| Autor |
Zpráva |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
před chvilkou reportáž na ČT s dnešními záběry z MÚK Modletice... http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... trukci-d1/Protihluková opatření by mohla zbrzdit rekonstrukci D1 5. 11. 2011 19:35, autor: Luboš Rosí Praha - Nový problém s rekonstrukcí dálnice D1. Nejenže silničáři ještě nemají jisté spolufinancování z peněz Evropské unie, ale nově také hrozí, že se největší oprava v historii této dopravní tepny výrazně zpozdí kvůli námitkám hygieniků. Ti podmiňují svůj souhlas stavbě včasným vyřešením protihlukových opatření.
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 5.11.2011 19:22:27 |
|
 |
|
Domis
Příspěvky: 239 Bydliště: Viničné Šumice
|
 Re: Opravy D1
Oprava povrchu na 204. km začala, kolona byla minimálně po Holubice, možná i k Rousínovu. Příloha:
Záznam celé obrazovky 7.11.2011 210248.jpg [ 41.15 KiB | Zobrazeno 5450 krát ]
Už se to naštestí rozjelo. Ale uvidíme co zítra v ranní špičce, to bude masakr 
|
| 7.11.2011 21:07:12 |
|
 |
|
Veronss
Příspěvky: 294 Bydliště: Slavkov u Brna
|
 Re: Opravy D1
stal sem v ni dnes pres pul hodiny... po stare to stalo od rohlenky ke kruhaci.. uz fakt neni cesty do brna.. 
|
| 7.11.2011 21:26:20 |
|
 |
|
balance
Příspěvky: 2149
|
 Re: Opravy D1
OT> No tak to vezmu horem (Pozorice, Ochoz) nebo spodem (II/417), ne?
|
| 7.11.2011 21:50:50 |
|
 |
|
rob3rt
Příspěvky: 260 Bydliště: Hl.m.Praha
|
 Re: Opravy D1
Dnes práce kolem 68.kilometru ve směru do Prahy http://www.youtube.com/watch?v=jhKM3tpOtho
_________________ Dopravní značení nesmí být vnímáno pouze jako svévole státních orgánů a místo pro možný postih řidičů, což v daném případě (omezení rychlosti z důvodu snížení hluku v místech, kde není zástavba) nelze jinak vyhodnotit. - ODA KŘ Hl.m.Prahy PČR
|
| 9.11.2011 21:05:55 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Tam to bylo potřeba udělat opravu, po další zimě by to moc dobře nedopadlo.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 9.11.2011 22:11:22 |
|
 |
|
Hobr
Příspěvky: 114 Bydliště: uvnitř VMO
|
 Re: Opravy D1
|
| 14.11.2011 18:25:56 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: Opravy D1
Nejlepsi je dat k tomuto clanku ilustracni foto ze 195km  Holt novinari, no....
|
| 14.11.2011 22:19:05 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
siesa píše: Nejlepsi je dat k tomuto clanku ilustracni foto ze 195km  Holt novinari, no.... já oceňuji, že tam dali alespoň D1 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 14.11.2011 22:25:34 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Možná chtěli naznačit, že tento úsek se rekonstrukce jen tak nedočká....
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 14.11.2011 22:26:22 |
|
 |
|
vaclav
Příspěvky: 1701
|
 Re: Opravy D1
http://ekonomika.idnes.cz/stat-reklamuj ... nomika_brdEurovia se letos nejak nedari, tohle bude stat hodne penez. Take platili velkou pokutu za zpozdeni na PPP R1. To asi bude letos bez bonusu.
|
| 15.11.2011 8:17:32 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Opravy D1
Okolo 70.km ve směru na Prahu v úseku dlouhém cca 1km zcela chybí na novém asfaltu VDZ  Jel jsem to teď za tmy v lehké mlze a bylo to opravdu výživné  Za tímto úsekem (tj. km 69 atd.) je VDZ neúplné (chybí zejména lajna pravé krajnice)...
|
| 19.11.2011 22:24:39 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: Opravy D1
Nevim, jestli se to tu uz resilo, ale dnes jsem jel pres VelMez a most Vysocina je uz prujezdny zase v obou smerech bez omezeni...
