Právě je 27.4.2021 9:40:12




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Další
 Dálniční uzel Modletice (D0×D1) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Nehoda
Dneska ráno po šesté jsem koukal, že ty hromady štěrku za uzavírkou mají svůj význam. Nějaký Feldipaldi jedoucí od Brna zřejmě usnul a probral se zapíchlej do hromady štěrku... :kladivo:


14.5.2010 13:30:48
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Jan Krampera píše:
Dobrý večer, právě jsem dostal informaci, že vyvlastňovací řízení s greyhoundy proběhne v Říčanech v červnu.

Já bych tedy alespoň poděkoval za informaci o termínu konání vyvlastňovacího řízení :kladivo:

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


23.5.2010 8:52:28
Profil
 

Příspěvky: 308
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
No, jak vidím ten stav R1 od MÚK s D1 a ty pouze vybetonovaný sloupy MÚK, tak mě z tý představy, jak se tam sa čtyři měsíce proháněj auta, začíná trochu tuhnout úsměv na rtech :roll: .....


23.5.2010 12:09:56
Profil
 

Příspěvky: 52
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
vypravec píše:
No, jak vidím ten stav R1 od MÚK s D1 a ty pouze vybetonovaný sloupy MÚK, tak mě z tý představy, jak se tam sa čtyři měsíce proháněj auta, začíná trochu tuhnout úsměv na rtech :roll: .....

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 2.jpg.html Ja tedy vidim vic nez jen vybetonovany sloupy...

_________________
Burza učebnic


23.5.2010 12:59:58
Profil
 

Příspěvky: 308
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
jasně, neco za ten tejden přibylo, ale i tak je to dost tristní stav na to, že to má bejt za čtyři měsíce hotová stavba.....


23.5.2010 14:49:13
Profil
 

Příspěvky: 308
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
jezdím taky dost po stavbách, ale takhle :

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 100522/mh/

obvykle vopravdu nevypadá dálniční stavba 4 měsíce před zprovozněním.....i když v Praze je možná vše trošku jinak než jinde..... :D


23.5.2010 15:15:32
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Tak není to pravidlem, ale není to ani úplně výjimkou, rád ukazuju tento pohled: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/v ... d8f19.html – most Knínice necelých šest měsíců před zprovozněním (27/6 vs. 21/12). Tady to taky nevypadalo zrovna pokročile: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/v ... d8f15.html

_________________
KlarArt


23.5.2010 15:32:59
Profil
 

Příspěvky: 2767
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Jde o to, aby se pak takové rychlodostavování nepodepsalo na kvalitě.


23.5.2010 15:42:06
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Dle plánu z III/2010 by měl být levý most zprovozněn k 1. 8. 2010 a pravý k 1. 9. 2010.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.5.2010 18:49:11
Profil
 

Příspěvky: 308
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
mapman píše:
Tak není to pravidlem, ale není to ani úplně výjimkou, rád ukazuju tento pohled: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/v ... d8f19.html – most Knínice necelých šest měsíců před zprovozněním (27/6 vs. 21/12). Tady to taky nevypadalo zrovna pokročile: http://foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/v ... d8f15.html



dost hustý teda.....to bych neřek, že se takovýdle věci takhle zprovozněj...


23.5.2010 20:44:46
Profil
 

Příspěvky: 12
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
u levého mostu to vypadá, že s ním brzy začnou, PSVS už tam mají postavenou ceduli, asi nechtějí, aby sláva za expres stavbu byla přičtena někomu jinému :-)

Lenny píše:
Dle plánu z III/2010 by měl být levý most zprovozněn k 1. 8. 2010 a pravý k 1. 9. 2010.


24.5.2010 13:30:16
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Ta cedule ale stojí u mostů přes D1, ne u mostů pro D1 přes R1, nebo? Protože ty termíny zprovoznění platí pro ty druhé jmenované...

_________________
KlarArt


24.5.2010 13:41:12
Profil
 

Příspěvky: 12
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
A jo, je to u mostů přes D1, to jsem popletl.

mapman píše:
Ta cedule ale stojí u mostů přes D1, ne u mostů pro D1 přes R1, nebo? Protože ty termíny zprovoznění platí pro ty druhé jmenované...


25.5.2010 10:59:00
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
od rána se betonuje most Brno => Praha
http://mestskyokruh.cz/kamery/archiv/R1 ... 0.jpg.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


25.5.2010 13:23:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Medvěd píše:
Na Praha - Brno pokládají od včerejška trámy (směrem od Brna).


Odpoledne byla dvě pole http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnicedalnice/r1/100526/s/IMG_3560_stitch.jpg.html

a před šestou přejel jeřáb blíže ku Praze http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnicedalnice/r1/100526/d1/IMG_3628.jpg.html

Na větvi Praha - Plzeň leží asfalt http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 4.jpg.html

U výjezdu na II/101 od Prahy ještě o cca 1 metr ubírají svah a rostou gabiony http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 6.jpg.html

Myslím, že jim to jde pěkně od ruky... :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


27.5.2010 8:00:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
martinhamr píše:
Když vidím v jakém stavu je napojení Pražského okruhu na D1,tak se mi nechce věřit že to do konce Srpna stihnou. :?

A nějaký konkrétní důvod, postup prací...?? :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


27.5.2010 9:13:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
kasme píše:

U výjezdu na II/101 od Prahy ještě o cca 1 metr ubírají svah a rostou gabiony


Chtěl bych se zeptat, zda v rámci této stavby dojde i na bypass ve směru D1 - Modletice. Ten tam zoufale chybí od té doby, co tam postavili kruhák...


27.5.2010 9:20:20
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Dusanh píše:
bypass ve směru D1 - Modletice

pokud vím, tak část těsně před kruhákem zůstává beze změny.
To už asi nesouvisí úplně s dálnicí... :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


27.5.2010 9:29:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
kasme píše:
Dusanh píše:
bypass ve směru D1 - Modletice

pokud vím, tak část těsně před kruhákem zůstává beze změny.
To už asi nesouvisí úplně s dálnicí... :)

Bohužel nebude. Nikdo ho tam nenaplánoval, takže není součástí stavby 512. Ono tam na něj ani není moc místa, ale potřeba by tam byl jako sůl.


27.5.2010 11:09:30
Profil
 

Příspěvky: 21
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Speedy Gonzales píše:
Jako myslíte kdo je tento soudruh:


Proč sem cpeš úryvky z nějakého seznamu pojištěnců nebo co to je vlastně za slint? Víš, pokud jsou v seznamu údajných agentů lidi, kterým bylo v roce 1989 např. teprve 14 let, tak to o kvalitě toho zdroje něco vypovídá. Nesnaž se hledat špínu, kde není.


28.5.2010 15:50:02
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Příloha:
Poznámka: plánek zprovoznění
R1xD1-2010-9.JPG
R1xD1-2010-9.JPG [ 105.57 KiB | Zobrazeno 6487 krát ]

konečně i oficiální plánek zprovoznění :)

jěřáb něco tvoří na vjezdu na ČS směr Praha :)
http://mestskyokruh.cz/kamery/archiv/R1 ... 0.jpg.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


29.5.2010 7:01:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 149
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Když se pojede z Prahy na Říčany tak se musí odbočit už na tom rondelu nebo to půjde jako teď až za křižovatkou s R1? Na nákresu to vypadá jakoby na první variantu. A v opačném směru od Říčan se pojede po tom kolektoru až za křižovatku a teprve poté najede na D1?


29.5.2010 8:24:47
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Ty zbývající rampy přes D1 se budou stavět předpokládám hned po zprovoznění R1, tak že by byla celá múk hotová příští rok? Proč zůstane zavřená múk Písnice?


29.5.2010 9:31:12
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
Jestli ten plánek chápu správně, měl bych při cestování po R1 od D5 na D1 použít až druhou rampu, ta první by mě zavedla na ten kruháč u Modletic. :oops:


29.5.2010 9:41:42
Profil
 

Příspěvky: 178
Příspěvek Re: MÚK R1×D1
přesně tak - tu lepší rampu svedou pouze na kruhač:-(( Bohužel - plán byl že jedna rampa bude pro nákl. automobily a dalsí i pro osobní vozidla (právě ta, co se nyní zprovozní)...Mno uvidíme jak to bude ve finále, ale je to zase takovej českej paznecht:-((

Ona se neotevře MUK Pisnice u Brezan??? Proboha proooc? Velice často jezdím trasu Libeř-Dolní břežany-Modřany, a ted mam jako jezdit pres nájezd u Jesenice? To je zase kravina, vzdyt je ta MUK v pohode?! Snad je to jen "neci vymysl" a vse bude ok. Nevim proc bych mel projizdet pretizenou Jesenici nebo Brezanskym udolim...ale to uz jsem trochu OT.


29.5.2010 10:43:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz