Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
jannnn
Příspěvky: 752
Registrován: 16.3.2009 22:12:01

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od jannnn »

Já osobně bych chtěl veřejně poděkovat všem autorům i stálým přispěvatelům za informace, které nám nezištně nabízí i přes to, že u některých je to jako házení perel sviním.

Jinak zcela upřímně - jestli mají být moninovy příspěvky vtipné a s nadhledem....tak to jsem si vážně nějak nevšiml. Tedy alespoň do doby, než jsem si jeho příspěvky zablokoval, protože ty trapné kolovrátkovité nesnášenlivé výlevy na to samé téma mi toto fórum opravdu dokázaly znechucovat.

Takže pánové ještě jednou uctivé díky a nenechte se těmito individui odradit :-)
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od monin »

MiKu: ale tak, čekal jsem, že se někdo ozve zase právě v tomto duchu, na kterém Zeman vyhrál mimochodem i volby - a taky, že ano. Pro Bůh, proč, by mě mělo vadit, že někdo, něco napíše kriticky o Němcích (Rakušácích..atd.), já je za Bohy nemám. Ale příjde mi to absurdní, když to zní právě od nás. Když oni tam mají tedy podle nás čurbes (samozřejmě, že v něčem také ano), tak potom, co tady máme my? To by mě tedy zajímalo. :D
Seřval? Tak to už fakt slovíčkaříme - to byl jen příklad, stačí si to přečíst v celém kontextu, včetně toho, co jsem psal ráno a na co zareagoval naprosto normálně i Honza vzápětí. ;)
A že to ty zainteresované osoby přestane bavit? Copak to jsou nejaké konvalinky? Že když zafouká z jihu (od A5/A7), že se hned položí k zemi? Či nějací polobozi, kteří jsou nedotknutelní, nekritizovatelní ? To snad přece ne. :oops:
A ještě k příspěvku od jannnn(a) - už ten příměr s perlami a se sviněmi, či zmínka o individuech, či to, že má potřebu někoho blokovat, hovoří sámi za sebe a vyjadřují něco o samotném autoru a není třeba to samozřejmě ani komentovat. ;)
Naposledy upravil(a) monin dne 16.1.2014 18:42:49, celkem upraveno 1 x.
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Dr.Fe1 »

jannnn píše:Já osobně bych chtěl veřejně poděkovat všem autorům i stálým přispěvatelům za informace, které nám nezištně nabízí i přes to, že u některých je to jako házení perel sviním.

Jinak zcela upřímně - jestli mají být moninovy příspěvky vtipné a s nadhledem....tak to jsem si vážně nějak nevšiml. Tedy alespoň do doby, než jsem si jeho příspěvky zablokoval, protože ty trapné kolovrátkovité nesnášenlivé výlevy na to samé téma mi toto fórum opravdu dokázaly znechucovat.

Takže pánové ještě jednou uctivé díky a nenechte se těmito individui odradit :-)
Já bych chtěl také poděkovat těm co sem dávají informace, fotky i všem ostatním. V tom souhlasím s přispěvatelem jannnn. Naopak nesouhlasím s tím napadáním ostatních, těmi sviněmi a podobně. Nevím proč si tohle stále řada přispěvatelů neumí odpustit ? V tom má pravdu přispěvatel monin. To neumíte diskutovat bez urážení ostatních a bez agrese k odlišným názorům, jannnnne a někteří ostatní ?
Slušná diskuze není souboj, se snahou protivníka s odlišným názorem zadupat, znemožnit, urazit ....... Vždyť i nesouhlasné názory člověka obohacují. možná i víc než názory souhlasné. Slouží k utříbení názorů vlastních. Nehledě k dodržování nějáké základní mezilidské slušnosti a tolerance.
jannnn
Příspěvky: 752
Registrován: 16.3.2009 22:12:01

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od jannnn »

Házet perly sviním je pořekadlo (Margaritas ante porcos, Nový zákon), nevidím na tom nic sprostého ani urážlivého ;)

To co píšeš je plná pravda, klidně se pod to podepíši. A právě proto jsem si uživatele monin skryl - ne že bych s ním nesouhlasil (upřímně je mi úplně jedno, co bude na ceduli u ČB), ale protože jeho negativní stále se opakující názory a pouze urážky toho co lidé v naší zemi dělají blbě, bez jakékoli konstruktivní snahy, jsou opravdu přes čáru mojeho vkusu :)
MiKu
Příspěvky: 327
Registrován: 21.3.2009 21:01:00
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od MiKu »

Dr.Fe1 píše:To neumíte diskutovat bez urážení ostatních a bez agrese k odlišným názorům...
...
Dr.Fe1 píše:Tak to už si tady někdo dělá pěkně "demogratickou" bolševickou srandu ...Nepřijde ti to trapný ty sprosťáku cos to někam přesunul či vymazal?!... To je sprosťárna nevjvyššího kalibru, takhle cenzurovat diskuzi... bolševická praktika jako vystřižená... bolševický antidemokratický přístup... neobhajitelné sprosté chování na úrovní bolševiků z padesátých let..
Agresivnější a urážlivější příspěvek jsem tady na fóru snad ani nečetl, a to jen proto, že byla OT diskuse přesunuta do správného místa. Naopak jsem si nevšiml, že by někdo urážel tebe a byl na tebe agresivní.
monin píše:proč, by mě mělo vadit, že někdo, něco napíše kriticky o Němcích (Rakušácích..atd.)
Na to se právě ptám já, protože tvá reakce mi přišla naprosto nepřiměřená. Dále píšeš zase svoji oblíbenou demagogii:
monin píše:polobozi, kteří jsou nedotknutelní, nekritizovatelní ?
Kritizovat se dá věcně, a nikoliv kvůli "něměckému čurbesu" napsat další své slohové cvičení.
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od hh »

Moc děkujeme MiKu a jannnn za jejich pochvalné příspěvky. Poslední roky nadšení a časové možnosti trochu vymizely, nikdo se s pomocí nehlásí a tak nám web trochu skomírá a tudíž podpora samozřejmě povzbudí a myšlenky "jestli to má vůbec cenu" na chvíli zažene.

Obecně tu na fóru před pár lety bylo pár, řekl bych skoro až nemocných a zlých lidí, kteří si nedali domluvit, že nám to tu kazí, měnili nicky a pokračovali. Jak jsem již psal, není to tu internetová žumpa a toho si vážíme. Mnohé postřehy (ač laiků) jsou inspirativní. Na druhou stranu mnohé neodbytné a otravné příspěvky zamrzí.

Monin, řekl bych, psal o mě, asi bych měl reagovat, ale činím to obecně, konkrétně s ním si stylem viz výše nemám čas ani chuť dopisovat. Každopádně rozdíl mezi reakcemi např. mapman a hh tu jistě jsou. Obdivuji Honzovu trpělivost a jsem za ní rád! Já už na to prostě nemám, donekonečna znovu a znovu psát, co bylo 100x napsané dalším jednotlivcům. Ten příklad s hotelem je dobrý a těžko se dá aplikovat na prvopisatele, ten může platit až když někdo nedá pokoj, nezmění ten názor, má hodně příspěvků atd., tudíž třeba ten monin.

Řekl bych, že základní rozpor v této široké otázce je následující. Všichni se shodneme, že něco je špatně a mohlo by být lepší, směrem třeba k tomu Bavorsku. Základní zlo jsou ti politici, jejich změny k horšímu, omezující faktory dané legislativou a byrokratismem. Tito moninové atd. neustále útočí, protože v nich ta zloba je. V nás je taky, nicméně leccos se přecijen podaří, mnohé i naší pomocí a tito kritici v obecných útocích tím pádem míří i na naše dobré, řekněme, zásluhy a tudíž my se bráníme. To ovšem neznamená, že hájíme to špatné (ne, také nám to vadí a víc než vám!), jak tu někdo napsal nebo že máme máslo na hlavě. To mi přijde jako vyloženě drzost. Opět - obecné útoky, každý musí být korupčník, hlupák, ač vůbec nevíme, kdo tu je kdo, protože všichni využíváme internetové anonymity.

U mě konkrétně je pár témat vyloženě červený hadr a reaguji rychle, stručně a podrážděně. Např. když někdo hájí destruktéry typu Bárta nebo má řeči, že Česko je největší čurbes světa (byli ti lidi někdy v zahraničí!?) nebo když někdo naprosto slepě tvrdí, že v Bavorsku je všechno na 100% a u nás na 10%. Německo znám velice dobře, i na úrovni místních dálničářů. Ano, je to tam podstatně lepší, ale zdaleka ne ze zlata.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od monin »

Tak pokud tedy mohu ještě já, jako ta černá ovce zdejších stránek, či podle Jannnn(ova) pořekadla ze starého zákona, ta svině, co si ani neváží zdejších perel a nedrží v podstatě hubu a krok: udivuje mě, co vše považujete za útok a jak dokážete odhadnout, že člověk, kterého jste v životě neviděl, či jste s ním nikdy nemluvil, je plný zloby. To, že ji máte Vy sám možná v sobě, to ještě neznamená, že ji musí mít v sobě i ten druhý člověk. A jako spoluautor těchto stránek jste přece musel dopředu počítat s tím, že se občas objeví názor, který není až tak v souladu s tím Vaším. A měl by jste pochopit i to, že v rámci zdejší anonymity, někdo jako já, nemůže ihned pochopit, kdo se za čím skrývá, kdo má jakou funkci a co kde dělá, či kdo např. stojí za těmi všemi opravdu pozitivními kroky, které tu posledně mapman vyjmenoval a které se dejme tomu poslední dva roky dějí či chystají a snad se zdaří je úspěšně i přes ty všechny peripetie dotáhnout do konce. Je pravda, že jsem za to veřejně nikdy nepoděkoval, ale x krát jsem zde dal najevo a to i v konkrétních případech najevo, jak těmto krokům fandím a jak jsem také moc rád za to, že se podařily prosadit, či, že držím palce, aby se zadařilo je dotáhnou do zdárného konce. Nebo jsem naopak dokonce s někým z Vašich kolegů snad i více než půl hodiny o některých negativech i mluvil i když jen po telefonu a ptal se, či navrhoval různé varianty, které by pomohly tu konkrétní věcnapravit ( tím se nechlubím, ale je to jen na okraj, ohledně toho co psal zase MiKu - také o někom koho v životě neviděl). Takže pokud to vše chápu dobře, ten člověk co tu jede na stejné a hlavní vlně a ještě nyní demonstrativně poděkuje a jen tak bokem prohodí pořekadlo ze starého zákona o sviních a perlách, či různých individuích, ten je zde in, a ten co si myslí, (například) že by jsme měli hledat chyby nejdříve u nás a pak teprve u těch druhých, tak to je ten člověk, co je plný zloby a nenávisti. Hezké. Škoda, že jsem to pochopil až nyní a samozřejmě se za to omlouvám. Pokusím se napravit a být taky in i když nevím, zda to dokáži. Nicméně Vám přeji, co nejméně toho červeného hadru, možná trochu více nadhledu, ale hlavně to, ať se Vám vše daří tak jak si přejete, protože - jakkoliv Vás samozřejmě neznám a nevím, jaká je Vaše činnost - pevně věřím, že když se Vám bude dařit, tak jak si přejete, tak to pak bude i v další prospěch všech těch pozitivních věcí, o kterých se zde opravdu v poslední době často a detailně dozvídáme. A nejen, za to, Vám patří, samozřejmě opravdový a upřímný dík.
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Sosa »

Musím se přidat k poděkování tvůrcům stránek, co dělají pro tento web i pro dálnice. Třeba takové PDF letáky udělali pro propagaci výstavby dálnic neuvěřitelný kus práce.

Chápu rozhořčení lidí, kteří něco vysvětlují po sté jen proto, že jsou někteří lidé líní si pročíst diskuzi od začátku, nebo když nedokážou pochopit, jaké jsou u nás "skvělé" zákony a nadávají na lidi na přípravě staveb.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Já bych taky rád něčím přispěl, ale bohužel nejsem u zdroje, abych měl nějáké informace ze zákulisí. Tak sem alespoň dám odkaz na článek na který narazím, případně co někde vidím apod. Alespoň podle svých nevelkých možností.

Miku: Nechci dál rozviřovat diskuzi, ale to když někdo přeruší debatu tím, že jí vymaže (bez vysvětlení), tak to považuji za velkou sprosťárnu. Navíc to byl zřejmě člověk, který mě tam před tím napadnul. To pak vypadá jako zjevná zvůle z pozice moci nad diskuzí.

Proto bych rád požádal všechny správce, kteří přemisťují OT, aby vždy napsali do původní diskuze poznámku, kam a případně proč diskuzi přesunuli. Když člověk bez vysvětlení zjistí, že diskuze zmizela, tak to nepůsobí zrovna dobře. Díky.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Standa »

Jaká pěkná pranice vyvolaná jedním malým mostkem :) ! Myslím, že se to zbytečně vyhrotilo, konec konců, jak tady už někdo psal, jde nám všem plus mínus o to samé. Někdy se neshodneme na detailech (třeba ohledně ideálního trasování D8), někdy se tu objeví dokonce nějaký zakuklený škůdce (Lavis-Juno-? :twisted: ), ale v zásadě všichni, kdo se v tomto tématu rozepsali, mají pro fórum i pro dálnice IMHO pozitivní přínos. Samozřejmě nejvíc autoři, stačí si přečíst Mapmanův výčet (samozřejmě velký dík), ale i diskutující, včetně Monina, který se sice někdy trochu opakuje, ale píše s nadhledem a docela zábavně (citace z Pelíšků a podobně alespoň mě vždycky pobaví ;) ), i Dr. Fe1, který se zase někdy trochu víc pere - až se mi občas při čtení jeho (a nejen jeho ;) ) příspěvků samovolně vybavuje "angry young man" Matěj Stropnický ;) . Díky tomu tohle fórum běží i ve chvílích, kdy se vlastně nic nového neděje.

Prostě bychom se měli všichni snažit psát co nejkultivovaněji a nejtolerantněji (tohle fórum je v tomhle směru mnohem přínosnější, než jakákoli jiná, co znám), nevylévat moc si tady své frustrace z neutěšeného stavu budování dálniční sítě a podmínek pro IAD u nás :? , ale když už někdo vybuchne, tak to brát spíš s humorem. Taky mám pár červených hadrů (poslední dobou zejména "pražský primátor" a "cykloaktivisté") a někdy to prostě musí ven, i když se hodně krotím :) . Vždycky tady ale najdu také dost informací, které mě potěší, kromě těch od Mapmana třeba i zprávy od Diaľničiara o zajímavých stavbách v cizině, ke kterým bych se jinak asi nedostal.
Sponik
Příspěvky: 350
Registrován: 20.6.2011 10:53:01
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Sponik »

kuuurňa chlapy nechte teho dáme po pivu a bude mír co? :)
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od monin »

Tak myslím, že to zde právě Standa a Sponik, vše dobře, výstižně a slušnou formou shrnuli, ke Sponikově lákavé variantě, bych snad dodal, že když už, tak by mohlo dojít i na tu slivovicu..a tu platím :)

A dovolím si ještě vysvětlení co se tyče, toho, že si tu někdo myslí, že nejsem "náš":) - je pravda, že těsně po revoluci jsem v Rakousku jeden čas žil. Ale "bil" jsem se za nás neuvěřitelně, a to v době, kdy my jsme pro ně byli opravdu jen ti exoti, z toho "Ostblocku". Bavili jsme se o všem - a vše o nás, jsem všemožně "vylepšoval" či "retušoval", takže např. když byl někdo z Tyrolska, tak ten se mimo jiné dozvěděl, že máme až na pár km, hotové dálnice, jak z Prahy na Linec, tak z Brna na Vídeň, pokud to byl někdo od Lince, tak v tom případě jsme měli "hotovou" dálnici z Brna na Vídeň a od Budějic na Prahu, a pokud někdo od Vídně, tak zase opačně, včetně samozřejmě toho, že jsme už měli hotové i dálnice k německým hranicím. A modlil jsem se, aby pak nikdo z nich, co se ode mě dozvěděli, že v máme rozvinutější dálniční síť než oni, alespoň 5 let do Čech nejeli. Samozřejmě, jsme v té době nemohl tušit, že i 20let by bylo málo. Nebo např. v době, kdy začaly u nás platit dálniční známky, tak všichni ti o niž jsem věděl, že k nám chtějí jet, či jsem je k nám nasměřoval, se ode mě dozvěděli, že tu dálniční známku je nutno koupit už na hranicích. A to mnozí jeli třeba jen Budějic:). Tak to na malou vysvětlenou - už jen jak jsem se vlastně snažil vylepšit finančně, naší státní dopravní infrastrukturu - a co hlavní, že jsem opravdu náš, a ne rakouskej - jak si to tu někdo myslí, či samozřejmě může si to myslet dál. :)
http://youtu.be/tcS0d-QcwiI?t=36m22s
Sebekriticky, samozřejmě dodávám, že těch lidí co si tu dálniční známku, "díky mě", museli tenkrát koupit, nebylo zase asi až tolik, jinak už by dnes ta D3 musela být opravdu komplet hotová, včetně tá dopravní značky IP 30, s nápisem Republik Österreich 1km, jak tu posledně mapman říkál, že se něco podobného může u nás v cuku letu objevit. :D

Takže..v kolik a kde?? :)
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Honza1
Příspěvky: 312
Registrován: 27.8.2013 11:50:10

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Honza1 »

…. Za sebe děkuji tvůrcům stránek za jejich zřízení. Většině autorům a diskutujícím za věcnost, slušnost a pohotovost. V neposlední řadě všem i dík za respekt k rozdílným názorům. Pokud jsem správně vypozoroval, tak Dr.Fe1, zde v tomto směru zastává „watchdogra“, což kvituji…
Lenny
Autor
Příspěvky: 10774
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Lenny »

Viky mne požádal, jestli bych nepřesunul část debaty někam jinam, neboť už byla mimo dané téma. Uznávám, že jsem zapomněl dopsat poznámku o přesunu, ale to nikoho neospravedlňuje k napsaní velmi hrubého a útočnému příspěvku. ;) Pokud by mi viky nenapsal, nepřesouval bych to, dělám to jen málokdy. :P

Jestli se někoho dotkly moje poznámky o začátku stoupacího pruhu a nevyhledávaní nebezpečí, tak se mu omlouvám. Překvapuje mě, že toto některým diskutujícím odebírá klidný spánek, budí je ze spaní a dokážou to označit jako napadání. :mrgreen:

HH myslíš, že jsme měli svoje weby v roce 2002 zakládat, když jsme tu u části diskutujících pomalu za největší cenzory? :D

Díky všem za podporu, potěší to a dodá to další energii do pokračování. :ok:

Doplnění: Ještě bych dodat, že lavis byl jediný, který v roce 1987 dal najevo při projednávání svůj nesouhlas s tunelem přes Stromovku a nikdy ho neodvolal. On své názory má dlouhodobě stejné a nemění je.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
viky
Příspěvky: 1288
Registrován: 16.3.2009 17:41:34
Bydliště: na trase budoucí R49

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od viky »

Ano,požádal jsem,protože se diskuse těžce odkláněla od tématu opravy D1 a v odpočívce je přesně toto téma.Mimochodem i tam dr.Fe dost perlil.Nechtěl jsem být ten,jehož příspěky se přesouvají do koše atd kvůli uhýbání od tématu a velmi jsem pocítil potřebu se vyjádřit k jeho sobeckému a bezohlednému pohledu,no mezitím mně zlost přešla,tak už jsem to pak moc nekomentoval


Diskuze o rozvinutosti ČR ve srovnání s Rakouském přesunuta zde - MzO
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Standa »

Lenny, díky za připomenutí k panu Lavisovi / Junovi / Musklinovi (?). Znám jen některé jeho projevy tady na webu a připadá mi hlavně jako konzistentní odpůrce všech dálnic, který to hraje na "hledání lepší varianty", čistě náhodou neprůchodné (třeba u D3). Já jsem taky nebyl zrovna příznivcem zničení velké části Stromovky kvůli stavbě okruhu, Blanka tedy pro mne představuje dobré řešení. Navíc mám pocit, že píše pod celou řadou nicků, takže třeba jako Lavis kdysi obhajoval vedení 518 přes Suchdol, jako Musklin zase tuto trasu zavrhuje (podotýkám, že je to pouze moje domněnka, že jde o stejného přispěvatele, a to na základě podobného stylu psaní a podobné argumentace, nicméně toto podezření napsané v diskusi k 511 mi nikdo nepotvrdil ani nevyvrátil).

Pozn.: Má-li někdo z autorů pocit, že jsem v tomto příspěvku příliš osobní, prosím smažte ho.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Diaľničiar »

Tak ono německé dálnice mají mnoho chyb. Třeba nejvyšší dálnicní most je téměř neustále v rekonstrukci. Jednou jedna strana, pak druhá a provoz je nechutně bržděn. Ono celkově na trase A5+A6 tedy na Mulhouse respektivě Rozvadov-Plzeň je chyb více. I mostní objekt(y) u Heilbronnu jsou v né dobrém stavu. Proto je tam stav z 2x3 snížen na 2x2 s jasným snížením MPR pro nákladní dopravu na 60 km/h a pro osobáky na 100 km/h, protože se jim tam narušila stabilita. I některé části, které byly před 4-6 lety opravovány (vozovky) jsou někde zvlněné nebo popraskané mnohem více, než na podobně opravovaných úsecích někde jinde na dané trase.

