České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Dálniční uzel Modletice (D0×D1)
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=453
Stránka 32 z 46

Autor:  GiuseppeS [ 6.9.2011 0:41:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Dusanh píše:
V regionálním plátku se objevila informace, že již došlo k vyvlastnění obou benzinek u Modletic a že by se již "brzy" mohlo začít pokračovat s pracemi na křižovatce...


Nebyla by přesnější info (kdy, kde, kdo a jak to napsal)?
Jinak souhlasím s ostatními, v katastru ještě nic nové není, ani plomba.

Autor:  jonáš [ 6.9.2011 6:49:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ouřad má svoje lhůty.

Autor:  Dusanh [ 6.9.2011 11:16:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

GiuseppeS píše:
Nebyla by přesnější info (kdy, kde, kdo a jak to napsal)?


Až dojdu domů, zkouknu a popíšu...

Autor:  Ptákjarabák [ 6.9.2011 11:45:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Já to vím, zase to vodnes ten trouba daňovej poplatník. Chrti dostali tolik granulí (prej čtvrt giga, i za ušlej zisk apod.), že už neštěkaj. Ale je hotovo.

Autor:  jannnn [ 6.9.2011 14:15:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Článek o vyvlastnění: http://www.nasregion.cz/noviny/36afad2d ... ion_JV.pdf

Přílohy:
D1-cs2.JPG
D1-cs2.JPG [ 69.28 KiB | Zobrazeno 5035 krát ]

Autor:  j.jakubse [ 6.9.2011 17:40:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Citace:
Chytil se moznosti podat soudu navrh na vyvlastneni. A uspel!
Jestli jsem to dobre pochopil, tak existuje (nepravomocnej) rozsudek o vyvlastneni.

Autor:  GiuseppeS [ 8.9.2011 23:11:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

j.jakubse píše:
v článku se píše:
Chytil se moznosti podat soudu navrh na vyvlastneni. A uspel!
Jestli jsem to dobre pochopil, tak existuje (nepravomocnej) rozsudek o vyvlastneni.

Podle toho článku (další věty) padl rozsudek, proti kterému se nejde odvolat a tak už jde jen o doručení a nabytí právní moci (formulace "s vyznačením právní moci .."). Uvidíme ...

Autor:  kasme [ 17.9.2011 14:10:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

práce pokročili, proměnné části cedule osazeny...
dopravniinfo.cz píše:
D1, ve směru Praha, mezi 12,65 km a 12,65 km
17.09.2011 14:21 - 17.09.2011 16:00
práce na silnici, dva jízdní pruhy uzavřeny , stavba SOKP 512, montáž značky, oprava infotabulí


snímky z kamery http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /110917/k/

Autor:  kasme [ 23.9.2011 21:33:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

byl upraven termín konce omezení na D1, dnes byl snad jen spuštěn provoz od Modletic do kolektoru směr Brno
dopravniinfo.cz píše:
D1, ve směru Ostrava, mezi 11,3 km a 11,9 km
23.08.2011 08:00 - 23.10.2011 20:00
provoz převeden do protisměru stavební práce , Stavba SOKP 512. Rychlost snížena na 60 km/hod. Výstavba kolektorové vozovky podél D1 a mostu na silnici II/101 přes D1. Provoz ve směru na Brno bude stažen do dvou jízdních pruhů v km 10,2 tak, aby v km 10,45 byly převedeny oba jízdní pruhy k levé straně jízdního pásu. V tomto místě bude snížena rychlost na 80 km/h. Takto uvolněný pravý JP bude sloužit pro připojení vozidel z R1 a od II/101.

D1, ve směru Praha, mezi 12,35 km a 10,8 km
08.08.2011 07:00 - 23.10.2011 20:00
práce na silnici , Ve směru na Prahu bude provoz ve 2 jízdních pruzích vyveden na kolektorovou vozovku K1. V levém jízdním pásu je veden třetí jízdní pruh. Levý jízdní pruh je převeden do pravého jízdního pruhu D1 v km 11,8 to vše za snížené rychlosti 80 km/h

Autor:  kulis [ 9.10.2011 20:49:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Nevím kam přesně směřovat můj dotaz tak se prosím nezlobte jestli je to špatně.Chci se jen zeptat zda nevíte kdy bude průjezdná trasa Říčany-Modletice-Jesenice tak jak tomu bylo dřív?Jen pro vysvětlení jezdím z Nymburka traktorem do Jesenice a kvuli uzavírce a vysoké hmotnosti soupravy(30-35t) musíme jezdit z Říčan vesnicema do V.Popovic a pak teprve do jesenice.
Díky za každý info

Autor:  mapman [ 9.10.2011 20:54:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Přesný termín zatím neznáme, ale má to být v průbehu listopadu.

Autor:  kulis [ 9.10.2011 20:56:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

super děkuji no tak já tady na té trase budu bloudit ještě tak měsíc a pak zase až v dubnu tak si počkám na příští rok...

Autor:  vils [ 12.10.2011 11:23:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ví někdo, zda někdy dojde i k opravě propadnutí (tedy propadnutí není úplně správné slovo, protože je to tak od začátku) napojení mostu přes R1 na původní těleso D1 (v obou směrech na začátku i na konci mostu...)? Teď, když je tam 80, tak to není tak znát, ale při rychlosti nad 100 už je to velmi slušné zhoupnutí.
Reklamoval se tento šlendrián, nebo je to zase v normě...

Autor:  kasme [ 13.10.2011 10:11:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

třeba příští rok v rámci omezení při stavbě mostů přes D1...

stojky kolem pilířů mostu mizí, omezení zůstává :)

Přílohy:
D1-12-111013-1105.JPG
D1-12-111013-1105.JPG [ 61.72 KiB | Zobrazeno 3800 krát ]

Autor:  kasme [ 13.10.2011 18:42:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

do skončení omezení na D1 zbývá 10 dní, práce na mostu a kolektoru finišují...
pár podvečerní foto http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/111013/
pod mostem se od okruhu jezdí levým pruhem

v pondělí by se čelo uzavírky (od Prahy) mělo posunout před odbočovák do ČS Shell a měly by začít práce na založení chybějících pilířů mostů přes D1 :jidlo: :jidlo:

Autor:  Petr M [ 14.10.2011 9:10:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Pokud se nepletu, tak místo, kde mají stát ty poslední pilíře pro přemostění D1, je na pozemku GH .. to už došlo k vyvlastnění nebo dohodě ? Něco tady bylo před časem zmíněno .. už to došlo do finále ?

Autor:  pp21 [ 14.10.2011 9:28:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Petr M píše:
Pokud se nepletu, tak místo, kde mají stát ty poslední pilíře pro přemostění D1, je na pozemku GH .. to už došlo k vyvlastnění nebo dohodě ? Něco tady bylo před časem zmíněno .. už to došlo do finále ?

To asi poznáme v pondělí :)

Autor:  mapman [ 14.10.2011 9:48:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ano, GH vyvlastněn, benzínka se od pondělí uzavírá...

Autor:  Martin z Ostravy [ 14.10.2011 9:50:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Tak sláva, tak aspoň že ta MÚK se dodělá.

Autor:  adamos [ 14.10.2011 10:06:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

V katastru je jako vlastník pozemků stále uveden Greyhound Company s poznámkou "Zahájené řízení o vyvlastnění práv".

Autor:  Bobek [ 14.10.2011 10:18:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Tak že by se změny v katastru projevovaly nějak závratnou rychlostí...

Autor:  mapman [ 14.10.2011 12:10:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Pro upřesnění:
od 24.10 se bude na Brno jezdit třemi pruhy, vmístě mostu II/101 se bude ještě upravovat dnes pojížděný střední dělící pruh, směr do Prahy zůstane tak jak je dnes.
Od 1.11. by už pak měl být uvolněn i směr na Prahu (teda aspoň v případě že to MD OPK stihne povolit :D - zasvěcení se zasmějí).

Autor:  Jarda Š. [ 15.10.2011 12:23:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Bobek píše:
Tak že by se změny v katastru projevovaly nějak závratnou rychlostí...

Pro stavební řízení je v případě souvisejícího soudního řízení o právo k nemovitosti rozhodující nabytí (a vyznačení) právní moci rozsudku, ne to, kdy na jeho základě KÚ provede záznam do katastru.

Autor:  Michal R [ 17.10.2011 9:55:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Zdravím a připojuji dotaz:

Omlouvám se, pokud to zaznělo někde výše v tomto vlákně, ale netuší někdo, kdy bude možno z exitu Modletice odbočovat na Říčany? Díky!

Autor:  kasme [ 17.10.2011 9:56:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

v prosinci 2011 :)

Stránka 32 z 46 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/