Právě je 27.4.2021 10:10:36




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Další
 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 858
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka píše:
navíc ten datum 6/2013 u ukončení stavby, zprovoznění může být i dříve (kéž by !!!)

06/2013 je uvedení do provozu, dokončení stavby o cca 6 měsíců později. Termíny se ale mění za pochodu. Proto i chvilkové uvedení termínu UP 2014...


25.5.2012 13:29:55
Profil
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Lepší si pár měsíců počkat a mít zajištěnou 100% kvalitu vozovek, než se zbytečně hnát.


26.5.2012 0:07:13
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
nezapomínejme, že původní termín při zahájení byl 06/2011....


9.6.2012 20:29:57
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
už se na stavbě kradou i záchody, chudáci stavbaři ...
http://budejovice.idnes.cz/stavbari-na- ... zpravy_sor

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


20.6.2012 12:06:19
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
bumbik píše:
už se na stavbě kradou i záchody, chudáci stavbaři ...
http://budejovice.idnes.cz/stavbari-na- ... zpravy_sor

Že by odpůrci výstavby????? :lol:


20.6.2012 20:37:27
Profil
 

Příspěvky: 204
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Potěšující informace: od mostu přez Lužnici se pokládá první vrstva asfaltu, hotovo je to na cca 2 km, jel jsem kolem vlakem, asfalt byl cítit až do Soběslavi


27.6.2012 0:24:45
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Při projížďce na kole jsem mobilem udělal pár fotek:
Mapa + Pohled
Mapa + Pohled
Mapa + Pohled
Mapa + Pohled


29.6.2012 7:30:09
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
hezké letecké fotky úseků 0306/II, 307 ABC a 308 AB z konce května jsou na
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/mezno---tabor
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/tabor---sobeslav
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/sobeslav---bosilec


Naposledy upravil Kuba dne 12.7.2012 13:38:54, celkově upraveno 1



12.7.2012 9:33:38
Profil
Online
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, sice pěkné, ale probůh, proč jim to vywebení fotek trvalo 2 měsíce? :crazy:


12.7.2012 10:06:13
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Asi pomalý upload. :-(


12.7.2012 11:46:48
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Návazné fotky ze srpna jsou spolu s těmi květnovými v tomto souboru (1,23 GB).

Je jich tam těch fotek asi milión, proto je to tak objemné, nemám čas to bohužel třídit.
pokud to někdo vywebíte někam rozumně, určitě to bude pro mnoho uživatelů příjemnější.

http://www.uloz.to/xgurfcz/d3-0307-a-03 ... -08-12-zip

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


30.8.2012 17:22:59
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
jj, večer na to kouknu :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


30.8.2012 17:27:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Pěkné. Díky za fotky.


1.9.2012 18:58:09
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
martini: tak až teď... milion jich není... jen 414 :crazy:
takže jsem je jen zmenšil a poslal dálll :jidlo:

srpen http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... eseli/1208

květen (výběr už je na d3.cz)

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... seli/1205/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.9.2012 0:38:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 339
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Nove letecke foto z 25.8.2012. http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... eli/120825
Autor Michal Orlita


4.9.2012 7:53:03
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
¨jak tak na to koukám, tak nevím nevím, zda se to stihne v prosinci otevřít ? někde už finišujou, ale na některých místech je ještě hromady práce...


4.9.2012 10:52:19
Profil
 

Příspěvky: 301
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka píše:
¨jak tak na to koukám, tak nevím nevím, zda se to stihne v prosinci otevřít ? někde už finišujou, ale na některých místech je ještě hromady práce...



To má jít do provozu až 06/2013


4.9.2012 10:56:20
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
tak to je škoda, já se těšil na prosinec :-(((


4.9.2012 11:08:25
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka: 06/2013 se uvádí už poměrně dlouho. Takže já osobně už jsem ve fázi doufání, že tento termín bude platit.


4.9.2012 13:27:07
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
jj to vím, ale u toho data bylo dokončení stavby, ale uvedení do provozu mohlo být dřív, teď jsem znova koukal na leták z ŘSD a i tam mají "uvedení do provozu" 6/2013 :-((


4.9.2012 16:35:14
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
A proč se ten termín vlastně posunul? Už si to nepamatuji, ale předpokládám rozdělení financí do delšího období?

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


4.9.2012 23:35:11
Profil
 

Příspěvky: 307
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
mam za to, ze termin byl posunut jednak z obavy na dostatek peneznich prostredku, ale hlavne kvuli tomu, ze se boji brzkeho prichodu zimy a nemoznosti polozeni finalniho asfaltu. Kdyz budou moci pokladat, tak to bude do prosince hotove (coz trosku pochybuju, protoze se mi ostatni prace zdaji trosku ve skluzu - hlavne ty mosty). Pokud ne, tak tam maji termin 6/2013 ze to polozi az na jare.


5.9.2012 15:08:02
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Rozhodně je lepší pokládka na jaře než v klimaticky špatném období. O tom žádná.....


6.9.2012 14:58:45
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Dnes jsem se zastavil u Koberného.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


18.9.2012 19:15:02
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
chemer píše:
Dnes jsem se zastavil u Koberného

dovolil jsem si to hodit do galerie
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/120918/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


18.9.2012 19:51:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz