| Autor |
Zpráva |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Mike píše: dnes na 515 svítila od Slivence 60 a vůbec nevím proč Včera v hluboké noci 80 km/h, už se mi fakt chtělo domu, tak jsem na to kašlal. Také jsem to vůbec nepochopil. Jedině, že by to bylo automaticky snížené kvůli možnosti tvorby námrazy, ale značka s námrazou nesvítila. Jinak souhlasím s názorem, že problémy jsou od toho, aby se řešili. Vyhodnotil bych to s větším odstupem. Normálně sypačem prosolená silnice musí také fungovat a ten reakční čas tam je, aby se to stihlo. Uvidíme, jak se to zachová při příštím větším sněžení. Z jednoho nelze soudit.
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 4.12.2010 21:47:08 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Včera tam 80 svitili i v poledne, zcela zbytečně, vozovka byla ošetřená a dobře sjízdná.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.12.2010 13:40:45 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
místy i suchá  odpoledne svítila směr D5 na estakádě 100fka http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.htmljsem zvědav, jak to bude vypadat, až budou odtávat ty haldičky na stranách... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 5.12.2010 21:39:16 |
|
 |
|
AF-1
Příspěvky: 421
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Lenny píše: Včera tam 80 svitili i v poledne, zcela zbytečně, vozovka byla ošetřená a dobře sjízdná. kasme píše: místy i suchá  Kdyby to radsi (aspon v noci) vypnuli a nechali ridice prizpusobit rychlost stavu a povaze vozovky.. Lidi v drtive vetsine nejsou tak blbi, jak se nam media a nekteri dopravni experti snazi mermomoci namluvit.
|
| 6.12.2010 9:06:44 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
něco sněhu stále padá... dle kamer jsou na některých místech jen vyjeté koleje v pravém pruhu, někde kouká celý... dva pruhy jsou vidět snad jen na 515 dle meteočidel TSK je v Praze lehce pod nulou uvidíme co s tím silničáři do rána provedou  Příloha:
jsdi5510.png [ 99.5 KiB | Zobrazeno 6024 krát ]
Příloha:
jsdi5700.png [ 52.5 KiB | Zobrazeno 6025 krát ]
Příloha:
jsdi5740.png [ 54.13 KiB | Zobrazeno 6032 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 7.12.2010 4:16:07 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Historie se opakuje. Okruh kvuli nehodě uzavřen. Na jižní spojce směr Barrandov zákaz a měšťáci zalezlý v autě 
|
| 13.12.2010 8:15:09 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
egelebege píše: Historie se opakuje. Okruh kvuli nehodě uzavřen. Na jižní spojce směr Barrandov zákaz a měšťáci zalezlý v autě  Ono je to jedno ... podle fotek na idnes je nehoda až za nájezdem z Barrandova směr D5, takže by průjezd kamiónů Prahou nejen nijak nepomohl, ale naopak by vytvořil kolaps i v Praze (jasně, osobáky ho tam vytvořej taky, ale později ;o)).
|
| 13.12.2010 8:30:49 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Máš recht. Teď jsem to slyšel v rádiu. V druhym směru je taky pěknej karambol takže to tu stojí kompletně. Ale ani se moc nedivim že se tu bouralo. Když jsem dobržďoval před kolonou tak jsem zjistil že se kloužu po ledu
|
| 13.12.2010 8:42:44 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
jj na první fotce je rostřelená SOSka na km 17,7 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 13.12.2010 8:52:42 |
|
 |
|
Toxy
Příspěvky: 250
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Aj karamba, sosky jsou po 2km a stejně se každou chvíli musí do některý někdo trefit Ale aspoň podle toho víme přesný čas nehody - soska přestala komunikovat v 5:37 ...
|
| 13.12.2010 9:12:33 |
|
 |
|
Nystrom
Příspěvky: 590 Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
13.12. odpoledne 15hod.: kolona D1 od km 17 až na R1 km 17 směrem k D5 - kolona kamionů 27km!!! - A dopravní opatření - nechat je všechny vystát. Info na D1: tunely na R1 výškové omezení - k čemu to je, když jsou uzavřené??
|
| 13.12.2010 14:56:19 |
|
 |
|
rob3rt
Příspěvky: 260 Bydliště: Hl.m.Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nystrom píše: Info na D1: tunely na R1 výškové omezení - k čemu to je, když jsou uzavřené?? Chtějí řidiče kamionů nalákat na R1, protože jízdou přes Jižní spojku by stejně, vzhledem k místu nehody, nic nevyřešili.
_________________ Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR
|
| 13.12.2010 15:24:12 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Já hlavně nechápu, co na odstranění nehody trvá 12+ hodin. Ještě teď před půl šestou tam furt něco řešili. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 13.12.2010 18:09:13 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Dnes pro změnu porouchaný kamion na km 16,2 směr D5 (už je tam odtahovka) průběžně je uzavírán tunel Lochkov i Cholupice... 
Přílohy:
jsdi561.png [ 75.09 KiB | Zobrazeno 5076 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 14.12.2010 8:35:50 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše: Dnes pro změnu porouchaný kamion na km 16,2 směr D5 (už je tam odtahovka) průběžně je uzavírán tunel lochkov...  To je zase perla ... v jízdním pruhu stojí kamión a má poškozené kolo o výtluk ve vozovce. - Kde se tam vzal výtluk??? Vždyť je tam všechno nový, fakt je tam díra že si o ní kamión může rozbít kolo? - Jaktože kamión stojí už několik hodin v jízdním pruhu??? Pominu-li nepochopitelný fakt že stále ještě nebyl odtažen, pořád tu zůstává otázka, k čemu je tam odstavný pruh??? Ach jo.
|
| 14.12.2010 9:31:17 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No ten výtluk bych chtěl teda vidět. Kasme máš úkol, najít výtluk 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 14.12.2010 10:01:16 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tak už je jasněji .... asi to bude díra jako vrata: http://domaci.ihned.cz/c1-48601310-dals ... enymi-kolyCitace: V úseku mezi 16. a 20. kilometrem od rána stojí několik kamionů s poškozenými pneumatikami. Řidiči podle všeho vjeli do díry, která je ve vozovce na nájezdu na Novořeporyjskou ulici a nebyla řádně označena, protože značení někdo v noci zřejmě odnesl, a zůstali stát v pravém jízdním pruhu. Před 10:00 mluvčí řekl, že se už některé kamiony podařilo odstavit mimo vozovku. A stejně tak aktualne.cz i idnes.cz sitují policejního mluvčího: Citace: Potíže jsou hlavně ve směru na dálnici D5, kde si od rána několik kamionů prorazilo pneumatiky a zůstaly stát ve vozovce, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Policie musí kvůli kolonám regulovat provoz. Střídavě proto uzavírá Cholupický i Lochkovský tunel. Takže ne jeden, ale několik, pak by dávalo smysl že se to nezvládlo uklidit hned. Ta díra by mě teda fakt zajímala...
|
| 14.12.2010 11:57:33 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tak tu díru chci vidět! Pokud tam skutečně je, tak je to neskutečný šlendrián.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 14.12.2010 12:03:33 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
už je kasme na cestě? 
|
| 14.12.2010 12:09:44 |
|
 |
|
dobrenz
Příspěvky: 310
|
 Servus, tak je tam ta dira?
nebo to jen novinar-blabol?
|
| 15.12.2010 11:50:46 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a ani dnešek nebude vyjímečný klidným provozem na R1  cca 13 hodin R1 směr D5 km 81, těsně za ekoduktem Kocanda nehoda 2x NA 1x Ford Tranzit 13.40 kolona začíná na D1  mám to z protisměru na videu JS -Barrandov - Ořech - Modletice - JS v koloně ZPI i liniovka zhasnutá  Příloha:
zvidea-00001u.PNG [ 334.88 KiB | Zobrazeno 4507 krát ]
EDIT: tak liniovka nesvítí na celé 512, prej nějakej ukradenej kabel... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 15.12.2010 14:16:14 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Večer jedu do Plzně. Jsem zvědavej jak dlouho to pojedu
|
| 15.12.2010 16:12:55 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše: EDIT: tak liniovka nesvítí na celé 512, prej nějakej ukradenej kabel... Jednou ukradli kabel v Trmivích na D8. Vždyť jim jej ve sběrně nevezmou - datový je to optika.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 15.12.2010 16:23:12 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Ukradli měděné napájecí, optický přestřihli. 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 15.12.2010 16:26:33 |
|
 |
|
multi
Příspěvky: 575
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No nazdar, napojovat optiku totiž není žádná p*del. 
_________________ Volkswagen Golf V 1.9 TDI
|
| 15.12.2010 18:57:47 |
|
|