Archiv starého fóra

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Archiv starého fóra

Příspěvek od pp21 »

Příspěvky ze starého fóra na ceskedalnice.cz budou průběžné doplněny ve varintě pouze ke čtení. Neváhejte a piště nové příspěvky.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Archiv starého fóra

Příspěvek od Martin z Ostravy »

A kdy to bude? :)
Je to technicky nebo administrativně hodně náročné? :?:
R48 -> D48 se podařilo!
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Archiv starého fóra

Příspěvek od martin »

Zejména časově, který teď opravdu není :( Včera jsem odstranil onu zbytečnou stránku po přidání příspěvku, takže teď uvidíte ihned přidaný příspěvek. Diskuze by se zase měla o fous zrychlit.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10774
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Archiv starého fóra

Příspěvek od Lenny »

martin píše:Zejména časově, který teď opravdu není :( Včera jsem odstranil onu zbytečnou stránku po přidání příspěvku, takže teď uvidíte ihned přidaný příspěvek. Diskuze by se zase měla o fous zrychlit.
Mě ta zbytečná stránka vyhovala, bo jsem z ní klikal rovnou pryč a nemusel jsem čekat na zobrazení celého fora
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Fox Mulder
Příspěvky: 749
Registrován: 15.3.2009 1:28:45
Bydliště: Most

Re: Archiv starého fóra

Příspěvek od Fox Mulder »

Lenny píše:
martin píše:Zejména časově, který teď opravdu není :( Včera jsem odstranil onu zbytečnou stránku po přidání příspěvku, takže teď uvidíte ihned přidaný příspěvek. Diskuze by se zase měla o fous zrychlit.
Mě ta zbytečná stránka vyhovala, bo jsem z ní klikal rovnou pryč a nemusel jsem čekat na zobrazení celého fora
Mě se to při tý zbytečný stránce často seklo a trvalo to.. Když jsem otevřel jiný okno, tak tam jsem viděl, že ten můj příspěvek je už přidanej, ale ta zbytečná stránka se stále načítala.. Zažil jsem to takhle mnohokrát, mě akorát zdržovala.
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
Speedy Gonzales
Příspěvky: 171
Registrován: 14.3.2009 11:14:37

Re: Archiv starého fóra

Příspěvek od Speedy Gonzales »

No a kde je tedy ten archiv stareho fora?

Ja jen abychom meli stale na ocich, jak uz pred mnoha lety tady nekteri upozornovali na zaostalost designu ceskych silnicnich staveb (MUK horsi jak za Hitlera, 2-pruhove tunely na R1, ad.) a jak se s tim stale i po tech letech vubec nic nedeje a chystaji se dalsi a dalsi stavby podle stejneho vzoru ... :?:
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“