Právě je 27.4.2021 9:39:07




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Další
 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 

Kdy dojde k opravě mostu přes býv. Dobřejovický rybník?
do konce Q2/2011 4%  4%  [ 3 ]
do konce Q4/2011 8%  8%  [ 6 ]
do konce Q2/2012 1%  1%  [ 1 ]
do konce 2012 9%  9%  [ 7 ]
2013-2015 8%  8%  [ 6 ]
2015+ 6%  6%  [ 5 ]
Nikdy, "srovná se to" 56%  56%  [ 44 ]
později 8%  8%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 78

 Provoz na jižní části D0 (D1-D5) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
No právě ;-)


10.4.2012 14:30:50
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
víkendová uzavírka v tunelech - to je teda krok směrem k bezpečnosti.... Dva protisměrné pruhy a kolony v jedné troubě - jen čekáte, kdy kamionu s benzinem v klesání bouchne kolo a napere to do řady aut proti.


26.4.2012 8:14:36
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nystrom píše:
víkendová uzavírka v tunelech - to je teda krok směrem k bezpečnosti.... Dva protisměrné pruhy a kolony v jedné troubě - jen čekáte, kdy kamionu s benzinem v klesání bouchne kolo a napere to do řady aut proti.

Co navrhuješ? Zavřít to úplně? :crazy: :jidlo: :kladivo:


a dnes... :crazy:

R1 - 13.2km na trase Ruzyně - Modletice u obce Praha
Od 26.04.2012 09:20
žádné problémy k hlášení ; Od 26.4.2012 09:20 do 09:55R1 - 13.2km na trase Ruzyně - Modletice u obce Praha; tunel Lochkov směr D1žádné problémy k hlášení; Detekce NV tunel uzavřen

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


26.4.2012 8:54:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Pražský okruh zastavila nehoda, vytvořily se mnohakilometrové kolony
26. dubna 2012 12:37, aktualizováno 14:08
Provoz na Pražském okruhu mezi dálnicemi D5 a D1 zastavila na hodinu a čtvrt vážná nehoda kamionu a dodávky u Jesenice. Pro řidiče dodávky letěl záchranářský vrtulník. Vytvořily se dlouhé kolony. Krátce před 13. hodinou začala auta jezdit jedním pruhem, před 14. hodinou pak byl provoz plně obnoven.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/prazsky-okruh-zas ... -zpravy_ab

mezi MÚK s II/603 a ekoduktem Kocanda

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


26.4.2012 14:38:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
nejsem tu od toho, abych něco navrhoval, pouze sem vyjádřil pocit řidiče při cestě tunelem tam a zpět uplynulou sobotu. Až se ucho utrhne, přijde se na to, že se to tak dělat nemělo.... Tak třeba citybloky mezi pruhy mě ale napadly.


26.4.2012 19:31:36
Profil
 

Příspěvky: 410
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A po dvoupruhových silnicích první třídy nejezdíte?


26.4.2012 21:32:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Na některé lidi můžu uzavřený prostor tunelu působit špatně. Ani mě ty tunely zatím příliš nenadchly, kvůli tomu, že jsou co chvíle zavřené, takový zářez by se zavírat kvůli udržbě nemusel. Ale chápu, že původní varianta byla neprosaditelná...

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


30.4.2012 20:16:13
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
kuhe v "Praha všeobecně" píše:

Článek je zajímavý, ale zcela tam chybí hodnocení, zda byla na 512 - 514 stažena nějaká osobní doprava (u nákladní se to úpěšně podařilo zákazem, to neřeším). Odpověď je: minimálně. Velmi mě proto budou zajímat první čísla o interzitách např. na 512, ale myslím, že můj subjektivní názor není mimo.
Podobně bych si dovolil polemizovat s tím, že na jižní spojce je víc aut hlavně proto, protože tam jsou auta, která jezdila na objízdných trasách. Důvod je jiný a mrzí mě, že se nepojmenovává: na JS jsou auta, která by tam nebyla, kdyby křižovatka R1xD1 nebyla na polích za Průhonicemi, ale blíž ...


1.5.2012 20:35:58
Profil
 

Příspěvky: 318
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
...kvůli čemuž se bude muset v budoucnu postavit Vestecká spojka nebo něco podobného v +/- původní plánovené trase SOKP.

Pokud k tomu nebude stačit kolaps dopravy ze satelitů v tomhle směru, tak někdo "objeví" tohle řešení za cca 15 let - po případném napojení D3, protože to odvede radiální směry na D1 (resp. chodovskou radiálu).


1.5.2012 21:33:35
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
GiuseppeS píše:
...Velmi mě proto budou zajímat první čísla o interzitách např. na 512...

Už asi rok jsou k vidění zde: http://scitani2010.rsd.cz/


2.5.2012 13:47:15
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Termíny a doba uzavírek:
Lochkovský tunel
směr dálnice D 1 – D 5 (třípruh) od soboty 9. června od 14.00 hodin do neděle 10. června nejdéle do 12.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (dvoupruh) od pátku 8. června od 21.00 hodin do soboty 9. června nejdéle do 13.00 hodin
Komořanský tunel (tunel Cholupice)
směr dálnice D 1 – D 5 (dvoupruh) od pátku 8. června od 21.00 hodin do soboty 9. června nejdéle do 13.00 hodin
směr dálnice D 5 – D 1 (třípruh) od soboty 9. června od 14.00 hodin do neděle 10. června nejdéle do 12.00 hodin

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistr ... _v_24.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.6.2012 17:03:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Kvůli krádeži kabelů byl Lochkovský tunel uzavřený
Praha - V noci musel být na několik hodin uzavřen Lochkovský tunel na Pražském okruhu ve směru na dálnici D1. Kvůli krádeži kabelů byl totiž ochromen systém detekce nadměrného nákladu. Podle informací Ředitelství silnic a dálnic už je tunel opět bez omezení průjezdný.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... -uzavreny/

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


8.6.2012 7:25:27
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Série nehod na několik hodin ucpala Pražský okruh
22. června 2012 13:58
Na Pražském okruhu stála od Lochkovského tunelu až po sjezd na Stodůlky šest kilometrů dlouhá kolona. Na jejím počátku, přesně na 21. kilometru ve směru k dálnici D5, byla nehoda čtyř vozů. V koloně se pak staly další nehody. Před čtrnáctou hodinou se okruh rozjel.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/nehoda-a-kolona-n ... zpravy_cen

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


22.6.2012 15:04:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Informace o dopravním opatření na Pražském okruhu

Od čtvrtka 5. července do soboty 7. července 2012 bude omezen provoz na Pražském okruhu ve směru na Brno před Komořanským tunelem. Důvodem je oprava dilatace na mostě přes Vltavu.

Práce začnou ve čtvrtek v 9.00 hodin a skončit by měly do soboty do 6.00 hodin. Doprava bude omezena na jeden jízdní pruh v místě cca 600 metrů před Komořanským tunelem (km 9,740 směr na Brno).

Řidiče upozorňujeme, že je možné očekávat tvorbu kolon vozidel před zúžením komunikace, a žádáme je, aby věnovali zvýšenou pozornost jízdě v uvedeném úseku Pražského okruhu.

Investorem opravy je Ředitelství silnic a dálnic ČR, zhotovitelem společnost Skanska, a.s.

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistr ... _na_7.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


3.7.2012 0:20:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
znovu zaasfaltovaná dilatace v "kamionovém" pruhu na opěře mostu přes Vltavu směr D1
dopravní značení včetně portálů LŘD

v protisměru jsou také prasklinky, takže zřejmě bude následovat :)

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnicedalnice/r1/120705/ev/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.7.2012 19:18:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
MÚK Řepy - reko AB povrchu v levém pruhu levého pásu

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/120712/

a pár dalších foto k MÚK Zbraslav

nová PHS u Jinočan

je tam krásně vidět, jak je CB povrch po dešti již suchý a na AB je vody jak sr... :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


12.7.2012 21:54:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Dotaz: dnes všude na tabulích svítilo, že 18.-19.8. je R1 mezi km 3 a 15 uzavřen. Nikde na netu jsem ale nenašel žádnou další informaci...


16.8.2012 13:46:57
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Údržba tunelů...


16.8.2012 16:10:19
Profil
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Zatim se most přes rybník nesrovnal co :DD asi pošlu echo na Novu, ať se začne něco dělat :DDD


16.8.2012 21:16:14
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
A co z toho budeš mít?! Akorát se zase bude házet špína na dálnice, stavbaře a ŘSD...

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


16.8.2012 21:25:30
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
Nevím, jestli jsem si zvykl, ale most mi přijde o trochu méně šišatý, než byl.

Na zítřejší uzavírku už jsou u MÚK Lochkov ve středovém pásu nachystané vodicí tabule.

_________________
Království a půl princezny za 511.


17.8.2012 15:29:29
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
dopravniinfo.cz: Lochkov 18.08.2012 11:53 - 18.08.2012 12:00 tunel uzavřen

Fakt okruh na baterky :twisted: Docela by mě zajímala statistika, kolik dnů v roce je vše průjezdné bez omezení :(


18.8.2012 11:01:02
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
GiuseppeS píše:
dopravniinfo.cz: Lochkov 18.08.2012 11:53 - 18.08.2012 12:00 tunel uzavřen

Fakt okruh na baterky :twisted: Docela by mě zajímala statistika, kolik dnů v roce je vše průjezdné bez omezení :(


Aha, tak je to prý plánované uzavření:
ČTK píše:
Motoristé neprojedou od sobotních 11:00 do nedělních 11:00 po nové části Pražského okruhu. "Kvůli revizi protipožárního systému v Lochkovském a Cholupickém tunelu bude uzavřen v obou směrech," uvedl dnes policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Bohužel dopravniinfo.cz buď o tom netuší (smutné) nebo si z řidičů dělají srandu tím, že tam píšou, že je tunel uzavřen příslušnou půlhodinu (ještě smutnější). Rozčilovat se ale evidentně nemá smysl, jen server dopravniinfo.cz u mě definitivně skončil :ko:


18.8.2012 13:42:10
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
GiuseppeS píše:
Aha, tak je to prý plánované uzavření...
už dlouho plánované...

asi to zapadlo v ostatních nedůležitých zprávách :jidlo:
ale ŘSD to má na webu od čtvrtka http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis ... -okruhu-05
Citace:
O tomto víkendu dojde k obousměrnému uzavření Pražského okruhu mezi EXITEM 3 (Vestec) a EXITEM 15 (Lochkov), a to z důvodu uzavírky tunelů Cholupice a Lochkov.

Důvodem je provádění periodických zkoušek na protipožárním zařízení, která vyžadují obousměrné vyloučení provozu.

K uzavření dojde okolo 11. hodiny dne 18. 8. 2012. Doprava bude převedena na objízdnou trasu vedoucí po Jižní spojce, Barrandovském mostě a ulicí K Barrandovu.
Zprovoznění předpokládáme v 11 hodin dne 19. 8. 2012.

no hlavně že jim zas nepraskl ten tunelovej vodovod a po jedenácté to zas pustili...
viz video proměňování PDZ na MÚK Modletice v 11.06

ovšem ty Strakonice tam být neměly :kladivo:

nevím, jestli jim to na dopravniinfo.cz neskáče samo - občas tam byly i tři podobné informace najednou
samozřejmě by tam mohlo být upozornění, že se jedná o zkoušku :crazy:

ovšem, dle mého zas nevíc bodovala Praha, která pod své ještě nefunkční PDZ nechala postavit malou oranžovou Plzeň :zvraci:
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 3.JPG.html
i info o uzavírce jen v češtině... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 9.JPG.html
zákazy NA byly zaklopeny nebo zakryty

kuzzzma píše:
Zatim se most přes rybník nesrovnal co :D

nesrovnal... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.html

ale na D1 směr Brno už vyměnili asfalt v pravém a snad už i v dalších pruzích (kolem mostu přes R1)
už jste to někdo jel??

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


19.8.2012 20:58:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)
GiuseppeS píše:
dopravniinfo.cz: Lochkov 18.08.2012 11:53 - 18.08.2012 12:00 tunel uzavřen

Fakt okruh na baterky :twisted: Docela by mě zajímala statistika, kolik dnů v roce je vše průjezdné bez omezení :(

Zatím jsem měl kliku, a vždy projel bez problému, stejně tak třeba na D1, ale to bude nejspíš tím, že tam jezdím minimálně.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


24.8.2012 14:12:52
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1059 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz