[D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Odpovědět
Mike
Příspěvky: 5000
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Mike »

ideální by bylo, to paraelně vybagrovat, vyasfaltovat a pak se v klidu fackovat s odvoláními a po soudech ;)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
MickeyMouse
Příspěvky: 847
Registrován: 13.8.2014 22:52:52

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od MickeyMouse »

Prahu řídí magoři: https://echo24.cz/a/pNGF7/prudky-spor-n ... u-bechovic
A odnáší si to 511...
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49
michal
Příspěvky: 4594
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od michal »

Neuveritelne... :zvraci: :zvraci: :zvraci:
jozka
Příspěvky: 2786
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od jozka »

Prekvapuje to nekoho? Zeleni khmerove jsou fanatici a nevahaji jit pres mrtvoly s az detinskou zarputilosti, coz uz prokazali opakovane. Tohle by se melo rozmaznout pred volbami, aby kazdeho, kdo uvazuje o jejich volbe presla chut...
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od JirkaS »

Podat na ně žalobu za zneužití pravomoci, ke kterému fakticky došlo. Možná by je přešly roupy.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Standa »

jozka píše:Prekvapuje to nekoho? Zeleni khmerove jsou fanatici a nevahaji jit pres mrtvoly s az detinskou zarputilosti, coz uz prokazali opakovane. Tohle by se melo rozmaznout pred volbami, aby kazdeho, kdo uvazuje o jejich volbe presla chut...
Hlavně by bylo vhodné zdůraznit, že soudružka Plamínková je za Starosty, což IMHO celkem jasně dokazuje, že je to strana skoro stejných škůdců, jako jsou Zelení. Ty vazby jsou celkem evidentní i v jiných rovinách, takže k těm pro mě nevolitelným stranám přidávám i KDU-ČSL a TOP09. Nikdo z nich by mi v PSP nechyběl :twisted: .
Michal R
Příspěvky: 1475
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Michal R »

No, já bych to nedramatizoval.
Nehodlám tu komentovat ty šílené zelené extrémisty (a je vcelku jedno jestlli jde o partaj či navázané ekospolky), to zde dělám konzistentně více než deset let. Jsem jenom rád, že (snad) i někteří účastníci fóra, co mi tu spílali, už konečně pochopili....

Radní Plamínková je klasický parazit. Stejně jako idiot Patrik je vystudovaná geoložka, ale svůj obor nedělá. Místo toho jako redaktorka psala ekologistické bláboly do "prestižních" prestižních časopisů jako Ekojournal, Zpravodaj Ministerstva životního prostředí nebo týdeník Katka... inu, odbornice. Nyní je politička. Dvakrát zvolena za ODS v době Kolibříků a Mazánků, když skončila ta správná doba.... hned se usadila u STAN. Tak to jen tak pro dokreslení....

Jinak ve čtvrtek to HMP v klidu smázne oficiálním stanoviskem ve zcela obráceném vyznění a Plamínkovou odvolají. Jenom je fakt škoda, že asi nenajdou odvahu na rázný krok v takové pdoobě, jak zde navrhuje JirkaS.
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od pivko »

Standa píše:
jozka píše:Prekvapuje to nekoho? Zeleni khmerove jsou fanatici a nevahaji jit pres mrtvoly s az detinskou zarputilosti, coz uz prokazali opakovane. Tohle by se melo rozmaznout pred volbami, aby kazdeho, kdo uvazuje o jejich volbe presla chut...
Hlavně by bylo vhodné zdůraznit, že soudružka Plamínková je za Starosty, což IMHO celkem jasně dokazuje, že je to strana skoro stejných škůdců, jako jsou Zelení. Ty vazby jsou celkem evidentní i v jiných rovinách, takže k těm pro mě nevolitelným stranám přidávám i KDU-ČSL a TOP09. Nikdo z nich by mi v PSP nechyběl :twisted: .
No jéje. KDU-ČSL jednak jde primárně o koryta, takže půjdou i s čertem, když jim je slíbí. Navíc oni se tváří jako klidná síla, ale to bychom ještě viděli, jak by to rozjeli, mít trochu víc moci a co by nám všechno zakázali - stačí se podívat do sousedního Polska. Navíc stojí za spoustou nesmyslů z oblasti dopravy - např. ten geniální návrh na rozšíření pravomoci policie brát na místě ŘP. TOP09 se z kdysi jakžtakž volitelné středopravé strany definitivně stala soft levicí pro městské liberály, která se řídí mantrou "svobodu, ale jen pro to, co se nám líbí a ostatní klidně zakážeme". Podle mě slušný člověk má v nynějších volbách pouze dvě možnosti: Je-li pravicového založení, volit ODS a je-li založení levicového (těžko se to chápe, ale každej jsme nějakej) tak ČSSD. Politici jsou obecně sebranka, ale tyhle dvě strany jsou alespoň demokratické a čitelné.
Japao Joe
Příspěvky: 1052
Registrován: 13.9.2016 22:00:35

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Japao Joe »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Michal R
Příspěvky: 1475
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Michal R »

pivko píše:
Standa píše:
jozka píše:Prekvapuje to nekoho? Zeleni khmerove jsou fanatici a nevahaji jit pres mrtvoly s az detinskou zarputilosti, coz uz prokazali opakovane. Tohle by se melo rozmaznout pred volbami, aby kazdeho, kdo uvazuje o jejich volbe presla chut...
Hlavně by bylo vhodné zdůraznit, že soudružka Plamínková je za Starosty, což IMHO celkem jasně dokazuje, že je to strana skoro stejných škůdců, jako jsou Zelení. Ty vazby jsou celkem evidentní i v jiných rovinách, takže k těm pro mě nevolitelným stranám přidávám i KDU-ČSL a TOP09. Nikdo z nich by mi v PSP nechyběl :twisted: .
No jéje. KDU-ČSL jednak jde primárně o koryta, takže půjdou i s čertem, když jim je slíbí. Navíc oni se tváří jako klidná síla, ale to bychom ještě viděli, jak by to rozjeli, mít trochu víc moci a co by nám všechno zakázali - stačí se podívat do sousedního Polska. Navíc stojí za spoustou nesmyslů z oblasti dopravy - např. ten geniální návrh na rozšíření pravomoci policie brát na místě ŘP. TOP09 se z kdysi jakžtakž volitelné středopravé strany definitivně stala soft levicí pro městské liberály, která se řídí mantrou "svobodu, ale jen pro to, co se nám líbí a ostatní klidně zakážeme". Podle mě slušný člověk má v nynějších volbách pouze dvě možnosti: Je-li pravicového založení, volit ODS a je-li založení levicového (těžko se to chápe, ale každej jsme nějakej) tak ČSSD. Politici jsou obecně sebranka, ale tyhle dvě strany jsou alespoň demokratické a čitelné.
Jakkoliv máte pravdu a s dopravou to víceméně souvisí, pozor, ať nesklouzneme na příliš velký Off Topic.
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od pivko »

A abych to ještě obloukem vrátil k té pražské dopravě, tak ještě znovu připomenu to, co jsem psal, když se Bém s ostudou poroučel z primátorského místa a znovu poté několikrát opakoval:

Byl to grázl. Nicméně po něm zůstalo 25 km Pražského okruhu, pár nových stanic metra a Blanka i Vysočanská radiála ve slušném stádiu rozpracovanosti. Srov. co zůstalo po těch následujících dvou garniturách, co byly po něm: kromě blbých keců nic. Pan docent, Hudeček i současná madam neudělali pro pražskou dopravu téměř nic a pokud vůbec něco, tak jí akorát uškodili nesmyslnými zklidňovacími projekty.

Snad jen Dolínek alespoň trochu vylepšil ty parkovací zóny, i když ani to nemůže zakrýt fakt, že Praze chybí přinejmenším 10000 míst P+R denně a nikdo s tím vůbec nic nedělá.
Lynx
Příspěvky: 3702
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Lynx »

Největší zločin pražské politické garnitury je, že od zahájení výstavby Blanky (což už je 10 let !) prakticky nesáhli na projekt pokračování MO. Tedy jak tomu rádi lidově říkají "Blanka 2". To se mělo začít stavět v ideálním případě hned jak se zprovoznila Blanka.
Namísto toho dodnes ani nerozhodli, jestli je vůbec záměrem tuto stavbu realizovat nebo ne a pořád jsou ve hře nějáké fantasmagorické pseudovarianty s vedením okruhu přes hory a doly, přes Prosek a bůh ví kudy. Takže i když by se teď začalo intenzivně s přípravou stavby, tak se začne nejdřív tak za 5 let.
Mike
Příspěvky: 5000
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Mike »

máme tu na to sekci "komunální politika v Praze"

apropo, když už KDU-ČSL
tak jen a především pan Šimonovský...
pro neznalé či zapomětlivé
ministr dopravy
a tvůrce bodového systému :zvraci:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Michal R
Příspěvky: 1475
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Michal R »

Lynx píše:Největší zločin pražské politické garnitury je, že od zahájení výstavby Blanky (což už je 10 let !) prakticky nesáhli na projekt pokračování MO. Tedy jak tomu rádi lidově říkají "Blanka 2". To se mělo začít stavět v ideálním případě hned jak se zprovoznila Blanka.
Namísto toho dodnes ani nerozhodli, jestli je vůbec záměrem tuto stavbu realizovat nebo ne a pořád jsou ve hře nějáké fantasmagorické pseudovarianty s vedením okruhu přes hory a doly, přes Prosek a bůh ví kudy. Takže i když by se teď začalo intenzivně s přípravou stavby, tak se začne nejdřív tak za 5 let.
Člověče, Dokrore, máte plnou pravdu. Líp bych nenapsal ani já. Že vy jdete do sebe? To už je po několikáté za poslední dobu, kdy my dva spolu souhlasíme.... 8-)
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od pivko »

Lynx píše:Největší zločin pražské politické garnitury je, že od zahájení výstavby Blanky (což už je 10 let !) prakticky nesáhli na projekt pokračování MO. Tedy jak tomu rádi lidově říkají "Blanka 2". To se mělo začít stavět v ideálním případě hned jak se zprovoznila Blanka.
Namísto toho dodnes ani nerozhodli, jestli je vůbec záměrem tuto stavbu realizovat nebo ne a pořád jsou ve hře nějáké fantasmagorické pseudovarianty s vedením okruhu přes hory a doly, přes Prosek a bůh ví kudy. Takže i když by se teď začalo intenzivně s přípravou stavby, tak se začne nejdřív tak za 5 let.
Já si myslím, že pokud jde o Blanku 2 tak je to poměrně jednoduché - Praha na to prostě a jednoduše nemá prachy. Blanka 1 byla studnice problémů a cena se také mnohokrát navyšovala. A ta údržba také stojí ranec. Do podobného tunelového dobrodružství se už jen tak někdo nepustí, to by musel být podobný střelec, jako Bém. Proto to okecávají různými těmi barevnými scénáři mobility (mimochodem četli jste to někdo? - to jsou prvotřídní žvásty za naše peníze), kde se snaží pseudovědecky vsugerovat lidem (kteří dostavbu v drtivé většině podporují), že vlastně dostavba MO a radiál není potřeba, protože dopravní indukce, bude lepší MHD, atd. byť jim TSK ve svých připomínkách řekla zcela jasně, že jsou to ničím nepodložené nesmysly. Je to všechno na webu praha.eu, jako podklad pro jednání výboru pro dopravu ZHMP dne 16.9. (bohužel na to nelze přímo linkovat).
Lynx
Příspěvky: 3702
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Lynx »

MichalR: Já mám názory pořád stejné, akorát si myslím, že se někde vyplatí být šetrnější ke krajině i za cenu zvýšených nákladů, zatímco vy máte názor jiný.

pivko: Že by neměli peníze se mi moc nezdá. Naopak vymýšlejí co s přebytkem a dokonce je napadla úžasná myšlenka, že by jím mohli snížit neplánovaně dluh :-) což je předtím vůbec nenapadlo. A to všechno protože se nestaví vůbec nic. Po dlouhé době se nestaví žádná větší dopravní stavba - silnice, metro, tramvaje = čistá nula. To v Praze dřív nikdy nebylo.
Spíš se všichni bojí jakékoliv odpovědnosti. A to že by byli vláčeni médii a možná i trestně odpovědní. Obzvlášť když novináři si udělali z Blanky obětního beránka a udělali z toho nejpředraženější, nejhorší a nejzkorumpovanější stavbu v historii světa. Přitom realita je taková, že to bylo celé dost úspěšné a máme velice kvalitní náročnou stavbu za přijatelné peníze.
hekor
Příspěvky: 100
Registrován: 4.5.2016 22:14:32

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od hekor »

Amen. Taky mě mrzí, že má Blanka nálepku, jakou má. Přitom vždy, když tam jedu, jsem nadšenej jak malej kluk, že se něco takovýho zvládlo postavit a funguje to.
jozka
Příspěvky: 2786
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od jozka »

Jo, pravda, Plaminkova je ze STAN (ne, ze by to byl nejaky rozdil). A Praha se k te jeji akci postavila celkem rychle.
Radek M
Příspěvky: 81
Registrován: 14.11.2016 14:02:26
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Radek M »

Pražská rada dementovala dopis Plamínkové k okruhu, šel proti většině
5. října 2017 11:36

Pražští radní zneplatnili dopis, který jejich kolegyně Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice) poslala ministerstvu životního prostředí. Měla výhrady k posudku ohledně vlivu stavby Pražského okruhu mezi dálnicemi D1 a D11 na životní prostředí.

https://praha.idnes.cz/praha-prazsky-ok ... pravy_turc
kot
Příspěvky: 10538
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od kot »

Naštěstí se blíží volby, proto ta blesková reakce ostatních na Trojkoaliční brzdící akci....
ppepe
Příspěvky: 279
Registrován: 26.12.2015 0:02:23

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od ppepe »

https://www.novinky.cz/domaci/451034-pr ... egyne.html

obsahově není v článku nic nového. Zajímavý je jen obrázek rozestavěnosti okruhu. Autor v něm přeložku I/12 vizionářsky označil jako D12. Bylo by pěkné, kdyby mu, pokud možno blízká, budoucnost dala za pravdu :-)
michal
Příspěvky: 4594
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od michal »

Úseky od Ruzyně po Satalice jsou v přípravě...? :shock: :shock: :shock: Nebo jen v územním plánu? :?
Kuba
Příspěvky: 1404
Registrován: 13.5.2009 17:41:16

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Kuba »

Zde je rozhovor s Petrem Dolínkem na všechna možná dopravní témata v Praze. je tam pár nových informací, které jsem nevěděl.
http://svetmotoru.auto.cz/clanek/servis ... u-let.html
Tomáš Němec
Příspěvky: 397
Registrován: 19.10.2009 9:21:32

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Tomáš Němec »

Ad Kuba: To je nějaká nová aktivita paní Plamínkové, nebo se to týká toho již dříve odeslaného dopisu, který byl pak následně radou zneplatněn? viz tady https://praha.idnes.cz/praha-prazsky-ok ... pravy_turc
Odpovědět

Zpět na „Pražský okruh D0“