| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D1] 0137 Přerov – Lipník nad Bečvou http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=66&t=3210 |
Stránka 12 z 69 |
| Autor: | expert [ 1.2.2013 21:57:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
To má být odkrývka za 6 milionů, která se soutěžila na konci minulého roku. Takže to ještě přijde. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.2.2013 20:34:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
tak novinka z médií: viewtopic.php?f=197&t=3846 |
|
| Autor: | bumbik [ 4.2.2013 19:03:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
už i TV Přerov informuje: viewtopic.php?f=197&t=3848 zarazilo mě dokončení 0136 až v roce 2018 - 2019 to je teda dost pozdě ... uff ale lepší než vůbec |
|
| Autor: | expert [ 4.2.2013 20:01:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Termín 2018 až 2019 se už blíží bártovu plánu po roce 2025. To snad ani nemohou myslet vážně. |
|
| Autor: | Lenny [ 4.2.2013 20:04:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Zase někdo, kdo si myslí, že termín dokončení = termín zprovoznění. |
|
| Autor: | bumbik [ 4.2.2013 20:05:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
jejda máš recht, kurnik to jsem si neuvědomil, dík za upozornění |
|
| Autor: | expert [ 4.2.2013 20:38:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Myslím, že všechny starosti o termíny dokončení důležitých staveb jsou zbytečné. Volební program ODS pro volby v roce 2006 hovoří jasně. Takže zítra to před říkovicemi rozjedu na 150 km/hod., zavřu oči, a jistě se znenadání ocitnu na zbrusu nových dokončených úsecích 0136 a 0137. Citujme tedy pro jistotu ještě jednou z volebního programu. "Výstavba silniční sítě Za samozřejmé považujeme, že do roku 2010 bude kompletně dokončena dálnice D8 z Prahy do Dráž ďan a D47 z Lipníku do Ostravy. Do roku 2010 postavíme druhé spojení mezi Čechami a Moravou, tedy rychlostní silnici R35 mezi Hradcem Králové a Olomoucí (Mohelnicí). Do roku 2010 dokončíme celou dálnici D1, tedy od Prahy až do Ostravy, včetně úseku mezi Kroměříží, Přerovem a Lipníkem. Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek dálnice D3 mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Dokončen bude v roce 2012. Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek pražského okruhu (ESO). Dokončen bude v roce 2013. Do roku 2010 bude rozestavěna celá trasa rychlostní silnice R6 mezi Prahou a Karlovými Vary.Dokončena bude do roku 2014. Do roku 2010 bude rozestavěna část trasy rychlostní silnice R55 mezi Hulínem a Hodonínem. Dokonče na bude v roce 2013. Do konce roku 2010 bude dostavěna trasa rychlostní silnice R48 mezi Příborem a Českým Těšínem. Do konce roku 2012 bude rozestavěna celá trasa R35 mezi Hradcem Králové aTurnovem.Dokončena bude v roce 2014. Do konce roku 2010 budou postaveny klíčové úseky R7 mezi Prahou a Chomutovem a R4 mezi Příbramí a Pískem." |
|
| Autor: | Lenny [ 4.2.2013 21:13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Slibem nezarmoutíš. Takhle slibuji všichni před každými volbami. Dej vědět jaké to bylo narazit ve 150 do betonových svodidel. Osobně bych to nezkoušel. |
|
| Autor: | _jan91 [ 5.2.2013 10:00:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
To tam fakt je? To se mi i na politiky zdá dost přehnaný - vždyť by to znamenalo postavit či aspoň rozestavět stovky kilometrů během čtyř let??? Sice bylo v rozpočtu na dopravu tuším až 100 mld ale zase se stavělo nejdráž... |
|
| Autor: | bumbik [ 13.2.2013 13:10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
tak vydáno stavební povolení na dočasnou přeložku místní komunikace v KÚ Žernov http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12395& |
|
| Autor: | bumbik [ 14.2.2013 12:52:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
další rozjeté stavební řízení, tentokrát na přeložku trafostanice autosalonu (pravděpodobně škodovky na předmostí) http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12396& |
|
| Autor: | expert [ 4.3.2013 23:03:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Tak nevím, jestli se ještě pracuje na přípravě tohoto úseku. V únoru mělo být vyhlášeno druhé kolo a v březnu měl být vítěz. A zatím jenom ticho po pěšině. |
|
| Autor: | bumbik [ 4.3.2013 23:08:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
no kolega martini psal ve vedlejším vlákně odpověď na tuto otázku ... osobně jsem se ho ptal ... a odpověď zní: výběrové řízení je zkrátka stále oříšek a je třeba to vyprecizovat tak, aby se zabránilo vícepracem stejně jako, pokud možno, odvolávání případných neúspěšných uchazečů - pokud to píšu špatně, snad mě martini prosím opraví |
|
| Autor: | dps [ 5.3.2013 11:29:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Tomu odvolani nezabranis ... vzdycky se nekdo najde. |
|
| Autor: | Sponik [ 12.3.2013 15:54:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
na čem vůbec ted vázne tato akce? |
|
| Autor: | mbmat [ 12.3.2013 19:08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Sponik píše: na čem vůbec ted vázne tato akce? Přečti si prosím posledních pár příspěvků výše. Díky. |
|
| Autor: | bumbik [ 12.3.2013 23:01:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Oznámení o pokračování řízení - "Dálnice D1,st.0137-D 131 SSÚD Přerov" v k.ú. Předmostí-STAV-ZEM http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12461& |
|
| Autor: | Sponik [ 13.3.2013 16:36:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
mbmat píše: Sponik píše: na čem vůbec ted vázne tato akce? Přečti si prosím posledních pár příspěvků výše. Díky. příspěvky se snažím číst poctivě,ale někdy to je tak šalamounsky napsané |
|
| Autor: | bumbik [ 13.3.2013 16:46:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
no osobně jsem zvědav, jestli se toho druhého kola vůbec kdy dočkáme, už je skoro půlka března a podle všeho pořád nic |
|
| Autor: | expert [ 13.3.2013 21:19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Vázne to na tom, že někdo zapomněl na kus dálnice a teď se to snaží dohnat, aby to mohli vysoutěžit, a zřejmě pořád neúspěšně. |
|
| Autor: | martini [ 18.3.2013 20:01:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Nechci být poslem špatných zpráv, ale je to hodně složité téma co se týče tvorby té zadávací dokumentace. Vyhlášení 2. kola snad tedy v průběhu Q2/2013 (optimista by řekl konec dubna). Pak soutěž, lhůty, odvolávky... Asi se letos stihnou max. nějaké přípravné práce |
|
| Autor: | bumbik [ 18.3.2013 20:05:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
bohužel martini jsi poslem dost smutných zpráv |
|
| Autor: | Lenny [ 18.3.2013 20:27:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Ja bych raději ještě zredukoval MÚK Lipník, než to za cenu nezasahování do projektu stavět v dnešní podobě, ze stachu aby nám EU neproplatila stavbu... |
|
| Autor: | expert [ 18.3.2013 20:47:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
Jak ten nekonečný tendr sleduju, tak jediná cesta, jak to stihnout do roku 2025, bude zřejmě postavit to v Akci Z. |
|
| Autor: | bumbik [ 19.3.2013 11:50:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D1 0137 Přerov - Lipník na Bečvou (výstavba) |
další stavební povolení: http://www.prerov.eu/redakce/index.php? ... aim=12474& |
|
| Stránka 12 z 69 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|