[D0] 510 Běchovice - Satalice

Odpovědět
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Mike »

MPMP píše:... tedy i ono běchovickými podporované "vytěsnění" někam k Úvalům. :(
že by okruh ve tvaru stromečku ?
neboli od D5 k Říčanům a dnes zpět do Prahy
po vytěsnění 511 k Úvalům, se takhle budou auta vracet k Praze z D11 exitu 8 :lol:

pročež se prodlouží vysočanská radiála, 520 ba měla jít někam ke Kralupům....

a všichni ti, co si prohlédli mapy, nakoupili pozemky a investovali do svého klidu budou v hajzlu...
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od jonáš »

Asi neznáte klasiky. Základní poučka demokracie :?:
"Nikdo si nemůže být jist životem ani statky, pokud zasedá parlament".
Pro nižší samo~ i jinak správné či nesvéprávné orgány to platí analogicky. Ti nešťastníci zcela zjevně investovali do svého klidu nedostatečně. Stejně jako ti, co se za týmž účelem před padesáti lety stěhovali na naprostej venkov u Jesenice či k Běchovicům :lol:
Doba nás prostě vždycky nakonec doběhne a předběhne, a nemusí to bejt zrovna revoluce nebo válka.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Lenny »

Aby nám z toho nakonec nevznikla nějaká spirála :D
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
martini
VIP
Příspěvky: 3635
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od martini »

Max píše:Zil jsem v domneni, ze posouzeni vice vozidel, hluku a znecisteni je prave veci EIA, a ne UR a SP :( Aspon u beznejch pozemnich staveb to tak je...
Žijte ve svém domění dál, neboť je pravdivé :-).Tady je základní problém, že za minulého režimu se žádná EIA nedělala a tudíž je to posouzení potřeba provést nyní. Pokud se podaří dodržet hlukové limity, neměl by být v územním řízení problém.
MPMP píše:Jak vidíte na příkladu 511, u silnic to takl není. tam bylo z důvodu hluku zrušeno ÚR. :!:
Není to pravda, problémem bylo, že hlukové limity nebyly dodrženy a bylo místo toho vyhlášeno ochranné hlukové pásmo. To byl důvod pro zrušení ÚR. Když jsou dodrženy limity, nemůže tímto být ÚR zkomplikováno.

Nové pozemky se asi budou zabírat v souvislosti s přestavbou MÚK s D11.

Jsem toho názoru, že přestavba 510 a stavba 511 by se určitě měla spojit. Ten určitý náskok, který má 511 se dle mého může podařit stáhnout, protože na 511 je třeba oproti 510 vykupovat mnoho pozemků.
andy píše:Já to tedy chápu tak, že reálnými alternativami dopravního řešení se rozumí to, co jsem psal výše - které MÚK budou dostavěny, případně které zaniknou. O tom má význam v rámci přípravy nového územního plánu vést diskuse, 511 tam už ale přece je.
Přesně tak, nebo je to úlitba nějakému vyjádření k dokumentaci :-). Vykládat to lze různě.
Lenny píše:Aby nám z toho nakonec nevznikla nějaká spirála :D
:crazy:
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od MPMP »

2martini: jako zapřísáhlý ateista se snad začnu modlit k bohu abyste měl pravdu. Naprosto vážně.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Mike »

Tak nějak jsem nevěděl, kam to dát, tak vložím sem
případně ať to admini přesunou
dnešní příjezd do Prahy okolo 10hod katastrofa už na D11, pak spinkající kamion v golf.hřišti u ČM.
ovšem protisměr Východní spojky ještě lepší, kolona až ke sjezdu Štěrboholy, u Počernic přendavali nějaké betonové zátarasy.
Návrat okolo 15hod, Kbelsá stojící až do Letňan, Chlumecká zůžení pod mostem u Lehovce, Východní spojka a příjezdy k nákupní zóně viz foto.
určitě to všechno nebylo jen deštěm
fotky jsou dnes z menšího nadhledu, trápil jsem po městě břichoplaza
Přílohy
DSC01446r.JPG
DSC01446r.JPG (58.19 KiB) Zobrazeno 13119 x
DSC01447r.JPG
DSC01447r.JPG (60.97 KiB) Zobrazeno 13119 x
DSC01448r.JPG
DSC01448r.JPG (59.79 KiB) Zobrazeno 13119 x
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od mbmat »

kasme má na stránkách todle:
ČTK píše:Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu v Praze 14
Praha 20. července (ČTK) - Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu na území Prahy 14, a to ve směru na Mladou Boleslav. Uzavírka se dotkne úseku zhruba od přemostění dálnice D11 přibližně po Chlumeckou ulici. V místě se bude opravovat most, práce potrvají do 11. srpna. Informoval o tom pražský magistrát.
Podle informací magistrátu se jedná o první etapu prací, která zahrnuje výměnu mostní dilatace, výstavbu přejezdu středního dělícího pásu a následnou opravu mostu.
Doprava ve směru od Štěrbohol bude vedena v jednom jízdním pruhu v protisměru. Ve směru od Mladé Boleslavi na Jižní Spojku budou pro dopravu vyhrazeny dva jízdní pruhy. Investorem akce je Ředitelství silnic a dálnic.
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Registrován: 14.3.2009 18:46:48

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Jakub Šponar »

Nemá někdo tušení co to tam vzniko za omezení a jak dlouho to bude? Nijak extra značený (od D11)
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od kasme »

ČTK píše:Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu v Praze 14

Praha 20. července (ČTK) - Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu na území Prahy 14, a to ve směru na Mladou Boleslav. Uzavírka se dotkne úseku zhruba od přemostění dálnice D11 přibližně po Chlumeckou ulici. V místě se bude opravovat most, práce potrvají do 11. srpna. Informoval o tom pražský magistrát.
Podle informací magistrátu se jedná o první etapu prací, která zahrnuje výměnu mostní dilatace, výstavbu přejezdu středního dělícího pásu a následnou opravu mostu.
Doprava ve směru od Štěrbohol bude vedena v jednom jízdním pruhu v protisměru. Ve směru od Mladé Boleslavi na Jižní Spojku budou pro dopravu vyhrazeny dva jízdní pruhy. Investorem akce je Ředitelství silnic a dálnic.
se to dá objet přes nákupní zónu, ne? :kladivo:
a kdo by jezdil od Hradce na Boleslav :)
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Registrován: 14.3.2009 18:46:48

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Jakub Šponar »

kasme píše:
ČTK píše:Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu v Praze 14

Praha 20. července (ČTK) - Od čtvrtka bude uzavřena část Pražského okruhu na území Prahy 14, a to ve směru na Mladou Boleslav. Uzavírka se dotkne úseku zhruba od přemostění dálnice D11 přibližně po Chlumeckou ulici. V místě se bude opravovat most, práce potrvají do 11. srpna. Informoval o tom pražský magistrát.
Podle informací magistrátu se jedná o první etapu prací, která zahrnuje výměnu mostní dilatace, výstavbu přejezdu středního dělícího pásu a následnou opravu mostu.
Doprava ve směru od Štěrbohol bude vedena v jednom jízdním pruhu v protisměru. Ve směru od Mladé Boleslavi na Jižní Spojku budou pro dopravu vyhrazeny dva jízdní pruhy. Investorem akce je Ředitelství silnic a dálnic.
se to dá objet přes nákupní zónu, ne? :kladivo:
a kdo by jezdil od Hradce na Boleslav :)
No bohužel míněno směr Praha. To že je nějakej problém se zjistil, když jsem uviděl kolonu stojících aut. První cedule byla tak o 50 m dál. Upozorňuji, že je to v té fikané zatáčce do kopce z podjezdu. Sem zvědavej kdy tam dojde k bouračce.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od kasme »

jsem se špatně koukal...
oni opravujou most právě přes větev D11 => R1 510 směr Běchovice...
http://old.mapy.cz/#mm=TtTcF@dm=1334646 ... 90400@z=15
ale o žádném omezení, že by se někam nedalo dojet, nikde nic nepíšou...
a z toho Jakubova popisu mi není jasné v čem je tedy problém :)
jpx
Příspěvky: 16
Registrován: 19.3.2009 10:56:24

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od jpx »

Koukám, že je tam od MB pěkné parkoviště - a odpoledne bude asi opačným směrem, když se jezdí 1+1, dá se to čekat. Chtělo by to už mít hotovou VR, to by se zátěž rozložila.
Ale od D11 bych kolonu nečekal, když se nedává přednost, ale pruh pokračuje.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od adamos »

Mohli zprovoznit kolektorový most, když už tam skoro 30 let leží ladem. :D
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Max
Příspěvky: 324
Registrován: 11.5.2010 18:21:38
Bydliště: Praha

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Max »

Me by zajimalo, proc se ze 3 kolektorovych mostu pro tenhle kolektor postavil jenom ten nejsevernejsi. Ze by se v ty dobe neplnil plan nebo se presvihnul rozpocet, tak se reklo, ze se to dostavi "pozdeji" ? Jinak teda chapu, ze na tech 2 vratnejch rampach je intenzita miziva kvuli nepokracovani D11 dal do centra a ze ten kolektor tam kvuli nim treba neni, ale kdybych takhle uvazoval, tak by se nemusel stavit ani ten nejsevernejsi most.
Maniac
Příspěvky: 181
Registrován: 9.6.2009 9:59:50

