Právě je 27.4.2021 9:38:55




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 43  Další
 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 

Kdy dojde k opravě mostu přes býv. Dobřejovický rybník?
do konce Q2/2011 4%  4%  [ 3 ]
do konce Q4/2011 8%  8%  [ 6 ]
do konce Q2/2012 1%  1%  [ 1 ]
do konce 2012 9%  9%  [ 7 ]
2013-2015 8%  8%  [ 6 ]
2015+ 6%  6%  [ 5 ]
Nikdy, "srovná se to" 56%  56%  [ 44 ]
později 8%  8%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 78

 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Mike píše:
dnes na 515 svítila od Slivence 60 a vůbec nevím proč
Včera v hluboké noci 80 km/h, už se mi fakt chtělo domu, tak jsem na to kašlal. Také jsem to vůbec nepochopil. Jedině, že by to bylo automaticky snížené kvůli možnosti tvorby námrazy, ale značka s námrazou nesvítila.

Jinak souhlasím s názorem, že problémy jsou od toho, aby se řešili. Vyhodnotil bych to s větším odstupem. Normálně sypačem prosolená silnice musí také fungovat a ten reakční čas tam je, aby se to stihlo. Uvidíme, jak se to zachová při příštím větším sněžení. Z jednoho nelze soudit.

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


4.12.2010 21:47:08
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Včera tam 80 svitili i v poledne, zcela zbytečně, vozovka byla ošetřená a dobře sjízdná.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


5.12.2010 13:40:45
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
místy i suchá :)

odpoledne svítila směr D5 na estakádě 100fka
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.html

jsem zvědav, jak to bude vypadat, až budou odtávat ty haldičky na stranách... :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.12.2010 21:39:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 421
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Lenny píše:
Včera tam 80 svitili i v poledne, zcela zbytečně, vozovka byla ošetřená a dobře sjízdná.

kasme píše:
místy i suchá :)


Kdyby to radsi (aspon v noci) vypnuli a nechali ridice prizpusobit rychlost stavu a povaze vozovky.. Lidi v drtive vetsine nejsou tak blbi, jak se nam media a nekteri dopravni experti snazi mermomoci namluvit.


6.12.2010 9:06:44
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
něco sněhu stále padá...
dle kamer jsou na některých místech jen vyjeté koleje v pravém pruhu, někde kouká celý...
dva pruhy jsou vidět snad jen na 515

dle meteočidel TSK je v Praze lehce pod nulou
uvidíme co s tím silničáři do rána provedou :)
Příloha:
jsdi5510.png
jsdi5510.png [ 99.5 KiB | Zobrazeno 6024 krát ]
Příloha:
jsdi5700.png
jsdi5700.png [ 52.5 KiB | Zobrazeno 6025 krát ]
Příloha:
jsdi5740.png
jsdi5740.png [ 54.13 KiB | Zobrazeno 6032 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.12.2010 4:16:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Historie se opakuje. Okruh kvuli nehodě uzavřen. Na jižní spojce směr Barrandov zákaz a měšťáci zalezlý v autě :evil:


13.12.2010 8:15:09
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
egelebege píše:
Historie se opakuje. Okruh kvuli nehodě uzavřen. Na jižní spojce směr Barrandov zákaz a měšťáci zalezlý v autě :evil:

Ono je to jedno ... podle fotek na idnes je nehoda až za nájezdem z Barrandova směr D5, takže by průjezd kamiónů Prahou nejen nijak nepomohl, ale naopak by vytvořil kolaps i v Praze (jasně, osobáky ho tam vytvořej taky, ale později ;o)).


13.12.2010 8:30:49
Profil
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Máš recht. Teď jsem to slyšel v rádiu. V druhym směru je taky pěknej karambol takže to tu stojí kompletně. Ale ani se moc nedivim že se tu bouralo. Když jsem dobržďoval před kolonou tak jsem zjistil že se kloužu po ledu


13.12.2010 8:42:44
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
jj na první fotce je rostřelená SOSka na km 17,7 :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


13.12.2010 8:52:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Aj karamba, sosky jsou po 2km a stejně se každou chvíli musí do některý někdo trefit :roll:
Ale aspoň podle toho víme přesný čas nehody - soska přestala komunikovat v 5:37 ...


13.12.2010 9:12:33
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
13.12. odpoledne 15hod.: kolona D1 od km 17 až na R1 km 17 směrem k D5 - kolona kamionů 27km!!! - A dopravní opatření - nechat je všechny vystát. Info na D1: tunely na R1 výškové omezení - k čemu to je, když jsou uzavřené??


13.12.2010 14:56:19
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nystrom píše:
Info na D1: tunely na R1 výškové omezení - k čemu to je, když jsou uzavřené??

Chtějí řidiče kamionů nalákat na R1, protože jízdou přes Jižní spojku by stejně, vzhledem k místu nehody, nic nevyřešili.

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


13.12.2010 15:24:12
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Já hlavně nechápu, co na odstranění nehody trvá 12+ hodin. Ještě teď před půl šestou tam furt něco řešili. :crazy:

_________________
Království a půl princezny za 511.


13.12.2010 18:09:13
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Dnes pro změnu porouchaný kamion na km 16,2 směr D5 (už je tam odtahovka)
průběžně je uzavírán tunel Lochkov i Cholupice... :kladivo:


Přílohy:
jsdi561.png
jsdi561.png [ 75.09 KiB | Zobrazeno 5076 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
14.12.2010 8:35:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše:
Dnes pro změnu porouchaný kamion na km 16,2 směr D5 (už je tam odtahovka)
průběžně je uzavírán tunel lochkov... :kladivo: :) :)

To je zase perla ... v jízdním pruhu stojí kamión a má poškozené kolo o výtluk ve vozovce.
- Kde se tam vzal výtluk??? Vždyť je tam všechno nový, fakt je tam díra že si o ní kamión může rozbít kolo?
- Jaktože kamión stojí už několik hodin v jízdním pruhu??? Pominu-li nepochopitelný fakt že stále ještě nebyl odtažen, pořád tu zůstává otázka, k čemu je tam odstavný pruh???

Ach jo.


14.12.2010 9:31:17
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No ten výtluk bych chtěl teda vidět.
Kasme máš úkol, najít výtluk :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


14.12.2010 10:01:16
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tak už je jasněji .... asi to bude díra jako vrata:
http://domaci.ihned.cz/c1-48601310-dals ... enymi-koly
Citace:
V úseku mezi 16. a 20. kilometrem od rána stojí několik kamionů s poškozenými pneumatikami. Řidiči podle všeho vjeli do díry, která je ve vozovce na nájezdu na Novořeporyjskou ulici a nebyla řádně označena, protože značení někdo v noci zřejmě odnesl, a zůstali stát v pravém jízdním pruhu. Před 10:00 mluvčí řekl, že se už některé kamiony podařilo odstavit mimo vozovku.

A stejně tak aktualne.cz i idnes.cz sitují policejního mluvčího:
Citace:
Potíže jsou hlavně ve směru na dálnici D5, kde si od rána několik kamionů prorazilo pneumatiky a zůstaly stát ve vozovce, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Policie musí kvůli kolonám regulovat provoz. Střídavě proto uzavírá Cholupický i Lochkovský tunel.

Takže ne jeden, ale několik, pak by dávalo smysl že se to nezvládlo uklidit hned. Ta díra by mě teda fakt zajímala...


14.12.2010 11:57:33
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tak tu díru chci vidět!
Pokud tam skutečně je, tak je to neskutečný šlendrián.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


14.12.2010 12:03:33
Profil ICQ
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
už je kasme na cestě? :)


14.12.2010 12:09:44
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek Servus, tak je tam ta dira?
nebo to jen novinar-blabol?


15.12.2010 11:50:46
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a ani dnešek nebude vyjímečný klidným provozem na R1 :) :)

cca 13 hodin R1 směr D5 km 81, těsně za ekoduktem Kocanda
nehoda 2x NA 1x Ford Tranzit
13.40 kolona začíná na D1 :)
mám to z protisměru na videu JS -Barrandov - Ořech - Modletice - JS
v koloně ZPI i liniovka zhasnutá :)
Příloha:
zvidea-00001u.PNG
zvidea-00001u.PNG [ 334.88 KiB | Zobrazeno 4507 krát ]


EDIT: tak liniovka nesvítí na celé 512, prej nějakej ukradenej kabel... :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


15.12.2010 14:16:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Večer jedu do Plzně. Jsem zvědavej jak dlouho to pojedu


15.12.2010 16:12:55
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše:
EDIT: tak liniovka nesvítí na celé 512, prej nějakej ukradenej kabel...


Jednou ukradli kabel v Trmivích na D8. Vždyť jim jej ve sběrně nevezmou - datový je to optika.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


15.12.2010 16:23:12
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Ukradli měděné napájecí, optický přestřihli. :(

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


15.12.2010 16:26:33
Profil ICQ
 

Příspěvky: 575
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No nazdar, napojovat optiku totiž není žádná p*del. :kladivo:

_________________
Volkswagen Golf V 1.9 TDI


15.12.2010 18:57:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz