Právě je 27.4.2021 9:39:26




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Další
 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 

Kdy dojde k opravě mostu přes býv. Dobřejovický rybník?
do konce Q2/2011 4%  4%  [ 3 ]
do konce Q4/2011 8%  8%  [ 6 ]
do konce Q2/2012 1%  1%  [ 1 ]
do konce 2012 9%  9%  [ 7 ]
2013-2015 8%  8%  [ 6 ]
2015+ 6%  6%  [ 5 ]
Nikdy, "srovná se to" 56%  56%  [ 44 ]
později 8%  8%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 78

 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
jízda kamionů v levém pruhu na Slavičím mostě a v Radotínském tunelu

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


3.2.2012 18:54:59
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dnes liniovka v akci :)

MÚK Slivenec - Lochkov 80
Lochkovský most 60
před tunelem 100, 80, 60 ZPI kolona, provoz omezen (nikde nic vidět nebylo - provoz normální všechni jeli 80 :crazy: )
v tunelu Lochkov 60
estakáda 100

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.2.2012 12:32:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
ad výběr pokut: údajně je nelze vybírak městem tak jako jinde, neboť nejsou na území města Prahy. A státní policie? Asi má jiné priority.


7.2.2012 14:01:42
Profil
 

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
ad Kasme - liniovka v akci:

v neděli 12.2. v Cholupickém tunelu od Vltavy nahoru totéž, 60, provoz omezen, nikde nic, a za tunelem 60 skončila. V protisměru pod tunelem blikala 2 auta policie, každé u sebe mělo chycený osobák. Jediný "technický" důvod omezení, který mě napadl, byla možnost námrazy v tunelu, uprostřed vypadal trochu vlhký. Potom bych ale čekal trochu konkrétnější informaci než provoz omezen.


13.2.2012 14:54:55
Profil
 

Příspěvky: 63
Bydliště: SOKP 512
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Dnes to samé, 60 v obou směrech, ale nikde nic


13.2.2012 16:21:09
Profil
 

Příspěvky: 196
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Zdeněk píše:
ad Kasme - liniovka v akci:

v neděli 12.2. v Cholupickém tunelu od Vltavy nahoru totéž, 60, provoz omezen, nikde nic, a za tunelem 60 skončila. V protisměru pod tunelem blikala 2 auta policie, každé u sebe mělo chycený osobák. Jediný "technický" důvod omezení, který mě napadl, byla možnost námrazy v tunelu, uprostřed vypadal trochu vlhký. Potom bych ale čekal trochu konkrétnější informaci než provoz omezen.


No přesně to samé bych tipnul. Tak v půlce tunelu bylo mokro v levém pruhu. No co sem v tu chvíli říkal se ani nedá publikovat. Po celodením cestování z hor domů, mne toto "debilní" omezení fakt nas.... (60 a kde nic tunic). Největší sranda byla, že navigace mi kvůli té 60-tce signalizovala kolonu, což mi v sobotu ve 20:00 přišlo jako úlet.


13.2.2012 19:49:44
Profil
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Já zase nechápu toho kokota co každé ráno dá na líniovku od MUK jesenice smerem k D1 80km!!! Naprosto BEZ PROBLÉMŮ se dá ject 120-130. tendle úsek patří taky ke vzorně udržovanejm to všechna čest! Jinže tendle připos*** českej alibismus začíná nést "ovoce"! Lidé začínají dle zkušenosti liniovce NEvěřit, tzn. jedou o 20-30km více. A v momentě kdy bude omezení oprávněné a fakt to někde na moste apod. bude klouzat, lidi už ze zvyku pojedou více. Toto neni o systému čidel apod., ale o alibismu člověka v centru toho řízení :-// Až se tam někdo vyseká, nebudu se divit když je tam omezená rychlost nesmyslně denně :-/


14.2.2012 20:30:47
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Neví tady někdo jestli liniovku taky řídí NDIC v Ostravě a nebo jestli si to řídí dispečinky v SSÚD Rudné a Mirošovicích ?


14.2.2012 20:53:24
Profil ICQ
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tuším že Rudná, ale je to úplně jedno :cry:


14.2.2012 20:54:48
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Chápal bych, že dispečer který je půl republiky daleko tam nastaví 80. Ale takhle by to bylo o zabedněnosti a neschopnosti toho dispečera se třeba aspoň zeptat toho řidiče sypače, který se odtamtud vrátil.


14.2.2012 21:02:48
Profil ICQ
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Tam to nikdo neřídí podle toho, co jim řekne nějakej řidič sypače. Mám za to, že běžně se liniovka řídí z NDICu podle dat ze sčítačů dopravy a meteostanic na trase. A kupříkladu meteo na 77,8 má v historii za poslední dny po ránu většinou varování před námrazou a náledím a teploty povrchu dost pod bodem mrznutí...


14.2.2012 22:28:53
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
To pak je zbytečný tam mít dálnici (resp. rychlostní silnici) a stačila by tam jednička se směrově děleným čtyřpruhem, když tam je permanentně 80...


14.2.2012 22:36:22
Profil ICQ
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Proboha tak když je zima tak je snad každému jasné že je asi pod nulou -> tak ať tam dají klasické upozornění že hrozí náledí. Ale proč několika km úsek 80, když v reálu nikde led není! To bych tam asi nemohl profrčet 150 /né nejsem blázen/...:-((


14.2.2012 22:53:30
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No jestli vony se ty dálnice nakonec spíš nestavěj kvůli kapacitě a bezpečnosti dopravy, než kvůli rychlosti .. i když je to oblíbená představa, zejména pro jedince školního věku ;-)


14.2.2012 22:54:57
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Celá ta liniovka má slušně řečeno slabiny...

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


15.2.2012 11:13:27
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
rychlosti před omezením provozu do jednoho pruhu za sjezdem na Vestec : 100 - 80 - 100 - 80 a konec omezení rychlosti uprostřed zúženého úseku :D


_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


25.2.2012 12:16:34
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek to je zcela normalni ceske mysleni
jeste vice tristini je D8 v Erzgebirge (Krushory). Situace z dnesni zimy smer Dresden/Prag: sucha silnice a najednou ceska cedule s napisem |kluzka vozovka -Zpomal|. Za 3 km tunel a v tunelu 60kmh! A za tunelem 130 kmh! 2. Situace z dnesni zimy smer Dresden/Prag: pada snih, silnice mokra vse OK a najednou ceska cedule s napisem |kluzka vozovka -Zpomal|. Za nekolik km tunel a pred a v tunelu 60kmh! A za tunelem 130 kmh a vanice. Jedine misto, kde jsou jakztakz normalni je Plzen. Vypnute cedule, jen kdyz se neco deje, tak informace. Tragedie Praha/Usti...Asi stejna IQ level?


27.2.2012 9:12:27
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Citace:
Omezený provoz v tunelech

V silničních tunelech Komořanském a Lochkovském na Pražském okruhu bude od večera pátku 2. března do poledne neděle 4. března omezen provoz. Důvodem je údržba tunelů a servis technologií.

Postupně budou uzavřeny jednotlivé tunelové trouby Komořanského a Lochkovského tunelu. Při uzávěře příslušné tunelové trouby bude provoz převeden do protisměrné tunelové trouby, kde bude provoz veden obousměrně. A to podle tohoto harmonogramu:

Lochkovský tunel
směr dálnice D 1 – D 5 (třípruh) od 3. 3. 2012 od 14.00 hodin do 4. 3. 2012 nejdéle do 12.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (dvoupruh) od 2. 3. 2012 od 21.00 hodin do 3. 3. 2012 nejdéle do 13.00 hodin

Komořanský tunel (tunel Cholupice)
směr dálnice D 1 – D 5 (dvoupruh) od 2. 3. 2012 od 21.00 hodin do 3. 3. 2012 nejdéle do 13.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (třípruh) od 3. 3. 2012 od 14.00 hodin do 4. 3. 2012 nejdéle do 12.00 hodin

V souvislosti s tímto dopravním opatřením žádáme řidiče, aby věnovali zvýšenou pozornost dopravní situaci v místě dopravního omezení, protože i případná drobná nehoda může významně zkomplikovat dopravní situaci na této důležité trase.

Investorem akce je Ředitelství silnic a dálnic ČR.


http://www.mcpraha16.cz/8653_Omezeny-provoz-v-tunelech

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


1.3.2012 13:58:45
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
a měsíc utekl jak voda a další uzavírky jsou tu - tentokráte od úterý do neděle
rsd.cz píše:
Od příštího týdne začnou plánované série uzavírek na Pražském okruhu, konkrétně tunelů Cholupice a Lochkov v níže uvedených termínech. Bude uzavřena vždy jedna tunelová trouba a provoz bude převeden do protisměrného tunelového tubusu. Uzavírka tunelů se uskuteční z důvodu pravidelné údržby.

Jednotlivé uzávěry tunelových trub:

10.4. od 21.00 hod - 15.4.2012 do cca 15.00 hod - LTT Lochkov - směr D1
10.4. od 21.00 hod - 15.4.2012 do cca 15.00 hod - PTT Cholupice - Směr D5
17.4. od 21.00 hod - 22.4.2012 do 15.00 hod - PTT Lochkov - Směr D5
17.4. od 21.00 hod - 22.4.2012 do 15.00 hod - LTT Cholupice - Směr D1

http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis ... -okruhu-03

Citace:
ZPI 188 | 8.4.2012 10:23:33

10.4. od 21:00
tunely na R1
provoz omezen


MHMP píše:
Během uzavírek bude Ředitelství silnic a dálnic ČR provádět prohlídky tunelů, proběhne revize celé tunelové stavby a technologií, včetně pravidelných servisních úkonů, odstranění záručních závad, mytí tunelů, kontrola nastavení kamer apod.

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


8.4.2012 13:53:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Jak dlouho budou trvat tyhle časté uzavírky? Dokud neskončí zkušební provoz? Nebo ten už skončil? Bylo to takhle i třeba v případu tunelu Panenská či Mrázovka?


10.4.2012 10:44:27
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
časté uzavírky budou asi pořád (víkend cca 1x měsíčně)
jednou za půl roku je větší uzavírka (kompletní čistění po zimě, čistění odvodňovacích žlabů, kamer... a viz. předchozí příspěvek)

pražské městské tunely (LAT, TAT, ZAT, SAT, ATM) se uzavírají 1x za 3 měsíce několik nocí (23 - 5 hod.)
pak je přes den krásně vidět rozhraní mezi umytou a neumytou stěnou :)
obousměrný provoz se nepoužívá (snad jedině v TAT, kterej je jediněj rovnej)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


10.4.2012 11:17:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
TATrman mi nějak nic neřiká, zbytek jsem po delší námaze rozluštil ;-)
Co VTAT, eventuelně VTATSCH? Ten vypadá že se snad ani nemeje.


10.4.2012 11:53:06
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
jonáš píše:
TATrman mi nějak nic neřiká, zbytek jsem po delší námaze rozluštil ;-)

Těšnovský tunel

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


10.4.2012 11:59:46
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
jonáš píše:
TATrman mi nějak nic neřiká, zbytek jsem po delší námaze rozluštil ;-)
Co VTAT, eventuelně VTATSCH? Ten vypadá že se snad ani nemeje.

to jsou oficiální zkratky používané TSK

a pokud jsem já dobře rozluštil tu poslední zkratku

MHMP píše:
V sobotu 24. března 2012 ve 22.00 hodin bude pro IAD uzavřen Vyšehradský tunel. Pro autobusy MHD bude průjezdný. Uzavírka potrvá do neděle 25. března 2012 do 6.00 hodin.

Během uzavírky TSK provede stavební prohlídku ostění, mytí a údržbu tunelu.

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


10.4.2012 12:13:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
rob3rt píše:
jonáš píše:
TATrman mi nějak nic neřiká, zbytek jsem po delší námaze rozluštil ;-)
Těšnovský tunel
Pro pamětníky též "Husákovo ticho" (čili TATHT :) ).


10.4.2012 12:30:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz