| Autor |
Zpráva |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
multi píše: No nazdar, napojovat optiku totiž není žádná p*del a to eště teď v zimě 
|
| 15.12.2010 18:58:33 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
optika se sváří, kdysi jsme to v Brně na veletrhu nabízeli i návštěvníkům mohli se svařit odstřižky ale to už je 15let v pondělí jsem stál od mostu ve stoupání na Barrandov k odbočce na Slivenec 57minut ať jdou soudruzi do pr.ele to je to fakt všem jedno nebo si prostě ještě nezvykli, že je třeba s tím něco dělat ? ( odtahovky v dosahu, PČR v dosahu, sypače v dosahu apod.)
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 15.12.2010 20:50:55 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nojo, nejdřív se vyšetřovalo, pak se čekalo na náhradní auto, pak se to muselo přeložit, pak se to muselo vyprostit... já bych to tak po dvou hodinách shrnul buldozerem do pole a pak si s tim může majitel dělat, co uzná za vhodné, třeba až do jara. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 15.12.2010 21:20:18 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Bobek píše: já bych to tak po dvou hodinách shrnul buldozerem do pole to je dobrý, ale zase jak tam dostaneš ten buldozer? 
|
| 15.12.2010 21:26:20 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No po tom poli přijede 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 15.12.2010 21:38:52 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
pravda pravda 
|
| 15.12.2010 21:39:37 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nemluvě o problémech, které by nastaly v zářezu.  (Na mostě, atd.)
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 15.12.2010 22:21:08 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Poněkud kuriózní nehoda se stala na Pražském okruhu. Před půl desátou zablokoval u Lochkovského tunelu pravý jízdní pruh náklaďák. Zamrzla mu nafta v motoru. Provoz tady více než hodinu musela řídit policie. Zdroj: http://praha.idnes.cz/prazsky-okruh-zab ... -zpravy_ab
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 16.12.2010 13:41:06 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Ne v motoru, ale v nádrži.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 16.12.2010 13:46:32 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A co na to majitel pole  S takovou neúctou k soukromýmu majetku se můžete vrátit rovnou do šťastných sedmdesátých let .. 
|
| 16.12.2010 15:21:41 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše: Poněkud kuriózní nehoda se stala na Pražském okruhu. Před půl desátou zablokoval u Lochkovského tunelu pravý jízdní pruh náklaďák. Zamrzla mu nafta v motoru.... Lenny píše: Ne v motoru, ale v nádrži. Detailisto ... vážně si myslíš že zamrzne nafta v nádrži? Vždycky se to stane v nejužším místě, tj v nějaké hadičce či čerpadle cestou z nádrže do motoru. ;o)
|
| 16.12.2010 15:31:16 |
|
 |
|
dd
Příspěvky: 1195
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nafta zmrzne tak, že se v ní vytvoří krystalky, které pak ucpou palivový filtr. Do pevna nezmrnze, to by musely být horší mrazy.
|
| 16.12.2010 16:58:41 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
česky řečeno ztuhne v ní parafin a ten pak ucpe filtr, když je někde dál v systému netěsnost tak to dokáže i zavzdušnit celý systém vysokotlaku skoro bych tipl, že tankoval v čechách a nejspíš nějakou značkovou naftu 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 16.12.2010 22:05:10 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A abychom nevyšli ze cviku, tak dnes bus x dodávka, tentokrát naštěstí na třípruhu u křížení s R6 (směr letiště). + teď se tam ještě objevila 500m před tím nehoda kamionu.
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 17.12.2010 10:07:51 |
|
 |
|
Toxy
Příspěvky: 250
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Od soboty 13:00 do neděle 7:00 budou uzavřeny tunely kvůli údržbě. Nejdřív tunely 2 pruhové, pak 3 pruhové (tedy hezky cik cak)...
|
| 6.1.2011 7:59:06 |
|
 |
|
Martin Vedral
Příspěvky: 84
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Toxy píše: Od soboty 13:00 do neděle 7:00 budou uzavřeny tunely kvůli údržbě. Nejdřív tunely 2 pruhové, pak 3 pruhové (tedy hezky cik cak)... Diky moc za upozorneni, to cik cak se povedlo  - jen dotaz - bude doprava vedena jednim tunelem nebo uplne odklonena pryc? - Spis tak pro zajimavost...
|
| 6.1.2011 14:54:37 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Bude vedena druhym tunelem dle schémat dostupných na webu ŘSD ... (2. část - Příručka - tunely)
_________________ KlarArt
|
| 6.1.2011 14:58:08 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Předpokládám, že estakáda bude průjezdná v plném profilu. Pak je dle mého názoru úplně jedno, jestli se jede cikcak nebo ne, prostě dvě uzavírky za sebou, jedna v mém pasu, jedna v protijedoucím pasu.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 6.1.2011 15:04:49 |
|
 |
|
dd
Příspěvky: 1195
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Musí se přejíždět středový pruh a to většinou bývá s omezením na 60. Navíc to může být nevýhoda pro ty údržbáře, že není uzavírka vcelku, kdyby potřebovali přejet z jednoho tunelu do druhého. Ale tak oni asi vědí, proč to dělají takhle 
|
| 6.1.2011 15:15:21 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dd píše: Musí se přejíždět středový pruh a to většinou bývá s omezením na 60. Navíc to může být nevýhoda pro ty údržbáře, že není uzavírka vcelku, kdyby potřebovali přejet z jednoho tunelu do druhého. Ale tak oni asi vědí, proč to dělají takhle  No jo, ale pokud by byla uzavírka v celku, tak by v jednom směru nešlo sjet/najet na R4, takhle to bude defakto bez omezeni. Nehledě na to, že před tunely jsou na každé straně připraveny přejezdy dělícího pásu a jsou permanentně otevřené, ty ostatní se osazují bet. svodidly, které je nejprve nutné odvozit...
|
| 6.1.2011 16:13:50 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
před chvilkou v "zelené vlně" tvrdili, že se v Tunelu Lochkov jezdí kvůli údržbě v protisměru... ale podle kamer a ZPI to tak nevypadá... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 7.1.2011 14:00:15 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a teď říkali "Tunel Cholupice směr D1 jízda v protisměru"
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 7.1.2011 14:06:46 |
|
 |
|
Toxy
Příspěvky: 250
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Koukám na kamery a oba tunely jezdí normálně. Zelená vlna asi trénuje na zejtra 
|
| 7.1.2011 15:33:05 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Existoval na rsd seznam plánované údržby tunelů. Nevíte zda tam je někde. Na dopravniinfo.cz také nic dopředu člověk nenajde, i když to aplikace umožňuje.
Jeden z důvodů proč nemám rád tunely. Na normální dálnici se čistí svodidla za provozu a tunely se aspoň 2x ročně zavírají.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 7.1.2011 16:21:57 |
|
 |
|
Toxy
Příspěvky: 250
|
 Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Njn, bohužel se ale nedá nic dělat. Hlavně kvůli čištění - kamery v tunelu ze zanášej hrozně a vůbec po stěnách a všem co je uvnitř tunelu se za provozu rozlejzá strašnej šlem. A čistit za provozu se to nedá. Např. jsem byl v Panenský po cca 2 letech provozu a až jsem se divil, jak blbě se de dostat do SOS kvůli zanesenýmu zámku (do technologický části, část pro pomocichtivou veřejnost je samozřejmě stále odemčená  ). Za pár let se tam budou servisáci dostávat otvírákem na konzervy  Aspoň se pro ty uzávěry vybíraj termíny s co nejmenším provozem...
|
| 7.1.2011 23:59:57 |
|
|