Právě je 27.4.2021 9:40:45




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 46  Další
 Dálniční uzel Modletice (D0×D1) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
mapman píše:
Liniovka není primárně od toho aby řešila uzavírky, je tam pro běžný provoz a jeho řízení... U uzavírek má jen sekundární funkci.

Ta pevná 80 tam pro tu uzavírku být musí pro každý případ, liniovka může zhasnout (ať už tím že je bez proudu nebo ji někdo nabourá atp), plechová značka už vydrží spíš...


Vcelku souhlasim s tim, že liniovka nemá řešit uzavírky. Ale dneska mě zmátlo, když je přenosná "80" a o pár metrů dál svítí na tabuli značka "konec všech omezení", a to hned třikrát... Občas je lepší ji zhasnout.


29.6.2011 16:43:16
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
na kolektoru od Brna už chybí jen obrus
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 110705/mm/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.7.2011 17:51:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Obrus je položen cca od mostu až na výjezd Říčany, včetně dočasného přejezdu z D1 do kolektoru. Brzy bude převeden provoz na výjezdu Říčany na novou definitivní větev (zatím stále přímo z D1). Následně bude dokončena střední část kolektoru... Může také začít montáž nosníků mostu na kolektorem.

foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 110709/mm/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


9.7.2011 14:51:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
finišují práce na přeloženém výjezdu Říčany, do provozu za pár dní...
včera položili další vrstvu asfaltu na jižní špičku kolektoru od Brna (ještě chybí obrus)
chystají stojky pro ukládání nosníků mostu přes kolektor
malý finišér se přesunul na kruhák

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/110712/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


12.7.2011 21:21:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
že by pokládali obrus na kolektoru...


Přílohy:
D1-12-110714-1655.JPG
D1-12-110714-1655.JPG [ 34.28 KiB | Zobrazeno 5014 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
14.7.2011 16:01:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
obrus to nebyl... :)

ale most nad kolektorem má osazeny nosníky
a na Říčany se odbočuje po novém, takže o pár metrů dřív - velmi nehodové místo - během chvilky tam couvalo několik vozidel... :kladivo: :kladivo:
Příloha:
IMG_3019-800.jpg
IMG_3019-800.jpg [ 26.62 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3028-800.jpg
IMG_3028-800.jpg [ 29.21 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3031-800.jpg
IMG_3031-800.jpg [ 26.77 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3044-800.jpg
IMG_3044-800.jpg [ 29.69 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3047-800.jpg
IMG_3047-800.jpg [ 28.8 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3053-800.jpg
IMG_3053-800.jpg [ 34.52 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]
Příloha:
IMG_3060-800.jpg
IMG_3060-800.jpg [ 43.82 KiB | Zobrazeno 4889 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


15.7.2011 6:28:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Kurňa, to si zase nekdo dělá srandu :( No, už jsem to reportoval na příslušných pozicích ;)

_________________
KlarArt


15.7.2011 7:18:25
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
tak snad to vylepší :)

pro názornost ještě video průjezd od Brna na Říčany
http://www.youtube.com/watch?v=UbXs_j-Q_ss
škoda že to slunko nevydrželo i na fotky...

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


15.7.2011 7:59:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Počítá se letos se stavbou mostního dvojčete v severní části MÚK ? Zdá se mi, že stále chybí dvě dvojice pilířů na západní straně D1 .. Je to kvůli pozemkům GH nebo to má jiný důvod ? A je obecně něco nového ve věci GH ? Neví někdo ?


15.7.2011 9:52:22
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Je to stále kvůli GH. Prý se jedná o dohodě ...
EDIT: tak údajně už na nějakou dohodu došlo

_________________
KlarArt


15.7.2011 10:42:41
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
a ještě pár ranních fotek (dočasně) na rajčeti

http://kasme.rajce.idnes.cz/MUK_Modletice_15.7.2011/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


15.7.2011 10:45:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Tak ranní zmatky jsou tytam, bylo dolepeno žluté vodorovné značení a upraveny vodící desky tak, aby auta nemusela zmatkovat :)

_________________
KlarArt


15.7.2011 20:48:29
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Vypadá to, že na kolektoru směr Říčany už je položena finální vrstva...


17.7.2011 7:22:02
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
skutečně je to tak... a dokonce i na kruháku je finální vrstva.
do provozu by měl jít kruhák a snad i kolektor (zatím jen na Říčany) od srpna...
i když je možné, že to nechaj až společně s propojeným kolektorem
tedy v době pokládání nosníků mostu před D1 směr Praha - to má být vedení 2+(2+2)+0+2 :)
v propojení kolektoru dál je odfrézováno a odhrabáno, a pracovalo se
je odfrézováno i původní výjezd 11 od Prahy - jsem zvědav, kolik aut tam spadne :)

u benzinek je zatím klid :)

foto: http://kasme.rajce.idnes.cz/MUK_Modletice_17.7.2011/

výjezd Říčany: je to lepší, ale stejně mi tam chybí oranžové "Říčany" v místě odbočení :(

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


17.7.2011 16:31:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Chci se zeptat, co je to za vehikl, který jsem viděl na kolektoru. Vypadá to trochu jako menší finišer, je to bílé s nápisem Skanska a má to rameno s nějakým pracovním elementem na konci. U toho stál mix a lil tam beton. Není to ten finišer na odvodňovací žlaby, jak o tom psal Kasme v souvislosti s Čestlicema?


21.7.2011 14:29:23
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
no pokud do toho leje mix beton - tak to budou žlaby :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


21.7.2011 17:48:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
práce na kolektoru finišují, stačí dodělat kus svodidel a nalajnovat...
osazena jedna nová cedule, stojí jeden další portál na jehož levé stojce byla kamera a cedule "Plzeň a Letiště vpravo"
na střední části kolektoru je připraven finišér

východní kruhák už stačí jen nalajnovat, cedule jsou osazeny, od Říčan se tváří jako půlkruhák :)

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/110726/


a jako bonus video kamionu, který přejel odbočku na Říčany a rozhoduje se zda couvat... nakonec naštěstí odjel ku Praze...
http://www.youtube.com/watch?v=HFkM_sCyW2c

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


26.7.2011 21:31:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše:
kamion, který přejel odbočku na Říčany a rozhoduje se zda couvat... nakonec naštěstí odjel ku Praze...

ale je klidně možné (po přezkoumání fotek), že jen zazmatkoval, neboť zmizely dvě cedule "Plzeň, Letiště vpravo..."
Příloha:
Poznámka: tyto cedule už tam nejsou...
D1xR1.JPG
D1xR1.JPG [ 25.97 KiB | Zobrazeno 4005 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


26.7.2011 22:15:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Dneska u "říčanského" kolektoru omezena doprava do dvou pruhů. Malý finišer dodělává chybějící kousek obrusu u nájezdu do kolektoru (od Brna). Staví se lampy osvětlení. Velký finišer připraven pro dokončení kolektoru v prostoru mezi sjezdem na Říčany a sjezdem D1/R1.


29.7.2011 12:18:27
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Kruhák směr Říčany již v provozu!


30.7.2011 12:55:47
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Na kolektoru již namalováno téměř kompletní VDZ, chybí jen kousek v místě, kde se z D1 od Brna odbočuje na kolektor. Lampy postavené, ale ještě neukotvené (vypadá to dost bizardně :) ) Dokonce jsou tam již umístěné přenosné značky, vyznačující přejezd do pruhů směr Praha, resp. Plzeň - asi v rámci nějaké další dílčí etapy zprovozňování...


2.8.2011 5:52:18
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Už od soboty mělo dojít k uzavření směru na Prahu a převedení veškeré dopravy na kolektor zhruba na týden, kvůli počasí to bylo ale odloženo. Budou osazovány nosníky druhého pole mostu II/101.

Připravte se že minimálně do 8.8. ráno budou na Prahu jen dva pruhy s tím že jeden se vrátí z kolektoru v místě kde se doteď odbočovalo na Plzeň a druhý u Shellky, ten ale na Prahu značený dobře není :/ čili tak trochu peklo :evil: Od 8.8 (pokud se to stihne, už tam bude třetí rychlý pruh vedený po hlavní trase. Následně se přidá provoz z protisměru ve dvou pruzích aby se mohlo osadit třetí mostní pole.

_________________
KlarArt


2.8.2011 6:12:28
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Dusanh píše:
v rámci nějaké další dílčí etapy zprovozňování...

hmmm, píšu pomalu :crazy: ale přepisovat už to nebudu...

jj, brzy by mělo dojít k uzavření levé poloviny D1 (směr Praha) kvůli ukládání prefa nosníků mostu. Provoz bude kompletně převeden na kolektor, ale v provozu budou jen dva pruhy kvůli stojce v levém pruhu. (viz foto) Od té chvíle se na Plzeň už "navždy" bude jezdit přes kolektor!
Zpět na D1 by se jeden pruh měl vrátit v místě současného odbočení na Plzeň.
Tato etapa bude jen několik dní, brzy bude obnoven levý pruh od Brna, který bude veden již pod mostem (pod uloženými nosníky) v pravém pruhu.

Odpoledne to skouknu a nafotím :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.8.2011 6:15:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Ono je to postupné stavění a překládání provozu pro laika trochu nepřehledné. I když samozřejmě nějaká logika v tom bude :D


2.8.2011 7:43:30
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
a pozor, něco se začíná dít :)


Přílohy:
d1-12-110802-1550.JPG
d1-12-110802-1550.JPG [ 23.19 KiB | Zobrazeno 3378 krát ]

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
2.8.2011 15:06:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 46  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz