České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=66&t=3210
Stránka 56 z 69

Autor:  davidb [ 25.11.2019 10:07:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

bumbik píše:
dnes jsou instalovány návěsti nad vozovkou v severní kolektorové větvi MÚK Lipník (směr Ova - Ol), na kameře dopravniinfo.cz je to pěkně vidět, i kolony, které to způsobuje ...

Taky to mohli udělat o víkendu.

Autor:  kot [ 25.11.2019 10:34:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Světili neděli... :D

Autor:  Radek M [ 25.11.2019 11:11:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Včera jsem se tam byl projet na kole a byli tam z dopravního značení cca do 17:00.

Autor:  davidb [ 25.11.2019 11:49:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Nemyslel jsem to zle.
Chápu že všichni by chtěli volnou neděli.
Ale ...

PS: Podle kamer z dopravniinfo už je to bez kolon.

Autor:  Majkii [ 27.11.2019 21:56:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Od Lipníka na Přerov (a obráceně) by mělo jít do konce roku jezdit bez známky (protože úsek není na letošní rok ve vyhlášce). Počítá s tím značení? Podle stanovení, co mám schované z léta, tak ne... Potřebuju to správně dostat do mapy :)

Autor:  mapman [ 27.11.2019 22:04:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Na značení nehleď, pokud není ve vyhlášce, tak bude do konce roku bez poplatku. To samé platí i pro D3

Autor:  Majkii [ 27.11.2019 22:14:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Jasně, u D3 je to jasné. Tady jen upřesním, že Lipníkem myslím sjezd na I/35 (současný), nikoliv přes Trnávku.

Autor:  Radek M [ 30.11.2019 13:03:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Video z úseku za listopad
https://youtu.be/ZVAIvE-t_-4

Autor:  bumbik [ 2.12.2019 16:05:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Skanska možná může skončit u soudu kvůli těžbě kamene v lomu Veselíčko pro stavbu 0137 viz.
https://www.facebook.com/televizeprerov ... 31573/?t=1

Autor:  theodor less [ 2.12.2019 17:47:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Spíš to vypadá na spor obce, kde lom leží a úřadu, který těžbu povolil. Docela zajímavý je postoj starosty obce, který zdůrazňuje, že nemá nic proti těžbě kameniva pro stavbu dálnice. Jako by říkal, že s těžbou pro jiné stavby nesouhlasí. Je možno povolit těžbu jen pro danou stavbu?

Autor:  siesa [ 2.12.2019 19:20:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

theodor less píše:
Je možno povolit těžbu jen pro danou stavbu?

Neni... Obvodni bansky urad vyda dobyvaci prostor a povoleni k dobyvani, ovsem k jakemu ucelu se bude tezena surovina pouzivat, to se (nastesti) nikomu prikazovat nemuze...

Autor:  Lenny [ 2.12.2019 20:59:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Slavnostní akt se bude konat poblíž nadjezdu silnice I/55 od 14:00. Kdo se zastaví?

Autor:  Martin z Ostravy [ 2.12.2019 21:02:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Budu tam 8-)

Autor:  1975 [ 2.12.2019 22:27:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Je to přeci jen maličko z ruky... Chystám se na 511....tedy zatím na druhé kolo veřejného projednávání ÚR:o)

Autor:  zesp [ 4.12.2019 8:07:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Což o to, já bych si to volno udělal, mám to navíc u nosu, ale to není pro veřejnost, že? To bych stejně musel sledovat někde zdáli, protože by mě tam stejně nikdo nepustil. Tady ty akce bývají jen pro vyvolené a osobně zvané VIP, ne? Alespoň to tak bývalo....

Autor:  Martin z Ostravy [ 4.12.2019 8:10:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

To si nemyslím, nikdy mě tam nikdo nekontroloval.
Stačí se tvářit důležitě a nebude problém :D

Autor:  zesp [ 4.12.2019 8:22:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

No tak to jsem teda zvědav... Pokusím se tam tedy ochmětnout, zajímá mě to, když už to tam od začátku sleduji...

Autor:  bumbik [ 4.12.2019 8:25:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

rád bych se zastavil, ale zrovna čtvrtek musím v práci zůstat až do večera, takže to spíš uvidím dříve TV reportáž ... bylo by fajn, kdyby pak novináři zmapovali provoz v Přerově po zprovoznění 0137, jsem totiž zvědavý, jestli a případně jak moc, se to doopravdy zhorší ...

Autor:  zesp [ 4.12.2019 8:54:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Takže sraz ve stanu VIP zóny na baru...

Autor:  expert [ 4.12.2019 18:38:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Myslím, že k otevření všech myslitelných stanů ŘSD a vstupu do VIPu by mělo bohatě postačovat prohlášení, že dotyčný je korespondentem serveru ceskedalnice.cz, případně registrovaným členem. Takže když to stihnu, tak dojedu, a toto prohlásím.

Autor:  Lenny [ 4.12.2019 19:44:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Na místě nikdo pozvánky nekontroluje. Je to veřejně přístupná akce.

Autor:  Maty [ 4.12.2019 20:37:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Hlavně aby vám tím stanem neprojel nějaký arab nebo nějaký Polák s kamionem :-)

Autor:  Lenny [ 4.12.2019 20:58:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Stan stojí v místě, které ještě hodně dlouho nebude pojížděno.

Autor:  bumbik [ 6.12.2019 13:21:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

přechodná úprava provozu do doby zprovoznění odpočívky Osek - vlevo (směr Brno)
https://mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Stanoveni-prechodne-upravy-provozu-na-dalnic-(435)

Autor:  zesp [ 8.12.2019 21:33:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou

Dokončeno. Pohled z mostu silnice Prosenice - Radvanice na les tabulí upozorňující na odpočívku směr Ostrava, kde kromě parkoviště zatím nic nebude. Budou tam ale ale alespoň ty toi toiky??? Na snímku 002 je dobře vidět mezi cedulemi jedna s těch poměrně "ostrých" krátkých přechodnic mezi oblouky. I při přejezdu vyšší rychlostí je ta změna sklonu velice dobře znát... Na to, že je necelý týden do zprovoznění, na stavbě byl úplný klid. Zkrátka to stihli a mají hotovo!!!

Přílohy:
001.JPG
001.JPG [ 110.21 KiB | Zobrazeno 1395 krát ]
002.JPG
002.JPG [ 109.23 KiB | Zobrazeno 1395 krát ]
003.JPG
003.JPG [ 109.72 KiB | Zobrazeno 1395 krát ]

Stránka 56 z 69 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/