Právě je 27.4.2021 9:40:09




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  Další
 Dálniční uzel Modletice (D0×D1) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Vezl jsem material na stavbu estakady a byl to tam samej polák a ukrajinec

_________________
http://www.youtube.com/egelebege


31.3.2010 12:23:22
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
což ve výsledku znamená, že "drang nach osten" zahájila DM a EURO je jen dokončuje 8-)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


31.3.2010 17:57:14
Profil
 

Příspěvky: 62
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Jak jsem se díval na cgdf.cz greyhoundi už budou asi pouze závodit.K tomu potřebuji hodně pohonných hmot.Takže ČSPH spolehlivě potřebuji


7.4.2010 14:14:37
Profil
 

Příspěvky: 229
Příspěvek jojo sice nemecky firmy, ale maji ceske zamestance
a co ma Schäffer Menk spolecnyho s tim, ze statni sprava nevykoupila pozemky? Ma pravo to blokovat ne? A je videt, ze Schäffer jsou nemci a vec relativne rychle vyserili. Zato CESKA Havrankova blokuje D11 uz 15 let! To je exakt cesky bordel!


9.4.2010 12:59:29
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Čas na prášek... :kladivo:

_________________
Království a půl princezny za 511.


9.4.2010 13:09:03
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Ha, co je to tajemné potrubí na obrázku http://foto.ceskedalnice.cz/vase-foto/10/100411-R1/slides/5.html u paty budovaných pilířů ve směru R1, tedy kolmo na D1? Vypadá to, že je staršího data.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


12.4.2010 10:33:35
Profil
 

Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
adamos píše:
Ha, co je to tajemné potrubí na obrázku http://foto.ceskedalnice.cz/vase-foto/10/100411-R1/slides/5.html u paty budovaných pilířů ve směru R1, tedy kolmo na D1? Vypadá to, že je staršího data.

Také jsem dumal nad tím, jak může být zasazeno do rostlé břidlice. Asi protlak, ne?


12.4.2010 17:43:27
Profil
 

Příspěvky: 62
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Greyhoundi načerpali pohonné hmoty a jeli závodit do Brna.Viděl jsem fota na cgdf.cz


27.4.2010 9:10:39
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Tak to vypadá, že benzinka dosáhla svého bude dál v provozu a nepůjde srovnat se zemí.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


28.4.2010 16:35:27
Profil
 

Příspěvky: 1276
Bydliště: Mezi magistrálou a Jižní spojkou
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Na řidiče čeká na D1 u Prahy další omezení

Praha - Řidiče na dálnici D1 čeká v úseku před hlavním městem kvůli stavbě pražského okruhu další dopravní omezení. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) ji bude ode dneška operativně zužovat na dva jízdní pruhy především ve směru na Prahu, informovala o tom mluvčí ŘSD Martina Vápeníková. Dělníci budou průběžně zavírat nejrychlejší pruh mezi chystaným napojením okruhu na D1 a Mirošovicemi na 22. kilometru. Ve středovém pásu se budou měnit komunikační kabely, obnovy se dočkají také meteostanice, kamery nebo sčítače vozidel. Stavbaři se chystají rovněž zbudovat 11 portálů pro proměnné tabule...

EDIT: Trochu dramatičtěji to vidí iHNed :P

Špunt na D1: Stavbaři omezí počet pruhů mezi 11. a 22. km. Závodníkům odzvoní

Kvůli dokončení napojením pražského okruhu na D1 bude průběžně uzavírán nejrychlejší pruh dálnice. Po dokončení dojde k propojení dálnic D1 a D5...


30.4.2010 13:58:14
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Dnes odpoledne už začínali s uzavírkou, provizorní značení a další věci od Mirošovic byly realizovány.

andy píše:
Špunt na D1: Stavbaři omezí počet pruhů mezi 11. a 22. km. Závodníkům odzvoní


To je titulek vypovídající o inteligenci dotyčného. :crazy: :crazy:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


30.4.2010 21:04:13
Profil
 

Příspěvky: 166
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno, nebo se mi to za jízdy z auta jenom zdá? Dneska mi přišlo, že se zemní práce na této rampě zastavili přesně před tímto reklamním velepoutačem.

Ví někdo, jak se věci mají? Mohl by někdo z pravidelných fotoreportérů (kasme, Mančal) zmáčknout fotku té situace? Díky.


2.5.2010 1:04:34
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Pro mega-giga-bigboard už je tam dávno nová patka kousek vedle - blíž ku Praze. Je to vidět třeba tu i když tam není vidět jak moc překáží...
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... ewsIndex=1

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.5.2010 8:01:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Speedy Gonzales píše:
Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno

no tak bude uprostřed, no :)
ten bilbord tam zcela určitě nevadí...
(foto na přání) http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 2.JPG.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.5.2010 14:34:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 166
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
kasme: pěkně děkuji za fotografii.

PS: to jsem rád, že se Ředitelství tak hezky stará o naše nuzné reklamní agentury a přesazuje jim na státní outratu plagátovací vohradu. Na druhou stranu, furt lepší než kdyby se ACE MEDIA šprajcly stejně jako soudruh Grondol.


2.5.2010 22:16:10
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
přitom stačilo dát tam svodidlo, kousek plotu pro králíčky a třeba 60kmh 8-)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


4.5.2010 17:47:00
Profil
 

Příspěvky: 62
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Čerpačka chrtů je populární a oblíbená i u majitelů sportovních vozů.Na cgdf.cz jsou fotky čsph.Nupaky směr Brno, všichni tankovali a pádili po D1 do U.Hradiště. TV Nova a ostatní média pak tomu daly punc.


10.5.2010 10:56:07
Profil
 

Příspěvky: 12
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Speedy Gonzales píše:
Kontrolní otázka: stojí ten mega-giga-bigboard přesně uprostřed rampy Plzeň>Brno, nebo se mi to za jízdy z auta jenom zdá? Dneska mi přišlo, že se zemní práce na této rampě zastavili přesně před tímto reklamním velepoutačem.

Ví někdo, jak se věci mají? Mohl by někdo z pravidelných fotoreportérů (kasme, Mančal) zmáčknout fotku té situace? Díky.



Dnes kolem 10. jsem jel okolo, a mega-giga-bigboard okukovalo několik maníků ve žlutých vestách. Zdá se, že začnou co nevidět s demontáží (dynamitem? :lol: )


10.5.2010 15:39:41
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
dantex píše:

Dnes kolem 10. jsem jel okolo, a mega-giga-bigboard okukovalo několik maníků ve žlutých vestách. Zdá se, že začnou co nevidět s demontáží (dynamitem? :lol: )


No a dneska kolem 10 byl megaboard zavěšen na velkém pásovém Liebherru od Švestky. Zdá se být přesunut na novou patku, přišlo mi legrační vidět týpka, jak půlmetrovou vodováhou měří svislost toho 15 metrového sloupu...


11.5.2010 10:56:35
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Dusanh píše:
No a dneska kolem 10 byl megaboard zavěšen na velkém pásovém Liebherru od Švestky. Zdá se být přesunut na novou patku, přišlo mi legrační vidět týpka, jak půlmetrovou vodováhou měří svislost toho 15 metrového sloupu...


A měřil to aspoň nahoře nebo dole? :crazy: :crazy:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


11.5.2010 13:51:51
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
myslím, že by ho pomalinku měli začít předělávat na otáčecí, když bude téměř "uprostřed" MÚK :kladivo: :roll:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


11.5.2010 15:07:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Lenny píše:
A měřil to aspoň nahoře nebo dole? :crazy: :crazy:


Dole, asi 1,5m nad podstavou :D


11.5.2010 18:27:11
Profil
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Otázka - kdy se bude stavět to mostní dvojče nad D1 v severní části MÚK (které není pro letošní zprovoznění třeba) ? Ideální by to bylo asi o letních prázdninách .. Když se staví most Komoko přes R1 (a vůbec se neví, zda nebude navěky od nikud nikam) jen proto, že by jeho pozdější výstavba komplikovala provoz na R1, myslím, že výstavba "dvojčat" přes D1 až po letošním zprovoznění MÚK bude také pěkně problematická. Zprovozněním R1 určitě v prostoru MÚK zhoustne provoz .. a bez omezení dopravy po D1 to dvojče určitě postavit nepůjde.


12.5.2010 10:40:21
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
až po zprovoznění se budou stavět.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.5.2010 10:51:01
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Právě že se počítá s tím, že značná část tranzitu se přesune na R1 a na D1 do centra bude volněji, porot až po tom zprovoznění...

:arrow: Mod: Návazná diskuse přesunuta do Spořilovský masakr

_________________
KlarArt


12.5.2010 11:08:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz