| Autor |
Zpráva |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Mezi pátou a šestou byl provoz převeden na kolektor, prozatím do konce týdne ve dvou pruzích, od příštího týdne bude levý vedený po hlavní trase.
Video z průjezdu pravým i levým pruhem přidáme k večeru spolu s nadílkou fotek.
_________________ KlarArt
|
| 2.8.2011 17:40:03 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.8.2011 19:02:25 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Na tom videu ... co se dělo v protisměru ?? taková zácpa..
|
| 2.8.2011 20:23:11 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
výměna svodidel v km 12 - 14 provoz dva pruhy  v 19 už to bylo OK
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.8.2011 20:25:40 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
no pěkně se to bude štosovat..  tam na zem mohli nalepit i do pravýho pruhu PHA a ''pod'' to PLZ... i ten ''původní'' kolektor taky vede dopravu na prahu.. achjo 
|
| 2.8.2011 20:34:00 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
jenže tam se jezdí na Prahu ještě od Říčan i od R1 - bylo by tam přecpáno... ranní špička ukáže  případně by bylo lepší poslat zpět na D1 i druhej pruh (prostřední kolektorový), který by samozřejmě zůstal i rovně na Plzeň v tomto místě http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 8.JPG.html
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.8.2011 20:35:48 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Nejen ranní, dneska to poskakovalo i v jedenáct minimálně od Všechrom. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 3.8.2011 17:52:43 |
|
 |
|
vils
Příspěvky: 41
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Kdyz jsem jel rano, tak se to opravdu chovalo, jakoby na Prahu byl pouze jeden pruh. Levy temer stal a pravy (ten znaceny na Plzen) v zasade jel. Lidi, kteri jeli pravym a vratili se na D1 bylo minimum.
|
| 4.8.2011 13:30:47 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
ještě že už zítra by měl být levý pruh směr Praha protažen po hlavní trase pod budovaným mostem... třípruhová červená kolona má cca 6 km 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 7.8.2011 20:28:22 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
vypadá to, že levý pruh směr Praha v provozu 
Přílohy:
D1-1320.JPG [ 23.92 KiB | Zobrazeno 3861 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 8.8.2011 12:22:06 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Potvrzuji. Dnes po poledni už to bylo průjezdné.
|
| 10.8.2011 19:24:29 |
|
 |
|
vils
Příspěvky: 41
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Vodorovné značení ve směru na Prahu vypadá, jakoby již od místa oddělení kolektoru až k Shellce měly být pouze dva pruhy. Pamatuji si, že se tu mluvilo o vrácení třech pruhů po dokončení kolektoru. To značení ale nevypadá moc dočasně... Něco se změnilo a na Prahu budou definitivně pouze dva pruhy?
|
| 18.8.2011 11:03:56 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Jenže podmínkou je dokončení kolektoru právě kolem benzínky, tam kde se nyní připojuje pruh z R1 směr Praha. A na to to zatím nevypadá..
|
| 18.8.2011 11:06:35 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Ano, na Prahu budou trvale pouze dva pruhy. Podle prognóz intenzit dopravy v tomto uzlu to vyšlo tak, že cca 1/2 polovina aut přijíždějících od Brna skutečně odbočí na okruh.
_________________ KlarArt
|
| 18.8.2011 13:59:31 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
To je vážně trvalý stav i po dobudování toho kousku kolektoru kolem benzínky? Čemu by pak vadily regulérní 3 pruhy?
|
| 18.8.2011 14:24:35 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Usnadní to napojení dopravního proudu z R1 (+ II/101) směr centrum.
|
| 18.8.2011 14:40:47 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Hlavně je bonus, že směrem od D1 budou na R1 dva pruhy a ne jeden odbočovací pruh jak do vesnice...
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 18.8.2011 15:44:56 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
martini píše: a ne jeden odbočovací pruh jak do vesnice... No jestli to tak bylo původně plánováno, tak měním názor a změnu jednoznačně vítám 
|
| 18.8.2011 16:18:24 |
|
 |
|
Max
Příspěvky: 318 Bydliště: Praha
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Ja myslel, ze odpojeni toho kolektoru by bylo tak jako tak dvoupruhovy, i kdyby zustaly 3 pruhy na hlavni trase D1 ? Mimo jiny navic pod mostem pro II/101 ten kolektor ma porad 2 pruhy smerem na R1 + 1 dalsi (odpojovak) na II/101. Ale tak je pravda, ze v budoucnu (po dostavbe 511) se to da stejne premalovat dle potreby, ve smeru R1->centrum odpadne cast dopravy.
|
| 18.8.2011 17:12:22 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Odpojení kolekotru právě stavebně plně dvoupruhové nebylo. Toto opatření umožní, aby doprava odbočovaly plnohodnotné dva pruhy. Ten zbytek do Prahy (předpokládejme že tam bude minimum kamionů) to už nějak zvládne ve dvou pruzích.
_________________ KlarArt
|
| 18.8.2011 20:50:53 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
dopravniinfo.cz píše: D1, ve směru Ostrava, mezi 11,3 km a 11,9 km 23.08.2011 08:40 - 23.08.2011 17:40 neprůjezdný levý jízdní pruh práce na silnici odstraňují se betonová svodidla ve SDP - příprava na dnešní převedení provozu směr Brno dvěma pruhy do protisměrného pásu něco je vidět i na kameře
Přílohy:
d1-12-110823-1015.JPG [ 18.91 KiB | Zobrazeno 3213 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 23.8.2011 9:16:59 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
a už i lepší info (i když tam není, že jen dva pruhy...), ale dle kamery ještě převedeno není dopravniinfo.cz píše: D1, ve směru Ostrava, mezi 11,3 km a 11,9 km 23.08.2011 08:00 - 01.09.2011 18:00 provoz převeden do protisměru stavební práce , Stavba SOKP 512. Rychlost snížena na 60 km/hod. a je zajímavé, že od Prahy je kolona cca 4 km a od okruhu jen kousek 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 23.8.2011 13:37:54 |
|
 |
|
balik
Příspěvky: 124
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše: a je zajímavé, že od Prahy je kolona cca 4 km a od okruhu jen kousek  Bylo to tak i posledně při bourání. Zajímavé, že ke konci (v červenci?) už se naučilo víc lidí přijíždět i z okruhu, takže se v pátečních špičkách tvořily ca 3-4km (před mostem u Herinku) i na R1. Přesto z Jesenice po staré II/101 (i při zaplněné R1) přes modletický kruháč nájezd na D1 v pohodě (a samozřejmě rychleji, než v koloně)  .
|
| 23.8.2011 16:09:57 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
a zdá se, že je převedeno - tak za hodinku to okouknu - samozřejmě přijedu po II/101  D1 kolona od km 6, škoda že alespoň do odjezdu kolony nenechali pravý (třetí) pruh po staru - stejně tam asi začnou dělat až ráno 
Přílohy:
d1-12-110823-1805.JPG [ 16.9 KiB | Zobrazeno 3059 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 23.8.2011 17:11:37 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
před osmou už žádná kolona nebyla docela mě překvapilo jak je to omezení pohodové  jedině před zúžením u pilíře mostu bych přidal směrovou desku nebo nějaký reflexní prvek na betonové svodidlo... dobré je, že od Modletic už není stopka  foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/110823/video: D1 km 8 - km 12 (levým pruhem) http://www.youtube.com/watch?v=y4pAbXXg1bwD1 km 8-11 kolektorem http://www.youtube.com/watch?v=f5a3mDUvsSoD1 km 14 - km 8 (levým pruhem) http://www.youtube.com/watch?v=HKwA72z3cgQD1 km 12 - km 5 (středním pruhem) http://www.youtube.com/watch?v=3p5fFpMF7iQtak dlouho jsem čekal až nebude kolona, až byla tma 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 23.8.2011 22:18:40 |
|
|