[D1] Exit 4

Praha – Jihlava – Brno – Vyškov – Hulín – Přerov – Lipník nad Bečvou – Bělotín – Ostrava – Polsko
andy
Příspěvky: 1275
Registrován: 6.8.2009 17:30:53
Bydliště: Mezi magistrálou a Jižní spojkou

[D1] Exit 4

Příspěvek od andy »

Byla zveřejněna přepracovaná dokumentace záměru Exit 4 D1 a dopravní připojení Západní komerční zóny Průhonice (ZKZP). Stavbu tvoří dálniční mimoúrovňová křižovatka na dálnici D1 v km 3,756 v místě křížení s Vesteckou spojkou a navazující část Vestecké spojky od Exitu 4 D1 až po vjezd do připravované západní komerční zóny Průhonice (dále jen ZKZP) v délce cca 500 m včetně vjezdu do ZKZP a zárodku pokračování Vestecké spojky ve směru na jihozápad. Křižovatka s dálnicí D1 je v základním tvaru kosodélná, se světelnou signalizací na úrovňových křižovatkách větví křižovatky s Vesteckou spojkou, která je umístěna do spodní úrovně. Také křižovatka na vjezdu do ZKZP bude řízena světelnou signalizací. Rozmístění činností v rámci ZKZP a jejich rozsah v současné době není ustálený, ale záměr je součástí územního plánu obce Průhonice.

Výstavba Vestecké spojky bude bezprostředně navazovat na dokončení stavby Exit 4 D1 (ale až na zmíněných 500 m není součástí záměru). Vestecká spojka byla uvažována jako dělený čtyřpruh v úsecích Pražský okruh – Vídeňská, jako dvoupruh v úseku Vídeňská – výjezd ze zóny Průhonice západ a opět jako dělený čtyřpruh v úseku výjezd ze zóny Průhonice západ – D1.

Záměr zohledňuje požadavek na ukončení možnosti pokračování kapacitní komunikace na sever od křižovatky - v trase jsou již navrženy jiné objekty, které mají vydané územní rozhodnutí, případně jsou v závěrečné fázi projednání územního plánu, takže trasu kapacitní komunikace dnes již není možno realizovat. Případné místní napojení na ulici Formanskou není v návrhovém období současně platného ÚP HMP, nicméně průkaz o možnosti napojení je v DÚR obsažen.

Dokumentace obsahuje zajímavé přílohy včetně dopravně inženýrské studie. Záměr se nachází zhruba zde.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Měla by tu v budoucnu ústit Vestecká spojka, proti které brojí okolní části, mají strach, že by mohlo dojít k jejímu protažení východním směrem.

Někde v těchto místech bylo kdysi plánováno ESO.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
andy
Příspěvky: 1275
Registrován: 6.8.2009 17:30:53
Bydliště: Mezi magistrálou a Jižní spojkou

Re: Exit 4

Příspěvek od andy »

Lenny píše:Měla by tu v budoucnu ústit Vestecká spojka, proti které brojí okolní části, mají strach, že by mohlo dojít k jejímu protažení východním směrem.
Nejspíš právě, aby je uklidnili, v dokumentaci píšou, že v trase jsou již navrženy jiné objekty, které mají vydané územní rozhodnutí, případně jsou v závěrečné fázi projednání územního plánu, takže trasu kapacitní komunikace dnes již není možno realizovat.
Lenny píše:Někde v těchto místech bylo kdysi plánováno ESO.
Jj, exit 4 je vlastně zredukovaná původní MÚK D1xR1 - hezky je to vidět tady.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od jonáš »

No a jakej sme mohli mít pěknekj okruh, bez tunelů za levno a sto třicet furtumfurt. Zatracený klíče 8-)
Mmch Škroupovo náměstí je oplocený a je tam umělecká mokřinová zahrádka, aby to tam nemohla spustit nějaká další demonstrace :evil:
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Dokumentace EIA už byla po třetí vrácena k přepracování. Nezkoumal jsem to, tak nevím podrobnosti.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od adamos »

Lenny píše:Dokumentace EIA už byla po třetí vrácena k přepracování. Nezkoumal jsem to, tak nevím podrobnosti.
Jsou někde podrobnosti k dispozici? Mám to kilák od baráku, taky bych se tím rád pročetl.
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Proces EIA lze sledovat zde
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Rozšíření komunikace Formanská

Příspěvek od Avantime »

Dnes byly v informačním sytému EIA zveřejněny závěry zjišťovacího řízení záměru Stavba č. 0101 TV Újezd, Etapa 0004 komunikace - Rozšíření komunikace Formanská. Oznámení záměru uvádí následující:
Oznámení záměru píše:Záměr zahrnuje rekonstrukci a rozšíření komunikace Formanská (včetně výstavby cyklostezky a chodníků) v úseku mezi Kateřinkami a Újezdem u Průhonic. Záměr dále zahrnuje dostavbu splaškové a dešťové kanalizace, odbočných řadů, výstavbu veřejného osvětlení podél komunikace a vyžádané přeložky stávajících inženýrských sítí v témže úseku.

Rekonstrukce komunikace začíná na západě v úrovni ulice Na Cípu. Na západní straně komunikace je zřízena malá okružní křižovatka, z které odbočuje jedna souběžná komunikace (není součástí posouzení), která bude obsluhovat území mezi ulicí Formanskou a dálnicí D1 a na východě se napojí na novou komunikaci směřující k nové mimoúrovňové křižovatce na D1. Na východě ulice Formanské je navržena další okružní křižovatka, do které bude napojena výše zmíněná nová komunikace vedoucí k nové mimoúrovňové křižovatce s dálnicí D1 (není součástí posouzení) a severním směrem od okružní křižovatky vedoucí do Křeslic (není součástí posouzení). Rozšíření ulice Formanské končí na západním okraji Újezda.

Důvodem k realizaci záměru je rozvojových ploch jižně od Formanské ulice, na území klesajícím k trase dálnice D1 a Újezdu. Pro toto území je proto nutné zajistit kvalitní komunikační dostupnost a možnost napojení inženýrských sítí. Dalším důvodem je zvýšení bezpečnosti silničního provozu na komunikaci.
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Avantime »

Dnes byla v informačním systému EIA zveřejněna přepracovaná dokumentace záměru.
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od MPMP »

Zaujal mě nákres na straně 18 přílohy, kde je situace křižovatky. To se skutečně plánuje příjezd k ČS směr Brno a výjezd od ČS směr Praha přes úrovňovou křižovatku? Kdo tohle vymyslel?
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Standa »

Taky mě to zaujalo! Dokonce se SSZ, to budou mít pumpaři a další tam působící obchodníci určitě obrovskou radost!
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od jonáš »

Tak nevim, ale jinde se lamentuje nad nedostatkem prostředků .. kolik aut za hodinu na tu pumpu pojede? 8-)
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od MPMP »

jonáš píše:Tak nevim, ale jinde se lamentuje nad nedostatkem prostředků .. kolik aut za hodinu na tu pumpu pojede? 8-)
Pokud tam budou ta světla, tak NIKDO. :lol:
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Standa »

Faktem je, že asi jiné řešení není, jinak by se nevykřížil nájezd na Brno s výjezdem k pumpě, ani výjezd od pumpy se sjezdem od Brna v opačném směru. Asi si budeme muset zvyknout, ve světě to bývá docela běžné, v USA (tedy alespoň tam, kde jsem byl) dokonce vůbec nejsou pumpy či jiné služby napojeny přímo na dálnici - vždycky musíte sjet minimálně do kolektoru, kde už bývají i semafory (dokonce tam bývají speciálně značeny exity, kde žádné pumpy nejsou).
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od adamos »

Snad někoho napadne udělat most na D1 širší a odpojení (směr Brno) i napojení (směr Praha) řešit kolektorem. Nebo bude levnější benzínky vykoupit a zrušit? :-))
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od jonáš »

Tak vzhledem k tomu, že přímo v areálu pumpy je vždycky hafo úrovňových křížení a předností .. třeba tady na desítce je prakticky stejná situace, jestlipak si u Shellu stěžujou? http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=1345586 ... 90944@z=15
Kolik bude stát širší most, o dvě pole, aby se pod něj vešly kolektory? Ten z R35, co má ty pole po straně zbytečně, se bohužel přešoupnout nedá :lol:
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od MPMP »

jonáš píše:Tak vzhledem k tomu, že přímo v areálu pumpy je vždycky hafo úrovňových křížení a předností .. třeba tady na desítce je prakticky stejná situace, jestlipak si u Shellu stěžujou? http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=1345586 ... 90944@z=15
Kolik bude stát širší most, o dvě pole, aby se pod něj vešly kolektory? Ten z R35, co má ty pole po straně zbytečně, se bohužel přešoupnout nedá :lol:
Tohle je ČS na kolektoru, s tím nemám ani já, ani další řidiči problém. Exit 4 ji ale bude mít před/za úrovňovou křižovatkou řízenou SSZ. Tam bych já osobně teda rozhodně nejel. A už vůbec ne, když o 2 km dál je ČS, která je krásně přístupná. ;)
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Mi spíš překvapilo, že pod mostem na D1 jsou z jedné strany 3 pruhy a z druhé jen dva. Není tam žádná rezerva.

Na co se ten exit staví? V současné podobě bez pokračování Vestecké spojky to vypadá jen jako sjezd do komereční zony a nic víc.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od jonáš »

Nojo, asi máte pravdu, já na tu Benzinu nejezdim ani teď, tak je mi to tak nějak jedno .. 8-) spíš by se měla ta křižovatka dimenzovat s ohledem na to, že tam tudy jednou stejně povede obchvat Jižáku aka JVK varianta okruhu Prahy, bo pokrok se nedá zastavit :lol:
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od dvs »

To jako Vestecká spojka bude končit SSZ? To bude fakt perfektní spojka mezi D3 a D1. Když teď přestavujeme křižovatku Veselská x Kbelská (taky taková spojka u nákupního centra sloužící jako obchvat), tak mi tento návrh přijde velmi perspektivní.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Standa »

dvs píše:To jako Vestecká spojka bude končit SSZ? To bude fakt perfektní spojka mezi D3 a D1. Když teď přestavujeme křižovatku Veselská x Kbelská (taky taková spojka u nákupního centra sloužící jako obchvat), tak mi tento návrh přijde velmi perspektivní.
Tak to on nepochybně je, zejména s tím výhledem, jak píše Jonáš (který si další vývoj i podle mého názoru vynutí). Navíc se bude velká část Vestecké spojky stavět jen jako 1+1, takže do roku 2040 se bude muset znovu přestavovat... Jenže v nějaké perspektivnější podobě je neprůchozí u dotčených MČ (Hrnčíře, Šeberov, Újezd), ostatně i takhle se vyrojí kvanta občanských sdružení.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Na co je ten Exit 4 potřeba?
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od jonáš »

Pro Vesteckou spojku a hlavně pro majitele okolních pozemků ;)
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od MPMP »

jonáš píše:... a hlavně pro majitele okolních pozemků ;)
A dodejme: kteří si bytostně nepřejí, aby tamtudy někdo projížděl.
Ať žije 21. století v Evropě v pojetí lobistů "made in ČR". :evil:
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: D1 Exit 4

Příspěvek od Lenny »

Zajímavé je, že investorem části II/603 - Západní komereční zona Průhonice je Středočeský kraj, ale u MÚK už ŘSD. Přitom by to dle mě měl být kraj/Praha.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Odpovědět

Zpět na „D1“