| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134 |
Stránka 12 z 40 |
| Autor: | chemer [ 22.9.2011 20:22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Nové fotky. |
|
| Autor: | pp21 [ 22.9.2011 21:53:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
chemer píše: Ty jsou jenom po Soběslav, pokračování až za Veselí je pak tady: http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... z-1-9-2011 Jo a všechno jsou to fotky letecký, jen 20 dní starý, slušnej přehled rozestavěnosti. |
|
| Autor: | chemer [ 22.9.2011 22:00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Ano, děkuji za doplnění. |
|
| Autor: | vondr [ 26.9.2011 7:56:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
22.09.2011 - Stavba 0307 A,B,C - letecké snímky z 1. 9. 2011 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... z-1-9-2011 22.09.2011 - Stavba 0308 A,B - letecké snímky z 1. 9. 2011 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... -z-1-9-201 |
|
| Autor: | vondr [ 28.10.2011 11:44:55 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. | ||
4 letecké snímky ze stavby viz článek: Unie vyšachovala Jihočechy ze hry o dálnici D3 http://strakonicky.denik.cz/zpravy_regi ... d3-jc.html
|
|||
| Autor: | Martin z Ostravy [ 28.10.2011 16:49:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Teda, u toho Tábora to dosti pokročilo. |
|
| Autor: | -xdas- [ 28.10.2011 19:02:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Jenom mírná oprava popisků. Levý horní obrázek je křížení D3 se silnicí II/409 a Planá nad Lužnicí je na druhou stranu než Chýnov. |
|
| Autor: | MiT [ 28.10.2011 22:20:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Vpravo dole taky měly být obě šipky oboustranné, ale postup je z toho zřejmý. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 30.10.2011 20:18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
-xdas-: Mě to taky zmátlo. Oni to zřejmě myslí tak, že je to směr z Plané do Chýnova. Což je ovšem dost matoucí. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 27.12.2011 2:14:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Kopíruji sem odkaz, který dával už kolega grundyg ve vedlejším tématu, protože je tam jedna pro mě dosud neznámá a nemilá informace k této stavbě. A to sice dokončení této stavby až 30.9.2013. Doufal jsem v termín o cca rok, přinejhorším půl roku, dřívější. http://dalnice-d3.cz/public/data/file/S ... 2-2011.pdf |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 27.12.2011 6:57:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Pozor, to je zase dokončení, zprovoznění bude daleko dříve. |
|
| Autor: | adi88 [ 27.12.2011 12:44:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Mrknul jsem na ten dokument a jedna věc mě tam zarazila. D3 Úsilné-Hodějovice a Hodějovice-Třebonín v kategorii D25,5. To znamená, že u nás vznikla nová, úspornější kategorie pro dálnice? A nebo se jen Pragoprojekt seknul? Každopádně zrovna obchvat Budějovic dělat užší mi nepříjde jako dobrý nápad... |
|
| Autor: | martini [ 27.12.2011 14:57:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
adi88 píše: Mrknul jsem na ten dokument a jedna věc mě tam zarazila. D3 Úsilné-Hodějovice a Hodějovice-Třebonín v kategorii D25,5. To znamená, že u nás vznikla nová, úspornější kategorie pro dálnice? A nebo se jen Pragoprojekt seknul? Každopádně zrovna obchvat Budějovic dělat užší mi nepříjde jako dobrý nápad... |
|
| Autor: | JKr [ 28.12.2011 19:52:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Citace: vondr: 4 letecké snímky ze stavby Minimálně jeden ze snímků se mi zdá již poněkud neaktuální - a sice snímek mostu PE-TA/D3 u motorestu. Zmiňovaný most opravovali (otevřeli dilatační závěry), až jej tuším někdy okolo 16 prosince zbořili komplet. V této souvislosti se mezi původním mostem a blízkým železničním postavil uprostřed D3 provizorní kruháč, přes který se jezdí "objížďka" z Tábora do Pelhřimova... Je taky vidět stavební činnost dál podél silnice na Pelhřimov (až k první vesnici), kde je vykáceno (že by příprava na rozšíření komunikace?) a u rybníka se cosi bastlí pod hrází (nový most?). |
|
| Autor: | chemer [ 8.1.2012 22:48:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Budou na úseku T - VnL v obou směrech nějaká odpočívadla? Díky. |
|
| Autor: | Michal R [ 8.1.2012 23:02:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
chemer píše: Budou na úseku T - VnL v obou směrech nějaká odpočívadla? Díky. No, tak, jak si je obecně představujeme (tj. pumpa + parkplac + nějaká to "dobrota") ne. Ovšem zcela racionální možností je opustit D3 na exitu Dráchov a přímo u MÚK je docela funkční motorest i pumpa. Příznivci coutry style budou mít bonus Jinak regulérní odpočívka bude v úseku Tábor-Benešov jmenuje se Mezno-Mirovice a tedy nutno hledat na katastrech příslušných obcí. Dále je pak ku Praze odpočívka Minartice a poslední před Prahou Dunávice. |
|
| Autor: | Užovka [ 9.1.2012 0:06:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD |
|
| Autor: | Michal R [ 9.1.2012 0:13:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Užovka píše: u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad |
|
| Autor: | chemer [ 9.1.2012 0:20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Užovka píše: u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD Nemohu najít, co myslíte. Mohl byste prosím poslat odkaz na mapu? |
|
| Autor: | jannnn [ 9.1.2012 0:36:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Michal R píše: Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad No stavební povolení hovoří o McD chemer píše: Nemohu najít, co myslíte. Mohl byste prosím poslat odkaz na mapu? http://mapy.cz/#x=14.668093&y=49.533823&z=14&l=15
|
|
| Autor: | chemer [ 12.1.2012 17:48:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Fotky Tábor - Soběslav z konce října 2011. http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... rijna-2011 |
|
| Autor: | Kuba [ 15.1.2012 23:14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Tady je pěkné video ze stavby z období 8-11/2011 - hlavně mosty, dokonce ozvučené. Je tam i pár leteckých pohledů. http://www.tabor.tv/video/621/D%C3%A1lnice+D3+2011 |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 15.1.2012 23:33:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Opravdu povedené video, díky Myslím, že letos bychom se už svézt mohli, pokud tam tedy není nějaká zrada, mým smyslům ukrytá. |
|
| Autor: | Michal R [ 15.1.2012 23:35:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
jannnn píše: Michal R píše: Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad No stavební povolení hovoří o McD No však jasně |
|
| Autor: | Užovka [ 16.1.2012 11:02:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
na tom videu me prekvapil ten kus podkladniho asfaltu, ten je kde ? jinak drzim palce at se to podari na konci roku otevrit !! |
|
| Stránka 12 z 40 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|