| Autor |
Zpráva |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Co to bylo za d****a co se tam otáčel ??
|
| 23.8.2011 22:41:37 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
to je tam úplně normální  a někteří to dělají cíleně, ale pokud couvají tak neušetří nic - kruhák objedeš z půl minuty  a nebyl to d* ale 3 B6... asi odbočil o výjezd dřív... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 23.8.2011 22:45:02 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Mně tam včera přišlo že to zůžení na dva směrem do města a rozdělení do protisměru je nějak blbě vyznačený, dva karavanisti z Holandska tam přede mnou hrozně zmatkovali a rvali se přede mne zbytečně do levýho, docela natěsno. Vůbec to teď značej nějak pozdě a natěsno všude, i na Nuseláku. Nebo mam zpomalený vnímání z toho horka 
|
| 24.8.2011 11:01:01 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
v těch Modleticích je problém, že vlevo je značena Praha a do kolektoru Praha, Plzeň, Říčany a lidi dle mne mate, že na velké ceduli (momentálně nad protisměrem) je rovně ještě HK a UNL viz obr http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 4.JPG.htmlhttp://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 1.JPG.html
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 24.8.2011 13:16:20 |
|
 |
|
Maniac
Příspěvky: 164
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
mapman píše: Ano, na Prahu budou trvale pouze dva pruhy. Podle prognóz intenzit dopravy v tomto uzlu to vyšlo tak, že cca 1/2 polovina aut přijíždějících od Brna skutečně odbočí na okruh. Je to zhruba rok, co jsem zde sklidil nesouhlas za pdoiv, proč jsou tam 2 pruhy a byl jsem umlčen, že nakonec budou 3. Vida, demence a zužovací lobby zvítězila a budou 2 navždy. Proč ve světě jdou 3 průběžné a 2 odbočovací a u nás ne? Nepolemizuji, zda 2 stačí ne dnešní provotz nebo ne, nicméně je to zbytečně o potenciálně kolizní místo navíc.
|
| 24.8.2011 13:56:51 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
kasme píše: v těch Modleticích je problém, že vlevo je značena Praha a do kolektoru Praha, Plzeň, Říčany a lidi dle mne mate, že na velké ceduli (momentálně nad protisměrem) je rovně ještě HK a UNL .. To je přesně vono, nenápadná bílá cedule v pankejtě a velikánská nahoře na portálu, která momentálně vůbec neplatí, je nechaná nezakrytá. Šlendrián kterej někdo brzo odskáče hromadnou haldou. 
|
| 25.8.2011 6:10:59 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
D1 od Prahy i okruh kolony
zřejmě dochází k úpravě uzavírky a otevření třetího pruhu směr Brno pod čestvými nosníky mostu
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 1.9.2011 10:36:49 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: R1 - Pražský okruh
Proč si na konci videa zajížděl do připojení kolektoru ?
|
| 3.9.2011 20:48:49 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: R1 - Pražský okruh
To vypadá jak když jste se s tim autem předjížděnym po zebře (fuj fuj) potkali ..
|
| 3.9.2011 21:09:33 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: R1 - Pražský okruh
mbmat píše: Proč si na konci videa zajížděl do připojení kolektoru ? no abych si ho projel... to dá rozum  jonáš píše: To vypadá jak když jste se s tim autem předjížděnym po zebře (fuj fuj) potkali .. špatně připevněnej stativ, proto jsem varoval  Váhal jsem jestli ho předjet, jel cca 60, ale když jsem si uvědomil, že bych za ním jel až na konec kolektoru...
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 3.9.2011 21:17:01 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: R1 - Pražský okruh
kasme píše: Váhal jsem jestli ho předjet, jel cca 60, ale když jsem si uvědomil, že bych za ním jel až na konec kolektoru... Dobře si udělal 
|
| 3.9.2011 21:30:36 |
|
 |
|
apimen
Příspěvky: 64 Bydliště: u Humpolce
|
 Re: R1 - Pražský okruh
kasme píše: MÚK Modletice most má osazeny všechny nosníky Nosníky jsou uloženy na podpěrné konstrukce, příčné uložení se musí zašalovat, vyarmovat a zabetonovat . Nevíte někdo proč to nebylo udělané jako například při stavbě mostu na MUK Veselská-Kbelská v Letňanech? Tam na ložiska na pilířích položili příčné prefabrikáty a na ně podélné nosníky. Zdá se mi to jako rychlejší a jednodušší řešení.
|
| 4.9.2011 8:54:13 |
|
 |
|
Speedy Gonzales
Příspěvky: 166
|
 Re: R1 - Pražský okruh
|
| 4.9.2011 21:23:49 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 4.9.2011 21:34:21 |
|
 |
|
jonáš
Příspěvky: 4084
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Jde pěšky do Říčan .. při levém okraji vozovky 
|
| 5.9.2011 9:05:44 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
V regionálním plátku se objevila informace, že již došlo k vyvlastnění obou benzinek u Modletic a že by se již "brzy" mohlo začít pokračovat s pracemi na křižovatce...
|
| 5.9.2011 9:17:02 |
|
 |
|
xcav8
Příspěvky: 453 Bydliště: Brno
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Zajímalo by mě až se začně stavět, kolik bude třeba času na celkové dokončení.
|
| 5.9.2011 9:43:34 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
někde jsem zaslechl, že hlavní práce na mostech přes D1 maj vypuknout až příští stavební sezonu. (není kam spěchat - jezdit je kudy) Pak už zbývá v podstatě jen protáhnout kolem benzinky kolektor směr Praha... Nějak nám usnulo dokončení PHS směr Praha, postavená část není dokončená (a ani konec kolektoru) a pak je pársetmetrová mezera... Co se týče celkového dokončení MÚK, tak ani na příští rok bych to neviděl  Ale nevím jaké všechno "vybavení" zárodku 511 patří ke stavbě...
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 5.9.2011 9:54:06 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Opravdu už vyvlastnili Chrty ? Mapmane nemáš nějaké info ? Co na to pan Kampera který tu dobrej rok nebyl ? 
Naposledy upravil mbmat dne 5.9.2011 19:18:55, celkově upraveno 1
|
| 5.9.2011 18:02:22 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Asi ti nebyl, jelikož musel řešit to vyvlastňování  Nicméně bych počkal na oficiální informace.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 5.9.2011 18:17:14 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Už je to nějaký ten pátek co došlo k rozhodnutí v tom vyvlastňovacím řízení, ale detailní informace nemám. Asi to není úplně definitivní, když benzinka stále funguje...
_________________ KlarArt
|
| 5.9.2011 18:25:11 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
No tak ono to asi nebude tak, že se to vyvlastní a hned to zbourají. Jistě tam bude pár týdnů "doběh"...
|
| 5.9.2011 19:00:27 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Položí se nálože a bude to i s ohňostrojem 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 5.9.2011 19:25:27 |
|
 |
|
j.jakubse
Příspěvky: 86
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
Dival jsem se do katastru, tech nemovitosti tam je vic, ale napr. podle http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObje ... 2985739209 jsou vlastnikem porad Greyhound Company, a.s. Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město. Ale v poznamce omezeni vlastnickeho prava je uvedeno: Zahájené řízení o vyvlastnění práv
|
| 5.9.2011 21:39:05 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: MÚK Modletice (R1×D1)
To už je tam sakra dlouho 
|
| 5.9.2011 22:26:50 |
|
|