl jsem si, ikdyž jsem proti tomu napřed protestoval. |
|
| Autor: | egelebege [ 5.1.2011 17:37:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Taky bych uvítal kdyby se tato novinka vypařila |
|
| Autor: | MPMP [ 6.1.2011 14:21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
po poslední úpravě se při citaci s odkazem pomocí tlačítka "citace" zapíše za tento odkaz i text Kód: " onclick="window.open(this.href);return false; Text, který tam nepatří začíná znakem "uvozovky" a vloží se do editačního okna i při stisku tlačítka "Upravit" na příspěvku s odkazem. Řekl bych, že tam někde jsou buď uvozovky navíc, nebo naopak chybějí. |
|
| Autor: | egelebege [ 6.1.2011 18:11:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
No jo na to bych zapoměl. Už nejde citovat označenej text z příspěvku |
|
| Autor: | pp21 [ 6.1.2011 22:35:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
A není pole pro rychlou odpověď přímo pod příspěvky... |
|
| Autor: | mbmat [ 6.1.2011 22:45:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
to pole pro rychlou odpověď mi teda silně chybí |
|
| Autor: | Avantime [ 7.1.2011 3:00:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Pole pro rychlou odpověď přidáno, zatím ale pouze ve velice jednoduché verzi, formátování, bbcode a smajlíky se pokusím přidat později. Děkuji za trpělivost! |
|
| Autor: | hh [ 7.1.2011 8:34:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Jak se prosím vypíná ta zbytečná hláška, která následuje po přidání příspěvku? |
|
| Autor: | pp21 [ 7.1.2011 8:36:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Díky! |
|
| Autor: | adamos [ 7.1.2011 8:47:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Tu rychlou odpověď bych takhle nechal, je to rychlé, přehledné a jednoduché pro rychlou odpověď. Když budu chtít smajlíky nebo jiné tagy, jednoduše stisknu "upravit v editoru" a dostanu se k formátování. |
|
| Autor: | mapman [ 7.1.2011 9:50:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
K té rychlé odpovědi bych ještě uvítal ono tlačítko pro citaci, která po výběru textu v příspěvku vloží BBcode přímo do okna rychlé odpovědi, do upgradu jsme to tam měli a já osobně to využíval téměř u každé odpovědi |
|
| Autor: | Avantime [ 7.1.2011 9:55:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
hh píše: Jak se prosím vypíná ta zbytečná hláška, která následuje po přidání příspěvku? To musím ještě doinstalovat/upravit. Nejdřív ale musím zjistit, jak se to dělá. |
|
| Autor: | Avantime [ 7.1.2011 9:56:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
mapman píše: K té rychlé odpovědi bych ještě uvítal ono tlačítko pro citaci, která po výběru textu v příspěvku vloží BBcode přímo do okna rychlé odpovědi, do upgradu jsme to tam měli a já osobně to využíval téměř u každé odpovědi Na tohle se určitě taky dostane, strpení, prosím. |
|
| Autor: | Lenny [ 7.1.2011 11:53:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Jak se vypíná rychlá odpověď, minule šla vypnout, teď už to nemůžu najít. |
|
| Autor: | Avantime [ 7.1.2011 17:48:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Lenny píše: Jak se vypíná rychlá odpověď, minule šla vypnout, teď už to nemůžu najít. Ona ta rychlá odpověď, jak jsem dříve psal, je od nějaké verze nedílnou součástí phpBB, takže možná ani uživatelsky vypnout nejde. Pokusím se zjistit víc, nicméně - to ti tak vadí to pole pod příspěvky? |
|
| Autor: | Lenny [ 7.1.2011 18:00:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Teď je to dobré, před tím to bylo horší, to mi tam skočil i kurzor automaticky. |
|
| Autor: | hh [ 7.1.2011 20:14:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Avantime píše: hh píše: Jak se prosím vypíná ta zbytečná hláška, která následuje po přidání příspěvku? To musím ještě doinstalovat/upravit. Nejdřív ale musím zjistit, jak se to dělá. Díky moc! |
|
| Autor: | martini [ 9.1.2011 9:59:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Lenny píše: Teď je to dobré, před tím to bylo horší, to mi tam skočil i kurzor automaticky. |
|
| Autor: | kasme [ 17.1.2011 0:27:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Martin z Ostravy píše: Jinak technická, anketka nefunguje. že by i tento problémek způsobil... Avantime píše: upgrade fóra na verzi 3.0.8 zkoušel jsem i jiné ankety a také píšou "formulář je neplatný" |
|
| Autor: | dvs [ 17.1.2011 13:12:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
Nešlo by, aby když člověk čte vlákno a stiskne Odpovědět se po přihlášení vrátil zpět do toho daného vlákna. Dřive to tak asi bylo. |
|
| Autor: | Avantime [ 14.2.2011 21:07:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Připomínky k fóru |
kasme píše: Martin z Ostravy píše: Jinak technická, anketka nefunguje. že by i tento problémek způsobil... Avantime píše: upgrade fóra na verzi 3.0.8 zkoušel jsem i jiné ankety a také píšou "formulář je neplatný" Opravil jsem to, ankety by už měly opět fungovat. |
|
| Stránka 12 z 24 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|