| Autor |
Zpráva |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: MÚK R1×D1
Vezl jsem material na stavbu estakady a byl to tam samej polák a ukrajinec
_________________ http://www.youtube.com/egelebege
|
| 31.3.2010 12:23:22 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: MÚK R1×D1
což ve výsledku znamená, že "drang nach osten" zahájila DM a EURO je jen dokončuje 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 31.3.2010 17:57:14 |
|
 |
|
Jan Krampera
Příspěvky: 62
|
 Re: MÚK R1×D1
Jak jsem se díval na cgdf.cz greyhoundi už budou asi pouze závodit.K tomu potřebuji hodně pohonných hmot.Takže ČSPH spolehlivě potřebuji
|
| 7.4.2010 14:14:37 |
|
 |
|
Tachau
Příspěvky: 229
|
 jojo sice nemecky firmy, ale maji ceske zamestance
a co ma Schäffer Menk spolecnyho s tim, ze statni sprava nevykoupila pozemky? Ma pravo to blokovat ne? A je videt, ze Schäffer jsou nemci a vec relativne rychle vyserili. Zato CESKA Havrankova blokuje D11 uz 15 let! To je exakt cesky bordel!
|
| 9.4.2010 12:59:29 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: MÚK R1×D1
Čas na prášek... 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 9.4.2010 13:09:03 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: MÚK R1×D1
Ha, co je to tajemné potrubí na obrázku http://foto.ceskedalnice.cz/vase-foto/10/100411-R1/slides/5.html u paty budovaných pilířů ve směru R1, tedy kolmo na D1? Vypadá to, že je staršího data.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 12.4.2010 10:33:35 |
|
 |
|
P_V
Příspěvky: 1663 Bydliště: Praha
|
 Re: MÚK R1×D1
Také jsem dumal nad tím, jak může být zasazeno do rostlé břidlice. Asi protlak, ne?
|
| 12.4.2010 17:43:27 |
|
 |
|
Jan Krampera
Příspěvky: 62
|
 Re: MÚK R1×D1
Greyhoundi načerpali pohonné hmoty a jeli závodit do Brna.Viděl jsem fota na cgdf.cz
|
| 27.4.2010 9:10:39 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: MÚK R1×D1
Tak to vypadá, že benzinka dosáhla svého bude dál v provozu a nepůjde srovnat se zemí.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 28.4.2010 16:35:27 |
|
 |
|
andy
Příspěvky: 1276 Bydliště: Mezi magistrálou a Jižní spojkou
|
 Re: MÚK R1×D1
Na řidiče čeká na D1 u Prahy další omezeníPraha - Řidiče na dálnici D1 čeká v úseku před hlavním městem kvůli stavbě pražského okruhu další dopravní omezení. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) ji bude ode dneška operativně zužovat na dva jízdní pruhy především ve směru na Prahu, informovala o tom mluvčí ŘSD Martina Vápeníková. Dělníci budou průběžně zavírat nejrychlejší pruh mezi chystaným napojením okruhu na D1 a Mirošovicemi na 22. kilometru. Ve středovém pásu se budou měnit komunikační kabely, obnovy se dočkají také meteostanice, kamery nebo sčítače vozidel. Stavbaři se chystají rovněž zbudovat 11 portálů pro proměnné tabule... EDIT: Trochu dramatičtěji to vidí iHNed Špunt na D1: Stavbaři omezí počet pruhů mezi 11. a 22. km. Závodníkům odzvoníKvůli dokončení napojením pražského okruhu na D1 bude průběžně uzavírán nejrychlejší pruh dálnice. Po dokončení dojde k propojení dálnic D1 a D5...
|
| 30.4.2010 13:58:14 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: MÚK R1×D1
Dnes odpoledne už začínali s uzavírkou, provizorní značení a další věci od Mirošovic byly realizovány. andy píše: Špunt na D1: Stavbaři omezí počet pruhů mezi 11. a 22. km. Závodníkům odzvoní To je titulek vypovídající o inteligenci dotyčného. 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 30.4.2010 21:04:13 |
|
 |
|
Speedy Gonzales
Příspěvky: 166
|
 Re: MÚK R1×D1
Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno, nebo se mi to za jízdy z auta jenom zdá? Dneska mi přišlo, že se zemní práce na této rampě zastavili přesně před tímto reklamním velepoutačem.
