Právě je 27.4.2021 9:37:52




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  Další
 Dálniční uzel Modletice (D0×D1) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Co to bylo za d****a co se tam otáčel ??


23.8.2011 22:41:37
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
to je tam úplně normální :) a někteří to dělají cíleně, ale pokud couvají tak neušetří nic - kruhák objedeš z půl minuty :)

a nebyl to d* ale 3B6... :crazy:
asi odbočil o výjezd dřív... :kladivo:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


23.8.2011 22:45:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Mně tam včera přišlo že to zůžení na dva směrem do města a rozdělení do protisměru je nějak blbě vyznačený, dva karavanisti z Holandska tam přede mnou hrozně zmatkovali a rvali se přede mne zbytečně do levýho, docela natěsno. Vůbec to teď značej nějak pozdě a natěsno všude, i na Nuseláku. Nebo mam zpomalený vnímání z toho horka ;-)


24.8.2011 11:01:01
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
v těch Modleticích je problém, že vlevo je značena Praha a do kolektoru Praha, Plzeň, Říčany
a lidi dle mne mate, že na velké ceduli (momentálně nad protisměrem) je rovně ještě HK a UNL

viz obr http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 4.JPG.html
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 1.JPG.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


24.8.2011 13:16:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 164
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
mapman píše:
Ano, na Prahu budou trvale pouze dva pruhy. Podle prognóz intenzit dopravy v tomto uzlu to vyšlo tak, že cca 1/2 polovina aut přijíždějících od Brna skutečně odbočí na okruh.


Je to zhruba rok, co jsem zde sklidil nesouhlas za pdoiv, proč jsou tam 2 pruhy a byl jsem umlčen, že nakonec budou 3. Vida, demence a zužovací lobby zvítězila a budou 2 navždy.

Proč ve světě jdou 3 průběžné a 2 odbočovací a u nás ne? Nepolemizuji, zda 2 stačí ne dnešní provotz nebo ne, nicméně je to zbytečně o potenciálně kolizní místo navíc.


24.8.2011 13:56:51
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše:
v těch Modleticích je problém, že vlevo je značena Praha a do kolektoru Praha, Plzeň, Říčany
a lidi dle mne mate, že na velké ceduli (momentálně nad protisměrem) je rovně ještě HK a UNL ..


To je přesně vono, nenápadná bílá cedule v pankejtě a velikánská nahoře na portálu, která momentálně vůbec neplatí, je nechaná nezakrytá. Šlendrián kterej někdo brzo odskáče hromadnou haldou. :(


25.8.2011 6:10:59
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
D1 od Prahy i okruh kolony

zřejmě dochází k úpravě uzavírky a otevření třetího pruhu směr Brno pod čestvými nosníky mostu

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


1.9.2011 10:36:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
kasme píše:
VIDEO: MÚK Modletice: Plzeň - Brno
při nájezdu na D1 se držte :)
http://www.youtube.com/watch?v=UBUtGOJP8JE

Proč si na konci videa zajížděl do připojení kolektoru ?


3.9.2011 20:48:49
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
To vypadá jak když jste se s tim autem předjížděnym po zebře (fuj fuj) potkali ..


3.9.2011 21:09:33
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
mbmat píše:
Proč si na konci videa zajížděl do připojení kolektoru ?

no abych si ho projel... to dá rozum :)
jonáš píše:
To vypadá jak když jste se s tim autem předjížděnym po zebře (fuj fuj) potkali ..
špatně připevněnej stativ, proto jsem varoval :) Váhal jsem jestli ho předjet, jel cca 60, ale když jsem si uvědomil, že bych za ním jel až na konec kolektoru...

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


3.9.2011 21:17:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
kasme píše:
Váhal jsem jestli ho předjet, jel cca 60, ale když jsem si uvědomil, že bych za ním jel až na konec kolektoru...

Dobře si udělal :D


3.9.2011 21:30:36
Profil ICQ
 

Příspěvky: 64
Bydliště: u Humpolce
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
kasme píše:
MÚK Modletice
most má osazeny všechny nosníky


Nosníky jsou uloženy na podpěrné konstrukce, příčné uložení se musí zašalovat, vyarmovat a zabetonovat . Nevíte někdo proč to nebylo udělané jako například při stavbě mostu na MUK Veselská-Kbelská v Letňanech? Tam na ložiska na pilířích položili příčné prefabrikáty a na ně podélné nosníky. Zdá se mi to jako rychlejší a jednodušší řešení.


4.9.2011 8:54:13
Profil
 

Příspěvky: 166
Příspěvek Re: R1 - Pražský okruh
Co tam dělá ten onkl?

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnicedalnice/r1/110903/mm/IMG_9982.JPG.html

To je muž s koženou brašnou


4.9.2011 21:23:49
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
netuším, ale už je i na předchozích fotkách... :kladivo:
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 1.JPG.html

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


4.9.2011 21:34:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Jde pěšky do Říčan .. při levém okraji vozovky ;-)


5.9.2011 9:05:44
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
V regionálním plátku se objevila informace, že již došlo k vyvlastnění obou benzinek u Modletic a že by se již "brzy" mohlo začít pokračovat s pracemi na křižovatce...


5.9.2011 9:17:02
Profil
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Zajímalo by mě až se začně stavět, kolik bude třeba času na celkové dokončení.


5.9.2011 9:43:34
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
někde jsem zaslechl, že hlavní práce na mostech přes D1 maj vypuknout až příští stavební sezonu. (není kam spěchat - jezdit je kudy)
Pak už zbývá v podstatě jen protáhnout kolem benzinky kolektor směr Praha...

Nějak nám usnulo dokončení PHS směr Praha, postavená část není dokončená (a ani konec kolektoru) a pak je pársetmetrová mezera...

Co se týče celkového dokončení MÚK, tak ani na příští rok bych to neviděl :)
Ale nevím jaké všechno "vybavení" zárodku 511 patří ke stavbě...

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.9.2011 9:54:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Opravdu už vyvlastnili Chrty ? Mapmane nemáš nějaké info ? Co na to pan Kampera který tu dobrej rok nebyl ? :D


Naposledy upravil mbmat dne 5.9.2011 19:18:55, celkově upraveno 1



5.9.2011 18:02:22
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Asi ti nebyl, jelikož musel řešit to vyvlastňování :D
Nicméně bych počkal na oficiální informace.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


5.9.2011 18:17:14
Profil ICQ
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Už je to nějaký ten pátek co došlo k rozhodnutí v tom vyvlastňovacím řízení, ale detailní informace nemám. Asi to není úplně definitivní, když benzinka stále funguje...

_________________
KlarArt


5.9.2011 18:25:11
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
No tak ono to asi nebude tak, že se to vyvlastní a hned to zbourají. Jistě tam bude pár týdnů "doběh"...


5.9.2011 19:00:27
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Položí se nálože a bude to i s ohňostrojem :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


5.9.2011 19:25:27
Profil ICQ
 

Příspěvky: 86
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Dival jsem se do katastru, tech nemovitosti tam je vic, ale napr. podle http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... 2985739209 jsou vlastnikem porad Greyhound Company, a.s. Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město. Ale v poznamce omezeni vlastnickeho prava je uvedeno: Zahájené řízení o vyvlastnění práv


5.9.2011 21:39:05
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: MÚK Modletice (R1×D1)
To už je tam sakra dlouho :)


5.9.2011 22:26:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz