Právě je 27.4.2021 10:09:13




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Další
 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Pár záběrů ze včerejší krátké cyklo projížďky od Kozíko hrádku po MÚK Planá nad Lužnicí.
Upozornění: Jedná se o nekvalitní amatérské záběry. :)



20.5.2013 7:22:37
Profil
 

Příspěvky: 47
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Ad Motocentrum" : včera jsem projížděl přes křižovatku " U Mašáta" a všiml jsem si jakési "odbočky" na úrovni Motocentra z rekonstruovaného úseku ve směru od Phy do již uzavřeného pruhu. Vše bylo označené kužely. Ale uvádím, vše jsem viděl z mostu D3 x I/19. Ví někdo něco bližšího?


20.5.2013 8:35:02
Profil
 

Příspěvky: 47
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Z mostu to tedy vypadalo, že Motocentrum odříznuté není. Ale , jak říkám, viděl jsem to jen z mostu a na okamžik. Jinak díky za tu " Kozinu". vidím, že provoz "kolistů" je docela slušný.


20.5.2013 8:48:01
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Takže někde to jde! Pastva pro oči... Začínám tomu otevření věřit.


20.5.2013 9:00:08
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Podle mě dostupných info by měl být v provozu levý pás (směr Praha) obousměrně, přičemž z tohoto pásu je na úrovni motocentra zřízena odbočka, označená značkou B24a (zákaz odbočení vpravo) s dodatkovou tabulkou Mimo vozidla stavby a příjezdu k nemovitostem - zachování přístupu a příjezdu k nemovitostem je podmínkou stavebního povolení na přestavbu pravé poloviny dálnice.

Prosím někoho o potvrzení že to tak skutečně je :)

_________________
KlarArt


20.5.2013 9:38:14
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Úsek D3 Tábor - Veselí dokončí v červnu. Řidiče na něj možná nepustí

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/dalnice-d3-c ... zpravy_khr

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


20.5.2013 10:37:05
Profil
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Já jsem jel od Tábora na Prahu, takže jsem žádnou značku a odbočku k motocentru nezaregistroval. Pro mne by to bylo odbočení doleva, což je nesmysl. Je logické, že by odbočka byla přístupná jen z opačného směru tj. od Prahy na Tábor, tj. odbočení doprava. Ale i pokud tam odbočka je, tak až se zahájí ta rekonstrukce, tak stejně nebude asi možné přes stavbu odbočovat. Nebo ano ?


20.5.2013 14:53:58
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
už i reportáž ČT24 (video již brzy)

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... stavbu-d3/

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


20.5.2013 17:24:24
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Užovka píše:
bohužel jí zažívám a nejvíc začátkem všech víkendů...proto se modlím za otevření D3 !!!

Já to zažil poprvé v životě teď v pátek, předtím jsem už x-krát jel Pha-ČB přes Písek. Teď jsem ale měl vyřizování přímo v Táboře. Po této zkušenosti jsem si potvrdil, že opravdu nechápu, pokud někdo dobrovolně volí pro cestu Pha-ČB variantu přes Tábor :crazy:


20.5.2013 21:52:08
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
GiuseppeS píše:
Užovka píše:
bohužel jí zažívám a nejvíc začátkem všech víkendů...proto se modlím za otevření D3 !!!

Já to zažil poprvé v životě teď v pátek, předtím jsem už x-krát jel Pha-ČB přes Písek. Teď jsem ale měl vyřizování přímo v Táboře. Po této zkušenosti jsem si potvrdil, že opravdu nechápu, pokud někdo dobrovolně volí pro cestu Pha-ČB variantu přes Tábor :crazy:


Nemáte pravdu. Pokud vyjíždíte z Prahy - Jižního města ve všední den v úterý po 20-22 hodině, je cesta přes Tábor rychlejší. Ale běda, když to zkusíte dřív, to je pak peklo.


21.5.2013 7:52:34
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
njn, ale když jedu do VnL tak mi cesta po R4 naprd :-(


21.5.2013 9:28:14
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
GiuseppeS píše:
Užovka píše:
bohužel jí zažívám a nejvíc začátkem všech víkendů...proto se modlím za otevření D3 !!!

Já to zažil poprvé v životě teď v pátek, předtím jsem už x-krát jel Pha-ČB přes Písek. Teď jsem ale měl vyřizování přímo v Táboře. Po této zkušenosti jsem si potvrdil, že opravdu nechápu, pokud někdo dobrovolně volí pro cestu Pha-ČB variantu přes Tábor :crazy:


Alejo, já to chápu. Ten důvod se jmenuje Dubenec. Dovede přidat i třičtvrtě hoďky. :kladivo: :kladivo:

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


21.5.2013 9:50:59
Profil
 

Příspěvky: 250
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Videa z dnešní projížďky po zrekonstruované části 306 a po většině stavby. Je to točeno z ruky na foťák, takže omluvte roztřesenost a pokud si zesílíte zvuk tak i naše kecy :lol:

Část první - zrekonstruovaná část 306 a stavba D3 až po MÚK Planá, tam nás stoplo asfaltování obou pásů dálnice:


Část druhá - od MÚK Soběslav na jih k mostu přes Dírenský potok / Nadýmač (cca km 97), pak otočka a jízda až skoro k mostu přes Koberný.


Část třetí - od Doubí, po mostě přes Koberný až po MÚK Planá


22.5.2013 17:24:51
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Toxy krásná práce!!! Díky tobě vsázím na "předprázdninové"otevření. :kladivo:


22.5.2013 18:57:35
Profil
 

Příspěvky: 34
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
SUPER ;)


22.5.2013 20:36:03
Profil
 

Příspěvky: 3
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
adamos píše:
GiuseppeS píše:
Užovka píše:
bohužel jí zažívám a nejvíc začátkem všech víkendů...proto se modlím za otevření D3 !!!

Já to zažil poprvé v životě teď v pátek, předtím jsem už x-krát jel Pha-ČB přes Písek. Teď jsem ale měl vyřizování přímo v Táboře. Po této zkušenosti jsem si potvrdil, že opravdu nechápu, pokud někdo dobrovolně volí pro cestu Pha-ČB variantu přes Tábor :crazy:


Alejo, já to chápu. Ten důvod se jmenuje Dubenec. Dovede přidat i třičtvrtě hoďky. :kladivo: :kladivo:



No, tuto neděli byla přes Písek "kolona" od křižovatky na Lety až po Dubenec. Takže člověk si opravdu nepomůže ani na Tábor ani na Písek.


22.5.2013 22:24:24
Profil
 

Příspěvky: 2149
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Kontrola z Ministerstva přijela ... 8-)
viewtopic.php?f=197&t=4000


24.5.2013 15:11:20
Profil
 

Příspěvky: 182
Bydliště: Praha-Kunratice/R1 exit 3
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Hele, tak teď jsem zvědav, jestli se to otevře 28. nebo 30. 6., ale radši bych byl za 30. 6.

_________________
Ať žijí Dálničáři!!! Kdo by mne chtěl kontaktovat po Skypu, tak můj Skype nick je mikikopas16.


25.5.2013 9:52:11
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1763
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
A jaký v tom je rozdíl?? 28 nebo 30?? Hlavně ať už to je!! V poledne jsem jel okolo, překvapilo mě jaký byl neuvěřitelný stavební ruch u napojení u Tábora, zato na druhém konci u Veselí bylo skoro mrtvo. A to i přes to, že je sobota a přes to, že té práce je tam ještě dost. Pravý pás okolo Tábora směrem na Č.B. je prakticky netknutý,

_________________
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)


25.5.2013 12:45:48
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
monin píše:
A jaký v tom je rozdíl?? 28 nebo 30??
Pohled do kalnedáře napoví ... 28.6. je pátek a rozdává se vysvědčení. O následujícím víkendu, tj sobota 29.6. vyrazí značná část lidí na dovolenou. Pro ty jaksi bude mezi otevřením pátek 28. nebo neděle 30. rozdíl značný.
Osobně bych spíš neviděl rozdíl mezi otevřením 30.6 a třeba 15.7.
Nicméně já nevěřím ani jednomu výše zmíněnému termínu ... nechme se překvapit.


25.5.2013 13:01:07
Profil
 

Příspěvky: 204
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Včera bylo hodně živo i na konci u Veselí, a to jsem tam jel o půl sedmé večer, asi je to dost nárazové


25.5.2013 13:09:51
Profil
 

Příspěvky: 182
Bydliště: Praha-Kunratice/R1 exit 3
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
To petrsida:A co se dělo u Veselí, jestli se mohu optat?

_________________
Ať žijí Dálničáři!!! Kdo by mne chtěl kontaktovat po Skypu, tak můj Skype nick je mikikopas16.


25.5.2013 14:31:27
Profil ICQ
 

Příspěvky: 204
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Směr na Prahu byl protažený přes protisměr a most nad dálnicí a motalo se tam snad 20 lidí v vestách, kteří upravovali kužele značení (nevím, jestli ho zpovozňovali, či naopak rušili, spíš to první, na ten starý přímývýjezd zatím není sáhnuto)

v oblouku budoucí nájezdové/výjezdové rampy od mostu makal bagřík na úpravách

spousta aut byla i na vlastním tělese kolem mostu přes dálnici, ale tam jsem neměl moc času se rozhlížet


ta křižovatka mi přišla už v podstatě hotová, jediné co viditelně chybělo, byl asfalt na propojení obou těles dálnice těsně před mostem a svodidla, jinak to je ve stavu nalajnovat a jezdit (+ finální úpravy terénu)

ještě se asi bude upravovat ten starý výjezd ve směru Budějice Veselí

snad sem na nic nezapoměl


26.5.2013 10:25:12
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Ano, v sobotu ráno jsem jel na ČB a jezdilo se takto: http://mapy.cz/s/7jFe


26.5.2013 20:43:57
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Tak potvrzuji výše uvedené příspěvky, vesele se pracuje, stavba se mění každým dnem.

Protože jsem měl tu "možnost" několikrát v posledních dnech zde jet a to v různou denní dobu, tak jsem udělal malá měření, kdy jsem stopoval průjezd od MÚK Veselí sever k MÚK Čekanice (samozřejmě po "staré" I/3)
10.5. v 11hod - 52 min
14.5. v 17hod - 46 min
21.5. ve 23hod - 25 min
26.5. v 19 hod - 31 min

Po zprovoznění D3 očekávám průjezdní dobu cca 11 min. Už aby to bylo!


26.5.2013 21:22:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz