Nemecko

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
kamil
Příspěvky: 38
Registrován: 15.3.2009 8:40:40
Bydliště: Praha

Nemecko

Příspěvek od kamil »

Nejak tu chybi v v zahranicni sekci -EU-27 jeden celkem nepodstatny stat - DE.
kamil
Příspěvky: 38
Registrován: 15.3.2009 8:40:40
Bydliště: Praha

Re: Nemecko

Příspěvek od kamil »

Ted jsem si uvedomil, ze jsem to zadal nekam trochu jinam, nez jsem zamyslel - puvodne to melo jit do pripominek, navic jsem si ted vsiml, ze je jako jedine na druhe strane - navrhoval bych radit staty bud podle abecedy, velikosti, vzdalenosti od CR, ne vsak takto chaoticky - Slovensko je sice prvni, ale nejdiskutovanejsi stat EU je osamocen na druhe strane - opravdu v tom razeni nevidim zadny smysl.
Warcz
Příspěvky: 2081
Registrován: 14.3.2009 14:50:43

Re: Nemecko

Příspěvek od Warcz »

no já myslím že to řazení je podle toho jak to autor zadával do systému... až se bude diskutovat tak budou ty "diskutovanější" nahoře...
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Nemecko

Příspěvek od martin »

Pokud mě paměť nešálí, je možné si témata seřadit podle různých druhů způsobů individuálně.

Zatím pro státy nejsou založena speciální podfóra, protože se dá čekat, že diskuze nebude nikterak rozsáhlá. Pokud ale nebude současný formát vyhovovat, samozřejmě to změníme.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Nemecko

Příspěvek od Diaľničiar »

martin píše:Pokud mě paměť nešálí, je možné si témata seřadit podle různých druhů způsobů individuálně.

Zatím pro státy nejsou založena speciální podfóra, protože se dá čekat, že diskuze nebude nikterak rozsáhlá. Pokud ale nebude současný formát vyhovovat, samozřejmě to změníme.
Jak se to špatně předpokládalo :crazy: ale jsem rád, že se to změnilo. :ok:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
viky
Příspěvky: 1288
Registrován: 16.3.2009 17:41:34
Bydliště: na trase budoucí R49

Re: Nemecko

Příspěvek od viky »

kamil píše:Nejak tu chybi v v zahranicni sekci -EU-27 jeden celkem nepodstatny stat - DE.
Byl bych pro,aby minimálně i Polsko mělo samostatné podsekce,protože je to sousední stát a hodně se tam staví a už to začíná být nepřehledné.Navíc A1 a S69 se nás přímo bytostně dotýkají,tak by si zasloužily samostatné vlákna.
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“