| Autor |
Zpráva |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
ML90 věř nebo ne, ale sněmovna schválila pozměňovák Martina Kolovratníka o výkupech formou polského modelu! tzn. šanci projít to má, otázka je, co ústavní soud na to? ... jinak díky kote - chlapi přemýšlejte, pokud územní řízení P22 není schopna zvládnout ani za rok! tak není rychlejší řízení dle novely 416, že se stanoviska budou řešit rychle a s pomocí fikce souhlasu a úřad bude mít na vydání ÚR daný jasný termín? a úřadem bude úřad "výše postavený" tedy více erudovaný pro danou oblast ... no čas ukáže ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 29.7.2020 11:26:23 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
...také bych raději tu novu 416 testoval na jiné stavbě než 511:o) Bumbiku, když teď uplynula lhůta a přišly ty námitky různých šubrtů, tak je ta P22 musí do toho rozhodnutí nějak a) vypořádat, b) zmínit, c) jsou jen pro info, d) ještě jinak? Díky.
|
| 29.7.2020 12:34:15 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
1975: nevím přesně, ale podle mě: pokud námitky přišly včas, tak se musí nejprve námitky přidat do spisu a seznámit všechny účastníky řízení o podaných námitkách, následně se musí vypořádat a dát o tom vědět opět všem účastníkům řízení, pak lze znovu na úřední desku dát seznámení s podklady před vydáním rozhodnutí a po sejmutí z úřední desky, lze vydat rozhodnutí ... tzn. pokud přišly nějaké námitky v dané lhůtě, tak se vydání rozhodnutí značně posune ... ale info bez záruky! jinak jsem již zažil u ÚR, že v nich byly připomínky a námitky explicitně zmíněny a současně napsáno, jakým způsobem byly vypořádány ... ale jestli se to bude aplikovat i zde, fakt nevím
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 29.7.2020 13:39:23 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Kéž by to paní udělala podle Bumbikova bodu B. Přiznám se, že jsem se doteď domníval, že tomu tak bude 100%... V opačném případě by konec roku byl ještě "výhra". To už by nebylo na brblání či vrčení, ale na ŘEV !
|
| 29.7.2020 13:48:41 |
|
 |
|
MPMP
Příspěvky: 2740
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
2kot: ty asi nepracuješ na pozici, kde se sepisují dokumenty, které musí do poslední tečky splňovat VŠECHNY náležitosti naší skvělé legislativy, že?
|
| 29.7.2020 14:41:01 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
bumbik píše: 1975: nevím přesně, ale podle mě: pokud námitky přišly včas, tak se musí nejprve námitky přidat do spisu a seznámit všechny účastníky řízení o podaných námitkách, následně se musí vypořádat a dát o tom vědět opět všem účastníkům řízení, pak lze znovu na úřední desku dát seznámení s podklady před vydáním rozhodnutí a po sejmutí z úřední desky, lze vydat rozhodnutí ... tzn. pokud přišly nějaké námitky v dané lhůtě, tak se vydání rozhodnutí značně posune ... ale info bez záruky! jinak jsem již zažil u ÚR, že v nich byly připomínky a námitky explicitně zmíněny a současně napsáno, jakým způsobem byly vypořádány ... ale jestli se to bude aplikovat i zde, fakt nevím ajaj..to, že to pošlou včas, si šubrti asi bohužel pohlídají. tak doufejme, že námitkování mám jen jedno kolo, že nebude další pr námitky k vypořádání námitek a tak donekonečna... celé je to bizár. Proč tam je tento prostor na námitky, když to pak znovu můžeš namítat/napadat u soudu???
|
| 29.7.2020 14:55:40 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
1975 - protože námitky jsou směřovány proti PODKLADŮM, ze kterých se vychází při sepisování rozhodnutí, pak máš možnost rozporovat rozhodnutí rozkladem (protože máš v dobré víře za to, že rozhodnutí nevychází z podkladů, se kterými ses seznámil před vydáním rozhodnutí) a následně máš možnost se bránit správní žalobou, pokud nadřízený spr. orgán zamítne tvůj rozklad a potvrdí rozhodnutí nižší správní instance ... a pak už zbývá jen kasace a NSS nebo i stížnost k úst. soudu ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 29.7.2020 14:59:08 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
MPMP píše: 2kot: ty asi nepracuješ na pozici, kde se sepisují dokumenty, které musí do poslední tečky splňovat VŠECHNY náležitosti naší skvělé legislativy, že? Díky všem možným světovým bohům všech možných náboženství už dávno ne. Raději pracuji přímo na sebe a "papírování" nechávám specialistům. 
|
| 29.7.2020 15:40:45 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
vždyť se o tom mluví 30let a teď se zblázníme kvůli roku nebo dvoum ? prakticky se stejně ještě tak 10let nekopne o asfaltování ani nemluvě.
mezitím budou modré zóny v Brandýse, Kolíně a tak dálniční známka tak za šestku silniční daň včetně elektromobilů
a stát budeme pořád na ŠR
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 29.7.2020 20:29:36 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Mike píše: dálniční známka tak za šestku Naštěstí teď borci z vedení města našli způsob, jak IAD zvýhodnit i při těhle cenách... 
|
| 29.7.2020 20:46:18 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Mike píše: vždyť se o tom mluví 30let a teď se zblázníme kvůli roku nebo dvoum ? prakticky se stejně ještě tak 10let nekopne o asfaltování ani nemluvě. No jo, ale tohle je rezignace. Apatie, agónie, zánik .... Já se teda budu alespoň rozčilovat, není to sice nic zdravého ani hezkého, ale je v tom alespoň víra, že to může být jinak, lépe. Že to nemusí trvat 100 let ale třeba "jen" 50 let .... 
|
| 29.7.2020 23:48:22 |
|
 |
|
Saljack
Příspěvky: 325
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Citace: vždyť se o tom mluví 30let a teď se zblázníme kvůli roku nebo dvoum ? prakticky se stejně ještě tak 10let nekopne o asfaltování ani nemluvě. Jenže právě, že se tady již více 10 let tvrdí, že ještě rok dva. Právě kvůli tomuhle přístupu se to tak táhne. Jestli se tady do 10let nekopne (čemuž osobně nevěřím, protože by se muselo stát něco co tomu zabrání) tak nevěřím, že se tam vůbec někdy kopne.
|
| 30.7.2020 8:06:59 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Tak neuvěřitelné se stalo skutkem a MČ Praha 22 to konečně vydala! https://www.praha22.cz/uredni-deska/ sekce Veřejné vyhlášky
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 30.7.2020 13:17:14 |
|
 |
|
alabastr
Příspěvky: 422 Bydliště: Praha
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Výborná zpráva (asi), potvrzeno na Twitteru RM: Stavební úřad MČ 22 Praha - Uhříněves dnes vydal nepravomocné územní rozhodnutí na klíčovou stavbu pražského okruhu “SOKP 511 Běchovice - D1”. V současné době běží 30 dní na podání námitek. ŘSD má již zpracovanou DSP a ve spolupráci s hl.m. byla zahájena majetkoprávní příprava.
|
| 30.7.2020 13:29:03 |
|
 |
|
Aram96
Příspěvky: 4336 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Vidím to tak, že si žensky z úřadu přečetly tu konverzaci tady a když se tady vymýšlí něco o zpětvzetí žádosti a podobně, tak to radši vydaly  každopádně jsme zase o krůček blíže 
|
| 30.7.2020 13:35:39 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
"Ve spolupráci s hl.m. byla zahájena majetkoprávní příprava". Takže "město" začne něco dělat ? 
|
| 30.7.2020 13:46:39 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Přijde mi to až neuvěřitelné, že se kolem 511 něco oficiálně děje! Ale když si vezmu, že v roce 2008 se uvádělo, že to bude 2012 stát...  Jednou z podmínek je nutnost zprovoznit ve stejném termínu i přeložku I/12, i kdyby se mělo jednat o předčasné užívání. Evidentně fígl s Blankou už podruhé neprojde... Takže na tuhle zápletku jsem docela zvědavý...
|
| 30.7.2020 14:03:54 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Aram96 píše: Vidím to tak, že si žensky z úřadu přečetly tu konverzaci tady a když se tady vymýšlí něco o zpětvzetí žádosti a podobně, tak to radši vydaly  každopádně jsme zase o krůček blíže  houby tady...už je nebavily ty moje neodbytné dotazy do mailu a telefonicky:o) Každopádně malilinkatý krůček vperjod! Super!
|
| 30.7.2020 14:04:59 |
|
 |
|
Aram96
Příspěvky: 4336 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
To tomu zajisté taky přispělo 
|
| 30.7.2020 14:08:15 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
kot píše: "Ve spolupráci s hl.m. byla zahájena majetkoprávní příprava". Takže "město" začne něco dělat ?  ano, aktualizuje Memorandum:o)
|
| 30.7.2020 14:08:34 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Aram96 píše: To tomu zajisté taky přispělo  Jasně, odpoledne postrčím 518-520 a na zítra mám tu tvou D52:o)
|
| 30.7.2020 14:13:14 |
|
 |
|
Sauce
Příspěvky: 541 Bydliště: Egerland
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Já myslel, že je spíš na D43
Sorry za OT
|
| 30.7.2020 14:14:31 |
|
 |
|
ElWapp
Příspěvky: 1149 Bydliště: Praha 4
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Jaky je tedy realisticky odhad dalsiho vyvoje?
|
| 30.7.2020 14:44:00 |
|
 |
|
1975
Příspěvky: 3532 Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Opus Magnum, 204 stran.http://praha22.prod.ki-wi.cz/file/MC220 ... 0CI3QW.pdfNa první oko tam jsou už vypořádány "opakující se námitky" (str. 70 a dále) a námitky jednotlivců (účastníci od str. 100, sousedi od str. 116 - vesměs opsáno od "nějaké" paní Zuzany Bučkové. Samozřejmě, shodné připomínky Dolních Chaber, Suchdola... Námitky "přihlášených", tedy škodičů, od str. 181 - i ti většinou opisovali od paní Bučkové. Připomínky veřejnosti od str. 194 - obvyklí podezřelí (Za lepší Chabry, Drahaň, atd.) Celkem 1165 bodů (něco jsou odpovědi, ale i kdyby půlka, cca 600 námitek) Přes všechnu naši nedočkavost, díky paní Máslové a Vinklářové, dělat bych to nechtěl:o) Poučení: Proti tomuto rozhodnutí může účastník řízení dle § 81 správního řádu podat odvolání do 15 dnů ode dne doručení k odboru stavebního řádu Magistrátu hlavního města Prahy, podáním u odboru výstavby Úřadu MČ Praha 22, Nové nám. 1250, Praha-Uhříněves. Odvolání je nutno podat s náležitostmi dle § 82 správního řádu. Odvoláním lze napadnout výrokovou část rozhodnutí, jednotlivý výrok nebo jeho vedlejší ustanovení. Odvolání jen proti odůvodnění rozhodnutí je nepřípustné.Účastníkům řízení se v souladu s ustanovením § 2 odst. 5) zákona č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury a infrastruktury elektronických komunikací, v platném znění, doručuje veřejnou vyhláškou vyvěšením na úřední desce, se zveřejněním umožňujícím dálkový přístup, po dobu 15 dnů. Patnáctým dnem od vyvěšení na úřední desce ÚMČ Praha 22 se písemnost považuje za doručenou.
|
| 30.7.2020 14:47:17 |
|
 |
|
Saljack
Příspěvky: 325
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Co mě zaráží, že z cca 600 námitek je tak 3/4 se opakujících a odpověď je: Předmětem územního řízení není otázka majetkoprávního vypořádání Vlastně jsou to námitky co tam nemají co dělat.
|
| 30.7.2020 14:53:32 |
|
|