|
| 21.11.2011 19:49:35 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Opravy D1
siesa píše: Nevim, jestli se to tu uz resilo, ale dnes jsem jel pres VelMez a most Vysocina je uz prujezdny zase v obou smerech bez omezeni... Ano, byl už v sobotu večer. Naštěstí i s namalovaným VDZ 
|
| 21.11.2011 21:43:59 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Opravy D1
Dnes na 20.km směr Praha opravovali lokální poruchy v asfaltu. Jak jsem si všimnul, nijak ty vyfrézované díry nenahřívali, takže trvanlivost této opravy bude ... 
|
| 24.11.2011 18:16:12 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Tak nám na podzim dali D1 v celku do slušného pořádku. Dnes opravovali stoupací pruh u Lokte směr Brno, v neděli, dělali pravý pruh mezi SSUD 2 a MÚK Loket směr Praha. U odpočívky Humpolec směr Brno není VDZ.
Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36?
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 1.12.2011 19:13:34 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: Opravy D1
Lenny píše: Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36? Tak ten jeho totálně zdemolovaný začátek se tam stále neopravil a nepřijde mi, že by v provozu jeho absence nějak zásadně vadila. Domnívám se, že dle dnešních norem by tam už ani stoupací pruh být nemusel, proto se asi ani nespěchá s jeho opravou.
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 28.12.2011 8:10:36 |
|
 |
|
hh
Autor
Příspěvky: 2488
|
 Re: Opravy D1
Poslední důvod, proč se s tím "asi čeká na modernizaci" je fakt, že při opravě aby bylo 2+2 by v pravém pásu musela být odpovídající odstavka, jenže ta by to nevydržela. Takže oprava před modernizací by ještě navíc musela být jakoby na dvakrát.
|
| 28.12.2011 10:48:49 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Opravy D1
Lenny píše: Neví někdo proč je stále zavřen stoupací pruh směr Praha na 36? včera jsem tam jel a mám pocit, že už tam uzavírka nebyla 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 28.12.2011 11:59:11 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Jenže on jeho dolní část je zavřená minimálně rok, ne-li tři.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 28.12.2011 13:17:24 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Opravy D1
Lenny píše: Jenže on jeho dolní část je zavřená minimálně rok, ne-li tři. To budou ty tři, mám to někde na fotce už z roku 2009 myslím.
|
| 28.12.2011 18:50:02 |
|
 |
|
pohrabáč
Příspěvky: 211
|
 Re: Opravy D1
Na D1 teklo pivo proudem a doprava nejela ani jedním pruhem. Pokud se řidič dostane do mikrospánku na takové schodkové dálnici,tak musel mít nejmíň 3 promile. Na tom úseku nelze usnout.Kdy to někdo opraví? Tragická situace bude pokračovat a pokud se někdo nezamyslí nad stavem v nesjízdnosti v pravém pomalém,tak vyzývám k revoltě a chci slevu na dálniční známku.To je přece už nesjízdné a není to za ty prachy uživatelné.Poslední rok platím, ale ať to taky někdo řeší.Je to horší jak v Rumunsku a na Ukrajině.Kam jste to všichni zodpovědní dovedli ve stavu ůdržby této dálnice?
|
| 5.3.2012 21:03:09 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Opravy D1
Mě se podařilo usnout i na korbě ventry, proti tomu D1 je uplně v klidu;) A co budeš dělat, příští rok? Když si známku nekoupíš...
Snad se brzy rozeběhne rekonstrukce...
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.3.2012 21:42:42 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: Opravy D1
No pravý pruh je pitomý, ale to srovnání s Balkánem a UA kulhá na obě nohy.
|
| 7.3.2012 0:21:08 |
|
 |
|
viky
Příspěvky: 1277 Bydliště: na trase budoucí R49
|
 Re: Opravy D1
Likas píše: No pravý pruh je pitomý, ale to srovnání s Balkánem a UA kulhá na obě nohy. To kulhá,protože jsem na Ukrajině jel po mnohem lepším povrchu 
_________________ MEGARAPID.EU - Z RAPIDSHARE.COM NEOMEZENĚ
|
| 7.3.2012 6:27:54 |
|
|