Majitelům motocentra stejně apriori vadí, že budou odpojeni od hlavní silnice. Ten zadní sjezd i kdyby se projednal, tak stejně budou mít o polovinu méně kšeftů, čili oni si stále budou hrát svou a o zadním přístupu se nebudou chtít bavit.
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
2.6.2013 11:07:12
MPMP
Příspěvky: 2740
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
martini píše:
Majitelům motocentra stejně apriori vadí, že budou odpojeni od hlavní silnice. Ten zadní sjezd i kdyby se projednal, tak stejně budou mít o polovinu méně kšeftů, čili oni si stále budou hrát svou a o zadním přístupu se nebudou chtít bavit.
To sice ano, ale při rozhdném přístupu příslušných úřadů jim to bude málo platné. Pokud ale úřady nevivinou žádnou činnost, tak jim tím vlastně nahrávají.
3.6.2013 9:07:08
Jarda55
Příspěvky: 47
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Nechám Motocentrum stranou. A jen malé konstatování. Na dokončení se asi opravdu fest maká. Když se podívám z okna třeba v noci ( včera a převčírem tak mezi 23. a půlnocí ), tak skrze stromy problikávají žluté majáčky. Ty poslední deště tom moc nepomohly, tak se to snad stihne. I když jsem už slyšel hlášku, že právě díky vodě z poslední doby se otevření zpozdí.
14.6.2013 5:51:01
chemer
Příspěvky: 246
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Pár fotek ze včerejší zastávky u MÚK Planá nad Lužnicí. Foceno mobilem.
17.6.2013 9:13:03
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Konec kolon u Tábora se blíží. Ještě v červnu se otevře nový úsek D3
Hned 1.7 vyzkouším, už se těším, z fotek to vypadá suprově. Tak snad bude i kvalita ok.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
17.6.2013 21:46:47
monin
Příspěvky: 1763
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Tak ještě, aby to tak v roce 2013, nebyla kvalita a nevypadalo to suprově. To už by byla opravdu tragédie. Ale jinak, samozřejmě, díky bohu, za ty dary - ani ve snu by mě nenapadlo, když jsem těsně po revoluci vídával, ty často proražené a většinou neosvětlené "zábrany" na konci budoucí D3 u odbočení na I/19, že další pokračovaní D3, bude až za neuvěřitelných 20 let.
_________________ Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
17.6.2013 22:28:36
Marooned17
Příspěvky: 1074 Bydliště: Praha
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Představuju si, že ty fotky jsou vyfocené v ten samý čas na D11 mezi Hradcem a Jaroměří a D35 od Opatovic do časů.
Krásná představa.
18.6.2013 12:21:59
kot
Příspěvky: 5956
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, jsem teda zvědav kdy se tvůj sen "přetaví" do reality... Nehledím na oficiální data, ale 4-5 let by byl sakra úspěch. Alespoň půlka tvého snu!
Na kole po dálnici V neděli 23. června pořádá Klub českých turistů Tábor výlet na kolech po připravovaném novém úseku dálnice D3 z Tábora do Veselí nad Lužnicí. Odjezd je v 8.30 hod. od motelu Mašát, lze se připojit i u Svitu. Celá délka trasy je 50 km, ale lze si ji libovolně zkrátit. Na trase bude krátká prezentace a beseda se zástupcem vedení stavby dálnice. Protože na některých úsecích probíhají dokončovací práce, budou účastníci poučeni o způsobu jízdy.
"Letos bude úsek zprovozněn bez poplatku". No,připadá mi to jako chytrý tah.Každý si může vyzkoušet jízdu po D3 a sám se přesvědčí o výhodnosti dálniční známky pro příští rok. Horší odezva bude z karlovarského kraje, protože tam se úleva nekonala a řečí okolo toho bylo víc než dost.
23.6.2013 14:03:03
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
No, úsek bude bez poplatku jen proto, že vyhláška uvádí, že bude zpoplatněno po zprovoznění celého úseku Mezno- Tábor - Veselí, k čemuž nedojde, protože obchvat Tábora není v pravé polovině ještě hotový. Takže proto až od příštího roku ...
Jsem vyloženě nadšenej, že se stíhá ten příští čtvrtek. Od července budu jezdit Veselí - Tábor každej den. I když občas zavřou jednu polovinu, pořád to bude uplně jiný kafe, než stavící pendlování Ta - V.n.L.
23.6.2013 19:40:30
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Zpoplatnění od nového roku bude, protože vyhláška se dělá každý rok nová a do ní se to napíše tak, že tam nebude ta podmínka úplného zprovoznění.
Kasme díky za super fotky! Ani už nelituji, že jsem musel být v pracovním procesu. Ale řekněte mi zda se pletu a je to jen optický klam nebo se nám trasa na fotkách 400 a 569 - 572 "poněkud ostravsky vlní", co vy na to pánové?
23.6.2013 20:36:53
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
Koberný a Lužnice jsou trochu vlnkaté, ale na Dobřejovický to nemá
a nějaký kratší most měl dost špatné dilatace
jinak celkově dobrý dojem
vzhledem k provozu se moc rychle jet nedalo...
nejhezčí místa jsou obousměrně sjezd k estakádě Černovický potok
nejhezčí most je ten oblouk u Sedlečka
od 8.7. dokončovací práce s možností uzavírky poloviny dálnice
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru