| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=66&t=791 |
Stránka 78 z 90 |
| Autor: | hh [ 4.7.2017 9:16:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ano. |
|
| Autor: | bumbik [ 4.7.2017 9:18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
tak to už jsem klidný |
|
| Autor: | balance [ 7.7.2017 13:39:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Tuším, že deník Právo ze So 1.7. Ta oprava skutečně bude? P nebo L strana? Příloha: Schránka01.jpg [ 96.3 KiB | Zobrazeno 8044 krát ] |
|
| Autor: | hh [ 7.7.2017 18:27:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Nebude. Novinari... |
|
| Autor: | bumbik [ 8.7.2017 19:35:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
tak konečně je D1 u Brna v úseku 204.6 - 210 L zcela bez omezení, sláva!!!!!!!!!!!!!! konečně je D1 Brno - Vyškov po letech kompletně opravena!!! včerejší jízda byla velmi příjemná tímto bych chtěl nesmírně poděkovat všem na ŘSD, kteří se o to zasadili, moc Vám děkuji jménem všech řidičů!!! |
|
| Autor: | Lenny [ 8.7.2017 20:18:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ještě se bude opravovat krátký 100 m úsek za MÚK Holubice. |
|
| Autor: | Georg [ 9.7.2017 8:14:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Chtěl bych se k poděkování ŘSD k Bumbikovi připojit. Už čtyři roky jezdím několikrát do roka trasu Praha-Ostrava-Lvov a jednou do roka Břeclav-Praha a musím ocenit, že se za tuto dobu, co se týče oprav, komfortu a bezpečnosti jízdy na těchto dálnicích udělal kus dobré práce. ŘSD má snahu dát do pořádku to, co se dlouhou dobu zanedbávalo. Kéž se to i nadále daří. Ještě jednou dík. |
|
| Autor: | balance [ 9.7.2017 18:05:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Lenny píše: Ještě se bude opravovat krátký 100 m úsek za MÚK Holubice. A most u Rohlenky, ni? No a časem snad ty vymačkané koleje (v PJP) na mostech MÚK 196 Dále mezi Holubicemi a Rousínovem jsou tuším na 2-3 místech přenosné A7a (nerovnost vozovky) ... vždy před AB úsekem |
|
| Autor: | Lenny [ 9.7.2017 18:07:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ten už je vysoutěžený. Má se zahájit po dokončení úseku 204-210 L. |
|
| Autor: | ada031 [ 9.7.2017 20:02:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Tak co je tedy v plánu ještě opravovat mezi 199 - 230 km ??? A jak vlastně při těch všech opravách a rekonstrukcích vznikl ten 100 m dlouhý úsek za MÚK Holubice ??? |
|
| Autor: | Lenny [ 9.7.2017 20:51:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ten 100 m dlouhý úsek je součástí 204-210 L. Bude opraven po polovinách. |
|
| Autor: | zesp [ 10.7.2017 8:20:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Paradoxní je, že ten cca 100m úsek u Holubic je úplně v pohodě.. Je tam ještě kousek starého betonu, ale jízda přes něj je co do nerovností téměř nepostřehnutelná, ozve se akorát "HUKOT" typický pro tyto původní CB vozovky... I přechody na nové povrchy jsou v cajku, takže téměř nepostřehnutelné, že ja tam ještě takový pozůstatek doby minulé... Ale ty vyjeté koleje na mostech v km 196 směr OV jsou fakt blbé... To by se mělo udělat co nejdříve... Ony koleje se už začínají zjevovat i na těch úsecích z r. 2013, takře další potvrzení, že AB u takto zatížených úseků je o ničem... Za dva roky tomůžou dělat znovu... Jinak pokud se zprovozní vššechny větve na exitu 210, pak ať se MÚK Rohlenka zruší, pak to dává logiku, než to složitě přestavovat do nějakých parametrů... |
|
| Autor: | Petanecek [ 12.7.2017 23:31:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ted to jenom začít plánovat na 2x3 a to i dotáhnout do konce a bude to ráj na zemi... |
|
| Autor: | bumbik [ 13.7.2017 9:32:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
bumbik píše: ... tak jsme jeli přes Přerov a musím říct, že na úseku D1 272 - 230 (Říkovice - Vyškov) je stav asi takový: km 272 - 250 super stav! km 250 - 242 stav vcelku ucházející km 242 - 237 mírně drncá km 237 - 230 drncání je místy dost výrazné! tak jsem se na to zaměřil minulý týden a včera opět a opravdu špatný stav je úsek 230 - 242 dál je to OK až po Říkovice, ještě km 242 - 245 je kvůli těch protismykovek zřejmě mírně přefrézovaný, tam je to OK, ale bohužel 230 - 242 je fakt bída, doufám, že za cca 8 let budu moci napsat, že ten úsek je OK jinak zítra by se měly otevírat obálky na opravu 182 - 190 L u Brna, tak snad se termín zas neposune |
|
| Autor: | ada031 [ 14.7.2017 20:41:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Stanovení přechodné úpravy provozu - "Oprava čerpacích stanic OMV, Brno - Tuřany" http://www.mdcr.cz/getattachment/Minist ... 4.pdf.aspx |
|
| Autor: | Tester [ 18.7.2017 6:31:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
By mě zajímalo, proč ten most u Rohlenky neopravili loni. Uzavřený úsek byl dost dlouho na to, aby byl opraven i ten most. |
|
| Autor: | bumbik [ 21.7.2017 10:49:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
tak dle profilu zadavatele jsou již otevřeny obálky na opravu D1 182 - 190 L (Kývalka - Brno-západ) |
|
| Autor: | _jan91 [ 23.7.2017 20:07:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Skoro konec července...no budou mít co dělat... |
|
| Autor: | hh [ 23.7.2017 20:20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Politici zakázali ŘSD před volbami mezi Prahou a Brnem opravy 12-16 a 182-190. |
|
| Autor: | bumbik [ 23.7.2017 20:24:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
hh píše: Politici zakázali ŘSD před volbami mezi Prahou a Brnem opravy 12-16 a 182-190. |
|
| Autor: | Lenny [ 23.7.2017 21:06:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Měli bychom každý napsat několik rozhořčených dopisů některým politikům, proč sakra neproběhnou opravy, když jsou vysoutěženy a odloží se na příští rok. |
|
| Autor: | Nosorožec [ 24.7.2017 8:30:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
nevíte někdo, kteří politici konkrétně, případně jakým způsobem to zakázali? díky. |
|
| Autor: | monin [ 24.7.2017 9:32:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
hh píše: Politici zakázali ŘSD před volbami mezi Prahou a Brnem opravy 12-16 a 182-190. |
|
| Autor: | hh [ 24.7.2017 16:16:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Ti mohou věcí |
|
| Autor: | Lenny [ 24.7.2017 16:47:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci |
Kdo má pod palcem MD? Z toho poznáš, kteří politici a která strana. Před volbami se nesmí nic pokazit, co by ohrozilo volební vítězství. |
|
| Stránka 78 z 90 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|