| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Dálniční uzel Modletice (D0×D1) http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=453 |
Stránka 33 z 46 |
| Autor: | kasme [ 17.10.2011 11:08:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
kasme píše: v pondělí by se čelo uzavírky (od Prahy) mělo posunout před odbočovák do ČS Shell a měly by začít práce na založení chybějících pilířů mostů přes D1 že by... Citace: D1 km 7,7 ZPI 100 | 17.10.2011 12:00:14 km 9 - km 10 provoz omezen Zpomal dle zelené vlny uzavřen pravý jízdní pruh |
|
| Autor: | Speedy Gonzales [ 17.10.2011 17:48:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Jedu takhle náhodou kolem a vidím, že na (bývalé) ČS Shell směr Brno: 1. robotníci odstraňují žlutočervené korporátní táflování Shell ze střechy tankoviště 2. je přistavená cisterna Popilka (asi nasává zbytek neprodaných PHM z nádrží) Zdá se, že boží mlýny v tomto případě domlely. |
|
| Autor: | mbmat [ 17.10.2011 17:54:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Speedy Gonzales píše: Jedu takhle náhodou kolem a vidím, že na (bývalé) ČS Shell směr Brno: 1. robotníci odstraňují žlutočervené korporátní táflování Shell ze střechy tankoviště 2. je přistavená cisterna Popilka (asi nasává zbytek neprodaných PHM z nádrží) Zdá se, že boží mlýny v tomto případě domlely. Však je už vyvlastněno jak výše psal mapman mapman píše: Ano, GH vyvlastněn, benzínka se od pondělí uzavírá... |
|
| Autor: | xcav8 [ 17.10.2011 22:32:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
A co na to pan Jan Krampera? Tomu bych se s chutí vysmál do obličeje. |
|
| Autor: | Marty [ 18.10.2011 5:49:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
xcav8 píše: A co na to pan Jan Krampera? Tomu bych se s chutí vysmál do obličeje. Taky by mě zajímala jeho reakce, otázkou je jen, kdo je tu nakonec "vysmátý"... |
|
| Autor: | P_V [ 18.10.2011 9:41:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Ale no tak... zůstaňme věcní. Nikomu není milé, když o něco přijde, i když to je s náhradou. |
|
| Autor: | Ptákjarabák [ 18.10.2011 9:50:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Právě, ta náhrada je tak mastná, že pan Krampera oblízl všech dest. Zařídil to nějakej pan Holík... nebo Malík? Ne, já už vím: Dalík ! |
|
| Autor: | kasme [ 18.10.2011 11:04:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
a pár fotodůkazů... Příloha: IMG_4740u.JPG [ 48.41 KiB | Zobrazeno 4244 krát ] http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 111018/cs/ pokračování později |
|
| Autor: | GiuseppeS [ 18.10.2011 23:24:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Ptákjarabák píše: Právě, ta náhrada je tak mastná, že pan Krampera oblízl všech dest. Zařídil to nějakej pan Holík... nebo Malík? Ne, já už vím: Dalík ! Babiš říká, že Dalík to lobboval vyplatit za 490 mega, ale Janota to prý stopl http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/andrej-babis-korupce-je-i-v-okoli-vaclava-klause (cca uprostřed článku, v rámci Babišových WikiLeaks pomůže dát hledat D1) Tady je vidět, kolik se přidává "přímluvcům": chrti prý chtěli 350 mega |
|
| Autor: | Standa [ 19.10.2011 7:51:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Zajímavé informace, nedivil bych se, kdyby na nich něco bylo, i když o Babišovi si moc iluzí nedělám. Asi jako tenhle bloger |
|
| Autor: | Petr M [ 20.10.2011 11:55:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Samozřejmě že vyřešení pozemku GH je dobrá zpráva. Její účinek je ale oslaben faktem, že problém GH blokoval rampy a mosty nutné pro napojení stavby 511 ...a ta je zatím v nedohlednu ... |
|
| Autor: | Bobek [ 20.10.2011 11:58:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Definitiva D1-512 taky není k zahození. |
|
| Autor: | Petr M [ 22.10.2011 8:15:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
A co bude s tou druhou benzinkou (směr Praha) ? Bude se také likvidovat nebo jen zmenšovat, nebo to zůstane jak to je ? Pak by ovšem byly jen 2 pruhy D1 na Prahu v tomto místě, že ? |
|
| Autor: | Cody [ 22.10.2011 10:43:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Benzinka na Prahu zůstane. Měly by se tam vejít 3 + 1 pruh. Viz obrázek ŘSD http://www.rsd.cz/rsd/rsd.nsf/0/b7ac32cb7272d864c12574f7005e072c/$FILE/MUK_ORTO_02.jpg |
|
| Autor: | kasme [ 22.10.2011 10:52:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
už teď je to trochu jinak... např. D1 směr Praha byla v celé délce MÚK přemalována na 2 pruhy... aktuálně snad už dodělají alespoň část kolektoru kolem PHS od ČS ku Praze... |
|
| Autor: | kasme [ 22.10.2011 12:06:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
zelená vlna: D1 km 13 provoz jedním pruhem - montáž portálu DZ D1, ve směru Praha, mezi 13,19 km a 13,19 km 22.10.2011 07:00 - 22.10.2011 16:00 dva jízdní pruhy uzavřeny , stavba SOKP 512 montáž značky |
|
| Autor: | kasme [ 22.10.2011 19:35:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... r1/111022/ kolektor směr Brno je průjezdný, ale zatím neotevřený, protože... na mostě montujou zábradlía proto maj pod mostem zavřenej pravej a od Modletic se najíždí rovnou do levého cedule "Brno" v kolektoru osazeny - stačí odstranit směrové desky a cedule "zúžení" do pravého k tomu by mělo dojít v pondělí ráno od Brna osadili ceduli exit 12 1000m mosty přes D1 maj připravený prostor pro zakládání pilířů v původním odbočováku do ČS jako u těch ve střeďáku je stěna jámy přiléhající k jízdnímu pruhu zapažena stětovnicemi a bonus na závěr: fotoseriál jak asi vznikají nehody na km 12 od této foto dále... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.html |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 22.10.2011 21:08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Mám dotaz, zda je známo, v jakém rozsahu se křižovatka nyní po vyvlastnění ČSPHM bude dostavovat ? Postaví se definitivní směr Brno - Plzeň ? A co vedlejší most (směr 511 - Brno) ? |
|
| Autor: | mapman [ 23.10.2011 6:21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Postaví se kompletní křižovatka podle projektu. Zhotovitel to má ve smlouvě, tj. je potřeba vše realizovat. |
|
| Autor: | Petr M [ 23.10.2011 9:58:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Ale podle projektu (jestli se nemýlím) by měla být D1 v obou směrech třípruhová. Takže až se celá ta křižovatka dostaví, bude to tak, nebo bude někde nějaká redukce na 2 pruhy ? Brání dostavbě celé křižovatky ještě něco (po vyřešení problému GH) ? |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 23.10.2011 10:01:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
mapman: Díky za informaci. Je to dobře, alespoň něco se ohledně stavby 511 pohne dopředu. |
|
| Autor: | mapman [ 23.10.2011 10:58:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Na jaře bylo rozhodnuto, že s ohledem na předpokládané dopravní toky v této křižovatce, bude mít D1 do centra pouze 2 pruhy a do kolektoru se bude odbočovat taktéž dvěma pruhy... Stavebně je možné oboje, tj. i 3 pruhy do centra, ale zatímto zůstane takto. Znamená to zároveň, že připojení z kolektoru zpět do levého pásu bude taky 2+2 ... |
|
| Autor: | MPMP [ 23.10.2011 12:19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Považuji to za rozumné a ničemu nevadící řešení. V ČR jezdí v pravém pruhu (mám na mysli 3-pruhovou komunikaci) z 90% pouze kamiony a ty do centra Prahy nejezdí. OA v pravém pruhu je docela vzácnost a těch pár, co tam jede se v pohodě včas přeřadí - a když ne, tak projedou kolektorem a zase se vrátí. |
|
| Autor: | kasme [ 23.10.2011 12:36:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
že by začali s přehazováním provozu na Brno již dnes ZPI km 7,7 píše: ZPI 100 | 23.10.2011 13:30:04 km 11 - km 12 provoz omezen Zpomal dopravniinfo.cz píše: D1, ve směru Ostrava, mezi 9,52 km a 11,9 km 23.08.2011 08:00 - 23.10.2011 15:00 Příloha: D1--10-111023-1333.jpg [ 17.03 KiB | Zobrazeno 3524 krát ] dopravniinfo.cz píše: D1, mezi 11,06 km a 11,9 km : Práce na silnici 23.10.2011 12:00 - 01.11.2011 20:00 práce na silnici , Ve směru Brno bude provoz veden třemi jízdními pruhy. V km 9,8 - 10,1 bude uzavřen odbočovací pruh k uzavřené odpočívce Nupaky. V km 11,05 dojde k vybočení tří jízdních pruhů do prostoru odstavného pruhu. důvod rušení přejezdu SDP jo a dva pruhy na Prahu bohatě stačí, i když se ten prostor teď jeví jako nevyužitý... třeby PČR by tam mohla pomáhat a chránit dostavba obou mostů je také logická při jednom omezení na D1... máme se příští rok zas na co těšit jsem zvědav, jak se dopravně zvládne napojování definitivní větve v místě dočasné větve směr Plzeň také stavba mostů přes kolektor směr Praha bude zajímavá - jinde je kam uhnout |
|
| Autor: | mapman [ 23.10.2011 13:03:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: MÚK Modletice (R1×D1) |
Začínají nakonec dneska, aby nelepili čáry v pondělí ráno. Dostavba mostů už takový problém snad nebude, protože: - všechny portály a značky už budou hotové - nebude striktně vyloučen provoz pod mostem (osazování nosníků bude probíhat jinak než u mostu II/101) |
|
| Stránka 33 z 46 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|