České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Provoz na jižní části D0 (D1-D5)
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=2328
Stránka 29 z 43

Autor:  balik [ 29.8.2012 8:07:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Martin z Ostravy píše:
GiuseppeS píše:
dopravniinfo.cz: Lochkov 18.08.2012 11:53 - 18.08.2012 12:00 tunel uzavřen
Fakt okruh na baterky :twisted: Docela by mě zajímala statistika, kolik dnů v roce je vše průjezdné bez omezení :(

Zatím jsem měl kliku, a vždy projel bez problému, stejně tak třeba na D1...

kasme píše:
...ovšem ty Strakonice tam být neměly...

Objížďka cholupického tunelu (mj. i D1->Strakonice, do 3,5t) je myšlena mezi MÚK Jesenice - MÚK Lahovice po staré II/101, která je teď v podstatné části zpevněná/rozšířená/s novým povrchem (hlavně v břežanském údolí je to žůžo oproti době "předokruhové" :ok: ).
Problém (jak píše kasme) tentokrát byl v tom, že II/101 mezi Jesenicí a Zlatníky je uzavřena, takže nutno klikatě přes Jesenici nebo Vestec a Zlatníky, dlouhé úseky v obci.
http://www.mapy.cz/s/4Z4m

Autor:  kasme [ 29.8.2012 8:20:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

balik píše:
kasme píše:
...ovšem ty Strakonice tam být neměly...

Objížďka cholupického tunelu (mj. i D1->Strakonice, do 3,5t) je myšlena mezi MÚK Jesenice - MÚK Lahovice po staré II/101, která je teď v podstatné části zpevněná/rozšířená/s novým povrchem (hlavně v břežanském údolí je to žůžo oproti době "předokruhové" :ok: ).
Problém (jak píše kasme) tentokrát byl v tom, že II/101 mezi Jesenicí a Zlatníky je uzavřena, takže nutno klikatě přes Jesenici nebo Vestec a Zlatníky, dlouhé úseky v obci.
http://www.mapy.cz/s/4Z4m

no to je sice hezké, ale to by u těch Strakonic muselo být info do 3,5t

podle mě se prostě v Rudné spletli...

Autor:  balik [ 29.8.2012 8:51:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

kasme píše:
...podle mě se prostě v Rudné spletli...

Neboli spustili variantu pro uzavření pouze Lochkova?

Autor:  mapman [ 29.8.2012 12:28:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

balik píše:
Neboli spustili variantu pro uzavření pouze Lochkova?

Bingo. Je to tak, mám to potvrzené z oficiálních míst...

Autor:  kasme [ 19.9.2012 7:16:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Praha 19. září (ČTK) - Nehoda kamionu v Cholupickém tunelu zablokovala provoz na rychlostní silnici R1, která je součástí vnějšího pražského okruhu. Silnice je uzavřena ve směru k dálnici D5. Trvání uzavírky zatím nelze odhadnout, řekl ČTK mluvčí policie.
Nákladní auto v Cholupickém tunelu, tedy na 7,5 kilometru silnice R1, havarovalo ráno před 6:30. Nehoda se obešla bez zranění.


R1 - 8km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Praha 4, Cholupický tunel ve směru od D1 k D5 -
Od 19.09.2012 06:10
nehoda nákladního vozidla uzavřeno ; Od 19.9.2012 06:10 do 10:10; R1 - 8km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Praha 4, Cholupický tunel ve směru od D1 k D5 -; nehoda nákladního vozidla; uzavřeno; - DN bez zranění havárie NA, zablokované JP, PČR provádí odklon os. dopravy. Odtah vozidla se nedaří, předpoklad uzavření min. ještě hodinu.

hlavně že máme obrázkové ZPI :kladivo: :kladivo: :zvraci:
Příloha:
Poznámka: ach jo :(
d1-120919-0730.JPG
d1-120919-0730.JPG [ 8.47 KiB | Zobrazeno 5356 krát ]


edit 8.50: dle kamer už se tunelem jezdí

ZPI kolona km 2
kamery kolona km 81 :crazy:
ale je pravda že jen NA a na značce jsou v koloně jen OA :jidlo:
Příloha:
r1-120919-0900.JPG
r1-120919-0900.JPG [ 60.39 KiB | Zobrazeno 5340 krát ]

Autor:  vils [ 19.9.2012 9:04:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Jo...
Ten obrázek na tabuli na 14. km D1 mne ráno taky dostal. To je spíš návod, jak do té kolony dostat další lidi. Kdo nemá v hlavě označení našich D a R a jejich staničení, tak se spiš lekne, že ta silnice, po které jede, je za dalším exitem uzavřena...

Autor:  jonáš [ 19.9.2012 10:10:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

To je přesně to, proti čemu tu kverulantsky brojim (a bývám umravňován že ty km má přece každej dálniční šotouš v paži). Kdyby tam napsali nějakej místní název (nedej boh kdyby se zachovaly "lidský" názvy exitu) tak většina šoférů ví hned, o co go. Specielně u okruhu je ta kilometráž pěkná magořina.

Autor:  Lenny [ 19.9.2012 12:49:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1"

Autor:  Pepino_82 [ 19.9.2012 13:18:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Lenny píše:
Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1"



To je Vestecká spojka směr R1

Autor:  Jaroslav [ 19.9.2012 16:08:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

jonáš píše:
To je přesně to, proti čemu tu kverulantsky brojim (a bývám umravňován že ty km má přece každej dálniční šotouš v paži). Kdyby tam napsali nějakej místní název (nedej boh kdyby se zachovaly "lidský" názvy exitu) tak většina šoférů ví hned, o co go. Specielně u okruhu je ta kilometráž pěkná magořina.

ono by spíš stačilo mít ty kilometrovníky na R1 trochu racionální, nejlogičtěji od D1. Pořád nerozumím tomu, proč se tak nestalo...

Autor:  martini [ 19.9.2012 16:17:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Protože jsou kilometrovníky od neexistující D3 :-)

Autor:  Lenny [ 19.9.2012 16:21:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Pepino_82 píše:
Lenny píše:
Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1"



To je Vestecká spojka směr R1

V tom případě je titulek u kamery "R1 km 3,5" chybný.

Autor:  kasme [ 19.9.2012 18:43:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Lenny píše:
Pepino_82 píše:
Lenny píše:
Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1"

To je Vestecká spojka směr R1

V tom případě je titulek u kamery "R1 km 3,5" chybný.

jj, už více jak dva roky :crazy: :crazy:
ale co by si chtěl od dopravniinfo.cz :roll: :roll:

asi nemaj pro Vesteckou spojku číslo komunikace :)
i mapě je píchlá blbě

Autor:  kasme [ 20.9.2012 9:49:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

ráno opět nehoda směr D5 cca km 18 :kladivo:

tunely uzavírány, kolony od Vestce :crazy:


a dnes slavíme DVA ROKY provozu :jidlo: :jidlo:

Autor:  hh [ 20.9.2012 12:17:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

A jo, vidíš, to to letí co. Nebo třeba D11 a D8 šest let, ani se to nezdá.

Autor:  kasme [ 20.9.2012 13:05:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

vzpomínáme :)

první jízda http://www.stream.cz/uservideo/516856-p ... zprovoznen


a stále se ještě místy dodělává...
někde naopak rozkrádá (oplocení, odvodnění...)
houpací most stále houpe
někde je opraven asfalt
pokud jsem posledně dobře viděl, tak na estakádě nesvítili modré špičky lamp

Autor:  kasme [ 27.9.2012 9:01:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

požár kamionu za Dobřejovickým mostem směr D1
Příloha:
R1-371-120927-084101.jpg
R1-371-120927-084101.jpg [ 17.13 KiB | Zobrazeno 4841 krát ]

Citace:
Provoz na pražském okruhu u napojení na D1 přerušil požár kamionu

Praha/Modletice (Praha-východ) 27. září (ČTK) - Provoz na pražském okruhu přerušil dnes krátce po 08:00 zhruba na hodinu požár kamionu u napojení na dálnici D1 u Modletic v okrese Praha-východ. ČTK to sdělili mluvčí hasičů a policie. Podle informací Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) byl provoz obnoven kolem 09:00.
'Na místě zasahovali hasiči a byli tam vysláni naši vyšetřovatelé. Bližší informace o příčině požáru a výši škod zatím nemohu poskytnout,' řekla ČTK mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. ŘSD oznámilo, že se nyní čeká na odtah kamionu a řidiči musejí počítat s kolonami.


http://www.pozary.cz/clanek/58971-na-pr ... i-vozidlo/

Autor:  kasme [ 5.10.2012 21:26:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

rsd.cz píše:
Uzavírky tunelů na Pražském okruhu

Od nedělního večera začnou plánované série uzavírek na Pražském okruhu, konkrétně tunelů Cholupice a Lochkov v níže uvedených termínech. Bude uzavřena vždy jedna tunelová trouba a provoz bude převeden do protisměrného tunelového tubusu. Uzavírka tunelů se uskuteční z důvodu pravidelné údržby.

