Právě je 27.4.2021 10:08:21




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Další
 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Majitelům motocentra stejně apriori vadí, že budou odpojeni od hlavní silnice. Ten zadní sjezd i kdyby se projednal, tak stejně budou mít o polovinu méně kšeftů, čili oni si stále budou hrát svou a o zadním přístupu se nebudou chtít bavit.

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


2.6.2013 11:07:12
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
martini píše:
Majitelům motocentra stejně apriori vadí, že budou odpojeni od hlavní silnice. Ten zadní sjezd i kdyby se projednal, tak stejně budou mít o polovinu méně kšeftů, čili oni si stále budou hrát svou a o zadním přístupu se nebudou chtít bavit.
To sice ano, ale při rozhdném přístupu příslušných úřadů jim to bude málo platné. Pokud ale úřady nevivinou žádnou činnost, tak jim tím vlastně nahrávají.


3.6.2013 9:07:08
Profil
 

Příspěvky: 47
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Nechám Motocentrum stranou. A jen malé konstatování. Na dokončení se asi opravdu fest maká. Když se podívám z okna třeba v noci ( včera a převčírem tak mezi 23. a půlnocí ), tak skrze stromy problikávají žluté majáčky. Ty poslední deště tom moc nepomohly, tak se to snad stihne. I když jsem už slyšel hlášku, že právě díky vodě z poslední doby se otevření zpozdí.


14.6.2013 5:51:01
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Pár fotek ze včerejší zastávky u MÚK Planá nad Lužnicí. Foceno mobilem.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek


17.6.2013 9:13:03
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Konec kolon u Tábora se blíží. Ještě v červnu se otevře nový úsek D3

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/dalnice-d3-m ... zpravy_jkr

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


17.6.2013 12:12:34
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Drobný update. :-)

Obrázek


17.6.2013 21:13:46
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Hned 1.7 vyzkouším, už se těším, z fotek to vypadá suprově. Tak snad bude i kvalita ok.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


17.6.2013 21:46:47
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1763
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Tak ještě, aby to tak v roce 2013, nebyla kvalita a nevypadalo to suprově. To už by byla opravdu tragédie. Ale jinak, samozřejmě, díky bohu, za ty dary - ani ve snu by mě nenapadlo, když jsem těsně po revoluci vídával, ty často proražené a většinou neosvětlené "zábrany" na konci budoucí D3 u odbočení na I/19, že další pokračovaní D3, bude až za neuvěřitelných 20 let. ;)

_________________
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)


17.6.2013 22:28:36
Profil
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Představuju si, že ty fotky jsou vyfocené v ten samý čas na D11 mezi Hradcem a Jaroměří a D35 od Opatovic do časů. :crazy:

Krásná představa. :jidlo: :)


18.6.2013 12:21:59
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, jsem teda zvědav kdy se tvůj sen "přetaví" do reality... Nehledím na oficiální data, ale 4-5 let by byl sakra úspěch. Alespoň půlka tvého snu!


18.6.2013 12:45:06
Profil
 

Příspěvky: 124
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Přesně za týden, tedy ve čtvrtek 27. června, by měla být otevřena dálnice D3 mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí: http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/1226529


20.6.2013 19:22:06
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Na kole po dálnici
V neděli 23. června pořádá Klub českých turistů Tábor výlet na kolech po připravovaném novém úseku dálnice D3 z Tábora do Veselí nad Lužnicí. Odjezd je v 8.30 hod. od motelu Mašát, lze se připojit i u Svitu. Celá délka trasy je 50 km, ale lze si ji libovolně zkrátit. Na trase bude krátká prezentace a beseda se zástupcem vedení stavby dálnice. Protože na některých úsecích probíhají dokončovací práce, budou účastníci poučeni o způsobu jízdy.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0251828070


21.6.2013 6:53:30
Profil
 

Příspěvky: 182
Bydliště: Praha-Kunratice/R1 exit 3
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
A sakra. Já tam nebudu. No jo, holt se to odsud ze severu Moravy těžko dostává na jih Čech.

_________________
Ať žijí Dálničáři!!! Kdo by mne chtěl kontaktovat po Skypu, tak můj Skype nick je mikikopas16.


21.6.2013 16:33:37
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Od prázdnin se Plané od dopravy uleví

http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30622.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


23.6.2013 13:24:52
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
ještě novější článek

Nový úsek D3 je připraven pro předčasné užívání
http://www.budejckadrbna.cz/zpravy/dopr ... ivani.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


23.6.2013 13:28:44
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
"Letos bude úsek zprovozněn bez poplatku". No,připadá mi to jako chytrý tah.Každý si může vyzkoušet jízdu po D3 a sám se přesvědčí o výhodnosti dálniční známky pro příští rok. Horší odezva bude z karlovarského kraje, protože tam se úleva nekonala a řečí okolo toho bylo víc než dost.


23.6.2013 14:03:03
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, úsek bude bez poplatku jen proto, že vyhláška uvádí, že bude zpoplatněno po zprovoznění celého úseku Mezno- Tábor - Veselí, k čemuž nedojde, protože obchvat Tábora není v pravé polovině ještě hotový. Takže proto až od příštího roku ...

_________________
KlarArt


23.6.2013 15:07:51
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Ale jelikož u nás není nic 100% jasné, tak rekonstrukce u Tábora nemusí příští rok být u konce /spor s Motocentrem/ a pak opět známka nebude?


23.6.2013 17:09:39
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Z logiky věci nebude. Leda že by někdo novelizoval vyhlášku a nově úsek zpoplatnil. Nicméně je to zcela nerélná představa.

A propos, netušíte někdo, jaký je aktuální stav v kauze Motocentrum?


23.6.2013 17:33:21
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
sobota 22.6.2013 týden před otevřením se finišuje... MÚK D3xI/23 Řípec / Dráchov


Přílohy:
Poznámka: a nádrž na dešťovku přímo v křižovatce...
P6220021.JPG
P6220021.JPG [ 166.58 KiB | Zobrazeno 3142 krát ]
Poznámka: směr Veselí nad Lužnicí
P6220020.JPG
P6220020.JPG [ 162.06 KiB | Zobrazeno 3142 krát ]
Poznámka: směr Tábor
P6220019.JPG
P6220019.JPG [ 168.55 KiB | Zobrazeno 3142 krát ]
23.6.2013 18:23:33
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
neděle: celá trasa tam i zpět

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/130623/


kompletní videoprůjezd



sobota: s bruslaři Měšice - Planá

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/130622/


jsou to jen malé fotky, neb je jich moc :) :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


23.6.2013 19:01:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: Slovinsko
Jsem vyloženě nadšenej, že se stíhá ten příští čtvrtek. Od července budu jezdit Veselí - Tábor každej den. I když občas zavřou jednu polovinu, pořád to bude uplně jiný kafe, než stavící pendlování Ta - V.n.L.


23.6.2013 19:40:30
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Zpoplatnění od nového roku bude, protože vyhláška se dělá každý rok nová a do ní se to napíše tak, že tam nebude ta podmínka úplného zprovoznění.

_________________
KlarArt


23.6.2013 20:20:14
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Kasme díky za super fotky! Ani už nelituji, že jsem musel být v pracovním procesu. Ale řekněte mi zda se pletu a je to jen optický klam nebo se nám trasa na fotkách 400 a 569 - 572 "poněkud ostravsky vlní", co vy na to pánové?


23.6.2013 20:36:53
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Koberný a Lužnice jsou trochu vlnkaté, ale na Dobřejovický to nemá :)

a nějaký kratší most měl dost špatné dilatace

jinak celkově dobrý dojem

vzhledem k provozu se moc rychle jet nedalo...

nejhezčí místa jsou obousměrně sjezd k estakádě Černovický potok

nejhezčí most je ten oblouk u Sedlečka


od 8.7. dokončovací práce s možností uzavírky poloviny dálnice

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


23.6.2013 21:04:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz