České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=66&t=3210
Stránka 12 z 69

Autor:  expert [ 1.2.2013 21:57:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

To má být odkrývka za 6 milionů, která se soutěžila na konci minulého roku. Takže to ještě přijde.

Autor:  bumbik [ 3.2.2013 20:34:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

tak novinka z médií:
viewtopic.php?f=197&t=3846

Autor:  bumbik [ 4.2.2013 19:03:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

už i TV Přerov informuje:
viewtopic.php?f=197&t=3848

zarazilo mě dokončení 0136 až v roce 2018 - 2019 to je teda dost pozdě ... uff ale lepší než vůbec :-)

Autor:  expert [ 4.2.2013 20:01:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Termín 2018 až 2019 se už blíží bártovu plánu po roce 2025. To snad ani nemohou myslet vážně.

Autor:  Lenny [ 4.2.2013 20:04:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Zase někdo, kdo si myslí, že termín dokončení = termín zprovoznění.

Autor:  bumbik [ 4.2.2013 20:05:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

jejda máš recht, kurnik to jsem si neuvědomil, dík za upozornění ;-)

Autor:  expert [ 4.2.2013 20:38:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Myslím, že všechny starosti o termíny dokončení důležitých staveb jsou zbytečné. Volební program ODS pro volby v roce 2006 hovoří jasně. Takže zítra to před říkovicemi rozjedu na 150 km/hod., zavřu oči, a jistě se znenadání ocitnu na zbrusu nových dokončených úsecích 0136 a 0137. Citujme tedy pro jistotu ještě jednou z volebního programu.
"Výstavba silniční sítě
Za samozřejmé považujeme, že do roku 2010 bude kompletně dokončena dálnice D8 z Prahy do Dráž
ďan a D47 z Lipníku do Ostravy.
Do roku 2010 postavíme druhé spojení mezi Čechami a Moravou, tedy rychlostní silnici R35 mezi Hradcem Králové a Olomoucí (Mohelnicí).
Do roku 2010 dokončíme celou dálnici D1, tedy od Prahy až do Ostravy, včetně úseku mezi Kroměříží,
Přerovem a Lipníkem.
Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek dálnice D3 mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Dokončen bude v roce 2012.
Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek pražského okruhu (ESO). Dokončen bude v roce 2013.
Do roku 2010 bude rozestavěna celá trasa rychlostní silnice R6 mezi Prahou a Karlovými Vary.Dokončena bude do roku 2014.
Do roku 2010 bude rozestavěna část trasy rychlostní silnice R55 mezi Hulínem a Hodonínem. Dokonče
na bude v roce 2013.
Do konce roku 2010 bude dostavěna trasa rychlostní silnice R48 mezi Příborem a Českým Těšínem.
Do konce roku 2012 bude rozestavěna celá trasa R35 mezi Hradcem Králové aTurnovem.Dokončena bude v roce 2014.
Do konce roku 2010 budou postaveny klíčové úseky R7 mezi Prahou a Chomutovem a R4 mezi Příbramí a Pískem."

Autor:  Lenny [ 4.2.2013 21:13:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Slibem nezarmoutíš. Takhle slibuji všichni před každými volbami. :crazy:
Dej vědět jaké to bylo narazit ve 150 do betonových svodidel. Osobně bych to nezkoušel. ;)

Autor:  _jan91 [ 5.2.2013 10:00:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

To tam fakt je? To se mi i na politiky zdá dost přehnaný - vždyť by to znamenalo postavit či aspoň rozestavět stovky kilometrů během čtyř let??? Sice bylo v rozpočtu na dopravu tuším až 100 mld ale zase se stavělo nejdráž...

Autor:  bumbik [ 13.2.2013 13:10:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

tak vydáno stavební povolení na dočasnou přeložku místní komunikace v KÚ Žernov
http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12395&

Autor:  bumbik [ 14.2.2013 12:52:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

další rozjeté stavební řízení, tentokrát na přeložku trafostanice autosalonu (pravděpodobně škodovky na předmostí)
http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12396&

Autor:  expert [ 4.3.2013 23:03:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Tak nevím, jestli se ještě pracuje na přípravě tohoto úseku. V únoru mělo být vyhlášeno druhé kolo a v březnu měl být vítěz. A zatím jenom ticho po pěšině.

Autor:  bumbik [ 4.3.2013 23:08:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

no kolega martini psal ve vedlejším vlákně odpověď na tuto otázku ... osobně jsem se ho ptal ... a odpověď zní: výběrové řízení je zkrátka stále oříšek a je třeba to vyprecizovat tak, aby se zabránilo vícepracem stejně jako, pokud možno, odvolávání případných neúspěšných uchazečů - pokud to píšu špatně, snad mě martini prosím opraví ;-)

Autor:  dps [ 5.3.2013 11:29:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Tomu odvolani nezabranis ... vzdycky se nekdo najde.

Autor:  Sponik [ 12.3.2013 15:54:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

na čem vůbec ted vázne tato akce?

Autor:  mbmat [ 12.3.2013 19:08:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Sponik píše:
na čem vůbec ted vázne tato akce?

Přečti si prosím posledních pár příspěvků výše. Díky.

Autor:  bumbik [ 12.3.2013 23:01:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Oznámení o pokračování řízení - "Dálnice D1,st.0137-D 131 SSÚD Přerov" v k.ú. Předmostí-STAV-ZEM
http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12461&

Autor:  Sponik [ 13.3.2013 16:36:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

mbmat píše:
Sponik píše:
na čem vůbec ted vázne tato akce?

Přečti si prosím posledních pár příspěvků výše. Díky.


příspěvky se snažím číst poctivě,ale někdy to je tak šalamounsky napsané :D takže se čeká na druhé kolo?

Autor:  bumbik [ 13.3.2013 16:46:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

no osobně jsem zvědav, jestli se toho druhého kola vůbec kdy dočkáme, už je skoro půlka března a podle všeho pořád nic :-(

Autor:  expert [ 13.3.2013 21:19:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Vázne to na tom, že někdo zapomněl na kus dálnice a teď se to snaží dohnat, aby to mohli vysoutěžit, a zřejmě pořád neúspěšně.

Autor:  martini [ 18.3.2013 20:01:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Nechci být poslem špatných zpráv, ale je to hodně složité téma co se týče tvorby té zadávací dokumentace. Vyhlášení 2. kola snad tedy v průběhu Q2/2013 (optimista by řekl konec dubna). Pak soutěž, lhůty, odvolávky... Asi se letos stihnou max. nějaké přípravné práce :-(

Autor:  bumbik [ 18.3.2013 20:05:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

bohužel martini jsi poslem dost smutných zpráv :-( ale zase budu radši čekat na precizní tendr a dobrou nabídkovou cenu a hlavně hladký průběh stavby, než to rychle zšufovat a pak se zjistí, že to bylo předražené, pak nějaké odvolávání soudy zdržování problémy ... ;-) ale jako přál bych si už vidět staveniště v akci ...

Autor:  Lenny [ 18.3.2013 20:27:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Ja bych raději ještě zredukoval MÚK Lipník, než to za cenu nezasahování do projektu stavět v dnešní podobě, ze stachu aby nám EU neproplatila stavbu...

Autor:  expert [ 18.3.2013 20:47:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

Jak ten nekonečný tendr sleduju, tak jediná cesta, jak to stihnout do roku 2025, bude zřejmě postavit to v Akci Z.

Autor:  bumbik [ 19.3.2013 11:50:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba)

další stavební povolení:
http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12474&

Stránka 12 z 69 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/