| Autor |
Zpráva |
|
ElWapp
Příspěvky: 1149 Bydliště: Praha 4
|
 Re: Opravy D1
mapman píše: Převedení do protisměru je otázka minimálně 5-6 hodin práce postavit a zase sklidit. A navíc je to na dvouapůldenní uzavírku děsně drahej špás... Tehdy jsem to nesledoval, ale nebyl převeden provoz do protisměru třeba i u nedávno zaseklého nadměru na R10? A to na méně vytížené komunikaci a na kratší dobu...
|
| 29.10.2011 19:05:24 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
ElWapp píše: mapman píše: Převedení do protisměru je otázka minimálně 5-6 hodin práce postavit a zase sklidit. A navíc je to na dvouapůldenní uzavírku děsně drahej špás... Tehdy jsem to nesledoval, ale nebyl převeden provoz do protisměru třeba i u nedávno zaseklého nadměru na R10? A to na méně vytížené komunikaci a na kratší dobu... ale tam to snad bylo plánované a na náklady dopravce...
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 29.10.2011 19:30:09 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Opravy D1
Ano, na R10 to bylo plánované a hlavně to bylo 1+1 bez malování čar, což se taky nakonec ukázalo jako těžce problémové vzhledem k tomu, že to nestihli včas. Mimochodem, včera tam na D1 kamion sestřelil jeden ze stavebních strojů, za nějž momentálně není náhrada, tak uvidíme kam se to zas protáhne ... Booože ....
_________________ KlarArt
|
| 29.10.2011 21:33:14 |
|
 |
|
balance
Příspěvky: 2149
|
 Re: Opravy D1
Ten poniceny stroj je v reportazi zachycen taky ... cca od min. 6:10 http://www.iprima.cz/videoarchiv/all/2317/allA taky je avizovana dalsi oprava v pristim tydnu mezi km 5-2 smer Praha 
|
| 29.10.2011 23:59:32 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
asi to není jen obyčejný finišér  Příloha:
Poznámka: uloženo z iprima.cz
D1-stroj-iprima.cz.JPG [ 100.71 KiB | Zobrazeno 4463 krát ]
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 30.10.2011 0:39:26 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
balance píše: A taky je avizovana dalsi oprava v pristim tydnu mezi km 5-2 smer Praha  a příprava začala... dopravniinfo.cz píše: Brněnská, ve směru Praha, mezi 4,9 km a 2,2 km 30.10.2011 09:10 - 30.10.2011 15:00 pomalu jedoucí vozidlo údržby, pravý jízdní pruh uzavřen , příprava na budoucí omezení, lepení vodorovného dopravního značení
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 30.10.2011 9:29:48 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Opravy D1
kasme píše: asi to není jen obyčejný finišér  Měla by to být tato mašinka. http://www.baltom.cz/zahorka.html
|
| 30.10.2011 15:44:08 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Opravy D1
Na km 18 - 20 to vypadá na vyklízení staveniště a zprovozňování.
Horší je to na km 14 směr Praha, nehoda ...
_________________ KlarArt
|
| 30.10.2011 16:55:47 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Opravy D1
Dneska na D8 byla stejná, nebo na velice podobném principu fungující, mašina. Tak na primě kecali že neni v čr druhá
|
| 30.10.2011 19:07:58 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
balance píše: A taky je avizovana dalsi oprava v pristim tydnu mezi km 5-2 smer Praha  odstavnej už je nalajnovanej... http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 1.JPG.htmlv půl třetí byla na km 6 nehoda, která provoz moc neomezovala http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 7.JPG.htmla koukám, že i dvanáctej se dnes dočkal Citace: Provoz na D1 ve směru na Prahu brzdí desetikilometrová kolona fih 30. října 2011 17:45, aktualizováno 18:33 Řidičům, kteří se vracejí z prodlouženého víkendu do Prahy po nejvytíženější dálnici D1, se cesta protáhne. Dvě nehody v levém jízdním pruhu na 12. a 15. kilometru zcela ucpaly dálnici a řidiči stojí v desetikilometrové koloně. Ta se rozjíždí jen pomalu. http://praha.idnes.cz/clanek.aspx?c=A11 ... domaci_fihjá fotil na dvanáctém jen skoronehodu http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 0.JPG.htmlstíbrňák ve středním zastavil..., aby pa přejel do levého... (na Prahu) od úterka by mělo být snad po problému... 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 30.10.2011 19:22:42 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
takže do Prahy provoz dva pruhy Citace: D1 ve směru Praha, mezi 5 a 2.225 km 31.10.2011 10:00 - 06.11.2011 14:00 levý jízdní pruh uzavřen oprava povrchu vozovky , 2 zbývající pojížděné pruhy, zdroj: ŘSD
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 31.10.2011 11:05:29 |
|
 |
|
balance
Příspěvky: 2149
|
 Re: Opravy D1
Ze stránek ŘSD:
Na dálnici D1 probíhají od 31.10.2011 do 6.11.2011 do 14.00 hod. ve směru na Prahu od 5. km do 2. km lokální výspravy levého a prostředního jízdního pruhu.
Doprava bude vedena dvěma pomocnými jízdními pruhy s využitím odstavného pruhu. Jedná se o opravy trhlin, výmolů a plošného rozpadu vozovky zejména v prostředním jízdním pruhu. Část prací bude realizována i za nočního provozu. Práce, které nelze realizovat v nočních hodinách budou probíhat od 7:00 do 17:00 hod.
|
| 1.11.2011 11:48:37 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 1.11.2011 14:36:12 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Opravy D1
balance píše: Ze stránek ŘSD:
Na dálnici D1 probíhají od 31.10.2011 do 6.11.2011 do 14.00 hod. ve směru na Prahu od 5. km do 2. km lokální výspravy levého a prostředního jízdního pruhu.
Když jsem jel tímto úsekem naposled, zdál se mi nejrozbitější pravý jízdní pruh. Nějaké informace jestli se bude taky opravovat?
|
| 1.11.2011 19:55:14 |
|
 |
|
fannah
Příspěvky: 3
|
 Re: Opravy D1
Víte někdo něco o údajném rozšiřování D1 mezi Kývalkou a Rohlenkou společně s rekonstrukcí Exitu u Rohlenky? D1 205. km směr Praha...
|
| 1.11.2011 21:05:08 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
jasně, rozšíření cca o 1 m v délce cca 300-400 m, tak aby byl vytvořen připojovací pruh ve směru na Brno.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 1.11.2011 21:45:38 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Opravy D1
fannah píše: Víte někdo něco o údajném rozšiřování D1 mezi Kývalkou a Rohlenkou společně s rekonstrukcí Exitu u Rohlenky? D1 205. km směr Praha... Víme. http://www.dalnice-silnice.cz/D1.htmHledejte text "V úseku Kývalka - Brno - Holubice se připravuje rozšíření dálnice"
|
| 1.11.2011 21:55:52 |
|
 |
|
balance
Příspěvky: 2149
|
 Re: Opravy D1
mapman píše: No a to se ještě do toho přidá uzavírka na D1 na 204.km do jednoho pruhu směr Brno. Nejspíš příští týden, čt-ne. To bude asi ono ... oprava AB  ? Tam jsou docela silene koleje 
Přílohy:
D1_km205.jpg [ 6.38 KiB | Zobrazeno 3774 krát ]
|
| 2.11.2011 15:28:43 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Opravy D1
Přesně tak  Dobře že to dali na ZPI... Začne se v 10:00 dopoledne, do jednoho pruhu, předpokládám takové menší peklo v úterý a ve středu ráno 
_________________ KlarArt
|
| 2.11.2011 16:06:12 |
|
 |
|
GiuseppeS
Příspěvky: 547
|
 Re: Opravy D1
mapman píše: Že je to kolosální průser  to jsem zvědav jestli budou padat hlavy ... Proč? Dyk to bylo dobře naplánovné, aspoň podle ŘSD  : ŘSD píše: ŘSD dlouhodobě hledalo tři dny, kdy je maximálně vyloučena kamionová doprava. „Jiný termín již nebylo možné nalézt. Prodloužený víkend na konci října byl posledním možným řešením,“ doplňuje Martina Vápeníková. Zbytek (dešť, nehoda) to byla už jen vyšší moc 
|
| 2.11.2011 22:34:48 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Opravy D1
Z webu http://www.rsd.cz/doc/Informacni-servis ... lych-oprav D1 - Na dálnici D1 se připravuje oprava povrch vozovky v km 204,650 – 204,050 ve směru jízdy na Prahu. V první fázi pude uzavřen levý jízdní pruh po dobu cca 3 dnů. Ve druhé fázi bude uzavřen pravý jízdní pruh po dobu cca 4dnů. Předpoklad zahájení prací je od 7. 11. 2011 do 9. 11. 2011. Na dálnici D1 budou probíhat v průběhu měsíce listopadu lokální omezení vždy 1 jízdního pruhu na úseku mezi 73 – 66 km ve směru jízdy na Prahu, kde bude probíhat oprava vozovky. Omezení v daném místě bude na cca 1-2 dny.
_________________ KlarArt
|
| 4.11.2011 7:56:09 |
|
 |
|
Veronss
Příspěvky: 294 Bydliště: Slavkov u Brna
|
 Re: Opravy D1
mapman píše: D1 - Na dálnici D1 se připravuje oprava povrch vozovky v km 204,650 – 204,050 ve směru jízdy na Prahu. V první fázi pude uzavřen levý jízdní pruh po dobu cca 3 dnů. Ve druhé fázi bude uzavřen pravý jízdní pruh po dobu cca 4dnů. Předpoklad zahájení prací je od 7. 11. 2011 do 9. 11. 2011.
konecne pujdou pryc ty nehorazne koleje... chci se zeptat, ten most pred tou MUK, u ktereho je vlastne tahle rekonstrukce, uz je pripraven na 3pruh? zda se mi dostatecne siroky.. a neni to dlouho co prosel rekonstrukci
|
| 4.11.2011 11:26:22 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Myslíš Most Podolí, tak nebyl postaven pro šestipruh ani tak opraven. Širší odstavný pás, který je tam k vidění, je pozůstatek z doby, kdy připojovací pruh navazoval přímo na stoupací.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 4.11.2011 17:02:40 |
|
 |
|
dd
Příspěvky: 1195
|
 Re: Opravy D1
A jaký je rozdíl mezi přípravou na 3-pruh a 2+stoupací? Zkrátka 3 pruh se tam vejde a netřeba most přestavovat, doufám?
|
| 5.11.2011 10:39:21 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Ne, bude se rozšiřovat, bo tam musí být 3 průběžné pruhy a 1 připojovací/odbočovací, který se upraví na normovanou délku. Jsou tam tuším nosníky I-73, takže se snesou, rozšíří se opěry, pilíře a položí se nové nosníky. Tak bych viděl rozšíření mostu, tedy pokud bude ve stavu, že potřebuje opravu.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.11.2011 17:25:34 |
|
|