| Autor |
Zpráva |
|
hovi
Příspěvky: 858 Bydliště: Liberec
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka píše: navíc ten datum 6/2013 u ukončení stavby, zprovoznění může být i dříve (kéž by !!!) 06/2013 je uvedení do provozu, dokončení stavby o cca 6 měsíců později. Termíny se ale mění za pochodu. Proto i chvilkové uvedení termínu UP 2014...
|
| 25.5.2012 13:29:55 |
|
 |
|
Marooned17
Příspěvky: 1074 Bydliště: Praha
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Lepší si pár měsíců počkat a mít zajištěnou 100% kvalitu vozovek, než se zbytečně hnát.
|
| 26.5.2012 0:07:13 |
|
 |
|
Nystrom
Příspěvky: 590 Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
nezapomínejme, že původní termín při zahájení byl 06/2011....
|
| 9.6.2012 20:29:57 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
už se na stavbě kradou i záchody, chudáci stavbaři ... http://budejovice.idnes.cz/stavbari-na- ... zpravy_sor
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 20.6.2012 12:06:19 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Že by odpůrci výstavby????? 
|
| 20.6.2012 20:37:27 |
|
 |
|
petrsida
Příspěvky: 204
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Potěšující informace: od mostu přez Lužnici se pokládá první vrstva asfaltu, hotovo je to na cca 2 km, jel jsem kolem vlakem, asfalt byl cítit až do Soběslavi
|
| 27.6.2012 0:24:45 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Při projížďce na kole jsem mobilem udělal pár fotek: Mapa + PohledMapa + PohledMapa + PohledMapa + Pohled
|
| 29.6.2012 7:30:09 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Naposledy upravil Kuba dne 12.7.2012 13:38:54, celkově upraveno 1
|
| 12.7.2012 9:33:38 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, sice pěkné, ale probůh, proč jim to vywebení fotek trvalo 2 měsíce? 
|
| 12.7.2012 10:06:13 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Asi pomalý upload. 
|
| 12.7.2012 11:46:48 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Návazné fotky ze srpna jsou spolu s těmi květnovými v tomto souboru (1,23 GB). Je jich tam těch fotek asi milión, proto je to tak objemné, nemám čas to bohužel třídit. pokud to někdo vywebíte někam rozumně, určitě to bude pro mnoho uživatelů příjemnější. http://www.uloz.to/xgurfcz/d3-0307-a-03 ... -08-12-zip
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 30.8.2012 17:22:59 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
jj, večer na to kouknu 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 30.8.2012 17:27:24 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Pěkné. Díky za fotky.
|
| 1.9.2012 18:58:09 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
martini: tak až teď... milion jich není... jen 414 takže jsem je jen zmenšil a poslal dálll srpen http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... eseli/1208květen (výběr už je na d3.cz) http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... seli/1205/
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.9.2012 0:38:46 |
|
 |
|
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
|
| 4.9.2012 7:53:03 |
|
 |
|
Užovka
Příspěvky: 163
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
¨jak tak na to koukám, tak nevím nevím, zda se to stihne v prosinci otevřít ? někde už finišujou, ale na některých místech je ještě hromady práce...
|
| 4.9.2012 10:52:19 |
|
 |
|
medvid
Příspěvky: 301
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka píše: ¨jak tak na to koukám, tak nevím nevím, zda se to stihne v prosinci otevřít ? někde už finišujou, ale na některých místech je ještě hromady práce... To má jít do provozu až 06/2013
|
| 4.9.2012 10:56:20 |
|
 |
|
Užovka
Příspěvky: 163
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
tak to je škoda, já se těšil na prosinec  ((
|
| 4.9.2012 11:08:25 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka: 06/2013 se uvádí už poměrně dlouho. Takže já osobně už jsem ve fázi doufání, že tento termín bude platit.
|
| 4.9.2012 13:27:07 |
|
 |
|
Užovka
Příspěvky: 163
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
jj to vím, ale u toho data bylo dokončení stavby, ale uvedení do provozu mohlo být dřív, teď jsem znova koukal na leták z ŘSD a i tam mají "uvedení do provozu" 6/2013  (
|
| 4.9.2012 16:35:14 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
A proč se ten termín vlastně posunul? Už si to nepamatuji, ale předpokládám rozdělení financí do delšího období?
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 4.9.2012 23:35:11 |
|
 |
|
Cajkowski
Příspěvky: 307
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
mam za to, ze termin byl posunut jednak z obavy na dostatek peneznich prostredku, ale hlavne kvuli tomu, ze se boji brzkeho prichodu zimy a nemoznosti polozeni finalniho asfaltu. Kdyz budou moci pokladat, tak to bude do prosince hotove (coz trosku pochybuju, protoze se mi ostatni prace zdaji trosku ve skluzu - hlavne ty mosty). Pokud ne, tak tam maji termin 6/2013 ze to polozi az na jare.
|
| 5.9.2012 15:08:02 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Rozhodně je lepší pokládka na jaře než v klimaticky špatném období. O tom žádná.....
|
| 6.9.2012 14:58:45 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
|
| 18.9.2012 19:15:02 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
chemer píše: Dnes jsem se zastavil u Koberného dovolil jsem si to hodit do galerie http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/120918/
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 18.9.2012 19:51:55 |
|
|