Ví někdo, jak se věci mají? Mohl by někdo z pravidelných fotoreportérů (kasme, Mančal) zmáčknout fotku té situace? Díky.
|
| 2.5.2010 1:04:34 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK R1×D1
Pro mega-giga-bigboard už je tam dávno nová patka kousek vedle - blíž ku Praze. Je to vidět třeba tu i když tam není vidět jak moc překáží... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... ewsIndex=1
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.5.2010 8:01:26 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK R1×D1
Speedy Gonzales píše: Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno no tak bude uprostřed, no  ten bilbord tam zcela určitě nevadí... (foto na přání) http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 2.JPG.html
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.5.2010 14:34:12 |
|
 |
|
Speedy Gonzales
Příspěvky: 166
|
 Re: MÚK R1×D1
kasme: pěkně děkuji za fotografii.
PS: to jsem rád, že se Ředitelství tak hezky stará o naše nuzné reklamní agentury a přesazuje jim na státní outratu plagátovací vohradu. Na druhou stranu, furt lepší než kdyby se ACE MEDIA šprajcly stejně jako soudruh Grondol.
|
| 2.5.2010 22:16:10 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: MÚK R1×D1
přitom stačilo dát tam svodidlo, kousek plotu pro králíčky a třeba 60kmh 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 4.5.2010 17:47:00 |
|
 |
|
Jan Krampera
Příspěvky: 62
|
 Re: MÚK R1×D1
Čerpačka chrtů je populární a oblíbená i u majitelů sportovních vozů.Na cgdf.cz jsou fotky čsph.Nupaky směr Brno, všichni tankovali a pádili po D1 do U.Hradiště. TV Nova a ostatní média pak tomu daly punc.
|
| 10.5.2010 10:56:07 |
|
 |
|
dantex
Příspěvky: 12
|
 Re: MÚK R1×D1
Speedy Gonzales píše: Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno, nebo se mi to za jízdy z auta jenom zdá? Dneska mi přišlo, že se zemní práce na této rampě zastavili přesně před tímto reklamním velepoutačem.
Ví někdo, jak se věci mají? Mohl by někdo z pravidelných fotoreportérů (kasme, Mančal) zmáčknout fotku té situace? Díky. Dnes kolem 10. jsem jel okolo, a mega-giga-bigboard okukovalo několik maníků ve žlutých vestách. Zdá se, že začnou co nevidět s demontáží (dynamitem?  )
|
| 10.5.2010 15:39:41 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK R1×D1
dantex píše: Dnes kolem 10. jsem jel okolo, a mega-giga-bigboard okukovalo několik maníků ve žlutých vestách. Zdá se, že začnou co nevidět s demontáží (dynamitem?  ) No a dneska kolem 10 byl megaboard zavěšen na velkém pásovém Liebherru od Švestky. Zdá se být přesunut na novou patku, přišlo mi legrační vidět týpka, jak půlmetrovou vodováhou měří svislost toho 15 metrového sloupu...
|
| 11.5.2010 10:56:35 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: MÚK R1×D1
Dusanh píše: No a dneska kolem 10 byl megaboard zavěšen na velkém pásovém Liebherru od Švestky. Zdá se být přesunut na novou patku, přišlo mi legrační vidět týpka, jak půlmetrovou vodováhou měří svislost toho 15 metrového sloupu... A měřil to aspoň nahoře nebo dole? 
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.5.2010 13:51:51 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK R1×D1
myslím, že by ho pomalinku měli začít předělávat na otáčecí, když bude téměř "uprostřed" MÚK 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 11.5.2010 15:07:01 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK R1×D1
Lenny píše: A měřil to aspoň nahoře nebo dole?  Dole, asi 1,5m nad podstavou 
|
| 11.5.2010 18:27:11 |
|
 |
|
Petr M
Příspěvky: 121
|
 Re: MÚK R1×D1
Otázka - kdy se bude stavět to mostní dvojče nad D1 v severní části MÚK (které není pro letošní zprovoznění třeba) ? Ideální by to bylo asi o letních prázdninách .. Když se staví most Komoko přes R1 (a vůbec se neví, zda nebude navěky od nikud nikam) jen proto, že by jeho pozdější výstavba komplikovala provoz na R1, myslím, že výstavba "dvojčat" přes D1 až po letošním zprovoznění MÚK bude také pěkně problematická. Zprovozněním R1 určitě v prostoru MÚK zhoustne provoz .. a bez omezení dopravy po D1 to dvojče určitě postavit nepůjde.
|
| 12.5.2010 10:40:21 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: MÚK R1×D1
až po zprovoznění se budou stavět.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 12.5.2010 10:51:01 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK R1×D1
Právě že se počítá s tím, že značná část tranzitu se přesune na R1 a na D1 do centra bude volněji, porot až po tom zprovoznění... Mod: Návazná diskuse přesunuta do Spořilovský masakr
_________________ KlarArt
|
| 12.5.2010 11:08:51 |
|
|