| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D0] 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=60&t=566 |
Stránka 12 z 36 |
| Autor: | Lenny [ 26.10.2010 18:25:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Mike píše: no, chtěl jsem tím říci, že tím že je okruh v plánech již od Zákosu nebo i dříve, tak to prokazování nebude tak složité Jenže v té době to byla čára plus mínus pár desítek metrů na každou stranu. A ne vždy se podle toho staví viz jih. |
|
| Autor: | Mike [ 26.10.2010 19:38:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
jih se podle toho nepostavil právě proto, že "se to převedlo"... |
|
| Autor: | JirkaS [ 26.10.2010 20:34:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Navíc i v plánech Zákosu to bylo občas přes Suchdol, občas severněji přes Zdiby. |
|
| Autor: | MPMP [ 27.10.2010 8:48:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
obr píše: MPMP - jednak - někde se píše, že Čonka skupoval obecní/státní pozemky ? Pokud ano, co dělal on a případně úředníci nezákonného - za co je chcete trestat ? |
|
| Autor: | obr [ 27.10.2010 8:56:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
MPMP píše: obr píše: MPMP - jednak - někde se píše, že Čonka skupoval obecní/státní pozemky ? Pokud ano, co dělal on a případně úředníci nezákonného - za co je chcete trestat ? a nezrušil náhodou ten ÚP s plánovanou stavbou okruhu soud ? |
|
| Autor: | MPMP [ 27.10.2010 9:00:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
obr píše: MPMP píše: obr píše: MPMP - jednak - někde se píše, že Čonka skupoval obecní/státní pozemky ? Pokud ano, co dělal on a případně úředníci nezákonného - za co je chcete trestat ? a nezrušil náhodou ten ÚP s plánovanou stavbou okruhu soud ? |
|
| Autor: | pp21 [ 27.10.2010 9:12:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
obr píše: a nezrušil náhodou ten ÚP s plánovanou stavbou okruhu soud ? Nezrušil. Zrušil pouze dílčí změny v trase okruhu a křižovatek. |
|
| Autor: | mapman [ 27.10.2010 9:15:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Je zrušena ta část Zásad územního rozvoje Prahy, která definuje výstavbu okruhu přes Suchdol, a to kvůli tomu, že nebyly vyhodnoceny dopady této komunikace na EVL Kaňon Vltavy u Sedlce. Bez zakotvení komunikace nadmístního typu v ZÚR nelze takovou komunikaci dnes prosadit do výstavby... |
|
| Autor: | martini [ 27.10.2010 9:16:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Petr Pokorný píše: Nezrušil. Zrušil pouze dílčí změny v trase okruhu a křižovatek. |
|
| Autor: | Majkl [ 3.11.2010 21:48:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Jen pro zajímavost, v Suchdole ve volbách zvítězila Strana občanů Suchdola (nebo jak se to jmenuje), jejímž předsedou je Hejl a tudíž pokračuje ve starostování. |
|
| Autor: | S_M_Lomoz [ 12.11.2010 8:51:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Z úředních desek: - Výzva k doplnění žádosti o územní rozhodnutí na 518 - Výzva k doplnění žádosti o územní rozhodnutí na 519 |
|
| Autor: | martini [ 13.11.2010 14:07:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
S_M_Lomoz píše: Chápu-li to tedy dobře, tak vydaná ÚR byla MMR zrušena, nicméně tímto faktem nebylo ukončeno územní řízení, ve kterém teď magistrát vyzývá žadatele k doplnění podkladů žádosti o vydání ÚR, aby tato ÚR mohla být magistrátem opět vydána ve stejném územním řízení? |
|
| Autor: | martini [ 17.11.2010 10:52:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Ha, alespoň něco pozitivního od VB v rozhovoru pro časopis Silnice, železnice. Jak pohlížíte na další výstavbu pražského vnějšího okruhu? Vít Bárta píše: I když jsme s panem prezidentem a panem primátorem nedávno otevřeli klíčovou jihozápadní součást pražského vnějšího okruhu mezi dálnicemi D1 a D5, ostatní úseky zůstávají důležitými stavbami. Samozřejmě máme zájem vnější okruh dostavět, prostředky na to vždy najdeme, ale není čistě na Ministerstvu dopravy ČR nebo Ředitelství silnic a dálnic, kdy se tak stane. V tuto chvíli jsme v etapě přípravy stavby, konkrétně projednávání územních rozhodnutí, či dokonce některých změn pražského územního plánu, a v tom je nakonec klíčovým subjektem hlavní město. Úvahy o vedení jinou trasou – tedy mimo tu, která je v tuto chvíli stabilizována v územním plánu Prahy, si popravdě řečeno neumím představit – jakýkoli posun na sever by znamenal změnu územních plánů obcí kolem Prahy a já si nedokážu představit, že by proti nim nikdo neprotestoval, podobně jako se dnes bouří lidé v Suchdole. |
|
| Autor: | kalanis [ 27.1.2011 0:58:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Návrh na salám (podobně jako u 510): - trocha síly na rozhodující soudce, nutný ÚP - V - Začít s 520 - a dotáhnout ji na křižovatku u skládky Ďáblice, provoz pak včetně náklaďáků - Z - Postavit MÚK s R7 - V - Posunout R1 na MÚK s II/608 (Zdiby) - dál je nákladní doprava nad 12t do dokončení nepovolitelná - Z - Posunout R1 na MÚK s II/240 (Horoměřice) - V - Posunout R1 přes Drahaň na MÚK Čimice a přivaděč - Z - Dotáhnout R1 k nadjezdu Štěpnice a připravit dál k MÚK Výhledy - Z - Zahrát si s Hejlovci "kdo víc vydrží" kompletním odříznutím Suchdola od dopravy -> uzavírky křižovatek Kamýcká x Suchdolská, Kamýcká x V Sedlci, Štěpnice x K Horoměřicům x Revoluční, Sídlištní x Hřebenová x Hluboká, Sídlištní u zahr.osady; nutno omezit sílu dočasným přesunem Státního veterinárního ústavu, Ústavu chemických procesů a omezením ČZU (nechápu, jak mohl někdo tak nekoncepčně postavit v takové díře takových ústavů, navíc bez kvalitního dopravního spojení) - Postavit most - napojit se z V a dostavět kus k MÚK Výhledy - Z - poslat dopravu skrz Suchdol (přivaděčem) - tím je blokování přejde - Dostavět tunel v Suchdole - poslat po severu náklaďáky Tohle je navíc mírnějsí varianta... |
|
| Autor: | dd [ 27.1.2011 14:19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Nebylo by jednodušší těm několika problémovým osobám nabídnout místo na MD, podobně jako Patrikovi? |
|
| Autor: | martini [ 29.1.2011 11:07:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
dd píše: Nebylo by jednodušší těm několika problémovým osobám nabídnout místo na MD, podobně jako Patrikovi? |
|
| Autor: | obr [ 30.1.2011 10:35:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
martini píše: dd píše: Nebylo by jednodušší těm několika problémovým osobám nabídnout místo na MD, podobně jako Patrikovi? přesně, nehodnotil bych nikoho, dle toho, jak umí vyhlašovat záměry. U nás se takovým vždy říkalo "muž velkých začátků".. |
|
| Autor: | Sosa [ 30.1.2011 14:58:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
obr píše: martini píše: dd píše: Nebylo by jednodušší těm několika problémovým osobám nabídnout místo na MD, podobně jako Patrikovi? přesně, nehodnotil bych nikoho, dle toho, jak umí vyhlašovat záměry. U nás se takovým vždy říkalo "muž velkých začátků".. Poznají se dle toho že říkají: nic není problém. A ono to pro ně většinou není, za ně to řeší někdo jiný. |
|
| Autor: | pp21 [ 9.2.2011 14:48:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
A osídlování Suchdola běží vesele dál ... BYTOVÝ KOMPLEX „REZIDENCE SUCHDOL VISTAS“ - oználení EIA zde Pokud se správné dívám, je to zhruba tady oznámení EIA píše: Pro budoucí vyuţití toho území je do značné míry určující současný návrh silničního okruhu kolem Prahy (SOKP), který se nachází v bezprostředním sousedství – zamýšlený výjezd z tunelu lemuje jiţní hranici řešeného území. V době zpracování tohoto oznámení není dosud znám termín zahájení stavby této části silničního okruhu, připravovaná projektová dokumentace rezidenční výstavby však je s projektovou přípravou SOKP koordinována. Je pravděpodobné, ţe výstavba bytových domů Rezidence Suchdol Vistas bude stavbě této části SOKP předcházet. V rámci stavby okruhu pak budou realizována protihluková opatření (protihlukové stěny), jejichţ umístění a parametry (délka, výška) byly stanoveny v hlukové studii. Cílem těchto opatření je ochránit stávající i připravovanou výstavbu v tomto území před hlukem z dopravy na MÚK Rybářka (mimoúrovňová křiţovatka), příjezdových rampách, výjezdu z tunelových portálů a na novém mostě přes údolí Vltavy. Umístění bytových domů Rezidence Suchdol Vistas a jejich výšky odpovídají výsledkům akustické studie vypracované pro SOKP. Domy jsou navrţeny tak, aby v chráněném venkovním prostoru staveb byly splněny při plném provozu silničního okruhu denní i noční hygienické limity pro hluk z dopravy. A další perlička: oznámení EIA píše: Investory záměru jsou: firma Suchdol Vistas s.r.o., Na Petřinách 203/44, 162 00 Praha 6, která plánuje výstavbu 6 viladomů v jiţní části pozemku (viladomy č.1 – 6); Městská část Praha-Suchdol, jejímţ záměrem je výstavba 3 viladomů v severní části pozemku (viladomy č.7 – 9). Asi nemá cenu se rozčilovat, že? |
|
| Autor: | siesa [ 9.2.2011 15:43:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
No jak jsem tu psal uz jednou....Nejidealnejsi bude to u Chabru zanorit a u Horomeric pustit na svetlo...7 km tunel to spravi...pri klesani 4°% to vyjde tak akorat a vyhneme se vsem tem maniakum ze Suchdola. A financne to nevyjde o moc draz, nez klasickou J variantou. Jen ty naklady na provoz budou vysoky... |
|
| Autor: | pp21 [ 9.2.2011 16:06:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
siesa píše: No a pouzije-li se na to krkek z metra, tak to bude do roka prorazeny (ten je schopnej razit az 50 m/den Na to bude asi ideální ta řezná hlava EBPM s vnějším průměrem 6060 mm že? |
|
| Autor: | siesa [ 9.2.2011 16:54:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Petr Pokorný píše: siesa píše: No a pouzije-li se na to krkek z metra, tak to bude do roka prorazeny (ten je schopnej razit az 50 m/den Na to bude asi ideální ta řezná hlava EBPM s vnějším průměrem 6060 mm že? |
|
| Autor: | JirkaS [ 9.2.2011 17:59:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Petr Pokorný píše: Na to bude asi ideální ta řezná hlava EBPM s vnějším průměrem 6060 mm že? |
|
| Autor: | MPMP [ 9.2.2011 20:17:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Petr Pokorný píše: A osídlování Suchdola běží vesele dál ... BYTOVÝ KOMPLEX „REZIDENCE SUCHDOL VISTAS“ - oználení EIA zde ... Asi nemá cenu se rozčilovat, že? 1) Nějak to zdržet odvoláváním se proti jakémukoli rozhodnutí 2) Není se proti čemu odvolat? Okamžitě podat žalobu, nejlépe na procedurální pochybení 3) Celou dobu co nejblíže ochraného pásma plánované stavby intenzivně pracovat na obytné zástavbě. Oni se potom už noví majitelé postarají, aby tam nic nebylo. Takových příkladů by se dalo najít nemálo. |
|
| Autor: | Marooned17 [ 10.2.2011 3:25:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 518, 519 Ruzyně - Suchdol - Březiněves |
Absolutní KATASTROFA: HN: Vyjadřoval jste se i k severní části obchvatu Prahy, která má vést přes Suchdol? To je stavba, proti které protestují nejen místní, ale i ekologové a odborníci, navíc soudy tento projekt de facto zastavily. Ve strategii je zmíněno, že tato investice by měla proběhnout mezi lety 2021 a 2025. Je to jedna z věcí, o které bychom se měli se státem začít opět bavit, zvlášť když se to odsouvá takhle daleko. To nám dává příležitost si říct, zda to vést přes Suchdol, nebo zda nezvážit druhou variantu. HN: To je významná změna. Dosud magistrát trval na tom, že se obchvat povede přes Suchdol, ačkoli severní varianta kolem Řeže je sice delší, ale mnohem levnější. Padá totiž ten původní argument, pro který jsem obchvat přes Suchdol podporoval i já. A to, že proces přípravy stavby byl už tak daleko v této variantě, že kdybychom se rozhodli pro druhé řešení, tak se stavba o několik let oddálí. Musíme se s ministerstvem začít vážně bavit, zda by překážky v severní variantě nebyly menší než překážky v jižní variantě. HN: Vyhnout se Suchdolu by asi bylo i politicky lepší řešení. S tím souhlasím. Proto avizuji, že rozhodnutí ministerstva dopravy o odložení stavby otevírá prostor, abychom znovu promysleli, kudy se vydat. Ale z pohledu tohoto volebního období to pro mě nemá takovou prioritu jako část obchvatu z Běchovic na dálnici D1... aneb jak politici svojí neschoností pohřbili dopravně logickou variantu okruhu Prahy. viz http://domaci.ihned.cz/c1-49935110-kare ... ste-jednat |
|
| Stránka 12 z 36 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|