| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Provoz na jižní části D0 (D1-D5) http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=2328 |
Stránka 29 z 43 |
| Autor: | balik [ 29.8.2012 8:07:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Martin z Ostravy píše: GiuseppeS píše: dopravniinfo.cz: Lochkov 18.08.2012 11:53 - 18.08.2012 12:00 tunel uzavřen Fakt okruh na baterky Zatím jsem měl kliku, a vždy projel bez problému, stejně tak třeba na D1... kasme píše: ...ovšem ty Strakonice tam být neměly... Objížďka cholupického tunelu (mj. i D1->Strakonice, do 3,5t) je myšlena mezi MÚK Jesenice - MÚK Lahovice po staré II/101, která je teď v podstatné části zpevněná/rozšířená/s novým povrchem (hlavně v břežanském údolí je to žůžo oproti době "předokruhové" Problém (jak píše kasme) tentokrát byl v tom, že II/101 mezi Jesenicí a Zlatníky je uzavřena, takže nutno klikatě přes Jesenici nebo Vestec a Zlatníky, dlouhé úseky v obci. http://www.mapy.cz/s/4Z4m |
|
| Autor: | kasme [ 29.8.2012 8:20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
balik píše: kasme píše: ...ovšem ty Strakonice tam být neměly... Objížďka cholupického tunelu (mj. i D1->Strakonice, do 3,5t) je myšlena mezi MÚK Jesenice - MÚK Lahovice po staré II/101, která je teď v podstatné části zpevněná/rozšířená/s novým povrchem (hlavně v břežanském údolí je to žůžo oproti době "předokruhové" Problém (jak píše kasme) tentokrát byl v tom, že II/101 mezi Jesenicí a Zlatníky je uzavřena, takže nutno klikatě přes Jesenici nebo Vestec a Zlatníky, dlouhé úseky v obci. http://www.mapy.cz/s/4Z4m no to je sice hezké, ale to by u těch Strakonic muselo být info do 3,5t podle mě se prostě v Rudné spletli... |
|
| Autor: | balik [ 29.8.2012 8:51:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
kasme píše: ...podle mě se prostě v Rudné spletli... Neboli spustili variantu pro uzavření pouze Lochkova? |
|
| Autor: | mapman [ 29.8.2012 12:28:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
balik píše: Neboli spustili variantu pro uzavření pouze Lochkova? Bingo. Je to tak, mám to potvrzené z oficiálních míst... |
|
| Autor: | kasme [ 19.9.2012 7:16:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Praha 19. září (ČTK) - Nehoda kamionu v Cholupickém tunelu zablokovala provoz na rychlostní silnici R1, která je součástí vnějšího pražského okruhu. Silnice je uzavřena ve směru k dálnici D5. Trvání uzavírky zatím nelze odhadnout, řekl ČTK mluvčí policie. Nákladní auto v Cholupickém tunelu, tedy na 7,5 kilometru silnice R1, havarovalo ráno před 6:30. Nehoda se obešla bez zranění. R1 - 8km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Praha 4, Cholupický tunel ve směru od D1 k D5 - Od 19.09.2012 06:10 nehoda nákladního vozidla uzavřeno ; Od 19.9.2012 06:10 do 10:10; R1 - 8km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Praha 4, Cholupický tunel ve směru od D1 k D5 -; nehoda nákladního vozidla; uzavřeno; - DN bez zranění havárie NA, zablokované JP, PČR provádí odklon os. dopravy. Odtah vozidla se nedaří, předpoklad uzavření min. ještě hodinu. hlavně že máme obrázkové ZPI Příloha:
Poznámka: ach jo :( d1-120919-0730.JPG [ 8.47 KiB | Zobrazeno 5356 krát ] edit 8.50: dle kamer už se tunelem jezdí ZPI kolona km 2 kamery kolona km 81 ale je pravda že jen NA a na značce jsou v koloně jen OA Příloha: r1-120919-0900.JPG [ 60.39 KiB | Zobrazeno 5340 krát ] |
|
| Autor: | vils [ 19.9.2012 9:04:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Jo... Ten obrázek na tabuli na 14. km D1 mne ráno taky dostal. To je spíš návod, jak do té kolony dostat další lidi. Kdo nemá v hlavě označení našich D a R a jejich staničení, tak se spiš lekne, že ta silnice, po které jede, je za dalším exitem uzavřena... |
|
| Autor: | jonáš [ 19.9.2012 10:10:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
To je přesně to, proti čemu tu kverulantsky brojim (a bývám umravňován že ty km má přece každej dálniční šotouš v paži). Kdyby tam napsali nějakej místní název (nedej boh kdyby se zachovaly "lidský" názvy exitu) tak většina šoférů ví hned, o co go. Specielně u okruhu je ta kilometráž pěkná magořina. |
|
| Autor: | Lenny [ 19.9.2012 12:49:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1" |
|
| Autor: | Pepino_82 [ 19.9.2012 13:18:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Lenny píše: Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1" To je Vestecká spojka směr R1 |
|
| Autor: | Jaroslav [ 19.9.2012 16:08:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
jonáš píše: To je přesně to, proti čemu tu kverulantsky brojim (a bývám umravňován že ty km má přece každej dálniční šotouš v paži). Kdyby tam napsali nějakej místní název (nedej boh kdyby se zachovaly "lidský" názvy exitu) tak většina šoférů ví hned, o co go. Specielně u okruhu je ta kilometráž pěkná magořina. ono by spíš stačilo mít ty kilometrovníky na R1 trochu racionální, nejlogičtěji od D1. Pořád nerozumím tomu, proč se tak nestalo... |
|
| Autor: | martini [ 19.9.2012 16:17:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Protože jsou kilometrovníky od neexistující D3 |
|
| Autor: | Lenny [ 19.9.2012 16:21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Pepino_82 píše: Lenny píše: Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1" To je Vestecká spojka směr R1 V tom případě je titulek u kamery "R1 km 3,5" chybný. |
|
| Autor: | kasme [ 19.9.2012 18:43:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Lenny píše: Pepino_82 píše: Lenny píše: Na kterou stranu je to pohled: "Základní směr: R1" To je Vestecká spojka směr R1 V tom případě je titulek u kamery "R1 km 3,5" chybný. jj, už více jak dva roky ale co by si chtěl od dopravniinfo.cz asi nemaj pro Vesteckou spojku číslo komunikace i mapě je píchlá blbě |
|
| Autor: | kasme [ 20.9.2012 9:49:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
ráno opět nehoda směr D5 cca km 18 tunely uzavírány, kolony od Vestce a dnes slavíme DVA ROKY provozu |
|
| Autor: | hh [ 20.9.2012 12:17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
A jo, vidíš, to to letí co. Nebo třeba D11 a D8 šest let, ani se to nezdá. |
|
| Autor: | kasme [ 20.9.2012 13:05:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
vzpomínáme první jízda http://www.stream.cz/uservideo/516856-p ... zprovoznen a stále se ještě místy dodělává... někde naopak rozkrádá (oplocení, odvodnění...) houpací most stále houpe někde je opraven asfalt pokud jsem posledně dobře viděl, tak na estakádě nesvítili modré špičky lamp |
|
| Autor: | kasme [ 27.9.2012 9:01:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
požár kamionu za Dobřejovickým mostem směr D1 Příloha: R1-371-120927-084101.jpg [ 17.13 KiB | Zobrazeno 4841 krát ] Citace: Provoz na pražském okruhu u napojení na D1 přerušil požár kamionu Praha/Modletice (Praha-východ) 27. září (ČTK) - Provoz na pražském okruhu přerušil dnes krátce po 08:00 zhruba na hodinu požár kamionu u napojení na dálnici D1 u Modletic v okrese Praha-východ. ČTK to sdělili mluvčí hasičů a policie. Podle informací Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) byl provoz obnoven kolem 09:00. 'Na místě zasahovali hasiči a byli tam vysláni naši vyšetřovatelé. Bližší informace o příčině požáru a výši škod zatím nemohu poskytnout,' řekla ČTK mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. ŘSD oznámilo, že se nyní čeká na odtah kamionu a řidiči musejí počítat s kolonami. http://www.pozary.cz/clanek/58971-na-pr ... i-vozidlo/ |
|
| Autor: | kasme [ 5.10.2012 21:26:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
rsd.cz píše: Uzavírky tunelů na Pražském okruhu Od nedělního večera začnou plánované série uzavírek na Pražském okruhu, konkrétně tunelů Cholupice a Lochkov v níže uvedených termínech. Bude uzavřena vždy jedna tunelová trouba a provoz bude převeden do protisměrného tunelového tubusu. Uzavírka tunelů se uskuteční z důvodu pravidelné údržby. Jednotlivé uzávěry tunelových trub: 7.10. od 23.00 hod - 14.10.2012 do cca 23.00 hod - LTT Lochkov - směr D1 7.10. od 23.00 hod - 14.10.2012 do cca 23.00 hod - PTT Cholupice - Směr D5 14.10. od 23.00 hod - 21.10.2012 do 23.00 hod - PTT Lochkov - Směr D5 14.10. od 23.00 hod - 21.10.2012 do 23.00 hod - LTT Cholupice - Směr D1 http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis ... -okruhu-06 |
|
| Autor: | kasme [ 11.10.2012 14:37:22 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) | ||
a je po srandě Citace: R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okiruh, před Cholupickým tunelem ve směru D5 - Od 11.10.2012 14:30 nehoda nákladního vozidla Pozor! Silný provoz neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh); Od 11.10.2012 14:30 do 17:35; R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okiruh, před Cholupickým tunelem ve směru D5 -; nehoda 3 nákladních vozidel; Pozor! Silný provoz; neprůjezdná zpevněná krajnice; - 3 x NA bez zranění, vozidla v odstavném pruhu. Citace: R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okruh, vjezd do Cholupického tunel směr D5 - Od 11.10.2012 14:55 nehoda havarované vozidlo očekávejte silný provoz; Od 11.10.2012 14:55 do 17:00; R1 - 7.1km na trase Modletice - Ruzyně u obce Praha; Pražský okruh, vjezd do Cholupického tunel směr D5 -; nehoda; 2 havarovaná vozidla; očekávejte silný provoz; - 2 x OA bez zranění.
|
|||
| Autor: | jonáš [ 11.10.2012 15:09:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Dneska dopoledne jsem jel "obousměrně" troubou ve směru Komořany-Točná, ve směru od D1 stála pěkná fronta. Jestli opravdu až od D1 nevím, ale za sjezdem na "Vesteckou spojku" to pokračovalo do nedohledna. Nahoru to dvěma pruhama šlo, ale v tom nájezdu shora teda asi někdo zazmatkoval. |
|
| Autor: | kasme [ 13.10.2012 11:40:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Citace: R1, mezi km 24 a 23.2, ve směru D1 13.10.2012 07:30 - 13.10.2012 16:00 oprava povrchu vozovky jeden jízdní pruh uzavřen , Střídavé omezení v pravém a levém jízdním pruhu. čištění spár v CB krytu vložení "těsnění" a zalití spáry je značeno zúžení ze tří do dvou, ale je to do jednoho... mám video průjezd Řepy Zbraslav, vložím večer |
|
| Autor: | Bobek [ 15.10.2012 11:24:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Dneska jsem před polednem projížděl od D5 a v opačném směru to bylo velmi výživné. Uzavírán Cholupický tunel, kolona s přestávkami někam k 78. km. |
|
| Autor: | jonáš [ 15.10.2012 13:03:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Dneska se vůbec dařilo, ta užší roura je i od D5 samozřejmě hůř sjízdná, a nějakej menší karambol na Chodově znamenal courání všech tří pruhů na D1 už od Čestlic. Co se tam vlastně dělá tak zásadního a komplikovanýho, že se musí okruhovej tunel zavírat vždycky na celej tejden? |
|
| Autor: | Lenny [ 15.10.2012 20:18:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Škoda, že se tunely nepostavili pro 2+2 pruhy. To by se jinak jezdilo při uzavírce jedné roury. |
|
| Autor: | Petr M [ 16.10.2012 15:13:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Provoz na jižní části R1 (D1-D5) |
Neví někdo, kdy to uzavírání tunelů pro letošek skončí ? |
|
| Stránka 29 z 43 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|