Právě je 25.1.2021 21:15:05

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 Připomínky k fóru 
Autor Zpráva
Moderátor

Příspěvek Re: Připomínky k fóru
Pořád ti to nefunguje? U mě se to tváří normálně.

26.11.2020 19:42:34

Mě to na I/68 nepustí. Teda jenom na vlákno, silnici užívat mohu.

27.11.2020 14:11:32

mapman píše:
.
Příspěvek Re: Elektromobilita
Tak uklidníme trochu vášně a dáme si od tématu na týden pauzu, zamykám.

Utíkat z Evropské unie kvůli elektromobilitě a absolutně ignorovat všechny ostatní přínosy tohoto uskupení může fakt jen idiot... A tohle fórum není tematicky ani o politice a vystupování z EU, ani o autech. Běžte si to prosím řešit někam jinam.

Nechápu, proč bylo uzavřeno téma elektromobilita, kde se nic tak hrozného nedělo ? ! Ani četností příspěvků, ani vyzněním. Názory pana Mikulíka jsou sice kontroverzní, ale nic co by bylo tak strašného, že by se to nedalo unést a bylo nutné mu nadávat do idiotů.

Jediný kdo tam podléhá vášním a nadává ostatním do idiotů je paradoxně sám administrátor mapman, který zároveň téma uzavře, aby ostatní patřičně za ty vášně a nadávky potrestal .... to je jak z Járy Cimrmana ....

Mimochodem, to že tyto stránky nejsou o autech :roll: je pro mě nová překvapující informace. A bez politiky se dopravní stavby taky těžko obejdou. Elektromobilita je politikuum nejvyššího stupně. Takže to abyste rovnou zakázali tohle tabuové téma kompletně, ne ?

1.12.2020 0:20:14

Nebylo to spíš kvůli tomu, že se debata stočila úplně někam jinam než k elektromobilům ? (euroreich, média, apod.)

1.12.2020 9:04:58

Lynx píše:
Nechápu, proč bylo uzavřeno téma elektromobilita, kde se nic tak hrozného nedělo ? ! Ani četností příspěvků, ani vyzněním. Názory pana Mikulíka jsou sice kontroverzní, ale nic co by bylo tak strašného, že by se to nedalo unést a bylo nutné mu nadávat do idiotů.

Mikulík: Vám se přeci v euroreichu líbí a vždy jste se za něj bili. Tak tady to máte a užívejte si. Pryč z euroreichu, ale to tady přeci jen propaguje SPD či Trikolora a nikdo jiný. Ale ti jsou přeci špatní co?A moc bych si za sebe přál, aby ty informace z toho hnusného, lživého Aeronetu byly lži, kecy, konspirace, které nikdy nenastanou. Ale jak nad tím přemýšlím tak mi to BOHUŽEL dává smysl. BOHUŽEL se to zdá být realitou. A odsoudit něco, že je to od toho či onoho vydavatelství mi připadá strašně trapné.
Fakt trapný ubohý Tomáš Němče.
Děkuji mapmanovi za jeho rozhodnost.

1.12.2020 9:29:33
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24