Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Avantime »

Mě pobavilo tohle:

Ředitelstvý silnic a dálnic České republiky - http://www.rsd.cz

Hlavní zdroj této stránky - http://www.ceskedalnice.cz
jeni013
Příspěvky: 708
Registrován: 3.2.2010 22:20:52
Bydliště: ValMez

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od jeni013 »

Avantime píše:Mě pobavilo tohle:

Ředitelstvý silnic a dálnic České republiky - http://www.rsd.cz

Hlavní zdroj této stránky - http://www.ceskedalnice.cz
Teď se omlouvám za předešlý příspěvek, protože Vy, pánové, umíte česky, což jakékoli osobní propojení (doufám) vylučuje...
Marooned17
Příspěvky: 1075
Registrován: 27.9.2010 13:01:33
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Marooned17 »

U R6 je tato blbost v úseku Jenišov - Nové Sedlo:

Hory – Nové Sedlo, zprovozněna 21. 8. 2001

Má být 2011.
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Avantime »

Úsek Hory - Nové Sedlo byl zprovozněn již v srpnu 2010, nikoliv v roce 2011. Ale máte pravdu, rok 2001 opravdu nebyl dobře. Opraveno. Velice děkuji za upozornění! :-)
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od kasme »

pro ty, kdo nečtou titulku... :jidlo:

ceskedalnice.cz slaví 10 let :)
ceskedalnice.cz píše:29. srpna 2002 se objevil tento web na Internetu. Bylo to v dobách, kdy o dálnicích nebylo k nalezení nic, stát ani neinformoval o zpoplatnění dálnic jinak než česky, a tak šla návštěvnost našeho webu strmě nahoru.

více na http://www.ceskedalnice.cz/
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Standa »

Tak to chce velkou gratulaci :!: :!: :!: :ok: :ok: :ok:
(chtělo by to smajlíka s dortem ;) )
Sponik
Příspěvky: 350
Registrován: 20.6.2011 10:53:01
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Sponik »

Obrázek

velká gratulace tomuto portálu
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Diaľničiar »

Pomyslně smekám klobouk. :ok:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Myčák
Příspěvky: 52
Registrován: 10.5.2012 10:49:23

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Myčák »

Gratuluju, perfektní web. Obrázek
Houdini
Příspěvky: 277
Registrován: 10.2.2011 9:42:32

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Houdini »

Nefunkční odkaz na Verkehrsnotizen. Správně = http://www.wabweb.net/verkehr/index.htm
"Při plánování dálnic se nedívám na mapu Čech, ale na mapu Evropy."
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Avantime »

Houdini píše:Nefunkční odkaz na Verkehrsnotizen. Správně = http://www.wabweb.net/verkehr/index.htm
Díky! :ok: Opraveno.
Pája K
Příspěvky: 89
Registrován: 17.8.2009 16:29:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Pája K »

U současného prohlížeče IE10 nefunguje změna barvy u přečtených témat. U předešlého prohlížeče IE9 se nějaké přečtené vlákno změnilo zpátky na zelenou a teď musím po přečtení všeho co mě zajímá kliknout na "Označit všechna fóra jako přečtená" abych příště měl přehled co jsem četl, a co ne.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10774
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Lenny »

Mě to dělá taky, stačí aktualizovat stránku, ale není to zrovna komfortní řešení.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od mbmat »

Mě to taky obtěžuje, je to zbytečně zdlouhavé. Nemyslím si ale že je to věc fóra, ale IE10.
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Majkii »

Seznam kamer na webu je prázdný...

EDIT: Na dopravniinfo.cz jsou kamery taky nedostupné, takže bude problém asi tam a ta stránka s kamerami na zdejším portálu je tedy zřejmě dynamicky generovaná, předpokládám?
wazer.cz
Pište česky, prosím!
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od mapman »

Ano, teď už to jede...
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Diaľničiar »

Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh. :crazy:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Geo
Příspěvky: 800
Registrován: 11.5.2009 11:06:39

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Geo »

Chtelo by to aktualizovat info o Rakousku. Korridorvignette je minulosti, stejne tak nekontrolovani znamek u Kufsteinu (ktere naopak ted specialne kontroluji).
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od mapman »

Chtělo by to aktualizovat tak půlku celého webu, ale původní autoři webu na to moc prostor už nemají. Čili opět klasická otázka, nechtěl by se toho někdo ujmout? Poskytneme mu možnost se tvorby webu účastnit...
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od monin »

Včera zde mapman v tématu Modernizace D1 všeobecně, opět zcela jasně, srozumitelně, logicky a také slušně, ostatně jako vždy, vysvětlil, proč u nás některé věci a jdou a některé skřípou, včetně zamyšlení o tom másle na hlavě. To se bohužel nedá, ale ani náhodou konstatovat o některých jiných lidech, ať už s červeným, či zeleným uživatelským jménem pod kterým mají ještě ke všemu napsáno autor. Opravdu mě překvapuje, jak v některých případech z jejich příspěvků čiší úplná nenávist, trapný výsměch, či zášť vůči druhému a to hlavně v těch případech, když myšlení takového člověka, není v souladu s hlavním myšlenkovým proudem, zde na fóru a nějak se z něj i vymyká. Možná si tito lidé ani neuvědomují, že i sem na toto fórum, vleze někdo, kdo má sice jen vyšší "dívčí", ale přesto se o danou věc nějak zajímá, něco se mu nelíbí a chce, aby se to zlepšilo. Tím samozřejmě nemám na mysli dostavbu D8, či urychlení modernizace D1, tak naivní nejsem, ale spoustu jiných i když pro někoho možná i méně podstatných věcí. Já např. do teď nevím, v jakých rozměrech postavena ta či ona dálnice a ani mě to nějak nezajímá, ale určitě si zájem přečtu spoustu jiných zajímavosti, viz. včera i jak psal mapman o hraničním mostě na D5/A6 a o tom, že v tomto případě se o něj stará německá strana. Ale určitě by mě jako odborníka, který samozřejmě nejsem, nenapadlo, např. zde psát hned o tom, že to je německý čurbes. Ten most je špatný a to včetně i dalšího 9km úseku, jak je patrno i z té "německé" značky na našem území, ale určitě to má nějaké hlubší příčiny, o kterých nevím já a myslím že ani autor hh, než jen to, že to je, "jen německý čurbes", jinak by to zde ten pán asi napsal. Ale toto je jen miniaturní a úsměvný příklad, který má samozřejmě daleko, k té síře a k té nenávisti, jak jsem o ní psal výše. Přesto mě také udivuje. Možná by se tito lidé, kterých se to týká, mohli nad touto věcí trochu zamyslet. Protože věřím, že ve finále, jde většině zde, jen opravdu o dobro celé věci a byla by škoda, kdyby se i takoví lidé mezi sebou, takto mlátili paličkou na maso.
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
vaclav
Příspěvky: 1830
Registrován: 7.4.2010 11:29:27

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od vaclav »

lidi nepredelate, v anonymnim prostredi uz vubec ne.
me se docela osvedcila funkce "ignorovat", kdy se vam prispevky od buranu proste nezobrazuji. mate moznost to rozkliknout, coz kdyz obcas udelam, tak se jenom utvrdim, ze ignorovani jsem nastavil spravne. je to takove zavirani oci, osobni cenzura, ale co jineho delat v mori anonymniho internetu? obavam se, ze vas dlouhy prispevek bohuzel nic nezmeni.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od mapman »

Jen na okraj, "autor hh" velmi dobře ví co se skrývá pod tím "německý čurbes", protože s německou stranou často a podrobně komunikuje a ví jaký průšvih ona A6 pro ně je ... Takže to není jen "planý stejtment", ale poznatek z praxe. Jinak ano, na diskusích obecně platí, že se často na obou stranách barikády najdou lidé, kteří si prostě a jednoduše ulevují. A platí to Tomáši i pro tebe - tvoje příspěvky jsou ve většině případů velmi ironické poznámky bez věcného základu na téma, jak je to tu i po 25ti letech od revoluce v některých věcech naprd. A já jen dodávám - ano je - ale je to tak často i kvůli tomu, že lidi co rozhodují mají třeba na ty věci jiný názor ... Takže respekt to chce ze všech stran.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od monin »

Ale toto já samozřejmě chápu Honzo. Ale přesto, že nejsem dopravní expert a ani psychlog, tak rozdíl, mezi tvými slušnými reakcemi a některými reakcemi některých tvých kolegů autorů a zároveň i odborníků, plných nenávisti, je opravdu markantní. Uznávám, že já někdy do toho dávám kus té ironie, ale vždy v kontextu s nadhledem a kouskem humoru, jinak, by se z toho musel člověk i zbláznit, zvláště když člověku už není dvacet a má to tu moc rád. Ale co hlavně - je to vždy pohled ze zdola - a jakkoliv to nemusí být vždy ten správný názor a také většinou není, což je logické, člověk o dané věci nemá přímé informace, tak i takový názor je podle mne dobré vyslechnout. Když dám hodně blbý příklad, je to podobné, jako kdybych vlastnil hotel (jakože ho nevlastním) a host si mi přišel stěžovat, že to jídlo nestálo za nic a v pokoji byla pavučina. A já ho za to seřval, zda už vůbec někdy nějaké jídlo uvařil sám a zda ví, že existují i horší hotely. Místo toho, abych se mu omluvil a poděkoval za to, že mě na to upozornil. Tím samozřejmě nechci , ale říci, že mi má někdo děkovat a omlouvat se mi. Ok Finito. :D

Kdy bude tedy na D3/D52 modrá značka Republik Österreich s dodatkovou tabulkou 1km?
Nebo alespoň na D8 modrá značka Bundesrepublik Deutschland - 1km? :D
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
MiKu
Příspěvky: 327
Registrován: 21.3.2009 21:01:00
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od MiKu »

monin píše:Uznávám, že já někdy do toho dávám kus té ironie, ale vždy v kontextu s nadhledem a kouskem humoru, jinak, by se z toho musel člověk i zbláznit
Tak proč ti vadí, když někdo ironicky napíše "německý čurbes", a to jako jasnou narážku na předchozí příspěvek? Jde snad jen o to, že si to dovolil napsat o Němcích?
monin píše:určitě to má nějaké hlubší příčiny, o kterých nevím
Tohle jsi napsal dobře, proč tedy takto nepřemýšlíš i o tom "českém čurbesu"?
monin píše:jídlo nestálo za nic a v pokoji byla pavučina. A já ho za to seřval, zda už vůbec někdy nějaké jídlo uvařil sám
V jakém příspěvku tě někdo "seřval"? Myslím, že s tebou naopak mají všichni docela trpělivost a pořád ti slušně odpovídají, což je docela překvapivé, vzhledem k tvým dlouhým příspěvkům opakujícím se pořád dokola, o kterých si asi myslíš, že jsou hrozně zábavně napsané ;)

Ono by se taky jednou mohlo stát, že to ty zainteresované tady přestane bavit, a už se nedozvíme nic. Budeme si sice moct pěkně zanadávat s monínem nebo s dr.Fe1 a určitě nejakými dalšími, ale to můžeme i na jiných diskusních fórech, to nemusíme dělat tady :)
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“