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Maniac »

adamos píše:Mohli zprovoznit kolektorový most, když už tam skoro 30 let leží ladem. :D
No, to je fakt, nestálo by to určitě víc než vybudování přejezdu SDP, ale holt v ČR je dogma zužovat, omezovat.... :-(
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od pp21 »

Max píše:Me by zajimalo, proc se ze 3 kolektorovych mostu pro tenhle kolektor postavil jenom ten nejsevernejsi....
To se da celkem snadno vysvětlit. Jediný tento most tvoří se sousedním mostem jeden monolit, takže se to postavilo hned, protože jinak by se musel předělávat projekt.
Ale ona neexistence zbylých dvou mostů se dá taky snadno vysvětlit ... třeba tam původně ani kolektor být neměl a pokračování do/z centra (Hrdlořezská radiála) mělo být v některém směru pomoví nějaké semidirektní rampy. nenajde Lenny někde nějaký historický zákres...?
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od jonáš »

No vzhledem k napojovacim pahejlům tam nejspíš být měly, ale asi se to mělo dostavět později .. což se při urychlený potřebě obsloužit komerční zónu pak už nějak nestíhalo ;-)
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Registrován: 14.3.2009 18:46:48

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Jakub Šponar »

kasme píše:jsem se špatně koukal...
oni opravujou most právě přes větev D11 => R1 510 směr Běchovice...
http://old.mapy.cz/#mm=TtTcF@dm=1334646 ... 90400@z=15
ale o žádném omezení, že by se někam nedalo dojet, nikde nic nepíšou...
a z toho Jakubova popisu mi není jasné v čem je tedy problém :)
Sem to asi špatně popsal. Směr D11 - Štěrboholy. Sice se najíždí do vlastního pruhu, ale značení nic moc a včera kolem 17:30 jsem tam prostě chytnul regulérní zácpu, která nejspíš vznikla z toho, že se někdo lek a zastavil. No a pak už se to jen štosovalo.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Mike »

no tak nějaké kopáče jsem dnes na mostě viděl - asi 3
ale a to mne zaujalo především, někde v místě, kde končí připojovák od D11, se bagrovalo v "trávníku" ve středním dělícím pásu.
nechystá se tam již 3+3 ?
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Mike »

nevím jak je to značené od D11, dnes jsem tudy jen najížděl, ale z ČM jsem tam ceduli "rozšíření do 2 pruhů" přehlédl.
takže vše co jede od Chlumecké, pokračuje ke štěrboholům jedním pruhem, "odstavný" je prázdný, ač jsou v něm nalepené šipky.
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od kasme »

tři příspěvky jsem sem přesunul, tak snad se to nezamotalo :)

podle mě je to značeno dobře a dostatečně, to že lidi nekoukaj a nemyslí je zase jinej příběh... :kladivo: :kladivo:

viz http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 3.JPG.html
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 5.JPG.html
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 0.JPG.html


např na rybníčkách se někdo (včera stříbrňák) neustále snaží projíždět mezi deskami
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.html

na nuseláku se provoz v levém (z centra jen převedeném do protisměru) pruhu provoz i zastavuje...

jak je to možné... :crazy:

případně pokračujme v jiném vlákně...
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Lenny »

Buď tam probíhá rekonstrukce SOS systému nebo kanalizace, jedno z toho.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Toxy
Příspěvky: 253
Registrován: 7.1.2010 9:31:57

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Toxy »

Rekonstrukce SOS systému na 510 není v plánu...
jpx
Příspěvky: 16
Registrován: 19.3.2009 10:56:24

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od jpx »

jpx píše: Ale od D11 bych kolonu nečekal, když se nedává přednost, ale pruh pokračuje.
Tak dneska v 6:45 kolona byla, a to asi od omezení na 100 na D11. Ale důvodem nebylo až tak to omezení, ale dvě auta v sobě v dříve odstavném, nyní pravém pruhu na okruhu směr Štěrboholská radiála, kousek za napojením. Takže se provoz od MB, HK, a od nákupní zóny (v tuhle dobu naštěstí minimální) musel vejít do jednoho pruhu.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: 510 Běchovice - Satalice

Příspěvek od Mike »

kasme píše:tři příspěvky jsem sem přesunul, tak snad se to nezamotalo :)
děkuji :ok:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Odpovědět

Zpět na „Pražský okruh D0“