Připomínky k fóru

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
mipol
Příspěvky: 102
Registrován: 17.3.2011 21:43:01

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mipol »

Martin z Ostravy píše:Ale ta informace o tom z čeho to bylo odesláno, snad není nezbytná?
Nejde její automatické vkládání nějak zrušit?
Pochopitelně ji dále odesílat nebudu. Tohle bylo jenom pro důkaz, že to funguje. OK?
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Jasně
R48 -> D48 se podařilo!
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od pp21 »

Tapatalk asi hezkej, ale na mojí nokii se symbianem se už nechytám ... ach jo :(
We do not support Symbian tapatalk any more.

Jayeley, Tapatalk Plugin Developer, Aug 20, 2011
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od adamos »

Pro nás, co máme telefony méně chytré, bylo by prosím možné zprovoznit něco takovéhleho? https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... er_mobile/

Jestli to dobře chápu, měl by to být skin umožňující lepší čtení na chytrých a polohloupých telefonech. Vzdělanější mě jistě doplní... Díky!
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Jura_Favorit
Příspěvky: 87
Registrován: 25.9.2012 7:32:42
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Jura_Favorit »

Dovolil bych si položit jednu otázku na adminy - proč je do záhlaví fóra zvolena funkce "Zobrazit nové příspěvky" a ne funkce "Zobrazit nečtené příspěvky" - link na fci zde: http://forum.ceskedalnice.cz/search.php ... nreadposts ..? Neberte to prosím jako rýpání, spíš jen takový malý podnět - přijde mi totiž, že ta druhá funkce je přinejmenším pro registrované uživatele užitečnější...

Obrázek

Ty dvě funkce totiž nejsou totožné (naopak téměř totožné jsou obě dvě funkce použité zde - fce aktivní témata a fce nové příspěvky) a zatímco zde použitá fce nové zobrazuje jen příspěvky přidané za nějakou určitou dobu (tuším dle nastavení fóra) bez ohledu na to, zda už je uživatel četl nebo ne (a pokud má něco nepřečtené z dřívějška, tak má smůlu, tato fce mu to už po vypršení oné doby prostě nezobrazí a musí se to tudíž dohledávat přímo procházením jednotlivých sekcí fóra), tak funkce nečtené zobrazí vše, co přihlášený uživatel doposud neviděl, ať už je to staré pár minut nebo týden..
Snad si tento příspěvek nevyložíte nějak špatně, je to jen takový neškodný dotaz bez jakýchkoliv skrytých invektiv, dle zkušeností z jiných phpBB fór :) Pěkný den všem.
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi)
VW Golf V. 1.9 TDi - daily car
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lenny »

Pánové s podpisy, koho volím anebo kdo by měl být na hradě. Nechte si to na jinde. Toto forum je o dálnicích, není o volbě prezidenta. Propagovat si ho můžete jinde. Očekávám stažení této reklamy v nejbližší době. Děkuji za pochopení.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

Myslím, že se tu řeší i věci daleko vzdálenější dálnicím. Kdybych to psal do každého příspěvku, to bych chápal, že to někomu muže vadit, ale podpis je čistě moje věc. :)
Jura_Favorit
Příspěvky: 87
Registrován: 25.9.2012 7:32:42
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Jura_Favorit »

mbmat píše:Kdybych to psal do každého příspěvku, ...
Jo, von se ten podpis zobrazuje jen u každého dvacátého :lol:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi)
VW Golf V. 1.9 TDi - daily car
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

mbmat píše:Myslím, že se tu řeší i věci daleko vzdálenější dálnicím. Kdybych to psal do každého příspěvku, to bych chápal, že to někomu muže vadit, ale podpis je čistě moje věc. :)
Ono je to ale v podstatě rovno tomu, jako bys to psal do každého příspěvku, neb s každým příspěvkem se objeví i podpis.
A čistě tvoje věc je leda to, co píšeš v SZ nebo co si dáš do podpisu maximálně tak u e-mailu, nikoliv však to co se neustále objevuje ve fóru.
R48 -> D48 se podařilo!
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

Přesně jsem věděl, že se někdo chytne toho, že to je v podstatě to samé.
Proto se to taky jmenuje podpis...
Myslel jsem, že je to prostor pro vyjádření určitého názoru, ale pokud je Vám to že volím Karla až tak proti srsti...
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od kasme »

:crazy: :roll:
=> Uživatelský panel
=> Nastavení
=> Prohlížení příspěvků
=> Zobrazovat podpisy: Ano Ne
http://forum.ceskedalnice.cz/ucp.php?i=prefs&mode=view
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Jistě místo pro vyjádření nějakého trvalejšího postoje to zajisté je, ale, dle mého, by to mělo obsahově souviset s fórem.
Nicméně pokud tam není něco vyloženě vulgárního, tak je mi to jedno, co tam kdo má.

Kasme: To je zbytečně paušální, tím by se člověk připravil o některé informace např.: ty z tvého podpisu, ale řešení, i když nešťastné, je to taky.
R48 -> D48 se podařilo!
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Přimlouvám se za to, politiku na fórum netahat, kromě témat týkajících se financování, ministra dopravy atd. kde se to bez toho neobejde. Mě osobně tady ta hláška "volím vlastizrádce" dost vadila. Tohle pak povede jedině k tomu, že se zde začneme hádat o politice. :ko:
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

Jestli ses chtěl vyhnout politickejm debatám, mohl sis teď odpustit toho vlastizrádce.
konec.
jeni013
Příspěvky: 708
Registrován: 3.2.2010 22:20:52
Bydliště: ValMez

Monitoring 2013

Příspěvek od jeni013 »

Prosím o přesunutí příspěvku do nového vlákna Česko 2013. Díky.
EDIT: Omlouvám se - to mělo jít do připomínek, trochu jsem se uklikl :? :oops:
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Mike »

tak to už v odpočívce zavládla cenzura :?:
a nepovažuje cenzor ani za vhodné sdělit proč :?: :!:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od jonáš »

No asi to tady fakt nemá cenu rozblafávat. Jedna se slušnějších možností je třeba tady, http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/po ... o-nesvede/
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

Nic proti Vám, ale autoforum je podle Vás slušnější možnost?
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od jonáš »

Určitě lepší než "Policejní týdeník" na fejsbuku nebo přímo pod Hovinkama a IDěs. Ale myslel jsem spíš že je tam relativně slušnej ten článek. A nezavíraj tam diskusi, pokud ještě máte co dodat. Your mileage may vary ;-)
MiKu
Příspěvky: 327
Registrován: 21.3.2009 21:01:00
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od MiKu »

jonáš píše:relativně slušnej ten článek
Slušnej článek s nadpisem "Policie při honičce zabila dalšího člověka, ani přiznat to nesvede"? Nevím, to mi spíš přijde jako nejvíc bulvární, jak to vůbec jde. Navíc nesmyslné...
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

Autoforum je obecně pro lidi kteří nemají z nějakého důvodu rádi PČR, především dopravní policii, a tím pádem si tam vylývají svoje ego a všechno co policie udělá je špatně. Nebudu se raději vyjadřovat o tom klukovi, nechci být sprostý.
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od michal »

Tak mě tak napadlo. Asi to není úplně jednoduché, nevím, nejsem počítačový mág... Ale nedal by se vždycky do galerie konkrétní stavby nahrát i odkaz na letáky ŘSD, pokud k dotyčné stavbě existují...? P.S. Pardon, pokud už tady něco podobného zaznělo.
harmonica
Příspěvky: 223
Registrován: 26.4.2012 15:43:50
Bydliště: Ostrava

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od harmonica »

Určitě dalo, záleží na adminovi nakolik se mu chce do Galery kódu hrabat :-)
BMW E61 530d
Ex. Ford Mondeo 2.0 TDCI

Život je bahno a jen svině v něm umí chodit.
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od pp21 »

mipol píše:Bylo by možné instalovat ve fóru plugin pro Tapatalk (stačí i ta ne-push verze)? Jde o snad nejrozšířenější aplikaci pro prohlížení fór na mobilních telefonech. Trefovat se na mobilu na názvy silnic je občas oříšek a to nemluvím o datové náročnosti na mobilním připojení :).
Díky
Hlasim ze Tapatalk funguje nadherne, pouzivam to na mobilu asi tyden a jsem spokojen :).

Jen to pri prvnim spusteni na tomto foru hlasilo, ze by se mel aktualizovat plugin do phpBB na tomto webu. Nicmene to funguje OK. Zrejme zlobi akorat vyhledavani a nelze pouzivat upozorneni, ale to pro cteni fora fakt neni zasadni.
PS: odeslano z mobilu, z Tapatalk.
hiob
Příspěvky: 783
Registrován: 15.3.2009 19:13:36

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od hiob »

Tapatalk4 si stěžuje na expirované tapatalk API plugin, možná by ho bylo vhodné aktualizovat
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“