České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Dálniční uzel Modletice (D0×D1)
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=453
Stránka 33 z 46

Autor:  kasme [ 17.10.2011 11:08:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

kasme píše:
v pondělí by se čelo uzavírky (od Prahy) mělo posunout před odbočovák do ČS Shell a měly by začít práce na založení chybějících pilířů mostů přes D1 :jidlo: :jidlo:


že by... :)
Citace:
D1 km 7,7 ZPI 100 | 17.10.2011 12:00:14

km 9 - km 10

provoz omezen

Zpomal

dle zelené vlny uzavřen pravý jízdní pruh

Autor:  Speedy Gonzales [ 17.10.2011 17:48:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Jedu takhle náhodou kolem a vidím, že na (bývalé) ČS Shell směr Brno:

1. robotníci odstraňují žlutočervené korporátní táflování Shell ze střechy tankoviště
2. je přistavená cisterna Popilka (asi nasává zbytek neprodaných PHM z nádrží)

Zdá se, že boží mlýny v tomto případě domlely.

Autor:  mbmat [ 17.10.2011 17:54:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Speedy Gonzales píše:
Jedu takhle náhodou kolem a vidím, že na (bývalé) ČS Shell směr Brno:

1. robotníci odstraňují žlutočervené korporátní táflování Shell ze střechy tankoviště
2. je přistavená cisterna Popilka (asi nasává zbytek neprodaných PHM z nádrží)

Zdá se, že boží mlýny v tomto případě domlely.


Však je už vyvlastněno jak výše psal mapman :)

mapman píše:
Ano, GH vyvlastněn, benzínka se od pondělí uzavírá...

Autor:  xcav8 [ 17.10.2011 22:32:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

A co na to pan Jan Krampera?
Tomu bych se s chutí vysmál do obličeje. :jidlo: :mrgreen:

Autor:  Marty [ 18.10.2011 5:49:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

xcav8 píše:
A co na to pan Jan Krampera?
Tomu bych se s chutí vysmál do obličeje. :jidlo: :mrgreen:

Taky by mě zajímala jeho reakce, otázkou je jen, kdo je tu nakonec "vysmátý"...

Autor:  P_V [ 18.10.2011 9:41:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ale no tak... zůstaňme věcní. Nikomu není milé, když o něco přijde, i když to je s náhradou.

Autor:  Ptákjarabák [ 18.10.2011 9:50:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Právě, ta náhrada je tak mastná, že pan Krampera oblízl všech dest. Zařídil to nějakej pan Holík... nebo Malík? Ne, já už vím: Dalík !

Autor:  kasme [ 18.10.2011 11:04:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

a pár fotodůkazů...
Příloha:
IMG_4740u.JPG
IMG_4740u.JPG [ 48.41 KiB | Zobrazeno 4244 krát ]

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 111018/cs/

pokračování později

Autor:  GiuseppeS [ 18.10.2011 23:24:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ptákjarabák píše:
Právě, ta náhrada je tak mastná, že pan Krampera oblízl všech dest. Zařídil to nějakej pan Holík... nebo Malík? Ne, já už vím: Dalík !

Babiš říká, že Dalík to lobboval vyplatit za 490 mega, ale Janota to prý stopl
http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/andrej-babis-korupce-je-i-v-okoli-vaclava-klause
(cca uprostřed článku, v rámci Babišových WikiLeaks pomůže dát hledat D1)

Tady je vidět, kolik se přidává "přímluvcům": chrti prý chtěli 350 mega :twisted:

Autor:  Standa [ 19.10.2011 7:51:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Zajímavé informace, nedivil bych se, kdyby na nich něco bylo, i když o Babišovi si moc iluzí nedělám. Asi jako tenhle bloger ;) .

Autor:  Petr M [ 20.10.2011 11:55:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Samozřejmě že vyřešení pozemku GH je dobrá zpráva. Její účinek je ale oslaben faktem, že problém GH blokoval rampy a mosty nutné pro napojení stavby 511 ...a ta je zatím v nedohlednu ...

Autor:  Bobek [ 20.10.2011 11:58:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Definitiva D1-512 taky není k zahození.

Autor:  Petr M [ 22.10.2011 8:15:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

A co bude s tou druhou benzinkou (směr Praha) ? Bude se také likvidovat nebo jen zmenšovat, nebo to zůstane jak to je ? Pak by ovšem byly jen 2 pruhy D1 na Prahu v tomto místě, že ?

Autor:  Cody [ 22.10.2011 10:43:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Benzinka na Prahu zůstane. Měly by se tam vejít 3 + 1 pruh.
Viz obrázek ŘSD
http://www.rsd.cz/rsd/rsd.nsf/0/b7ac32cb7272d864c12574f7005e072c/$FILE/MUK_ORTO_02.jpg

Autor:  kasme [ 22.10.2011 10:52:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

už teď je to trochu jinak...

např. D1 směr Praha byla v celé délce MÚK přemalována na 2 pruhy...

aktuálně snad už dodělají alespoň část kolektoru kolem PHS od ČS ku Praze...

Autor:  kasme [ 22.10.2011 12:06:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

zelená vlna: D1 km 13 provoz jedním pruhem - montáž portálu DZ

D1, ve směru Praha, mezi 13,19 km a 13,19 km
22.10.2011 07:00 - 22.10.2011 16:00
dva jízdní pruhy uzavřeny , stavba SOKP 512 montáž značky

Autor:  kasme [ 22.10.2011 19:35:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/111022/

kolektor směr Brno je průjezdný, ale zatím neotevřený, protože...
na mostě montujou zábradlía proto maj pod mostem zavřenej pravej a od Modletic se najíždí rovnou do levého

cedule "Brno" v kolektoru osazeny - stačí odstranit směrové desky a cedule "zúžení" do pravého
k tomu by mělo dojít v pondělí ráno

od Brna osadili ceduli exit 12 1000m

mosty přes D1 maj připravený prostor pro zakládání pilířů v původním odbočováku do ČS
jako u těch ve střeďáku je stěna jámy přiléhající k jízdnímu pruhu zapažena stětovnicemi

a bonus na závěr: fotoseriál jak asi vznikají nehody na km 12 :)
od této foto dále... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.html

Autor:  Dr.Fe1 [ 22.10.2011 21:08:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Mám dotaz, zda je známo, v jakém rozsahu se křižovatka nyní po vyvlastnění ČSPHM bude dostavovat ? Postaví se definitivní směr Brno - Plzeň ? A co vedlejší most (směr 511 - Brno) ?

Autor:  mapman [ 23.10.2011 6:21:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Postaví se kompletní křižovatka podle projektu. Zhotovitel to má ve smlouvě, tj. je potřeba vše realizovat.

Autor:  Petr M [ 23.10.2011 9:58:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Ale podle projektu (jestli se nemýlím) by měla být D1 v obou směrech třípruhová. Takže až se celá ta křižovatka dostaví, bude to tak, nebo bude někde nějaká redukce na 2 pruhy ? Brání dostavbě celé křižovatky ještě něco (po vyřešení problému GH) ?

Autor:  Dr.Fe1 [ 23.10.2011 10:01:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

mapman: Díky za informaci. Je to dobře, alespoň něco se ohledně stavby 511 pohne dopředu.

Autor:  mapman [ 23.10.2011 10:58:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Na jaře bylo rozhodnuto, že s ohledem na předpokládané dopravní toky v této křižovatce, bude mít D1 do centra pouze 2 pruhy a do kolektoru se bude odbočovat taktéž dvěma pruhy... Stavebně je možné oboje, tj. i 3 pruhy do centra, ale zatímto zůstane takto. Znamená to zároveň, že připojení z kolektoru zpět do levého pásu bude taky 2+2 ...

Autor:  MPMP [ 23.10.2011 12:19:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Považuji to za rozumné a ničemu nevadící řešení. V ČR jezdí v pravém pruhu (mám na mysli 3-pruhovou komunikaci) z 90% pouze kamiony a ty do centra Prahy nejezdí. OA v pravém pruhu je docela vzácnost a těch pár, co tam jede se v pohodě včas přeřadí - a když ne, tak projedou kolektorem a zase se vrátí. ;)

Autor:  kasme [ 23.10.2011 12:36:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

že by začali s přehazováním provozu na Brno již dnes :)

ZPI km 7,7 píše:
ZPI 100 | 23.10.2011 13:30:04
km 11 - km 12
provoz omezen
Zpomal

dopravniinfo.cz píše:
D1, ve směru Ostrava, mezi 9,52 km a 11,9 km
23.08.2011 08:00 - 23.10.2011 15:00

Příloha:
D1--10-111023-1333.jpg
D1--10-111023-1333.jpg [ 17.03 KiB | Zobrazeno 3524 krát ]


dopravniinfo.cz píše:
D1, mezi 11,06 km a 11,9 km : Práce na silnici
23.10.2011 12:00 - 01.11.2011 20:00
práce na silnici , Ve směru Brno bude provoz veden třemi jízdními pruhy. V km 9,8 - 10,1 bude uzavřen odbočovací pruh k uzavřené odpočívce Nupaky. V km 11,05 dojde k vybočení tří jízdních pruhů do prostoru odstavného pruhu.

důvod rušení přejezdu SDP


jo a dva pruhy na Prahu bohatě stačí, i když se ten prostor teď jeví jako nevyužitý...
třeby PČR by tam mohla pomáhat a chránit :)

dostavba obou mostů je také logická při jednom omezení na D1...
máme se příští rok zas na co těšit :)
jsem zvědav, jak se dopravně zvládne napojování definitivní větve v místě dočasné větve směr Plzeň
také stavba mostů přes kolektor směr Praha bude zajímavá - jinde je kam uhnout

Autor:  mapman [ 23.10.2011 13:03:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: MÚK Modletice (R1×D1)

Začínají nakonec dneska, aby nelepili čáry v pondělí ráno.

Dostavba mostů už takový problém snad nebude, protože:
- všechny portály a značky už budou hotové
- nebude striktně vyloučen provoz pod mostem (osazování nosníků bude probíhat jinak než u mostu II/101)

Stránka 33 z 46 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/