| Autor |
Zpráva |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: MÚK R1×D1
Ale pokud by někdo zabloudil na tu první rampu, tak se na tom kruháči můžu pořád dobře vrátit, prostě ho celý obkroužit, Brno tam určitě značené bude. Ale jinak je to pěkný guláš 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 29.5.2010 11:51:32 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: MÚK R1×D1
No až se dostaví i ten kolektor do finální podoby, tak půjde na Brno jet obouma rampama 
|
| 29.5.2010 12:03:19 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK R1×D1
Stížnosti směřujte na benzinovou pumpu Shell  Jinak je to provizorium, takže je potřeba to tak brát, po zprovoznění budou stavební práce pokračovat, uzavřena II/101 s výstavbou nového mostu a náhradní trasou přes sousední křižovatky 14 a 8, exit 8 bude dobudován snad ještě letos. Ohledně MÚK Písnice, podmínkou zprovoznění té MÚK je dle SP dobudovaný obchvat Písnice, bez něj nelze křižovatku zprovoznit.
_________________ KlarArt
|
| 29.5.2010 13:02:25 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: MÚK R1×D1
kuzzzma píše: přesně tak - tu lepší rampu svedou pouze na kruhač:-(( Bohužel - plán byl že jedna rampa bude pro nákl. automobily a dalsí i pro osobní vozidla (právě ta, co se nyní zprovozní)... To je jaksi ničním nepodložená spekulace. Ta vaše "lepší" rampa (tj první od D5 na D1) je lepší tak akorát prstem na mapě. Právě proto byla na poslední chvíli doplněna ta druhá rampa, aby z toho nebyl dopravní kolaps (a tím paradoxně došlo ke zrušení inkriminované ČS Shell). Ta první rampa má pro směr D5->D1 tu nevýhodu, že se spojuje se směrem od D11 (pravda, okruh tam ještě nestojí) a pak se do toho ještě míchá doprava z D1 od Prahy na sjezd na Říčany, kde to díky kruháku ve špičkách stojí až na D1 (tj stálo by to na rampě D5 -> D1). Kdežto ta druhá rampa je čistě pro směr D5 -> D1 bez jakýchkoliv průpletových úseků. Jo a jinak tvrzení že jedna rampa je pro nákladní a druhá pro osobní se nezakládá na pravdě.
|
| 29.5.2010 16:57:17 |
|
 |
|
Martin Vedral
Příspěvky: 84
|
 Re: MÚK R1×D1
kasme píše: konečně i oficiální plánek zprovoznění  Z který publikace je ten obrazek? Hledal jsem na webu RSD a bud jsem slepej (coz je dost pravdepodobny), nebo to tam nemaj... Diky EDIT: Tak uz jsem to nasel, je to (celkem logicky) na letaku k R1 - holt kdyz je clovek blbej 
|
| 30.5.2010 11:55:08 |
|
 |
|
kuzzzma
Příspěvky: 178
|
 Re: MÚK R1×D1
Petr Pokorný píše: kuzzzma píše: přesně tak - tu lepší rampu svedou pouze na kruhač:-(( Bohužel - plán byl že jedna rampa bude pro nákl. automobily a dalsí i pro osobní vozidla (právě ta, co se nyní zprovozní)... To je jaksi ničním nepodložená spekulace. Ta vaše "lepší" rampa (tj první od D5 na D1) je lepší tak akorát prstem na mapě. Právě proto byla na poslední chvíli doplněna ta druhá rampa, aby z toho nebyl dopravní kolaps (a tím paradoxně došlo ke zrušení inkriminované ČS Shell). Ta první rampa má pro směr D5->D1 tu nevýhodu, že se spojuje se směrem od D11 (pravda, okruh tam ještě nestojí) a pak se do toho ještě míchá doprava z D1 od Prahy na sjezd na Říčany, kde to díky kruháku ve špičkách stojí až na D1 (tj stálo by to na rampě D5 -> D1). Kdežto ta druhá rampa je čistě pro směr D5 -> D1 bez jakýchkoliv průpletových úseků. Jo a jinak tvrzení že jedna rampa je pro nákladní a druhá pro osobní se nezakládá na pravdě. V tom případě se omlouvám, ale někde to tu BYLO uváděno (asi tedy jen jako možné řešení - v hlavě mi uvízlo, že to tak bude)  A dle mého by to tak i býti mělo. Jinak ta první rampa na kolektor je podle mého opravdu lepší - právě pro kamiony. Tam bych je poslal a přímou rampu nechal pro OA. To že se nezprovozní MUK Pisnice je teda pekne na h..... bez pardonu. Takze tam ta krizovatka bude lezet destiky let ladem, protoze nez se postavi obchvat Pisnice, tak to uz bude snad i D3. Vzdyt je to sakra nesmysl! Mno tak budu projizdet pres jesenici a na R1, pres kruhac u ní, když se to takhle zda vydavatelum SP spravne. (jasne ze MČ pisnice/libus? to spravne pripadá, ale dopravně je to blbost). A nebo se na to vykašlu a budu tam najíždět neofiko, nezákoně přes odstavnej pruh. Daj tam zákaz vjezdu, betony na rampy nedaj...
|
| 30.5.2010 13:42:58 |
|
 |
|
vils
Příspěvky: 41
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Chtěl bych se optat, jak bude po otevření 515-512 organizována kamionová doprava v linii D5 - D11/R10. Nadále přes Barrandov a JS, nebo je poženou k Modleticím, po D1 na Spořilov a po JS až odtud? Druhá varianta by příjezdu do Prahy po D1 myslím příliš nepomohla...
|
| 10.6.2010 9:47:44 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Ano, B je správně, tedy Plzeň - Slivenec - Jesenice - Modletice - Spořilov - Černý Most a dále. Více k tomuto tématu zde.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 10.6.2010 10:07:07 |
|
 |
|
Tomáš Němec
Příspěvky: 280
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Měl bych jednu prosbu: zda by mi někdo z diskutujících mohl nějak stručně vysvětlit problematiku dokončení této MÚK. To, že úplnému dokončení brání benzinka Shell už vím, ale není mi jasné, co s tím mají společného ti několikrát zmiňovaní chrti. A jaký bude další postup v dostavbě této křižovatky (vyvlastnění?) a kdy se dá reálně očekávat její úplné zprovoznění? Díky za odpovědi. Vím, že bych se to nejspíš dozvěděl při čtení tohoto strašně dlouhého vlákna, ale na to nějak nemám čas 
|
| 11.6.2010 16:58:28 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Problém je u vlastníka pozemku (kde je Shell pouze v nájmu), který zkoušel co mu stát zaplatí. ŘSD ho obešlo a MÚK otevře bez tohoto pozemku. Finále MÚK nastane až spolu se stavbou 511, do kdy je třeba pozemek získat. Pak půjde Shell pryč, teď tam bude.
|
| 11.6.2010 17:06:21 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
hh píše: Problém je u vlastníka pozemku (kde je Shell pouze v nájmu), který zkoušel co mu stát zaplatí. ŘSD ho obešlo a MÚK otevře bez tohoto pozemku. Finále MÚK nastane až spolu se stavbou 511, do kdy je třeba pozemek získat. Pak půjde Shell pryč, teď tam bude. "Chrti" jsou provozovateli benzínky, na kterou mají od Shellu francheesu, nejde tedy o nájem. Shell v tom přímo zaangažován není (pro něj je to jen odběratel).
|
| 13.6.2010 11:14:26 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
D1 8 - 15 km http://www.ceskedalnice.cz/schema/d1#km-7-7stavební práce provoz 2 pruhy co pak tam tvoří...  už se těším na odpolední špičku  D1, ve směru Praha, mezi 15,22 km a 8,15 km http://www.dopravniinfo.cz/13.06.2010 06:00 - 31.07.2010 23:59 práce na silnici, zúžení vozovky na dva jízdní pruhy ; částečná uzavírka dálnice D1 - výstavba kolektorových vozovek SO 103 a provádění prací ve středovém dělícím poásu D1, tj. výměna středových svodidel, pokládka spojovacích kabelů, příprava provádění kabelových prostupů, základů portálů dopravního značení a realizace veřejného osvětlení ( snížení jízdních pruhů ze tří na dva ). ///// V souvislosti s akcí „Stavba SOKP – jihozápadní segment – úsek č. 512: D1 – Jesenice – Vestec“ : ve směru na Prahu budou jízdní pruhy od km 11,200 do km 10,800 zúženy na 3,25 m + 3,25 m. Připojení ze silnice II/101 na dálnici je řešeno provizorním připojovacím pruhem. Po vybudované provizorní komunikaci je provoz veden pouze ve dvou jízdních pruzích. To vše za snížené rychlosti na 60 km/hod., respektive na 50 km/hod. V době od 3.7.2010 do 31.7.2010 bude připojení na dálnici ze silnice II/101 uzavřeno. Objízdná trasa je vedena po dálnici nájezdem ve směru na Brno a otočením na křižovatce Všechromy.;
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 14.6.2010 11:47:40 |
|
 |
|
dantex
Příspěvky: 12
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Myslím že budou něco kutat v dělícím pásu, pravděpodobně pokládat kabely k dopravnímu značení, podobně jako to bylo doteď mezi 15 km a Mirošovicemi. kasme píše: D1 8 - 15 km http://www.ceskedalnice.cz/schema/d1#km-7-7stavební práce provoz 2 pruhy co pak tam tvoří...  už se těším na odpolední špičku  D1, ve směru Praha, mezi 15,22 km a 8,15 km http://www.dopravniinfo.cz/13.06.2010 06:00 - 31.07.2010 23:59 práce na silnici, zúžení vozovky na dva jízdní pruhy ; částečná uzavírka dálnice D1 - výstavba kolektorových vozovek SO 103 a provádění prací ve středovém dělícím poásu D1, tj. výměna středových svodidel, pokládka spojovacích kabelů, příprava provádění kabelových prostupů, základů portálů dopravního značení a realizace veřejného osvětlení ( snížení jízdních pruhů ze tří na dva ). ///// V souvislosti s akcí „Stavba SOKP – jihozápadní segment – úsek č. 512: D1 – Jesenice – Vestec“ : ve směru na Prahu budou jízdní pruhy od km 11,200 do km 10,800 zúženy na 3,25 m + 3,25 m. Připojení ze silnice II/101 na dálnici je řešeno provizorním připojovacím pruhem. Po vybudované provizorní komunikaci je provoz veden pouze ve dvou jízdních pruzích. To vše za snížené rychlosti na 60 km/hod., respektive na 50 km/hod. V době od 3.7.2010 do 31.7.2010 bude připojení na dálnici ze silnice II/101 uzavřeno. Objízdná trasa je vedena po dálnici nájezdem ve směru na Brno a otočením na křižovatce Všechromy.;
|
| 14.6.2010 12:41:15 |
|
 |
|
dantex
Příspěvky: 12
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
zajímalo by mne, kam se poděl onen slib o zachování 3+3 pruhů v oblasti stavby MÚK, nyní to je 2+2 a má to být podle dopravniinfo.cz až do konce července. Tykolony jsou super 
|
| 21.6.2010 10:46:17 |
|
 |
|
JirkaXDU
Příspěvky: 2
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Dnes od 20:00 se bude provádět betonáž dalšího mostního tělesa na MÚK D1 - R1. Foťák si sice beru, ale asi nebudu mít čas běhat kolem a fotit. J.
|
| 21.6.2010 10:50:19 |
|
 |
|
Tachau
Příspěvky: 229
|
 to Dantex
|
| 21.6.2010 14:41:34 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
dantex píše: zajímalo by mne, kam se poděl onen slib o zachování 3+3 pruhů v oblasti stavby MÚK, nyní to je 2+2 a má to být podle dopravniinfo.cz až do konce července. Tykolony jsou super  Řeší se to, aby to bylo maximálně zkráceno.
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 21.6.2010 15:22:24 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
v 5.25 Lenny píše: Aktualne z muk modletice. Jeste je tu swing a domichavac. Betonaz je skoro na konci u brnenské opery. Prave jsem projel kolem.
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 22.6.2010 6:21:38 |
|
 |
|
Tachau
Příspěvky: 229
|
 kdyby jsme meli aspon z 50% tak kvalitni byrokraty jako mame
stavebniky. Jedete jak Certi, Kasme - perfekt. Ale stejne kdyz si vezmu rok 2006 co se zacal ring stavet, tak z dnesniho pohledu mi to prijde jako vecnost neboli eternity... Jen dotaz, kdy by mohly byt otevreny D1-mosty na 11km?
|
| 22.6.2010 7:26:57 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
pokud si pamatuji tak v plánu je most směr Praha (pro provoz směr Brno) 1.8. a "správný" provoz na obou mostech 1.9.
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 22.6.2010 9:50:07 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše: pokud si pamatuji tak v plánu je most směr Praha (pro provoz směr Brno) 1.8. a "správný" provoz na obou mostech 1.9. Teď už budou prázdniny, takže trochu slabší provoz a těch pár týdnů se už nějak překlepe... Ale těším se jak malý harant na Vánoce 
|
| 22.6.2010 10:39:20 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Příloha:
Poznámka: ZPI 100
zpi100-100625-0925.JPG [ 8.99 KiB | Zobrazeno 6401 krát ]
a pak že to nejde  ale asi to bude jen na "pátek"  večer dva pruhy, ráno 3 http://mestskyokruh.cz/kamery/archiv/R1 ... 0.jpg.htmlvčera se betonovala "přechodová" deska (nebo jak se jmenuje ta deska na opěře) mostu směr Praha http://mestskyokruh.cz/kamery/archiv/R1 ... 0.jpg.html
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 25.6.2010 8:42:09 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše: a pak že to nejde  ale asi to bude jen na "pátek"  večer dva pruhy, ráno 3 Potvrzuji, jelo to (v půl druhé) celkem obstojně třemi pruhy...
|
| 25.6.2010 13:40:48 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
od sobotních 20.00 z Prahy opět dva pruhy ZPI 100 | 27.6.2010 07:40 D1 8 -13 km stavební práce provoz 2 pruhy
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 27.6.2010 6:47:59 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Nějaké info na dnešek, zda-li budou z Prahy ven 3 pruhy? Dost mne to tankuje, vzhledem k plánovanému výjezdu. Případně snad cesta přes Břežany a Jesenici a nájezd na 10 km směr Brno by měl být normálně, ne?
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 2.7.2010 7:03:11 |
|
|