Jednotlivé uzávěry tunelových trub:

7.10. od 23.00 hod - 14.10.2012 do cca 23.00 hod - LTT Lochkov - směr D1
7.10. od 23.00 hod - 14.10.2012 do cca 23.00 hod - PTT Cholupice - Směr D5
14.10. od 23.00 hod - 21.10.2012 do 23.00 hod - PTT Lochkov - Směr D5
14.10. od 23.00 hod - 21.10.2012 do 23.00 hod - LTT Cholupice - Směr D1
http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis ... -okruhu-06

Autor:  kasme [ 11.10.2012 14:37:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

a je po srandě :)

Citace:
R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okiruh, před Cholupickým tunelem ve směru D5 -
Od 11.10.2012 14:30
nehoda nákladního vozidla Pozor! Silný provoz neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh); Od 11.10.2012 14:30 do 17:35; R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okiruh, před Cholupickým tunelem ve směru D5 -; nehoda 3 nákladních vozidel; Pozor! Silný provoz; neprůjezdná zpevněná krajnice; - 3 x NA bez zranění, vozidla v odstavném pruhu.


Citace:
R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okruh, vjezd do Cholupického tunel směr D5 -
Od 11.10.2012 14:55
nehoda havarované vozidlo očekávejte silný provoz; Od 11.10.2012 14:55 do 17:00; R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okruh, vjezd do Cholupického tunel směr D5 -; nehoda; 2 havarovaná vozidla; očekávejte silný provoz; - 2 x OA bez zranění.


Přílohy:
jsdi630-121011-1535.jpg
jsdi630-121011-1535.jpg [ 49.45 KiB | Zobrazeno 4564 krát ]

Autor:  jonáš [ 11.10.2012 15:09:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Dneska dopoledne jsem jel "obousměrně" troubou ve směru Komořany-Točná, ve směru od D1 stála pěkná fronta. Jestli opravdu až od D1 nevím, ale za sjezdem na "Vesteckou spojku" to pokračovalo do nedohledna. Nahoru to dvěma pruhama šlo, ale v tom nájezdu shora teda asi někdo zazmatkoval.

Autor:  kasme [ 13.10.2012 11:40:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Citace:
R1, mezi km 24 a 23.2, ve směru D1
13.10.2012 07:30 - 13.10.2012 16:00
oprava povrchu vozovky jeden jízdní pruh uzavřen , Střídavé omezení v pravém a levém jízdním pruhu.

čištění spár v CB krytu
vložení "těsnění" a zalití spáry

je značeno zúžení ze tří do dvou, ale je to do jednoho...

mám video průjezd Řepy Zbraslav, vložím večer

Autor:  Bobek [ 15.10.2012 11:24:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Dneska jsem před polednem projížděl od D5 a v opačném směru to bylo velmi výživné. Uzavírán Cholupický tunel, kolona s přestávkami někam k 78. km.

Autor:  jonáš [ 15.10.2012 13:03:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Dneska se vůbec dařilo, ta užší roura je i od D5 samozřejmě hůř sjízdná, a nějakej menší karambol na Chodově znamenal courání všech tří pruhů na D1 už od Čestlic. Co se tam vlastně dělá tak zásadního a komplikovanýho, že se musí okruhovej tunel zavírat vždycky na celej tejden?

Autor:  Lenny [ 15.10.2012 20:18:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Škoda, že se tunely nepostavili pro 2+2 pruhy. To by se jinak jezdilo při uzavírce jedné roury.

Autor:  Petr M [ 16.10.2012 15:13:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5)

Neví někdo, kdy to uzavírání tunelů pro letošek skončí ?

Stránka 29 z 43 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/