Právě je 27.4.2021 9:38:56




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Další
 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 

Kdy dojde k opravě mostu přes býv. Dobřejovický rybník?
do konce Q2/2011 4%  4%  [ 3 ]
do konce Q4/2011 8%  8%  [ 6 ]
do konce Q2/2012 1%  1%  [ 1 ]
do konce 2012 9%  9%  [ 7 ]
2013-2015 8%  8%  [ 6 ]
2015+ 6%  6%  [ 5 ]
Nikdy, "srovná se to" 56%  56%  [ 44 ]
později 8%  8%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 78

 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
multi píše:
No nazdar, napojovat optiku totiž není žádná p*del

a to eště teď v zimě :?


15.12.2010 18:58:33
Profil ICQ
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
optika se sváří, kdysi jsme to v Brně na veletrhu nabízeli i návštěvníkům
mohli se svařit odstřižky
ale to už je 15let
v pondělí jsem stál od mostu ve stoupání na Barrandov k odbočce na Slivenec 57minut
ať jdou soudruzi do pr.ele
to je to fakt všem jedno nebo si prostě ještě nezvykli, že je třeba s tím něco dělat ?
( odtahovky v dosahu, PČR v dosahu, sypače v dosahu apod.)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


15.12.2010 20:50:55
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nojo, nejdřív se vyšetřovalo, pak se čekalo na náhradní auto, pak se to muselo přeložit, pak se to muselo vyprostit... já bych to tak po dvou hodinách shrnul buldozerem do pole a pak si s tim může majitel dělat, co uzná za vhodné, třeba až do jara. :twisted:

_________________
Království a půl princezny za 511.


15.12.2010 21:20:18
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Bobek píše:
já bych to tak po dvou hodinách shrnul buldozerem do pole

to je dobrý, ale zase jak tam dostaneš ten buldozer? :D :D


15.12.2010 21:26:20
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No po tom poli přijede :ok:

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


15.12.2010 21:38:52
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
pravda pravda :D :D


15.12.2010 21:39:37
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nemluvě o problémech, které by nastaly v zářezu. :mrgreen: (Na mostě, atd.)

_________________
Království a půl princezny za 511.


15.12.2010 22:21:08
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Poněkud kuriózní nehoda se stala na Pražském okruhu. Před půl desátou zablokoval u Lochkovského tunelu pravý jízdní pruh náklaďák. Zamrzla mu nafta v motoru. Provoz tady více než hodinu musela řídit policie.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/prazsky-okruh-zab ... -zpravy_ab

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


16.12.2010 13:41:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Ne v motoru, ale v nádrži.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


16.12.2010 13:46:32
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A co na to majitel pole :?: :lol:
S takovou neúctou k soukromýmu majetku se můžete vrátit rovnou do šťastných sedmdesátých let .. ;)


16.12.2010 15:21:41
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kasme píše:
Poněkud kuriózní nehoda se stala na Pražském okruhu. Před půl desátou zablokoval u Lochkovského tunelu pravý jízdní pruh náklaďák. Zamrzla mu nafta v motoru....

Lenny píše:
Ne v motoru, ale v nádrži.

Detailisto ... vážně si myslíš že zamrzne nafta v nádrži? Vždycky se to stane v nejužším místě, tj v nějaké hadičce či čerpadle cestou z nádrže do motoru. ;o)


16.12.2010 15:31:16
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nafta zmrzne tak, že se v ní vytvoří krystalky, které pak ucpou palivový filtr. Do pevna nezmrnze, to by musely být horší mrazy.


16.12.2010 16:58:41
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
česky řečeno
ztuhne v ní parafin
a ten pak ucpe filtr, když je někde dál v systému netěsnost tak to dokáže i zavzdušnit celý systém vysokotlaku
skoro bych tipl, že tankoval v čechách a nejspíš nějakou značkovou naftu :lol:

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


16.12.2010 22:05:10
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A abychom nevyšli ze cviku, tak dnes bus x dodávka, tentokrát naštěstí na třípruhu u křížení s R6 (směr letiště).
+ teď se tam ještě objevila 500m před tím nehoda kamionu.

_________________
Království a půl princezny za 511.


17.12.2010 10:07:51
Profil
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Od soboty 13:00 do neděle 7:00 budou uzavřeny tunely kvůli údržbě. Nejdřív tunely 2 pruhové, pak 3 pruhové (tedy hezky cik cak)...


6.1.2011 7:59:06
Profil
 

Příspěvky: 84
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Toxy píše:
Od soboty 13:00 do neděle 7:00 budou uzavřeny tunely kvůli údržbě. Nejdřív tunely 2 pruhové, pak 3 pruhové (tedy hezky cik cak)...


Diky moc za upozorneni, to cik cak se povedlo :-) - jen dotaz - bude doprava vedena jednim tunelem nebo uplne odklonena pryc? - Spis tak pro zajimavost...


6.1.2011 14:54:37
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Bude vedena druhym tunelem dle schémat dostupných na webu ŘSD ... (2. část - Příručka - tunely)

_________________
KlarArt


6.1.2011 14:58:08
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Předpokládám, že estakáda bude průjezdná v plném profilu. Pak je dle mého názoru úplně jedno, jestli se jede cikcak nebo ne, prostě dvě uzavírky za sebou, jedna v mém pasu, jedna v protijedoucím pasu.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


6.1.2011 15:04:49
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Musí se přejíždět středový pruh a to většinou bývá s omezením na 60. Navíc to může být nevýhoda pro ty údržbáře, že není uzavírka vcelku, kdyby potřebovali přejet z jednoho tunelu do druhého. Ale tak oni asi vědí, proč to dělají takhle :)


6.1.2011 15:15:21
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dd píše:
Musí se přejíždět středový pruh a to většinou bývá s omezením na 60. Navíc to může být nevýhoda pro ty údržbáře, že není uzavírka vcelku, kdyby potřebovali přejet z jednoho tunelu do druhého. Ale tak oni asi vědí, proč to dělají takhle :)

No jo, ale pokud by byla uzavírka v celku, tak by v jednom směru nešlo sjet/najet na R4, takhle to bude defakto bez omezeni. Nehledě na to, že před tunely jsou na každé straně připraveny přejezdy dělícího pásu a jsou permanentně otevřené, ty ostatní se osazují bet. svodidly, které je nejprve nutné odvozit...


6.1.2011 16:13:50
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
před chvilkou v "zelené vlně" tvrdili, že se v Tunelu Lochkov jezdí kvůli údržbě v protisměru...
ale podle kamer a ZPI to tak nevypadá... :kladivo:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.1.2011 14:00:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a teď říkali "Tunel Cholupice směr D1 jízda v protisměru"

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.1.2011 14:06:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Koukám na kamery a oba tunely jezdí normálně. Zelená vlna asi trénuje na zejtra :)


7.1.2011 15:33:05
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Existoval na rsd seznam plánované údržby tunelů.
Nevíte zda tam je někde.
Na dopravniinfo.cz také nic dopředu člověk nenajde, i když to aplikace umožňuje.

Jeden z důvodů proč nemám rád tunely. Na normální dálnici se čistí svodidla za provozu a tunely se aspoň 2x ročně zavírají.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


7.1.2011 16:21:57
Profil
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Njn, bohužel se ale nedá nic dělat. Hlavně kvůli čištění - kamery v tunelu ze zanášej hrozně a vůbec po stěnách a všem co je uvnitř tunelu se za provozu rozlejzá strašnej šlem. A čistit za provozu se to nedá. Např. jsem byl v Panenský po cca 2 letech provozu a až jsem se divil, jak blbě se de dostat do SOS kvůli zanesenýmu zámku (do technologický části, část pro pomocichtivou veřejnost je samozřejmě stále odemčená :) ). Za pár let se tam budou servisáci dostávat otvírákem na konzervy :) Aspoň se pro ty uzávěry vybíraj termíny s co nejmenším provozem...


7.1.2011 23:59:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz