Právě je 27.4.2021 9:40:19




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Další
 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 

Kdy dojde k opravě mostu přes býv. Dobřejovický rybník?
do konce Q2/2011 4%  4%  [ 3 ]
do konce Q4/2011 8%  8%  [ 6 ]
do konce Q2/2012 1%  1%  [ 1 ]
do konce 2012 9%  9%  [ 7 ]
2013-2015 8%  8%  [ 6 ]
2015+ 6%  6%  [ 5 ]
Nikdy, "srovná se to" 56%  56%  [ 44 ]
později 8%  8%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 78

 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a zase uzavírky tunelů...
Příloha:
R1-Lochkov-111206.JPG
R1-Lochkov-111206.JPG [ 50.2 KiB | Zobrazeno 5394 krát ]
Příloha:
R1-Lochkov-111206-zpi.JPG
R1-Lochkov-111206-zpi.JPG [ 35.37 KiB | Zobrazeno 5394 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


6.12.2011 0:55:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Pražský okruh je příliš hlučný, u Komořan vzniknou protihlukové stěny
http://praha.idnes.cz/prazsky-okruh-je-prilis-hlucny-u-komoran-vzniknou-protihlukove-steny-1m8-/praha-zpravy.aspx?c=A111213_1700682_praha-zpravy_ab


13.12.2011 12:32:39
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Jak se tak dívám, tak co chvíle je některý tunel uzavřený z důvodů nehody nebo mimořádnosti....

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


13.12.2011 23:36:26
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Lenny píše:
Jak se tak dívám, tak co chvíle je některý tunel uzavřený z důvodů nehody nebo mimořádnosti....

Já furt říkám nejlepší tunel žádný tunel:)
OT: Nešlo by se zbavit do budoucna i toho plánovaného mini tunýlku na 511 (podjezd trati u Říčan s ekoduktem). Aspoň to nějak oddělit, aby to byl samostatný ekodukt a podjezd trati. I na té R35 by to furt stálo za úvahu (tunel Hřebeč je taky furt zavřený). Nestavění MUK do každé vesnice se už trochu prosadilo, tak ještě ty tunely.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


14.12.2011 12:41:36
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dvs píše:
...tak ještě ty tunely.

a pak se ještě zbavit těch opravdovejch tunelů :-)

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


14.12.2011 14:13:28
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No co vim tak to původně bylo na jihu vyprojektovaný prakticky bez tunelů. Možná nějakej o hodně kratší u Lochkova. Ale nějak to neprošlo, kdoví proč.


15.12.2011 21:13:22
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Kdyby se našel dobrovolník, napsal na MŽP o nahlédnutí do dokumentace EIA na 512-4, tak by to tam nejspší i zjistil, proč toto řešení bylo opuštěno.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


15.12.2011 23:28:32
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
http://www.novinky.cz/krimi/255199-zavada-uzavrela-lochkovsky-tunel-a-zablokovala-prazsky-okruh.html


4.1.2012 9:04:27
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dvs píše:
Já furt říkám nejlepší tunel žádný tunel


na druhou stranu svycarsko je cele na mostech a tunelech.
byl jsem tam 3 dny, projel asi 250 tunelu a nezaznamenal zadny problem v doprave.
nejsou ty nase moc premodernizovany? ty tunely v alpach vypadaj jak ze stredoveku.


4.1.2012 9:27:18
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)


no, presne to co rikam vyse:
Po páté hodině ranní byla podle Kropáčové nahlášena závada na elektronickém systému, který zkolaboval.


4.1.2012 9:29:03
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Asi že sme to měli taky postavit za středověku, ale tenkrát se to bohužel nestíhalo ;-) .. ono obecně přitvrzování norem bejvá tak z 50% lobovaný velkejma hráčema ve snaze zbrzdit konkurenci, protože voni už to maj podle starých hotový.


4.1.2012 9:35:29
Profil
 

Příspěvky: 164
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
vaclav píše:


no, presne to co rikam vyse:
Po páté hodině ranní byla podle Kropáčové nahlášena závada na elektronickém systému, který zkolaboval.


Njn, typicky český přístup. Protože nefungujou úsekové radary, tak raději celý okruh uzavřem. Co třeba tam dovalit přenosnou značku na 80 přes tunel a pro jeden den oželet výtěžek z pokut?


4.1.2012 9:36:27
Profil
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Úsekový radary tam možná nefungujou do teď. Resp. fungujou, ale jen na zkoušku bez možnosti výběru pokut. Aspoň do září to tak bylo, ale pšt ;)


4.1.2012 9:38:51
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Maniac píše:
Njn, typicky český přístup. Protože nefungujou úsekové radary, tak raději celý okruh uzavřem. Co třeba tam dovalit přenosnou značku na 80 přes tunel a pro jeden den oželet výtěžek z pokut?


he?


4.1.2012 9:47:11
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
technická závada = výpadek videodohledu (kamerový systém)
Podle havarijní karty zavřel dispečer tunel, protože neviděl nic na kamerách.
Objednali servisní firmu a technik restartartoval server ...

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2523750
minuta cca 31 (zprávy na radiožurnálu v 15:30 s vyjádřením technika ŘSD z dispečinku)

PS: Otázka pro toho, kdo si to přehraje odkud asi jel ten technik, že to trvalo ty dvě hodiny? Znáte tu firmu?

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


4.1.2012 18:47:00
Profil
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
opravdu se z usekovejch radarů v tunelech nemůže vybírat?:-) Vím že to legislativně nelze na Spořilovský spojce:-) ale i tady? Nechcete to někdo zjistit? Tzn. project ve 140 a čekat? Samozřejmě nikoho neohrozit. Uprimně naprosto bezpečne se dá na 3pruh tunelu ject 100. Hold český normy :-((


4.1.2012 19:04:20
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Před rokem, respektive v prosinci 2010, jsem oba tunely projel 120km/h a dodnes nic nepřišlo.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


4.1.2012 19:07:32
Profil ICQ
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Není to tím že se jede pořád ve zkušebním provozu? Nebo snad už proběhla kolaudace /myslím že kvůli hluku asi ne??/. Mno a aby někdo dával pokuty ze zařízení, které je ve zkušebním provozu to snad nee :-DD Každopádně fakt je ten, že neznám ve svém okolí nikoho, kdo by byl za tento úsek pokutován, narozdíl od Mrázovky :D


4.1.2012 19:16:41
Profil
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Ještě v září policajti stále neměli "Prováděcí vyhlášku" (pokud si to pamatujudobře, jejich slova), takže sice mohli měřit, ale nemohli to postihovat. Navíc v září končily metrologický certifikáty pro tyhle úsekáče (i když ty si asi nechali udělat hned nový). Jestli už maj všechno v rychtiku teď, to nevim.


4.1.2012 22:19:17
Profil
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Schvalně se zkusím zeptat na zaklade svobodneho přístupu k informacím?:-D


4.1.2012 23:39:34
Profil
 

Příspěvky: 301
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Jezdím tam docela pravidelně a většinou přes kilo a nic mi nepřišlo.


5.1.2012 9:28:45
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nebojte, oni to pošlou, až se to nasčítá. :twisted: :mrgreen:

_________________
Království a půl princezny za 511.


5.1.2012 9:45:30
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
MHMP píše:
Informace o dopravních opatřeních na Pražském okruhu

Od večerních hodin pátku 6. ledna do nedělního poledne dne 8. ledna 2011 bude z důvodu pravidelné rozsáhlé servisní činnosti v rámci technologií a údržby v Komořanském a Lochkovském tunelu omezen provoz na Pražském okruhu.

Podle postupu prací, které zajišťuje Ředitelství silnic a dálnic ČR, budou uzavřeny jednotlivé tunelové trouby Komořanského a Lochkovského tunelu. Při uzávěře příslušné tunelové trouby bude provoz převeden do protisměrné tunelové trouby, kde bude provoz veden obousměrně.
Harmonogram uzavírek:
Komořanský tunel
směr dálnice D 1 – D 5 (dvoupruh) od pátku 6. ledna od 21.00 hodin do soboty 7. ledna nejdéle do 13.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (třípruh) od soboty 7. ledna od 14.00 hodin do neděle 8. ledna nejdéle do 12.00 hodin
Lochkovský tunel
směr dálnice D 5 – D 1 (dvoupruh) od pátku 6. ledna od 21.00 hodin do soboty 7. ledna nejdéle do 13.00 hodin
směr dálnice D 1 – D 5 (třípruh) od soboty 7. ledna od 14.00 hodin do neděle 8. ledna nejdéle do 12.00 hodin

V souvislosti s tímto dopravním opatřením žádáme řidiče, aby věnovali zvýšenou pozornost dopravní situaci v místě dopravního omezení, protože i případná drobná nehoda může významně zkomplikovat dopravní situaci na této důležité trase.

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.1.2012 15:53:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a je po další uzavírce...

Citace:
VIDEO: Údržba tunelů na Pražském okruhu. Při provozu nejvíc trpí kamery

Soustava tunelů na Pražském okruhu vyžaduje důkladnou péči. V zimě se pravidelně opravuje například elektroinstalace nebo videokamery, které nejvíc trpí automobilovým provozem. Zplodiny aut totiž čočky kamer vždy totálně znečistí. Kamera iDNES.cz se podívala do Cholupického tunelu.

http://video.idnes.cz/?idVideo=V120107_161713_tv_zpravy_kbe

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


8.1.2012 11:51:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
měsíc se s měsícem sešel...
MHMP píše:
Informace o dopravních opatřeních v tunelech na Pražském okruhu

Od 3. do 5. února 2012 bude omezen provoz na Pražském okruhu z důvodu pravidelné údržby a servisu technologií v Komořanském a Lochkovském tunelu.
2. únor 2012

Postupně budou podle níže uvedeného harmonogramu uzavřeny jednotlivé tunelové trouby Komořanského a Lochkovského tunelu. Při uzávěře příslušné tunelové trouby bude provoz převeden do protisměrné tunelové trouby, kde bude provoz veden obousměrně.
Termíny: Lochkovský tunel
směr dálnice D 1 – D 5 (třípruh) od 4. 2. 2012 od 14.00 hodin do 5. 2.2012 nejdéle do 12.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (dvoupruh) od 3. 2. 2012 od 21.00 hodin do 4. 2. 2012 nejdéle do 13.00 hodin
Komořanský tunel (tunel Cholupice)
směr dálnice D 1 – D 5 (dvoupruh) od 3. 2. 2012 od 21.00 hodin do 4. 2. 2012 nejdéle do 13.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (třípruh) od 4. 02. 2012 od 14.00 hodin do 5.2.2012 nejdéle do 12.00 hodin


V souvislosti s tímto dopravním opatřením žádáme řidiče, aby věnovali zvýšenou pozornost dopravní situaci v místě dopravního omezení, protože i případná drobná nehoda může významně zkomplikovat dopravní situaci na této důležité trase.

Údržbové a servisní práce v tunelech zajišťuje Ředitelství silnic a dálnic ČR.
http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistr ... _v_15.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.2.2012 20:06:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz