Spojka D1 - D11?

Praha – Jihlava – Brno – Vyškov – Hulín – Přerov – Lipník nad Bečvou – Bělotín – Ostrava – Polsko
Odpovědět
Rodaxx
Příspěvky: 2
Registrován: 8.4.2011 11:54:39

Spojka D1 - D11?

Příspěvek od Rodaxx »

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví něco o spojce dálnic D11 - D1 přibližně v úseku od Poděbrad, přes Kouřim, někde kolem Sázavy na D1? Nevím, zda je to fáma, ale představa případné frekventované silnice kousek od domu mě moc neuchvacuje.
viky
Příspěvky: 1288
Registrován: 16.3.2009 17:41:34
Bydliště: na trase budoucí R49

Re: Spojka D1 - D11?

Příspěvek od viky »

Já sice bydlím jinde,ale taky mně to neuchvacuje.
Doufejme,že to fáma je.Vzhledem ke stavu financí v dopravě je víc než jasné,že pokud tato myšlenka existuje,tak se během 30 let určitě realizovat nebude a to ani na papíře
Ptákjarabák
Příspěvky: 71
Registrován: 29.3.2009 9:42:31

Re: Spojka D1 - D11?

Příspěvek od Ptákjarabák »

Nic takového nehrozí. Podívej se na návrh Zásad územního rozvoje Středočeského kraje. Stát v těchto směrech nechce nic. Na dvojkách jsou návrhy jen okolo Plaňan, Peček, nebo vylepšování II/125 od Kolína po D1. Podívej se na http://www.wmap.cz/zurstck. Nelekej se, červená pentle kolem Kouřimi jsou el.dráty, doprava je modře. Kontrolní otázka soudruzi : kolik km nových silnic postavil kraj od svého vzniku (když nepočítám přivaděč do TPCA za státní peníze) ?
Rodaxx
Příspěvky: 2
Registrován: 8.4.2011 11:54:39

Re: Spojka D1 - D11?

Příspěvek od Rodaxx »

Tak děkuji za mapku i za info. Silnice zdá se nebude. Jen nám tu asi budou stavět místo 22 kV ty železné krávy na 110 kV :( Ale to aspoň nevrčí.
Odpovědět

Zpět na „D1“