Kvůli tomu se nemusí hned užívat slovo německý čurbes, já třeba, pokud jste si všimli, neužívám těchto komentů téměř nikdy. Kdyť tak pak pouze pod konstatování dopíši vlastní poznámku. :P Ale názor na napsané si může udělat každý sám.

Uživatele neurážím, ani neponižuji, neřeším ani politické názory. Když tak přesunuji diskuzi od Koše, pokud je zcela off-topic, nebo jen přemisťuji do jiných státních vláken, pokud se něco porovná a pak již nenavazuje, nebo příspěvky mažu jako zmatečné/lživé nebo duplující se informace, ale to pouze od jediného uživatele ve vláknu k Chorvatsku. Ten o tem ví, byl informován SZ, na kterou ani neodepsal, ale to nevadí. Rozhodně si ale vážím zájem o tyto sekce. A bohužel, rovněž nestačím všechno aktualizovat jak bych si sám přál, takže mnoho informací je zastaralých, takže bych snesl i kritiku. A naopak, ještě jsem vděčen, když někdo něco opravuje, protože chybuji i já.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od hh »

To slovo vás nějak zaujalo :) Netušil jsem, že má váhu vyloženě sprosté nadávky. Stejně jako my máme čurbes na D1, ve stejném duchu jsem chtěl zvýraznit, že ten most, kde je povrch horší jak stovky km do obou směrů je ve správě Fürthu, ne Prahy (ač si každý projíždějící musí myslet opak - ha, vjíždím na východ ...). Nicméně prý je velmi špatná již spodní stavba, takže se zde asi v dohledné době bude dělat Generalsanierung včetně povrchu (asi v AB? když jsou kolony pryč).
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od dvs »

Abych tomu rozuměl: Na tom hraničním mostě je CB?
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Dr.Fe1 »

viky píše:Ano,požádal jsem,protože se diskuse těžce odkláněla od tématu opravy D1 a v odpočívce je přesně toto téma.Mimochodem i tam dr.Fe dost perlil.Nechtěl jsem být ten,jehož příspěky se přesouvají do koše atd kvůli uhýbání od tématu a velmi jsem pocítil potřebu se vyjádřit k jeho sobeckému a bezohlednému pohledu,no mezitím mně zlost přešla,tak už jsem to pak moc nekomentoval

Diskuze o rozvinutosti ČR ve srovnání s Rakouském přesunuta zde - MzO
K tomuhle snad jen, lze všem přát více tolerance k odlišnému názoru. To že má někdo jiný názor na to, jestli vést stoupací pruh vlevo nebo vpravo, opravdu nemusí znamenat, že je to zlé sobecké monstrum atd. jak vy si představujete. Je opravdu překvapující jaké emoce může vzbudit to, že si někdo dovolí mít odlišný názor.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Diaľničiar »

hh píše:Nicméně prý je velmi špatná již spodní stavba, takže se zde asi v dohledné době bude dělat Generalsanierung včetně povrchu (asi v AB? když jsou kolony pryč).
Ano, i já jsem četl, že tam je špatný již základ a snad i špatné podložní vrstvy (i to tam je dost podmáčeno)

teď si nejsem jist, ale AB je již v jednom směru nebo ne? musím si to zítra lépe všimnout, jedu zas jednou do Francie 8-) doufám, že na obchvatu A bude ten jeden tubus už v provozu
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Marooned17
Příspěvky: 1075
Registrován: 27.9.2010 13:01:33
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Marooned17 »

Teda vykoukla na mě v záhlaví ceskedalnice.cz fotka "D1 u Čestlic - Panorama Prahy" a dostihla mě ta nádherná ironičnost popisku. Přitom takto znají Prahu všichni, co jedou po D1 :-)
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Diaľničiar »

sekce zahraničí ačkoliv mají i nové informace, všude je uveden datum aktuálnosti

Stav: květen 2008

kromě Chorvatska, kde jsem si to minulý rok nechal pooopravit a i letos tam budou nové informace

ten datum 2008 pak nepůsobí dobře :roll:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od dvs »

Dávám do placu k uvážení, zda ve vláknu Všeobecné neudělat subvlákna (podobně jako u silnic nebo mezinárodní sekci).
P_V
Příspěvky: 1708
Registrován: 14.3.2009 15:26:14
Bydliště: Praha

Re: Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od P_V »

Nevím zda je to jen u mě, ale zlobí mě fotogalerie. Ta flashová. Když zastavím automatické přehrávání (tlačítko pauza), tak pak na kurzor doleva a doprava přeskakuje o dva snímky.
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“