České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134
Stránka 12 z 40

Autor:  chemer [ 22.9.2011 20:22:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Nové fotky.

Autor:  pp21 [ 22.9.2011 21:53:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

chemer píše:

Ty jsou jenom po Soběslav, pokračování až za Veselí je pak tady:
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... z-1-9-2011
Jo a všechno jsou to fotky letecký, jen 20 dní starý, slušnej přehled rozestavěnosti.

Autor:  chemer [ 22.9.2011 22:00:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Ano, děkuji za doplnění.

Autor:  vondr [ 26.9.2011 7:56:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

22.09.2011 - Stavba 0307 A,B,C - letecké snímky z 1. 9. 2011
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... z-1-9-2011

22.09.2011 - Stavba 0308 A,B - letecké snímky z 1. 9. 2011
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... -z-1-9-201

Autor:  vondr [ 28.10.2011 11:44:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

4 letecké snímky ze stavby

viz článek: Unie vyšachovala Jihočechy ze hry o dálnici D3
http://strakonicky.denik.cz/zpravy_regi ... d3-jc.html

Přílohy:
infografika_dalnice_d3.jpg
infografika_dalnice_d3.jpg [ 241.05 KiB | Zobrazeno 5352 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 28.10.2011 16:49:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Teda, u toho Tábora to dosti pokročilo.

Autor:  -xdas- [ 28.10.2011 19:02:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Jenom mírná oprava popisků. Levý horní obrázek je křížení D3 se silnicí II/409 a Planá nad Lužnicí je na druhou stranu než Chýnov.

Autor:  MiT [ 28.10.2011 22:20:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Vpravo dole taky měly být obě šipky oboustranné, ale postup je z toho zřejmý.

Autor:  Dr.Fe1 [ 30.10.2011 20:18:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

-xdas-: Mě to taky zmátlo. Oni to zřejmě myslí tak, že je to směr z Plané do Chýnova. Což je ovšem dost matoucí.

Autor:  Dr.Fe1 [ 27.12.2011 2:14:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Kopíruji sem odkaz, který dával už kolega grundyg ve vedlejším tématu, protože je tam jedna pro mě dosud neznámá a nemilá informace k této stavbě. A to sice dokončení této stavby až 30.9.2013. Doufal jsem v termín o cca rok, přinejhorším půl roku, dřívější.

http://dalnice-d3.cz/public/data/file/S ... 2-2011.pdf

Autor:  Martin z Ostravy [ 27.12.2011 6:57:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Pozor, to je zase dokončení, zprovoznění bude daleko dříve. ;)

Autor:  adi88 [ 27.12.2011 12:44:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.


Mrknul jsem na ten dokument a jedna věc mě tam zarazila. D3 Úsilné-Hodějovice a Hodějovice-Třebonín v kategorii D25,5. To znamená, že u nás vznikla nová, úspornější kategorie pro dálnice? A nebo se jen Pragoprojekt seknul? Každopádně zrovna obchvat Budějovic dělat užší mi nepříjde jako dobrý nápad...

Autor:  martini [ 27.12.2011 14:57:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

adi88 píše:

Mrknul jsem na ten dokument a jedna věc mě tam zarazila. D3 Úsilné-Hodějovice a Hodějovice-Třebonín v kategorii D25,5. To znamená, že u nás vznikla nová, úspornější kategorie pro dálnice? A nebo se jen Pragoprojekt seknul? Každopádně zrovna obchvat Budějovic dělat užší mi nepříjde jako dobrý nápad...
Odpovídám ve vlákně o obchvatu ČB.

Autor:  JKr [ 28.12.2011 19:52:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Citace:
vondr: 4 letecké snímky ze stavby


Minimálně jeden ze snímků se mi zdá již poněkud neaktuální - a sice snímek mostu PE-TA/D3 u motorestu. Zmiňovaný most opravovali (otevřeli dilatační závěry), až jej tuším někdy okolo 16 prosince zbořili komplet.

V této souvislosti se mezi původním mostem a blízkým železničním postavil uprostřed D3 provizorní kruháč, přes který se jezdí "objížďka" z Tábora do Pelhřimova...

Je taky vidět stavební činnost dál podél silnice na Pelhřimov (až k první vesnici), kde je vykáceno (že by příprava na rozšíření komunikace?) a u rybníka se cosi bastlí pod hrází (nový most?).

Autor:  chemer [ 8.1.2012 22:48:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Budou na úseku T - VnL v obou směrech nějaká odpočívadla? Díky.

Autor:  Michal R [ 8.1.2012 23:02:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

chemer píše:
Budou na úseku T - VnL v obou směrech nějaká odpočívadla? Díky.


No, tak, jak si je obecně představujeme (tj. pumpa + parkplac + nějaká to "dobrota") ne. Ovšem zcela racionální možností je opustit D3 na exitu Dráchov a přímo u MÚK je docela funkční motorest i pumpa. Příznivci coutry style budou mít bonus :-)

Jinak regulérní odpočívka bude v úseku Tábor-Benešov jmenuje se Mezno-Mirovice a tedy nutno hledat na katastrech příslušných obcí. Dále je pak ku Praze odpočívka Minartice a poslední před Prahou Dunávice.

Autor:  Užovka [ 9.1.2012 0:06:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD

Autor:  Michal R [ 9.1.2012 0:13:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Užovka píše:
u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD


Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad ;-)

Autor:  chemer [ 9.1.2012 0:20:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Užovka píše:
u toho Mezna (jestli to je tedy to postavené a dosud nevyužité parkoviště) tak tam by se na jaře měla začít stavět ČS Benzina a McD

Nemohu najít, co myslíte. Mohl byste prosím poslat odkaz na mapu?

Autor:  jannnn [ 9.1.2012 0:36:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Michal R píše:
Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad ;-)

No stavební povolení hovoří o McD :)

chemer píše:
Nemohu najít, co myslíte. Mohl byste prosím poslat odkaz na mapu?

http://mapy.cz/#x=14.668093&y=49.533823&z=14&l=15
Obrázek

Autor:  chemer [ 12.1.2012 17:48:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Fotky Tábor - Soběslav z konce října 2011.
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... rijna-2011

Autor:  Kuba [ 15.1.2012 23:14:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Tady je pěkné video ze stavby z období 8-11/2011 - hlavně mosty, dokonce ozvučené. Je tam i pár leteckých pohledů.

http://www.tabor.tv/video/621/D%C3%A1lnice+D3+2011

Autor:  Martin z Ostravy [ 15.1.2012 23:33:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Opravdu povedené video, díky :ok:
Myslím, že letos bychom se už svézt mohli, pokud tam tedy není nějaká zrada, mým smyslům ukrytá.

Autor:  Michal R [ 15.1.2012 23:35:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

jannnn píše:
Michal R píše:
Kdosi mi tvrdil, že Benzina má podepsaný kontrakt na společné pumpy s BurgerKing.... takže to nebyl dobrý nápad ;-)

No stavební povolení hovoří o McD :)

No však jasně :-) já se nehádám. Jenom koukám, že krize "zasekla" plánovanou expanzi řetězce BurgerKing, a volnou niku obsadil logicky McD. O tom zda je McD lepší než BurgerKing či naopak, si fakt netroufám diskutovat :D

Autor:  Užovka [ 16.1.2012 11:02:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

na tom videu me prekvapil ten kus podkladniho asfaltu, ten je kde ? jinak drzim palce at se to podari na konci roku otevrit !!

Stránka 12 z 40 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/