Právě je 27.4.2021 9:47:39




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2248 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 90  Další
 [D1] Opravy a údržba dálnice mimo modernizaci 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Opravy D1
před chvilkou reportáž na ČT s dnešními záběry z MÚK Modletice...

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... trukci-d1/

Protihluková opatření by mohla zbrzdit rekonstrukci D1
5. 11. 2011 19:35, autor: Luboš Rosí

Praha - Nový problém s rekonstrukcí dálnice D1. Nejenže silničáři ještě nemají jisté spolufinancování z peněz Evropské unie, ale nově také hrozí, že se největší oprava v historii této dopravní tepny výrazně zpozdí kvůli námitkám hygieniků. Ti podmiňují svůj souhlas stavbě včasným vyřešením protihlukových opatření.

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.11.2011 19:22:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 239
Bydliště: Viničné Šumice
Příspěvek Re: Opravy D1
Oprava povrchu na 204. km začala, kolona byla minimálně po Holubice, možná i k Rousínovu.
Příloha:
Záznam celé obrazovky 7.11.2011 210248.jpg
Záznam celé obrazovky 7.11.2011 210248.jpg [ 41.15 KiB | Zobrazeno 5450 krát ]

Už se to naštestí rozjelo. Ale uvidíme co zítra v ranní špičce, to bude masakr :o


7.11.2011 21:07:12
Profil
 

Příspěvky: 294
Bydliště: Slavkov u Brna
Příspěvek Re: Opravy D1
stal sem v ni dnes pres pul hodiny... po stare to stalo od rohlenky ke kruhaci.. uz fakt neni cesty do brna.. :(


7.11.2011 21:26:20
Profil
 

Příspěvky: 2149
Příspěvek Re: Opravy D1
OT> No tak to vezmu horem (Pozorice, Ochoz) nebo spodem (II/417), ne?


7.11.2011 21:50:50
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Hl.m.Praha
Příspěvek Re: Opravy D1
Dnes práce kolem 68.kilometru ve směru do Prahy http://www.youtube.com/watch?v=jhKM3tpOtho

_________________
Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR


9.11.2011 21:05:55
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Opravy D1
Tam to bylo potřeba udělat opravu, po další zimě by to moc dobře nedopadlo.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


9.11.2011 22:11:22
Profil
 

Příspěvky: 114
Bydliště: uvnitř VMO
Příspěvek Re: Opravy D1
článek o opravě D1 na idnesu
http://ekonomika.idnes.cz/d1-musi-zusta ... oprava_vem


14.11.2011 18:25:56
Profil
Online
 

Příspěvky: 1223
Bydliště: R43
Příspěvek Re: Opravy D1
Hobr píše:

Nejlepsi je dat k tomuto clanku ilustracni foto ze 195km :D :D Holt novinari, no....


14.11.2011 22:19:05
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Opravy D1
siesa píše:
Hobr píše:

Nejlepsi je dat k tomuto clanku ilustracni foto ze 195km :D :D Holt novinari, no....

já oceňuji, že tam dali alespoň D1 :crazy:

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


14.11.2011 22:25:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Opravy D1
Možná chtěli naznačit, že tento úsek se rekonstrukce jen tak nedočká....

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


14.11.2011 22:26:22
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Opravy D1
http://ekonomika.idnes.cz/stat-reklamuj ... nomika_brd

Eurovia se letos nejak nedari, tohle bude stat hodne penez. Take platili velkou pokutu za zpozdeni na PPP R1. To asi bude letos bez bonusu.


15.11.2011 8:17:32
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Opravy D1
Okolo 70.km ve směru na Prahu v úseku dlouhém cca 1km zcela chybí na novém asfaltu VDZ :shock: Jel jsem to teď za tmy v lehké mlze a bylo to opravdu výživné :crazy: Za tímto úsekem (tj. km 69 atd.) je VDZ neúplné (chybí zejména lajna pravé krajnice)...


19.11.2011 22:24:39
Profil
Online
 

Příspěvky: 1223
Bydliště: R43
Příspěvek Re: Opravy D1
Nevim, jestli se to tu uz resilo, ale dnes jsem jel pres VelMez a most Vysocina je uz prujezdny zase v obou smerech bez omezeni...


21.11.2011 19:49:35
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Opravy D1
siesa píše:
Nevim, jestli se to tu uz resilo, ale dnes jsem jel pres VelMez a most Vysocina je uz prujezdny zase v obou smerech bez omezeni...

Ano, byl už v sobotu večer. Naštěstí i s namalovaným VDZ :)


21.11.2011 21:43:59
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Opravy D1
Dnes na 20.km směr Praha opravovali lokální poruchy v asfaltu. Jak jsem si všimnul, nijak ty vyfrézované díry nenahřívali, takže trvanlivost této opravy bude ... :x


24.11.2011 18:16:12
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Opravy D1
Tak nám na podzim dali D1 v celku do slušného pořádku. Dnes opravovali stoupací pruh u Lokte směr Brno, v neděli, dělali pravý pruh mezi SSUD 2 a MÚK Loket směr Praha. U odpočívky Humpolec směr Brno není VDZ.

Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36?

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


1.12.2011 19:13:34
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Opravy D1
Lenny píše:
Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36?
Tak ten jeho totálně zdemolovaný začátek se tam stále neopravil a nepřijde mi, že by v provozu jeho absence nějak zásadně vadila. Domnívám se, že dle dnešních norem by tam už ani stoupací pruh být nemusel, proto se asi ani nespěchá s jeho opravou.

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


28.12.2011 8:10:36
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Opravy D1
Poslední důvod, proč se s tím "asi čeká na modernizaci" je fakt, že při opravě aby bylo 2+2 by v pravém pásu musela být odpovídající odstavka, jenže ta by to nevydržela. Takže oprava před modernizací by ještě navíc musela být jakoby na dvakrát.


28.12.2011 10:48:49
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Opravy D1
Lenny píše:
Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36?

včera jsem tam jel a mám pocit, že už tam uzavírka nebyla :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


28.12.2011 11:59:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Opravy D1
Jenže on jeho dolní část je zavřená minimálně rok, ne-li tři.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


28.12.2011 13:17:24
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Opravy D1
Lenny píše:
Jenže on jeho dolní část je zavřená minimálně rok, ne-li tři.

To budou ty tři, mám to někde na fotce už z roku 2009 myslím.


28.12.2011 18:50:02
Profil ICQ
 

Příspěvky: 211
Příspěvek Re: Opravy D1
Na D1 teklo pivo proudem a doprava nejela ani jedním pruhem. Pokud se řidič dostane do mikrospánku na takové schodkové dálnici,tak musel mít nejmíň 3 promile. Na tom úseku nelze usnout.Kdy to někdo opraví? Tragická situace bude pokračovat a pokud se někdo nezamyslí nad stavem v nesjízdnosti v pravém pomalém,tak vyzývám k revoltě a chci slevu na dálniční známku.To je přece už nesjízdné a není to za ty prachy uživatelné.Poslední rok platím, ale ať to taky někdo řeší.Je to horší jak v Rumunsku a na Ukrajině.Kam jste to všichni zodpovědní dovedli ve stavu ůdržby této dálnice?


5.3.2012 21:03:09
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Opravy D1
Mě se podařilo usnout i na korbě ventry, proti tomu D1 je uplně v klidu;) A co budeš dělat, příští rok? Když si známku nekoupíš...

Snad se brzy rozeběhne rekonstrukce...

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


5.3.2012 21:42:42
Profil
 

Příspěvky: 532
Příspěvek Re: Opravy D1
No pravý pruh je pitomý, ale to srovnání s Balkánem a UA kulhá na obě nohy.


7.3.2012 0:21:08
Profil
 

Příspěvky: 1277
Bydliště: na trase budoucí R49
Příspěvek Re: Opravy D1
Likas píše:
No pravý pruh je pitomý, ale to srovnání s Balkánem a UA kulhá na obě nohy.

To kulhá,protože jsem na Ukrajině jel po mnohem lepším povrchu :kladivo:

_________________
MEGARAPID.EU - Z RAPIDSHARE.COM NEOMEZENĚ


7.3.2012 6:27:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2248 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 90  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz